GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bilety na mundial....

01.02.2005
12:26
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bilety na mundial....

nie wie ktos gdzie szukac formularza żeby złożyć zamówienie?

01.02.2005
12:35
smile
[2]

mieszkolp [ Centurion ]

Niesty nie...

01.02.2005
12:37
[3]

twostupiddogs [ Generaďż˝ ]

Odpuściłbym sobie... Wczoraj podawali w "Sporcie w Wiadomościach", że jest tylu chętnych, że bilety będą losowane.

Sam o tym myślałem, ale jak to usłyszałem to się rozmyśliłem.

01.02.2005
12:40
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wiem że bedzie losowanie..ale może akurat mi się uda...

nie wiem kurcze czy ni elepiej żebym załatwiała bilety przez pzpn...

01.02.2005
12:43
[5]

bhima [ Pretorianin ]

może spróbój w niemieckim związku piłkarskim

01.02.2005
12:44
[6]

Garbizaur [ CLS ]

Ticket shop: :)

01.02.2005
12:48
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

garbizaur---> thx..

idę się dowiedzieć czy można w pzpn..i jak ajest szansa..

01.02.2005
14:05
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

listkiewicz ma w dupie wszystko...bilet na finał 600 euro:O

01.02.2005
14:10
smile
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...jakby kogos interesowało..


Zamów bilet na mundial 2006 przez Internet
Wtorek, 1 lutego 2005, 12:23
Ruszyła sprzedaż biletów na mistrzostwa świata w piłce niżej, które w przyszłym roku odbędą się w Niemczech. Zainteresowani mogą zamawiać wejściówki – m.in. przez Internet.


Niestety, nie każdy, kto zamówił bilet ma szanse, by go otrzymać. Pierwsze losowanie 800 tys. szczęśliwców odbędzie się 15 kwietnia. Do czerwca 2006 roku będą jeszcze cztery losowania. Wejściówkę można zarezerwowałeś poprzez Internet, na specjalnej stronie www.

Problemów z rejestracją - jak przekonał się korespondent RMF - nie ma; dla niektórych przeszkodą może być jedynie znajomość języka - do wyboru mamy angielski, niemiecki, francuski lub hiszpański. Kiedy już się z tym uporamy wybieramy mecz, na który chcemy się wybrać. Wówczas pojawi się plan stadionu i rozkład miejsc wraz z cenami biletów; wybieramy to, które nam odpowiada.

W formularz wpisujemy swoje dane osobowe, serię z dowodu tożsamości i numer karty kredytowej, chyba że płacimy przelewem.

15 kwietnia otrzymamy potwierdzenie, czy udało nam się wylosować bilet. Zaznaczmy, że do ceny wejściówki trzeba jeszcze doliczyć opłatę manipulacyjna – dla mieszkańców Unii Europejskiej to 5 euro. Jeśli ktoś przed meczem zdecyduje się oddać bilet, nie będzie problemu. Niestety wejściówki nie można odsprzedać innej osobie; bilety są imienne.


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.