GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy CO TO ZA CZCIONKA!!!!!!!!

01.02.2005
21:06
smile
[1]

Gayardo [ Konsul ]

Pomocy CO TO ZA CZCIONKA!!!!!!!!

Pomóżcie mi!Co to za czcionka która widnieje na buttonie!!Pomocy podajcie nazwę!!

01.02.2005
21:16
smile
[2]

BEERman [ Pretorianin ]

Czarna, tak na oko rozmiar 10

01.02.2005
21:16
[3]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

a skąd jest ten button? jakiś program/strona internetowa?

01.02.2005
21:22
smile
[4]

Gayardo [ Konsul ]

Jaka jest nazwa tej czcionki button pochodzi z layouta darmowego >pomózcie!!!!!

01.02.2005
21:23
smile
[5]

Szenk [ Master of Blaster ]

Przy tej wielkości i jakości obrazka można tylko zgadywać. Dużo jest podobnych jednoelementowych czcionek :/

01.02.2005
21:24
[6]

BEERman [ Pretorianin ]

A nie możesz użyć innej podobnej? Jednej z SETEK podobnych?

01.02.2005
21:25
smile
[7]

bartek [ ]

Verdana bądź Arial.

01.02.2005
21:27
smile
[8]

Gayardo [ Konsul ]

Moze to cos pomoże:?
pOtrzebuje nazwe czcionki!

01.02.2005
21:28
[9]

boom_11 [ Konsul ]

na co ci nazwa czcionki???????
zainstaluj jakis program graficzny albo tekstowy (corel12 naprzyklad) i tam jest jakies 4000czcionek. ta twoja tez napewno

01.02.2005
21:30
smile
[10]

Gayardo [ Konsul ]

Potrzebuje ja bo własnie robie layout i własnie ta czcnioka do niego pasuje inne nie moga byc

01.02.2005
21:31
[11]

bartek [ ]

~ Verdana, 10 - 11px, kerning -100 do -150px, leading -20px, bolded.

01.02.2005
21:36
[12]

bartek [ ]

Niżej bardziej pasuje, 10px, kerning -135, leading -40, bold + antialias. Paint Shop Pro 7. Jak pokombinujesz to będzie identiko :P

01.02.2005
21:46
[13]

Fett [ Avatar ]

ładna, podoba mi sie :)

01.02.2005
21:52
smile
[14]

Gayardo [ Konsul ]

bartek mozesz powiedziec skad moge sciagnac te czcionki
jak masz je gdzies to przeslij na maila [email protected] jak mozesz

01.02.2005
21:55
smile
[15]

bartek [ ]

Verdana to podstawowa czcionka. Masz ją w pewnie nawet w WordPadzie.

01.02.2005
21:56
smile
[16]

Gayardo [ Konsul ]

tak ale te ---- kerning -135, leading -40, bold + antialias___???

01.02.2005
21:58
[17]

Kumavan [ child of KoRn ]

ja ostatnio dorwałem czcionki których komplet kosztuje kilkaset dolców :)
wszystkie z serii masonsans. wypas!

01.02.2005
21:59
smile
[18]

Gayardo [ Konsul ]

fajnie
ale gdzie moge te znalezc ---- kerning -135, leading -40, bold + antialias___???

01.02.2005
22:15
[19]

Kumavan [ child of KoRn ]

Gayardo -- to są atrybuty czcionki a nie czcionka. Poszukam zaraz....

01.02.2005
22:27
[20]

Kumavan [ child of KoRn ]

Ale easy bo nie wiem o co chodzi. Nie pasuje verdana?

02.02.2005
09:33
smile
[21]

Gayardo [ Konsul ]

Więc to są atrybuty czy czcionki bo juz sam sie pogubiłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.