GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Błąd Windowsa 98

01.02.2005
09:37
smile
[1]

LooreNz [ Konsul ]

Błąd Windowsa 98

Witam!
Mam big problem! Zaonstalowalem sobie sterowniki do płyty głównej z CD od producenta! niestety po ponownych uruchomieniu komputera, Windows nie odpala sie! wyskakuje bład "Bład ochrony danych systemu Windows, prosze uruchomic komputer od nowa" ponowne uruchomienie nic nie daje! przywracanie systemu tez nic nie pomogło! czy czeka mnie format>?? prosze o pomoc

01.02.2005
09:39
smile
[2]

Loonatyk [ ]

Uruchom w trybie awaryjnym.

01.02.2005
09:42
[3]

LooreNz [ Konsul ]

w trybie awaryjnym uruchamia sie! tylko co w nim mam zrobic zeby wszystko dzialalo?

01.02.2005
09:43
[4]

Loonatyk [ ]

Zamknij poprawnie komputer, przeinstaluj sterowniki albo ... czekaj na odpowiedz kogos kto zna sie na kompie lepiej ode mnie :).

01.02.2005
09:44
[5]

Rendar [ Senator ]

W trybie awaryjnym odinstaluj sterowniki, które Ci psują. Powinien wstać normalnie. Potem zainstaluj stery jeszcze raz.

01.02.2005
09:46
[6]

LooreNz [ Konsul ]

a jak je mam odinstalowac! w panel sterowania-->dodaj/usuń programy nie ma tych sterowników.
jaki jest inny sposob na odinstalowanie ich! pomocy!!!

01.02.2005
09:52
[7]

Rendar [ Senator ]

Wywal poprostu urządzenia z Managera Urządzeń to i sterowniki sie skasują.

01.02.2005
10:09
[8]

LooreNz [ Konsul ]

Rendar -----> wielkie dzieki! wszystko wrócilo do normy! Pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.