GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nokia 3100 +oprogramowanie +szukam

01.02.2005
13:07
smile
[1]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

nokia 3100 +oprogramowanie +szukam

szukam oprogramowanie do wgrywanie dzwonków i innych aplikacji do telefonu nokia 3100
bedę bardzo wdzieczny za pomoc

01.02.2005
13:13
smile
[2]

mrEdDi [ ShoguN ]

a nie daja w komisiie jak kupujesz kabel juz ? Zawsze od kiedy pamietam ajakies rok(moze mniej) temu jak kupowales kabel do komórki do kompa dawali plytke z oprogramowaniem

01.02.2005
13:17
[3]

aikikaisensei [ Senator ]

kabelek kup sobie np. na allegro, a oprogramowanie bez problemu ściągniesz z Internetu: Nokia PC Suite lub Oxygen Phone Menager.

01.02.2005
13:40
[4]

mrEdDi [ ShoguN ]

albo na allegro tez sa oprogramowania widzialem.

01.02.2005
13:41
[5]

aikikaisensei [ Senator ]

Ale po co kupować skoro można ściągnąć.

01.02.2005
13:41
[6]

aikikaisensei [ Senator ]

Wszystko jest oczywiście darmowe.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.