lelo1975 [ Konsul ]
Problem!!!
Witam za kazdym razem wyskakuje mi cos takiego:
Wystapil problem z aplikacja Generic Host for Win 32 Services i zostanie ona zamknieta.Przepraszamy za klopoty.
Po takim czym mam problemy z dzwiekiem nie ma wogole dzwieku w grach i na filmach.Ktos wie co to jest i jak mozna temu zaradzic??
mrEdDi [ ShoguN ]
jezeli masz karte dzwiekowa zintegrowana z plyta glowna to musisz jeszcze raz zainstalwoac sterowniki do plyty glownej bo prawdopobonie nie wspolpracuja one z twojim systemem operacyjnym i sie wylacza.
P.S nie jestem do konca przekonany czyu to to