
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
U.V. Impaler
Stary, musze Cie tam zobaczyc. Taka okazja moze sie juz nie zdarzyc. Pewnie wiesz, ale gdybys nie wiedzial -> 5 marca, Poznan, Gale Grand Central i Raison D'Ertre. Cos pieknego.
Link ->

aplałs [ Centurion ]
słyszałes o czyms takim jak mail?
iNfiNity! [ Senator ]
aplałs - a słyszałeś o czymś taki jak nie wchodzenie w nie swoje sprawy? Może nie ma jego maila ani kontaktu...
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
iNfiNity! -> Dzieki

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Korzystajac z okazji pragne pogratulowac Impalerowi zajebistego (przynajmniej z opisu :)) zegarka :)

Nimeri [ Gladiator ]
Dołączam się do gratulacji. :)

piokos [ ]
Stranger => mówisz może o Allegro?
iNfiNity! [ Senator ]
Jaki zegarek? O ćo chodzi jakby?

bartek [ ]
Nie homoseksualistom i innym zwyrodnialcom!

Coy2K [ Veteran ]
bartek komisja czuwa :P uwazaj bo znowu Cie przeczyszczą :P
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Ja również gratuluję. :-)
bartek [ ]
Coy2K, wiesz, gdy ktoś bez żadnych ogródek pisze: "Stary, musze Cie tam zobaczyc. Taka okazja moze sie juz nie zdarzyc. Cos pieknego." i zaprasza do jakiejś piwnicy to mi gula skacze ;)))
O co chodzi? ;)
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Rany boskie, bartek, ale kombinujesz. Impaler obraca sie w podobnych gustach muzycznych co ja. I jest chyba jedyna osoba z forum, ktora slucha tej samej / zblizonej muzyki.
Chcialem go poinformowac o koncercie. To tyle. Geez. I nie pieprzcie mi o @, bo wole to zrobic tutaj.
koniec kropka.

bartek [ ]
Rób to gdzie chesz.

ronn [ moralizator ]
Rób to gdzie chesz
.. ale tak, zebym tego nie widzial :)

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
O rany

iNfiNity! [ Senator ]
ronn - ;-)

bartek [ ]
Ronn, Ty to jak ja, w ogóle światowy nie jesteś.

iNfiNity! [ Senator ]
<edit>
Nie, no ja nie mogę. O mało co nie spadłem z krzesła...

Coy2K [ Veteran ]
bartek...było powiedziec ze zazdrosny jestes :P
bartek [ ]
*kręci kosmyk włosów wokół palca*
No weeeeeź...

iNfiNity! [ Senator ]

piokos [ ]
to co z tym zegarkiem?

Coy2K [ Veteran ]
zegarek=sponsoring ? :P

bartek [ ]
Pytanie na wieczór: kto wyciągnie zegarek?

piokos [ ]
świntuch

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
sprawa z zegarkiem jest dla wtajemniczonych ;)

bartek [ ]
Już wiemy dla kogo GOL MAX ;)))
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Właśnie, siedzimy cicho... ;-)

Nimeri [ Gladiator ]
Się wie. ;)

eJay [ Gladiator ]
Ja tez gratuluje zegarka:) Ciekawe ile takowy kosztuje:)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Nie kosztuje, bo z tego co zrozumialem byl robiony na specjalne zamowienie.

Speeed [ Gladiator ]
... ten zegarek jest niczym gadżet Jamesa Bonda. ;)
Przyłączam się do gratulacji. :)

eJay [ Gladiator ]
Stranger------->Chodzilo mi o cene, gdyby Impaler chcial go sprzedac:-) Ale raczej nie sprzeda:)
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Pewnie z trzy-cztery tysiące $ musiałbyś wydać... :-)
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Czy ktos moglbys z Was scharakteryzowac ow rzecz ? Ciekawi mnie, co to za cudo.
Kuzi2 [ akaDoktor ]
No i co zrobiliscie ? Teraz stronka zamknieta bo przekroczonylimit transferu :P Tak to jest jak caly gol wbija sie na jedna mala stronke ;P

pasterka [ Paranoid Android ]
Maevius --> OT, dostales plyty?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
to zegarek firmy Timex przygotowany na specjalne zamowienie EA
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Tak doszly. Wysylka w czwartek. Bedziesz miala na piatek. Dzieki, Ontario Blue - rzadzi.
I sorry za lag, ale sesja mnie troche przydusila. Huh.

Verminus [ Prefekt ]
Stranger to pleciuga :)
A zegarka Impalerowi szczerze gratuluję.
ps. Niniejszym ogłaszam start wyścigu szczurów o nagrodę w przyszłym roku ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 19:56:43]
Coy2K [ Veteran ]
a z jakiej okazji Impaler dostał (?) ten zegarek ?

