GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem!!!

01.02.2005
17:17
[1]

lelo1975 [ Konsul ]

Problem!!!

Witam za kazdym razem wyskakuje mi cos takiego:
Wystapil problem z aplikacja Generic Host for Win 32 Services i zostanie ona zamknieta.Przepraszamy za klopoty.
Po takim czym mam problemy z dzwiekiem nie ma wogole dzwieku w grach i na filmach.Ktos wie co to jest i jak mozna temu zaradzic??

01.02.2005
17:38
[2]

mrEdDi [ ShoguN ]

jezeli masz karte dzwiekowa zintegrowana z plyta glowna to musisz jeszcze raz zainstalwoac sterowniki do plyty glownej bo prawdopobonie nie wspolpracuja one z twojim systemem operacyjnym i sie wylacza.
P.S nie jestem do konca przekonany czyu to to

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.