GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czarny humor :)

01.02.2005
18:59
smile
[1]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czarny humor :)

Wczoraj w jednym z watkow dalem linka do pewnej reklamy telewizyjnej. Reakcje były bardzo pozytywne, wiec postanowilem zalozyc osobny watek, co niniejszym czynie :)

Dobra... blablabla... plik wazy niecale 4 MB, ale warto poswiecic te kilka minut na jego sciagniecie. Filmik rozwala :)

01.02.2005
19:04
smile
[2]

Orlando [ Reservoir Dog ]

210 funtów!!

hahahahahahahahahahaha

01.02.2005
19:05
[3]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

niezly link :D

01.02.2005
19:14
smile
[4]

S1KoR© [ alkoholik ]

myszoor--> LOL nie za mały masz czasem transfer ???heh

01.02.2005
19:16
smile
[5]

S1KoR© [ alkoholik ]

heh, sam mam sreszta niezly ;]

01.02.2005
19:17
[6]

BBC BB [ massive attack ]

mi szlo przez chwile 921 kb/s !! beka :D

01.02.2005
19:20
[7]

BBC BB [ massive attack ]

tutaj troche mniej... :D
a co do filmku to spoko :P

01.02.2005
19:20
smile
[8]

Arczens [ Legend ]

Wow mi leciało 136kb/s i byłem zajarany ale Myszoor pozbawił mnie złudzen, ze mam dobre lacze :)

Filmik fajny chociaz widziałem go juz kilka razy.

01.02.2005
19:23
[9]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

hehe to byl tylko chwilowy :D normalnie mam tylko 250kB/s

a filmik dobry hehe

ps . teraz zawody kto ma wiekszy chwilowy tran :D

01.02.2005
19:25
smile
[10]

bartek [ ]

Haha :)))

A znacie to?


Pożar wieżowca w Chicago, strażacy przyjeżdzają na miejsce. Stasiek się nie pieprzy, wskakuje w ogień, biegnie, piętro, drugie, trzecie, czwarte, po drodze ciągnie za sobą ludzi, wchodzi na dach, na dole Zdzisiek.

Zdziisssieeeekkkk łaaaaapcccieeee!!!!

Oooookkeeejjj!!!

Tłum gapiów zamurowało, wszyscy zachwyceni odwagą Polaków patrzą jak się sprawy potoczą.

Leeeeciiii!!!!

Zdzisiek złapał starszą panią, do karetki ją.

Tłum szaleje, biją brawo.

Nasteeeepny!!!

Zdzisiek złapał jakiegoś dzieciaka.

Na ulicy ekstaza, ludzie pieją z zachwytu.

Łaaaapppp!!!

Bah. Murzyn rozwala się na chodniku.

Staaaachuuu, kurwa! Spalonych mi tu nie rzucaj!

01.02.2005
19:27
[11]

BBC BB [ massive attack ]

bartek, dobre :D hehe, nie ma jak rasizm :D

01.02.2005
19:30
[12]

Sn33p3r [ Konsul ]

Filmik zajebisty-transfer tez(bez przerwy 350kb/s).Pozdrawiam

01.02.2005
19:31
smile
[13]

GeForce [ Konsul ]

LOL :D filmik wymiotex, a tran 140kb/s non stop :)

01.02.2005
19:34
smile
[14]

Silver Fox [ spamer ]

To musiało bolec

01.02.2005
19:34
smile
[15]

Coy2K [ Veteran ]

hahhaa ten kawał jest polewkowy :))))

01.02.2005
19:36
smile
[16]

S1KoR© [ alkoholik ]

OMG heheheh filmik wymiata ...normalnie dawno nie widzialem takiej glupoty hehehe

01.02.2005
19:39
smile
[17]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Mnie tam sie szybko sciagnelo...

01.02.2005
19:39
smile
[18]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Spooko:)) zachowam sobie na hdd zaraz obok moich amerykańskich uczestników idola:)

01.02.2005
21:30
smile
[19]

buba [ Cuckoo For Caca ]

maly UPik

bartek --> dobry dowcip :)

01.02.2005
21:45
smile
[20]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Buhahah filmik świetny :D
Wszystko przez te pieniądze... :P

01.02.2005
22:04
smile
[21]

p@v3l [ Centurion ]

hahaha świetny filmik!!
i kto teraz powie że światem nie rządzi pieniądz :p

01.02.2005
23:42
[22]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

To takie allegro w realu, a w dodatku jeden user podbil po czasie. Pewnie admin :P

02.02.2005
00:13
smile
[23]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

mój komentarz jak wczoraj :) (w tym "innym" wątku) :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.