GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie odnośnie GTA:VC. Proszę o pomoc !

01.02.2005
14:11
smile
[1]

LooZAaK [ Centurion ]

Pytanie odnośnie GTA:VC. Proszę o pomoc !

Właśnie sobie ściągnęłem nowe modele samochodów do GTA VC i nie wiem do, którego folderu je wrzucić .

No i jak już je wrzucę to jak będę mógł je mieć w grze.

01.02.2005
14:15
smile
[2]

BBC BB [ massive attack ]

o to chodzi ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.