
buba [ Cuckoo For Caca ]
Czarny humor :)
Wczoraj w jednym z watkow dalem linka do pewnej reklamy telewizyjnej. Reakcje były bardzo pozytywne, wiec postanowilem zalozyc osobny watek, co niniejszym czynie :)
Dobra... blablabla... plik wazy niecale 4 MB, ale warto poswiecic te kilka minut na jego sciagniecie. Filmik rozwala :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
210 funtów!!
hahahahahahahahahahaha
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
niezly link :D

S1KoR© [ alkoholik ]
myszoor--> LOL nie za mały masz czasem transfer ???heh

S1KoR© [ alkoholik ]
heh, sam mam sreszta niezly ;]
BBC BB [ massive attack ]
mi szlo przez chwile 921 kb/s !! beka :D
BBC BB [ massive attack ]
tutaj troche mniej... :D
a co do filmku to spoko :P

Arczens [ Legend ]
Wow mi leciało 136kb/s i byłem zajarany ale Myszoor pozbawił mnie złudzen, ze mam dobre lacze :)
Filmik fajny chociaz widziałem go juz kilka razy.
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
hehe to byl tylko chwilowy :D normalnie mam tylko 250kB/s
a filmik dobry hehe
ps . teraz zawody kto ma wiekszy chwilowy tran :D

bartek [ ]
Haha :)))
A znacie to?
Pożar wieżowca w Chicago, strażacy przyjeżdzają na miejsce. Stasiek się nie pieprzy, wskakuje w ogień, biegnie, piętro, drugie, trzecie, czwarte, po drodze ciągnie za sobą ludzi, wchodzi na dach, na dole Zdzisiek.
Zdziisssieeeekkkk łaaaaapcccieeee!!!!
Oooookkeeejjj!!!
Tłum gapiów zamurowało, wszyscy zachwyceni odwagą Polaków patrzą jak się sprawy potoczą.
Leeeeciiii!!!!
Zdzisiek złapał starszą panią, do karetki ją.
Tłum szaleje, biją brawo.
Nasteeeepny!!!
Zdzisiek złapał jakiegoś dzieciaka.
Na ulicy ekstaza, ludzie pieją z zachwytu.
Łaaaapppp!!!
Bah. Murzyn rozwala się na chodniku.
Staaaachuuu, kurwa! Spalonych mi tu nie rzucaj!
BBC BB [ massive attack ]
bartek, dobre :D hehe, nie ma jak rasizm :D
Sn33p3r [ Konsul ]
Filmik zajebisty-transfer tez(bez przerwy 350kb/s).Pozdrawiam

GeForce [ Konsul ]
LOL :D filmik wymiotex, a tran 140kb/s non stop :)

Silver Fox [ spamer ]
To musiało bolec

Coy2K [ Veteran ]
hahhaa ten kawał jest polewkowy :))))

S1KoR© [ alkoholik ]
OMG heheheh filmik wymiata ...normalnie dawno nie widzialem takiej glupoty hehehe

Orlando [ Reservoir Dog ]
Mnie tam sie szybko sciagnelo...

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Spooko:)) zachowam sobie na hdd zaraz obok moich amerykańskich uczestników idola:)

buba [ Cuckoo For Caca ]
maly UPik
bartek --> dobry dowcip :)

Wybor [ Battlefield 2 ]
Buhahah filmik świetny :D
Wszystko przez te pieniądze... :P

p@v3l [ Centurion ]
hahaha świetny filmik!!
i kto teraz powie że światem nie rządzi pieniądz :p
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
To takie allegro w realu, a w dodatku jeden user podbil po czasie. Pewnie admin :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
mój komentarz jak wczoraj :) (w tym "innym" wątku) :>