
barton [ Centurion ]
Problem z Asusem A7V880
Raz na ok.10 uruchomien wyswietla mi sie komounikat ze flop i CDek szukaja pliku z najnowszym BIOSem do plyty glownej. Nie mam pojecia jak sie tego pozbyc, update'owalem BIOSa do 1008 i tak jest ciagle to samo, co prawda wystarczy zrestarowac go ejszcze raz i ten komonukat juz nsie nie pojawia ale to cholernie wkurza. Nie mialem wczesniej do czynienia z ASUSami wiec moze to i glupie pytanie z mojej strony:), ale coz .... moze wiecie jak sie tego pozbyc, moze trzeba cos gdzies wylaczyc bo ja juz probowalem i nie udalo mi sie nic takowego znalezc :)