GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak połączyć plik *.avi

01.02.2005
12:29
smile
[1]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Jak połączyć plik *.avi

Witam!
Ściagnąłem sobie pornusa krótkiego, których składa sie z 10 bodaj że plików. I teraz mam pytanko, jak to połaczyć bez ponownej kompresji, itepe...
Próbowałem programem X Video Converter, ale niedość, że musze jeszcze wybrać kodek, zeby film skompresować, to dłuogo to trwa i po minucie dałem sobie spokój jak był tylko 1% :|

Słyszałem ze można VirtualDubem, ale za cholere niemoge tego zrbić. Napisze ktoś co i jak, żebym mogł w pełni obejrzeć film, a nie co chwila zmieniać kolejny plik.

01.02.2005
13:08
smile
[2]

stanson_ [ sta-N-son ]

To mi się podoba - pełna szczerość :-)))))))))))) A nie owijanie w bawełne w stylu "brat ściągnął kilka krótkich kreskówek i nie wie jak je połączyć :-)) ROTFL :-))

A tak serio to jedyne co mi przychodzi do głowy to VirtualDub, chociaż nigdy nic nie łączyłem, zawsze dzieliłem... Powodzenia :-))))

01.02.2005
13:09
[3]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Czy to, że nikt nie odpowiada w moim topicu ma związek z tym, że nie mam jeszcze konsula, Generała, ew. czegos podobnego ?? :|

A tak krótko mówiąc to UP, bo watek zszedł z pierwszej strony, a teraz wychodze, i nie bede mógł jakby co pózniej podbijać.

01.02.2005
13:15
[4]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Jak to zrobić w VirtualDub by ksenus (2) - Łączenie części filmu w całość

Przed tą operacją należy upewnić się, że poszczególne części filmu są ze sobą zgodne (mają taką samą rozdzielczość i algorytmy kodowania, w innym wypadku należy zrobić konwersję do zgodnych formatów a/v oraz rozdzielczości) :
a) menu File->Open video file (wskazujemy pierwszą część filmu)
b) menu Video->Direct Stream Copy
c) menu Audio->Direct Stream Copy
d) menu File->Append AVI segment (powtarzamy tę czynność dla każdej części filmu)
3) menu File->Save as AVI

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.