Cora von Izabelin [ Konsul ]
Forum CM: pałac saski i zamek królewski, poszukuję planów, zdięć i danych...
Poszukuję stron internetowych z planami, zdięciami i danymi o zamku królewskim i pałacu saskim. Potrzebne są do zrobienia 3D makiet do gry, Wrzesień 1939 dodatku do Battle of Britain. :) Ktokolwiek zna takie strony jest proszony o pomoc.
L@WYER [ Valaraukar ]
Cokolwiek możesz znaleźć poniżej :
el f [ RONIN-SARMATA ]
Może tu coś znajdziesz...
L@WYER [ Valaraukar ]
Ewentualnie jeszcze tu:

Cora von Izabelin [ Konsul ]
dzięki wszystkim za pomoc, z pewnością przydadzą mi się.