
Kaszalot [ Pretorianin ]
skasowałem numer w telefonie komórkowym przez który wysyła/odbiera się s...
czy ktos mógłby mi pomóc skasowałem w swoim telefonie numer przez który wysyła sie smsy. jestem w sieci era jesli ktos mógłby go podac proszę.
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
o ile sie nie myle to jest to +48602951111

Ines [ Ines ]
A co to za specjalny numer? Taniej wychodzi czy jak?
iKzIvaeEr [ l33t ]
Potwierdzam. Centrum sms - +48602951111
Ines -> to jest numer centrum sms....
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
+48601000310
+48501200777
+48602951111
dziala kazdy, niezaleznie od posiadanej sieci, np. ja mam telefon w Idei a numer centrum z Plusa
Ines [ Ines ]
Ja zwyczajnie wysylam smsy z komputera lub z komorki...
Prosze mi wytlumaczyc - po co ten centrum sms, bo nigdy nie korzystalam.
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Ines - o ile się orientuję, to korzystasz nawet o tym nie wiedząc. :) Po prostu ten numer jest niezbędny, żeby wysłać jakiegokolwiek smsa.

Ode [ Centurion ]
To ja mam głupie pytanie, skoro można ten numer skasować, to oznacza, że ten numer jest gdzieś "jawnie" w telefonie zapisany. Mam więc pytanie gdzie ? tak przez ciekawość.... Mam telefon w plusie .
Ode [ Centurion ]
Ok,ok . Już znalazłem, faktycznie jest : 601000310 :)
Ines [ Ines ]
A ja nadal nie rozumiem po co ten numer. Wysylajac do kogos smsa przeciez wpisuje numer tej osoby, a nie numer centrum sms...
ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
Ale centrum sms zarządza wysyłaniem wszystkich smsów. Jego numer masz zapisany w ustawieniach telefonu.

Kaszalot [ Pretorianin ]
dzieki chlopaki/dziwczyny bardzo mi pomogliscie:) za cholere nie moglem tego znalezc na stronie ery. mysle ze wiecej tego bledu nie popelnie:) pozdrawiam