GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak robić triki w Pro Evolution Soccer 4

01.02.2005
13:50
smile
[1]

matirixos [ Pretorianin ]

Jak robić triki w Pro Evolution Soccer 4

Gram na PC w Pro i nie wiem jak robić fajne zwody. Czy ktoś mógłby mi ktoś napisać kombinacje klawiszy ??

01.02.2005
14:11
[2]

Cavca [ Konsul ]

a może wejdziesz na oficjalny wątek? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3306040&N=1

01.02.2005
14:29
[3]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

jak chcesz pare zwodow to tu masz link! jakos sobie tam znajdziesz!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.