GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The punisher

01.02.2005
13:03
[1]

TALERZ [ Junior ]

The punisher

mam niewielki problem a raczej male pytanko:
wlasnie gram sobie w "the Punisher" i nie moge przejsc jednej misji
znajduje sie na wyspie i mam zabic "The russian"
mam z tym nie wielki problem bo niem am zielonego pojecia jak to zrobic
zawszze to on mnie dopada pierwszy a mi nie starcza amunicji
jak wieciee jak to przejsc prosze o pomoc !!!

01.02.2005
13:07
[2]

wysiu [ ]

Zajrzyj:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.