Nimeri [ Gladiator ]
Widzisz, Stranger, teraz się posypią pytania. :P
Coy2K [ Veteran ]
ehehe to Stranger zaczął temat z tajemniczym zegarkiem :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Nic juz nie mowie :) Wasza kolej *zwraca wzrok w stronę innych Gladiatorów* :P
bartek [ ]
Coy2K, to Ty nie wiesz, że po tym jak Stranger dostał willę na Mauritiuse i uciekł z GOLa - dostają tylko zegarki? ;)

bone_man [ Powered by ATI ]
No, no. Gadać co z tym zegarkiem?! Co, gdzie, kiedy, jak, za co ?? :>
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Ech, ten Stranger... :-P

Coy2K [ Veteran ]
...w zamian za inne "usługi" ? :P

Verminus [ Prefekt ]
Roland ---->
Stranger chciał się pobawić w Wildsteina i wyniósł tajne informacje :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ciekawe czy jakas komisja mnie za to czeka ;P

Kentril [ fechmistrz ]
Stranger> nie komisja tylko odrazu cię zabiją, imo :P

Speeed [ Gladiator ]
... a ja dodam tylko, że zegarek ten jest "full wypas" - m.in. podświetlana tarcza z logiem, itp. ...

bartek [ ]
To wyjaśnia dlaczego U.V. Impaler się nie odzywa. Bo go ukradli. A ci Gladiatorzy tutaj coś podejrzanie sie cieszą... ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Kentril --> kiedys juz pisalem, ze jestem Living Dead :P a na dodatek Mózgożercą ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:24:23]
Coy2K [ Veteran ]
zegarek spieniężyli i się teraz pławią w luksusach, a Impalera przywiązali do biurka i zmuszają do pisania recenzji dla niepoznaki :P

Kentril [ fechmistrz ]
nie, to było tak: ciało Impalera wrzucili do rowu, potem jeden z moderatorów wyciągnął spluwę i zabił wszystkich wspólników, nie chcąc dzielić się łupem .Ukradł zegarek, i ukrył się w willi w Miami. Niestety, na jego trop wpadł tajny agent , który postanowił go śledzić. Szefowie odebrali mu sprawę, więc prowadzi teraz śledztwo na własną rękę.
ja wam mówię, na pewno tak musi być! widziałem to w jakimś filmie, na własne oczy!
a na koniec dowiemy się, kto był sprawcą, będzie pełno trupów i wogóle...

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Spiskowa teoria golasowa ;) ?
Edit: A swoja droga, zauwazyliscie jakiego Impaler ma ciekawego maila :P?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:35:25]
matisf [ X ]
Stranger [Gry-OnLine] -> nie zmieniaj tematu, lepiej powiedz co zrobiliscie z ciałem!
:P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Z cialem? Jakim cialem :P

Coy2K [ Veteran ]
fuck...zostali wyszkoleni przez agentów mosadu :P

Kentril [ fechmistrz ]
Stranger>
fakt, dziwne...nie chciał bym nic sugerować, ale może on faktycznie gryzie glebę w tym rowie?:)
jiker [ Gladiator ]
UV, ja tez jeszcze raz pogratuluje zegarka (troszke spoznione, ale zawsze gratulacje :)). Naprawde rzadzi :).

piokos [ ]
jak dotąd wiemy, że ów zegarek ma podświetlaną tarczę i może kosztować kilka tys. $,
mój też ma podświetlaną tarczę i kosztuje stówę PLN.

Kentril [ fechmistrz ]
ee....piokos , powiedz, czy w nocy z 1 stycznia na 2 tegoż miesiąca, pod osłoną nocy , poderżnąłeś Impalerowi conieco?:)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
wtedy Impaler byl jeszcze bezwartosciowy ;P

Coy2K [ Veteran ]
hmm czyli z raportu piokosa wynika...ze ktoś przeplacil :P
Roland [GOL] [ Gladiator ]
A Impalera dalej nie ma... Faktycznie - coś jest nie tak. :-)

Kentril [ fechmistrz ]
dzwonił już ktoś do najbliższych szpitali albo kostnic? trza chłopa znaleźć! dalej! na ratusz! spalić niewiernych! niższych podatków!!

bartek [ ]
Roland, cóż, zegarek za kilka tysięcy USD działa prawie jak czerwony kabriolet...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Znajac Impalera pewnie przesiaduje nad Doomem :)
Kentril [ fechmistrz ]
raczej w Punishera;)
Kentril [ fechmistrz ]
miało być "raczej gra w Punishera"

piokos [ ]
może przechodzi Doom'a 3 na czas
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Albo pogrywa w tego planszowego WarCrafta, co to o nim pisał ostatnio. :-)

Kentril [ fechmistrz ]
albo bierze prysznic, jeśli o tym mowa. Może nawt z zegarkiem? kto wie , może wodoodporny?;)
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Taki zegarek to na pewno wodoodporny.

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ja bym tam na miejscu Impalera nie probowal :)

Coy2K [ Veteran ]
ale mogą wskazówki zardzewieć :P

Kentril [ fechmistrz ]
pewnie też kuloodporny. szpanerskie dzieło szatana.
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Szatana? To Impaler sam sobie zegarek robił? :-)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Maevius ---> Na koncercie oczywiście zamierzam być, zwłaszcza że klub w tamtym roku sprawdził się przy okazji In Slaughter Natives/Ordo Rosarius Equlibrio. Jutro zamawiam bilet. Jeśli się wybierasz, to pewno się spotkamy.
Właśnie doczytałem wątek. Heh, zegarek jest odporny na łom, zwłaszcza ten wirtualny.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 21:31:27]

piokos [ ]
To znaczy, że możesz go tylko pooglądać na nadgarstku Gordona w HL2?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Nie, to nic nie znaczy ;)
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
U.V. Impaler -> No ja sobie nigdy nie wybacze nieobecnosci na koncercie w zeszlym roku.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Maevius ---> Nie będę Cię gnębił. Powiem tyle, że In Slaughter Natives wgniót mnie w podłogę.

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Ja tez gratuluje Impaler... ale nie zegarka tylko pracowitości, gratulacje!
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Dziękuję.

[dRaXer] [ Pretorianin ]
To ja sie dolaczam do gratulacji. Troche pozno, ale jednak. Dopiero przed chwila sie zorientowalem o co chodzi :P