GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dart - Lotki

01.02.2005
14:52
[1]

Shadow^^^ [ Centurion ]

Dart - Lotki

Interesuje mnie czy ktos z was gra prfesjonalnie, zawodowo, amatorsko w lotki --> czy macie swoje ligi okregowe miejskie itd...jaki gracie sprzetem, jakie gry prferujecie wasze rekordy i wszystko co zwiazane z Dartem :D

PS: ja osobiescie gram od jakis 3 lat, bylem glownym pomyslodawca oraz organizatorem ligi w naszym malym miescie:)))
mysle ze to ekstra sposob na spedzenie wolnego czasu (szczegolnie przy piwku :P ) polecam wszystkim....:))))

01.02.2005
15:14
[2]

gofer [ ]

Ech, lotki...kiedyś maniaczyłem w to na okrągło i wydawałem mnóstwo pieniędzy :)
Sprzęt miałem za chyba 60 zł, a ulubioną moją grą jest do dzisiaj Cut Throat. Praktycznie każdy początkujący zaczyna od 301/501/701, ale one wymiękają przy Cut Throat, w którym mniej potrzeba szczęścia, a więcej umiejętności. W lidze nie grałem, czasem z kumplami na kasę, ale teraz...nie wiem, nie ciągnie mnie jak kiedyś, chociaż przyznam, że lubię czasem spuścić bratu, ojcu lub kumplom lotkowy łomot :))))

01.02.2005
15:19
[3]

Shadow^^^ [ Centurion ]

gofer --> hehe widze ze cenisz swoje umiejetnosci :P Cut Throat to u nas podstawa Cricketa, chociaz uwielbiam tez pograc w 501 DI/DO...tam tez trzeba sie wykazac niezlymi umiejetnosciami by wygrac...jezeli chodzi o sprzet ja mam Assasiny za 80zl. wystarczaja w zupelnosci :))

PS: jak jestes taki niezly to jestem ciekaw czy grales w Cricket - Master out....to jest dopiero gra dla mistrzow :D czesto nam sie licznik przekrecal :P ale ta gra wymaga niesamowitych umiejetnosci (szczegolnie jak na poczatku wylosuje bulla :P )

01.02.2005
15:22
smile
[4]

piokos [ ]

a próbowaliście kiedyś grać lotkami od badmintona, to jest hardkor. :)

Shadow^^^ => na GOLowym pikniku często w to grają. Jest to sport raczej niszowy i raczej ciężko Ci będzie znaleźć tu kogoś do rozmowy, chociaż gofer się już znalazł :)

01.02.2005
15:24
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hell,sulik---> kiedy gramy?

pfff przypomniały mi się loty na pikniku:D:D:D

01.02.2005
15:49
smile
[6]

Regis [ ]

Ja przez dwa lata grywalem ostro, conajmniej po 3-4 razy w tygodniu (mam tarcze do darta w piwnicy), ale potem mi sie znudzilo - od 2 lat gralem moze z 5 razy :)

01.02.2005
15:54
smile
[7]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Ja gram dosyc czesto, ale tylko amatorsko.
Znam za to faceta, ktory nalezy do ligi krajowej i rzuca, jakby sie z tym urodzil :P.
Fajny dodatek do piwa, osobiscie specjalizuje siue w 19-tkach :).

01.02.2005
15:55
[8]

reds23 [ redsov ]

mam w pokoju ... czasem zagram jak mnine cos ruszy ...

ale zabawa przednia jak sie gra w 4 osoby 2vs2 :)
pamietam jeszcza jak w gimnazjum codziennie po lekcjach do kumpla na zawody ... :)
czasy byly fajne :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.