
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
nokia 3100 +oprogramowanie +szukam
szukam oprogramowanie do wgrywanie dzwonków i innych aplikacji do telefonu nokia 3100
bedę bardzo wdzieczny za pomoc

mrEdDi [ ShoguN ]
a nie daja w komisiie jak kupujesz kabel juz ? Zawsze od kiedy pamietam ajakies rok(moze mniej) temu jak kupowales kabel do komórki do kompa dawali plytke z oprogramowaniem
aikikaisensei [ Senator ]
kabelek kup sobie np. na allegro, a oprogramowanie bez problemu ściągniesz z Internetu: Nokia PC Suite lub Oxygen Phone Menager.
mrEdDi [ ShoguN ]
albo na allegro tez sa oprogramowania widzialem.
aikikaisensei [ Senator ]
Ale po co kupować skoro można ściągnąć.
aikikaisensei [ Senator ]
Wszystko jest oczywiście darmowe.