GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przejsc NFS 2 na 100%

01.02.2005
11:22
smile
[1]

Damianek2224 [ Legionista ]

Jak przejsc NFS 2 na 100%

Przeprasszam was za pomyłke chodziło mi oczywiście o NFS 2
Prosze was pomozcie mi

01.02.2005
11:39
[2]

Kekacz [ Chor��y ]

Wbrew pozorom rozwiazanie problemu jest bardzo proste.

Wystarczy polozyc plyte z gra na podlodze i... przejsc. Idealnie przez srodek, a im wieksze buty zalozysz tym procent przejscia bedzie wyzszy.

Choc podobno nidforspida lepiej przejechac, nie wiem, nie tykam sie arcade.

02.02.2005
10:19
[3]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Jak przejśc. Jak każdą inną grę. Trzeba grać do końca ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.