GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Driver 3 na PC już w marcu.

01.02.2005
13:32
smile
[1]

Kamel [ Konsul ]

Driver 3 na PC już w marcu.

No wreszcie jakis konkret. Gra okaze sie na PC w marcu, prawdopodobnie 17 marca. Jest mala rzecz ktora mnie niepokoi mianowicie ze tworcy gry wspolpracowali z Nvidia w zakresie grafiki co moze swiadczyc o tym ze gra bedzie optymalizowana pod Geforce'y.

01.02.2005
13:34
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Mnie ta optymalizacja cieszy.

01.02.2005
13:37
[3]

Kamel [ Konsul ]

No nie po to czekalem na te gre tyle czasu zeby teraz zainwestowac w GeForce'a zwlaszcza ze niedawno kupilem Radeona 9550 :(

01.02.2005
13:39
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

Jeżeli nawet byłą jakaś optymalizacja pod GeForce to nie znaczy, że na Radeonie nie będzie działać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.