GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dźwiękiem 5.1 w Half life 2

01.02.2005
14:25
[1]

szymbor [ Legionista ]

Problem z dźwiękiem 5.1 w Half life 2

Kiedy gram w half life 2 z dźwiękiem ustawionym na 2 głośniki wszystko jest ok, ale jak przełąćzam na system dźwięku 5.1 wtedy wyłącza się zupełnie głos. Co robić? Czy trzeba wgrywać jakieś poprawki do gry?? Jeśli tak to byłbym wdźięczny z napisanie linku z poprawką :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.