szymbor [ Legionista ]
Problem z dźwiękiem 5.1 w Half life 2
Kiedy gram w half life 2 z dźwiękiem ustawionym na 2 głośniki wszystko jest ok, ale jak przełąćzam na system dźwięku 5.1 wtedy wyłącza się zupełnie głos. Co robić? Czy trzeba wgrywać jakieś poprawki do gry?? Jeśli tak to byłbym wdźięczny z napisanie linku z poprawką :)