GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu : co to za piosenka

01.02.2005
20:38
smile
[1]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

Z cyklu : co to za piosenka

Witam

chodzi mi o piosenkę braci cugowskich którą spiewali w barze . Pamięta ktoś może . Słów za bardoz nie pamiętam . Z góry thx za odpowiedzi . Jeszcze skąd by mozńa ściągnąć to by było git

01.02.2005
21:10
[2]

gofer [ ]

nie oglądałem tego szmatławca, ale skoro Cugowskich to może "I'm going crazy" ?

01.02.2005
22:12
smile
[3]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ale oni to po polsku spiewali . Ja też tego nie oglądałem akurat przypadkowo właczyłem :D

02.02.2005
11:34
smile
[4]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ej no nikt nie wie UP

02.02.2005
11:43
[5]

kajojinka_22 [ Centurion ]

ajm sory ...:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.