
oip1488 [ Chor��y ]
piosenka:)
https://7ya.org.ua/show.php?f=f_web_episode23.swf

Orlando [ Reservoir Dog ]

EspenLund [ Live For Speed ]
Heh, Zarąbiście się to ogląda :):):)

Wybor [ Battlefield 2 ]
Super się słucha tej piosenki :D <lol>
Szkoda że nic nie rozumiem... ;P

Silver Fox [ spamer ]
Nic nie rozumiem :D
hilander [ ]
Ukraina -- rulez :)
szkoda ze nic nie rozumiecie
kowalskam [ Nightmare ]
Joł Ukraiński hip-hop łoł joł ale ziom wszysce freestailować chcą :D :D :D
skrzatman [ SkrZat ]
eee fajnee!!
Oni chyba mówili komunisti i demokratisti czy jakos tak!!
to chyba polityczna pioseneczka

Mask [ Generaďż˝ ]
Mask [ Generaďż˝ ]
Oprocz tego jest tam wiele innych filmików ;-)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
BUHHEHEEH!!!
Jeszcze nie widziałem nigga'rusków :))))))
Sn33p3r [ Konsul ]
W licku uczylem sie ruska ale chyba nie uwazalem na lekcjach,bo prawie nic nie kumam:D
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Świetne :DD
Czy to cos co koleś prubuje wypić na pikniku na początku teledysku to jest woda z czerwoną kartką? ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
wypasione:D

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

BBC BB [ massive attack ]
hehe takie glupie ze az fajne :D