GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio przez LINUX-a

01.02.2005
14:40
[1]

Skype [ Konsul ]

Radio przez LINUX-a

Mam pytanie odnośnie słuchania radia w Linux-ie. Mój znajomy nie może sobie z tym poradzić, ma Auroksa w najnowszej wersji 10.1 Chciałbym się zapytać czy ktoś z Was wie jakiego programu powinien do tego użyć, bo chociaż ma MPlayer, czy XMMS to żadne radio nie chce iść, a sugerowane linki nie działają. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

01.02.2005
14:52
[2]

Genzo [ Konsul ]

powinno dzialac, niech sprobuje wpisac w formacie bez pliku playlist.pls (czy jakos tak) w kazdym badz razie sam adres

01.02.2005
14:52
[3]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Przeszukaj forum - gdzieś już takie pytanie tutaj widziałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.