Skype [ Konsul ]
Radio przez LINUX-a
Mam pytanie odnośnie słuchania radia w Linux-ie. Mój znajomy nie może sobie z tym poradzić, ma Auroksa w najnowszej wersji 10.1 Chciałbym się zapytać czy ktoś z Was wie jakiego programu powinien do tego użyć, bo chociaż ma MPlayer, czy XMMS to żadne radio nie chce iść, a sugerowane linki nie działają. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro
Genzo [ Konsul ]
powinno dzialac, niech sprobuje wpisac w formacie bez pliku playlist.pls (czy jakos tak) w kazdym badz razie sam adres
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Przeszukaj forum - gdzieś już takie pytanie tutaj widziałem.