
LooreNz [ Konsul ]
Błąd Windowsa 98
Witam!
Mam big problem! Zaonstalowalem sobie sterowniki do płyty głównej z CD od producenta! niestety po ponownych uruchomieniu komputera, Windows nie odpala sie! wyskakuje bład "Bład ochrony danych systemu Windows, prosze uruchomic komputer od nowa" ponowne uruchomienie nic nie daje! przywracanie systemu tez nic nie pomogło! czy czeka mnie format>?? prosze o pomoc

Loonatyk [ ]
Uruchom w trybie awaryjnym.
LooreNz [ Konsul ]
w trybie awaryjnym uruchamia sie! tylko co w nim mam zrobic zeby wszystko dzialalo?
Loonatyk [ ]
Zamknij poprawnie komputer, przeinstaluj sterowniki albo ... czekaj na odpowiedz kogos kto zna sie na kompie lepiej ode mnie :).
Rendar [ Senator ]
W trybie awaryjnym odinstaluj sterowniki, które Ci psują. Powinien wstać normalnie. Potem zainstaluj stery jeszcze raz.
LooreNz [ Konsul ]
a jak je mam odinstalowac! w panel sterowania-->dodaj/usuń programy nie ma tych sterowników.
jaki jest inny sposob na odinstalowanie ich! pomocy!!!
Rendar [ Senator ]
Wywal poprostu urządzenia z Managera Urządzeń to i sterowniki sie skasują.
LooreNz [ Konsul ]
Rendar -----> wielkie dzieki! wszystko wrócilo do normy! Pozdro