GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

U.V. Impaler

01.02.2005
18:35
smile
[1]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

U.V. Impaler

Stary, musze Cie tam zobaczyc. Taka okazja moze sie juz nie zdarzyc. Pewnie wiesz, ale gdybys nie wiedzial -> 5 marca, Poznan, Gale Grand Central i Raison D'Ertre. Cos pieknego.

Link ->

01.02.2005
18:50
smile
[2]

aplałs [ Centurion ]

słyszałes o czyms takim jak mail?

01.02.2005
18:52
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

aplałs - a słyszałeś o czymś taki jak nie wchodzenie w nie swoje sprawy? Może nie ma jego maila ani kontaktu...

01.02.2005
18:54
[4]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

iNfiNity! -> Dzieki

01.02.2005
18:55
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Korzystajac z okazji pragne pogratulowac Impalerowi zajebistego (przynajmniej z opisu :)) zegarka :)

01.02.2005
18:58
smile
[6]

Nimeri [ Gladiator ]

Dołączam się do gratulacji. :)

01.02.2005
18:58
smile
[7]

piokos [ ]

Stranger => mówisz może o Allegro?

01.02.2005
18:59
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

Jaki zegarek? O ćo chodzi jakby?

01.02.2005
19:02
smile
[9]

bartek [ ]

Nie homoseksualistom i innym zwyrodnialcom!

01.02.2005
19:04
smile
[10]

Coy2K [ Veteran ]

bartek komisja czuwa :P uwazaj bo znowu Cie przeczyszczą :P

01.02.2005
19:05
[11]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Ja również gratuluję. :-)

01.02.2005
19:07
[12]

bartek [ ]

Coy2K, wiesz, gdy ktoś bez żadnych ogródek pisze: "Stary, musze Cie tam zobaczyc. Taka okazja moze sie juz nie zdarzyc. Cos pieknego." i zaprasza do jakiejś piwnicy to mi gula skacze ;)))

O co chodzi? ;)

01.02.2005
19:09
[13]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Rany boskie, bartek, ale kombinujesz. Impaler obraca sie w podobnych gustach muzycznych co ja. I jest chyba jedyna osoba z forum, ktora slucha tej samej / zblizonej muzyki.

Chcialem go poinformowac o koncercie. To tyle. Geez. I nie pieprzcie mi o @, bo wole to zrobic tutaj.

koniec kropka.

01.02.2005
19:11
smile
[14]

bartek [ ]

Rób to gdzie chesz.

01.02.2005
19:12
smile
[15]

ronn [ moralizator ]

Rób to gdzie chesz
.. ale tak, zebym tego nie widzial :)

01.02.2005
19:13
smile
[16]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

O rany

01.02.2005
19:15
smile
[17]

iNfiNity! [ Senator ]

ronn - ;-)

01.02.2005
19:16
smile
[18]

bartek [ ]

Ronn, Ty to jak ja, w ogóle światowy nie jesteś.

01.02.2005
19:16
smile
[19]

iNfiNity! [ Senator ]

<edit>

Nie, no ja nie mogę. O mało co nie spadłem z krzesła...

01.02.2005
19:17
smile
[20]

Coy2K [ Veteran ]

bartek...było powiedziec ze zazdrosny jestes :P

01.02.2005
19:19
[21]

bartek [ ]

*kręci kosmyk włosów wokół palca*

No weeeeeź...

01.02.2005
19:19
smile
[22]

iNfiNity! [ Senator ]

01.02.2005
19:19
smile
[23]

piokos [ ]

to co z tym zegarkiem?

01.02.2005
19:20
smile
[24]

Coy2K [ Veteran ]

zegarek=sponsoring ? :P

01.02.2005
19:21
smile
[25]

bartek [ ]

Pytanie na wieczór: kto wyciągnie zegarek?

01.02.2005
19:28
smile
[26]

piokos [ ]

świntuch

01.02.2005
19:35
smile
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

sprawa z zegarkiem jest dla wtajemniczonych ;)

01.02.2005
19:36
smile
[28]

bartek [ ]

Już wiemy dla kogo GOL MAX ;)))

01.02.2005
19:39
[29]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Właśnie, siedzimy cicho... ;-)

01.02.2005
19:42
smile
[30]

Nimeri [ Gladiator ]

Się wie. ;)

01.02.2005
19:43
smile
[31]

eJay [ Gladiator ]

Ja tez gratuluje zegarka:) Ciekawe ile takowy kosztuje:)

01.02.2005
19:44
smile
[32]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nie kosztuje, bo z tego co zrozumialem byl robiony na specjalne zamowienie.

