
Kamel [ Konsul ]
Driver 3 na PC już w marcu.
No wreszcie jakis konkret. Gra okaze sie na PC w marcu, prawdopodobnie 17 marca. Jest mala rzecz ktora mnie niepokoi mianowicie ze tworcy gry wspolpracowali z Nvidia w zakresie grafiki co moze swiadczyc o tym ze gra bedzie optymalizowana pod Geforce'y.
aikikaisensei [ Senator ]
Mnie ta optymalizacja cieszy.
Kamel [ Konsul ]
No nie po to czekalem na te gre tyle czasu zeby teraz zainwestowac w GeForce'a zwlaszcza ze niedawno kupilem Radeona 9550 :(
aikikaisensei [ Senator ]
Jeżeli nawet byłą jakaś optymalizacja pod GeForce to nie znaczy, że na Radeonie nie będzie działać.