GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: pytanie do modelarzy o drzewa liściaste (skala 1:35)...

01.02.2005
10:17
smile
[1]

jaćwingus [ Pretorianin ]

Forum CM: pytanie do modelarzy o drzewa liściaste (skala 1:35)...

…ostatni robiłem dioramę pustyni i nie miałem większego problemu z palmami. Z „iglakami” też sobie nieźle radzę – na stelaż z drucików nakładam gips i formuję fakturkę kory potem doklejam „gałązki” np. wykorzystując cisa (wyglądają nieźle). Problem pojawia się z drzewami liściastymi, jak zrobić w miarę fajne liście - czyli dużo, szybko i tanio. Poproszę o jakieś porady. Z gąbką posiekaną wychodzi dość nijako-tako.

01.02.2005
12:00
[2]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Spróbuj użyć łupin z ziarna zboża jakiegoś (grubość i wielkość jest odpowiednia trzeba je tylko ciut rozpłaszczyć)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.