
jaćwingus [ Pretorianin ]
Forum CM: pytanie do modelarzy o drzewa liściaste (skala 1:35)...
…ostatni robiłem dioramę pustyni i nie miałem większego problemu z palmami. Z „iglakami” też sobie nieźle radzę – na stelaż z drucików nakładam gips i formuję fakturkę kory potem doklejam „gałązki” np. wykorzystując cisa (wyglądają nieźle). Problem pojawia się z drzewami liściastymi, jak zrobić w miarę fajne liście - czyli dużo, szybko i tanio. Poproszę o jakieś porady. Z gąbką posiekaną wychodzi dość nijako-tako.
BamSey [ Generaďż˝ ]
Spróbuj użyć łupin z ziarna zboża jakiegoś (grubość i wielkość jest odpowiednia trzeba je tylko ciut rozpłaszczyć)