hola' [ koniczynka ]
Podajcie prosze adresy bramek na idee z netu
pozdrawiam
Goozys[DEA] [ Virus ]
Tu...
mrEdDi [ ShoguN ]
tu masz na Idee lub mozna tez z gg wysylac do Idei
https://sms.idea.pl/default_.aspx
EwUnIa_kR [ Legend ]
z gg moeższ..alboz tlena..najprościej..
hola' [ koniczynka ]
dziekuje
wlasciwiem szukam takiej bramki i mzoe ktos wreszcie da tu linka do tego portalu
serdecznie dziekuje
stanson_ [ sta-N-son ]
a po co, skoro bramka na idei prawie zawsze działa?
hola' [ koniczynka ]
loiosh mi kiedys dal tego linka - moze jak tu bedzie to mi poda
nie mam jego gg

viesiek [ hoo-doo ]
tutaj jest swietna bramka :)
mrEdDi [ ShoguN ]
a ty chcesz jakis link portalu gdzie byla bramka idei tak a ona wcale ci nie jets potrzbna tylko ten portal tak ?
hola' [ koniczynka ]
mrEdi - tak dokladnie mi o to chodzi
LooreNz [ Konsul ]
patrz nizej:
Fokus25 [ Pretorianin ]
LOL z www.idea.pl morzesz wysyłać lolek =]