GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamięci Ram

01.02.2005
16:56
smile
[1]

alien75 [ Konsul ]

Pamięci Ram

Chcę kupić 2 x TWINMOS DDRAM 512MB/400 cl 2,5 co sądzicie o tych ramach . Po 295 zł sztuka.

01.02.2005
16:58
smile
[2]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

<<<------

01.02.2005
17:00
smile
[3]

mrEdDi [ ShoguN ]

radzilbym KINGSTONY sa lepsze i tansze chyba nawet o 5 zł ale jak chcesz te sa tez bardzo dobre :D

01.02.2005
17:02
[4]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Ja bym kupił RAM za 150 zł. Nie wiem jakiej mam firmy, ale mam 400 MHz...

01.02.2005
17:15
smile
[5]

Zgred [ Konsul ]

Radzę KINGSTONY, miałem dwa zestawy TWINMOSa i oba miały uszkodzone komórki pamięci, dopiero po wymianie na KINGSTONy wszystko było OK!!!

01.02.2005
17:21
[6]

Septi [ Starszy Generał ]

Kingstony są dużo droższe,a te za okło 300 zł to są CL3 a nie CL 2.5,a różnica w cenie jest duża.

01.02.2005
17:21
[7]

iNfiNity! [ Senator ]

Odradzam TwinMosy - kiedyś robili świetne pamięci, lecz teraz są ekhem niezbyt dobre :)

Zresztą poczytaj:

01.02.2005
17:27
smile
[8]

Maximus2 [ Legionista ]

alien75 --> nie wiem co za szmelc chcesz kupić ale radze Ci Kingstona, nie pożałujesz,ten ram jest po prostu wypasiony:)))))

01.02.2005
17:28
smile
[9]

piokos [ ]

Polecam GoodRamy, CL 2.5
99 miesięcy gwarancji :)

01.02.2005
17:31
[10]

eJay [ Gladiator ]

Septi---------->Ja kupowalem Kingstony CL3 512 za 280 zł.


Radze Kingstony - sa lepsze niz Twonmosy, choc to zalezne jest od tego na jaka partie trafisz....

02.02.2005
10:19
[11]

Septi [ Starszy Generał ]

eJay -> o to chodzi żeby te kingston były CL 2.5 a nie CL 3,a kingstony CL 2.5 niestety nie kupisz za około 300 zł tylko grubo ponad 300 zł.A tak to kupujesz 2x512 twinmos CL 2.5 400 Mhz za niecałe 600 zł i sprawa załatwiona.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.