GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: pałac saski i zamek królewski, poszukuję planów, zdięć i danych...

01.02.2005
15:22
[1]

Cora von Izabelin [ Konsul ]

Forum CM: pałac saski i zamek królewski, poszukuję planów, zdięć i danych...

Poszukuję stron internetowych z planami, zdięciami i danymi o zamku królewskim i pałacu saskim. Potrzebne są do zrobienia 3D makiet do gry, Wrzesień 1939 dodatku do Battle of Britain. :) Ktokolwiek zna takie strony jest proszony o pomoc.

01.02.2005
15:24
[2]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cokolwiek możesz znaleźć poniżej :

01.02.2005
15:25
[3]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Może tu coś znajdziesz...

01.02.2005
15:30
[4]

L@WYER [ Valaraukar ]

Ewentualnie jeszcze tu:

01.02.2005
15:53
smile
[5]

Cora von Izabelin [ Konsul ]

dzięki wszystkim za pomoc, z pewnością przydadzą mi się.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.