GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wysylanie smsa z Ideii/Ery na angielskie sieci komorkowe .

01.02.2005
16:27
[1]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Wysylanie smsa z Ideii/Ery na angielskie sieci komorkowe .

Wlasne ma problem z wysylaniem smsa z telefonu z karta idea pop lub era na siec angielska. Niezaleznie od numeru sms zostaje zwrocony. Co jest. Moze zle wprowadzam numer kierunkowy?!

01.02.2005
16:47
[2]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Nie che wyjsc na zniecierpliwionego, ale bardzo mi na tym zalezy.

01.02.2005
17:46
smile
[3]

Kaktusak [ Pretorianin ]

Hmm nie wiem jaka siec ale ja od wakacji '04 wysylam do mojej dziewczyny bezproblemowo z idei, do grudnia byl to abonament a teraz z pop, numer mam wpisany tak +44773196..choc prawde mowiac nie wiem ktore cyfry to kierunkowy ma ona telefon w O2
Natomiast gdy dostane od niej sms i chce na niego odpowiedziec(nie napisac nowego i wybrac z ksiazki numer) to cos tam wyskakuje ze nie moze wyslac
A ogolnie to polecam zarejestrowac sie na stronie idei jak masz pop i wysylac spod darmowego mBoxa dochodza bezproblemowo, 30 sms co miesiac kazdy dlugosci 4 normalnych i bez reklam

01.02.2005
17:47
[4]

mrEdDi [ ShoguN ]

musisz chyba aktywowac roaming jezeli nie masz aktywowanego u swojego operatora ja mam Jedną Idee MIX i mi wsyztsko smiga wysylam SMS do brata ktory ma taryfe O2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.