GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Asusem A7V880

01.02.2005
12:20
smile
[1]

barton [ Centurion ]

Problem z Asusem A7V880

Raz na ok.10 uruchomien wyswietla mi sie komounikat ze flop i CDek szukaja pliku z najnowszym BIOSem do plyty glownej. Nie mam pojecia jak sie tego pozbyc, update'owalem BIOSa do 1008 i tak jest ciagle to samo, co prawda wystarczy zrestarowac go ejszcze raz i ten komonukat juz nsie nie pojawia ale to cholernie wkurza. Nie mialem wczesniej do czynienia z ASUSami wiec moze to i glupie pytanie z mojej strony:), ale coz .... moze wiecie jak sie tego pozbyc, moze trzeba cos gdzies wylaczyc bo ja juz probowalem i nie udalo mi sie nic takowego znalezc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.