01.02.2005
19:45
smile
[33]

Speeed [ Gladiator ]

... ten zegarek jest niczym gadżet Jamesa Bonda. ;)
Przyłączam się do gratulacji. :)

01.02.2005
19:46
smile
[34]

eJay [ Gladiator ]

Stranger------->Chodzilo mi o cene, gdyby Impaler chcial go sprzedac:-) Ale raczej nie sprzeda:)

01.02.2005
19:50
[35]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Pewnie z trzy-cztery tysiące $ musiałbyś wydać... :-)

01.02.2005
19:53
[36]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Czy ktos moglbys z Was scharakteryzowac ow rzecz ? Ciekawi mnie, co to za cudo.

01.02.2005
19:54
[37]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

No i co zrobiliscie ? Teraz stronka zamknieta bo przekroczonylimit transferu :P Tak to jest jak caly gol wbija sie na jedna mala stronke ;P

01.02.2005
19:54
smile
[38]

pasterka [ Paranoid Android ]

Maevius --> OT, dostales plyty?

01.02.2005
19:56
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

to zegarek firmy Timex przygotowany na specjalne zamowienie EA

01.02.2005
19:57
[40]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Tak doszly. Wysylka w czwartek. Bedziesz miala na piatek. Dzieki, Ontario Blue - rzadzi.

I sorry za lag, ale sesja mnie troche przydusila. Huh.

01.02.2005
19:58
smile
[41]

Verminus [ Prefekt ]

Stranger to pleciuga :)
A zegarka Impalerowi szczerze gratuluję.

ps. Niniejszym ogłaszam start wyścigu szczurów o nagrodę w przyszłym roku ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 19:56:43]

01.02.2005
20:01
[42]

Coy2K [ Veteran ]

a z jakiej okazji Impaler dostał (?) ten zegarek ?

01.02.2005
20:02
smile
[43]

Nimeri [ Gladiator ]

Widzisz, Stranger, teraz się posypią pytania. :P

01.02.2005
20:05
[44]

Coy2K [ Veteran ]

ehehe to Stranger zaczął temat z tajemniczym zegarkiem :P

01.02.2005
20:06
smile
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nic juz nie mowie :) Wasza kolej *zwraca wzrok w stronę innych Gladiatorów* :P

01.02.2005
20:06
[46]

bartek [ ]

Coy2K, to Ty nie wiesz, że po tym jak Stranger dostał willę na Mauritiuse i uciekł z GOLa - dostają tylko zegarki? ;)

01.02.2005
20:07
smile
[47]

bone_man [ Powered by ATI ]

No, no. Gadać co z tym zegarkiem?! Co, gdzie, kiedy, jak, za co ?? :>

01.02.2005
20:08
[48]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Ech, ten Stranger... :-P

01.02.2005
20:08
smile
[49]

Coy2K [ Veteran ]

...w zamian za inne "usługi" ? :P

01.02.2005
20:17
smile
[50]

Verminus [ Prefekt ]

Roland ---->
Stranger chciał się pobawić w Wildsteina i wyniósł tajne informacje :)

01.02.2005
20:19
smile
[51]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ciekawe czy jakas komisja mnie za to czeka ;P

01.02.2005
20:21
smile
[52]

Kentril [ fechmistrz ]

Stranger> nie komisja tylko odrazu cię zabiją, imo :P

01.02.2005
20:22
smile
[53]

Speeed [ Gladiator ]

... a ja dodam tylko, że zegarek ten jest "full wypas" - m.in. podświetlana tarcza z logiem, itp. ...

01.02.2005
20:23
smile
[54]

bartek [ ]

To wyjaśnia dlaczego U.V. Impaler się nie odzywa. Bo go ukradli. A ci Gladiatorzy tutaj coś podejrzanie sie cieszą... ;P

01.02.2005
20:26
smile
[55]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kentril --> kiedys juz pisalem, ze jestem Living Dead :P a na dodatek Mózgożercą ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:24:23]

01.02.2005
20:27
[56]

Coy2K [ Veteran ]

zegarek spieniężyli i się teraz pławią w luksusach, a Impalera przywiązali do biurka i zmuszają do pisania recenzji dla niepoznaki :P

01.02.2005
20:31
smile
[57]

Kentril [ fechmistrz ]

nie, to było tak: ciało Impalera wrzucili do rowu, potem jeden z moderatorów wyciągnął spluwę i zabił wszystkich wspólników, nie chcąc dzielić się łupem .Ukradł zegarek, i ukrył się w willi w Miami. Niestety, na jego trop wpadł tajny agent , który postanowił go śledzić. Szefowie odebrali mu sprawę, więc prowadzi teraz śledztwo na własną rękę.

ja wam mówię, na pewno tak musi być! widziałem to w jakimś filmie, na własne oczy!
a na koniec dowiemy się, kto był sprawcą, będzie pełno trupów i wogóle...

01.02.2005
20:34
smile
[58]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Spiskowa teoria golasowa ;) ?

