
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
Z cyklu : co to za piosenka
Witam
chodzi mi o piosenkę braci cugowskich którą spiewali w barze . Pamięta ktoś może . Słów za bardoz nie pamiętam . Z góry thx za odpowiedzi . Jeszcze skąd by mozńa ściągnąć to by było git
gofer [ ]
nie oglądałem tego szmatławca, ale skoro Cugowskich to może "I'm going crazy" ?

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ale oni to po polsku spiewali . Ja też tego nie oglądałem akurat przypadkowo właczyłem :D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ej no nikt nie wie UP
kajojinka_22 [ Centurion ]
ajm sory ...:P