Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Wysylanie smsa z Ideii/Ery na angielskie sieci komorkowe .
Wlasne ma problem z wysylaniem smsa z telefonu z karta idea pop lub era na siec angielska. Niezaleznie od numeru sms zostaje zwrocony. Co jest. Moze zle wprowadzam numer kierunkowy?!
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Nie che wyjsc na zniecierpliwionego, ale bardzo mi na tym zalezy.

Kaktusak [ Pretorianin ]
Hmm nie wiem jaka siec ale ja od wakacji '04 wysylam do mojej dziewczyny bezproblemowo z idei, do grudnia byl to abonament a teraz z pop, numer mam wpisany tak +44773196..choc prawde mowiac nie wiem ktore cyfry to kierunkowy ma ona telefon w O2
Natomiast gdy dostane od niej sms i chce na niego odpowiedziec(nie napisac nowego i wybrac z ksiazki numer) to cos tam wyskakuje ze nie moze wyslac
A ogolnie to polecam zarejestrowac sie na stronie idei jak masz pop i wysylac spod darmowego mBoxa dochodza bezproblemowo, 30 sms co miesiac kazdy dlugosci 4 normalnych i bez reklam
mrEdDi [ ShoguN ]
musisz chyba aktywowac roaming jezeli nie masz aktywowanego u swojego operatora ja mam Jedną Idee MIX i mi wsyztsko smiga wysylam SMS do brata ktory ma taryfe O2