Edit: A swoja droga, zauwazyliscie jakiego Impaler ma ciekawego maila :P?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:35:25]

01.02.2005
20:39
[59]

matisf [ X ]

Stranger [Gry-OnLine] -> nie zmieniaj tematu, lepiej powiedz co zrobiliscie z ciałem!
:P

01.02.2005
20:40
smile
[60]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Z cialem? Jakim cialem :P

01.02.2005
20:42
smile
[61]

Coy2K [ Veteran ]

fuck...zostali wyszkoleni przez agentów mosadu :P

01.02.2005
20:42
smile
[62]

Kentril [ fechmistrz ]

Stranger>
fakt, dziwne...nie chciał bym nic sugerować, ale może on faktycznie gryzie glebę w tym rowie?:)

01.02.2005
20:43
[63]

jiker [ Gladiator ]

UV, ja tez jeszcze raz pogratuluje zegarka (troszke spoznione, ale zawsze gratulacje :)). Naprawde rzadzi :).

01.02.2005
20:47
smile
[64]

piokos [ ]

jak dotąd wiemy, że ów zegarek ma podświetlaną tarczę i może kosztować kilka tys. $,
mój też ma podświetlaną tarczę i kosztuje stówę PLN.

01.02.2005
20:49
smile
[65]

Kentril [ fechmistrz ]

ee....piokos , powiedz, czy w nocy z 1 stycznia na 2 tegoż miesiąca, pod osłoną nocy , poderżnąłeś Impalerowi conieco?:)

01.02.2005
20:50
smile
[66]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

wtedy Impaler byl jeszcze bezwartosciowy ;P

01.02.2005
20:51
smile
[67]

Coy2K [ Veteran ]

hmm czyli z raportu piokosa wynika...ze ktoś przeplacil :P

01.02.2005
20:58
[68]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

A Impalera dalej nie ma... Faktycznie - coś jest nie tak. :-)

01.02.2005
21:00
smile
[69]

Kentril [ fechmistrz ]

dzwonił już ktoś do najbliższych szpitali albo kostnic? trza chłopa znaleźć! dalej! na ratusz! spalić niewiernych! niższych podatków!!

01.02.2005
21:01
smile
[70]

bartek [ ]

Roland, cóż, zegarek za kilka tysięcy USD działa prawie jak czerwony kabriolet...

01.02.2005
21:06
[71]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Znajac Impalera pewnie przesiaduje nad Doomem :)

01.02.2005
21:12
[72]

Kentril [ fechmistrz ]

raczej w Punishera;)

01.02.2005
21:12
[73]

Kentril [ fechmistrz ]

miało być "raczej gra w Punishera"

01.02.2005
21:14
smile
[74]

piokos [ ]

może przechodzi Doom'a 3 na czas

01.02.2005
21:14
[75]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Albo pogrywa w tego planszowego WarCrafta, co to o nim pisał ostatnio. :-)

01.02.2005
21:16
smile
[76]

Kentril [ fechmistrz ]

albo bierze prysznic, jeśli o tym mowa. Może nawt z zegarkiem? kto wie , może wodoodporny?;)

01.02.2005
21:21
[77]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Taki zegarek to na pewno wodoodporny.

01.02.2005
21:22
smile
[78]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ja bym tam na miejscu Impalera nie probowal :)

01.02.2005
21:22
smile
[79]

Coy2K [ Veteran ]

ale mogą wskazówki zardzewieć :P

01.02.2005
21:28
smile
[80]

Kentril [ fechmistrz ]

pewnie też kuloodporny. szpanerskie dzieło szatana.

01.02.2005
21:30
[81]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Szatana? To Impaler sam sobie zegarek robił? :-)

01.02.2005
21:30
[82]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Maevius ---> Na koncercie oczywiście zamierzam być, zwłaszcza że klub w tamtym roku sprawdził się przy okazji In Slaughter Natives/Ordo Rosarius Equlibrio. Jutro zamawiam bilet. Jeśli się wybierasz, to pewno się spotkamy.

Właśnie doczytałem wątek. Heh, zegarek jest odporny na łom, zwłaszcza ten wirtualny.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 21:31:27]

01.02.2005
21:36
smile
[83]

piokos [ ]

To znaczy, że możesz go tylko pooglądać na nadgarstku Gordona w HL2?

01.02.2005
21:40
[84]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie, to nic nie znaczy ;)

01.02.2005
21:56
[85]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

U.V. Impaler -> No ja sobie nigdy nie wybacze nieobecnosci na koncercie w zeszlym roku.

01.02.2005
21:59
[86]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Maevius ---> Nie będę Cię gnębił. Powiem tyle, że In Slaughter Natives wgniót mnie w podłogę.

01.02.2005
22:00
smile
[87]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ja tez gratuluje Impaler... ale nie zegarka tylko pracowitości, gratulacje!

01.02.2005
22:01
[88]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Dziękuję.

02.02.2005
01:00
smile
[89]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

To ja sie dolaczam do gratulacji. Troche pozno, ale jednak. Dopiero przed chwila sie zorientowalem o co chodzi :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.