bartek [ ]
Co to za utwór?
Przeszukałem Google i nic.
Śpiewa go kobieta, leci jakoś tak:
"Hi, I'm [imię]. I live upstairs from you, I think I've seen you"... i refren "Just don't ask (?) me anymore". Kojarzy ktoś? :)
Lipton [ 101st Airborne ]
Suzanne Vega - Luka
:)

Rendar [ Senator ]
Luka??? Napewno?? Tam jest " My name is Luka" a nie I'm Luka.... tak mi się zdaje
Lipton [ 101st Airborne ]
Rendar--> Na pewno. Bartkowi się pewnie popieprzyło:D Pewnie pisał na szybko. Sam popatrz, aż stracę minutę i znajdę Ci tekst Luki:D
My name is Luka
I live on the second floor
I live upstairs from you
Yes I think you've seen me before
If you hear something late at night
Some kind of trouble, some kind of fight
Just don't ask me what it was
Just don't ask me what it was
Just don't ask me what it was
I think it's because I'm clumsy
I try not to talk too loud
Maybe it's because I'm crazy
I try not to act too proud
They only hit until you cry
And after that you don't ask why
You just don't argue anymore
You just don't argue anymore
You just don't argue anymore
Yes I think I'm okay
I walked into the door again
Well, if you ask that's what I'll say
And it's not your business anyway
I guess I'd like to be alone
With nothing broken, nothing thrown
Just don't ask me how I am
Just don't ask me how I am
Just don't ask me how I am
And they only hit until you cry
And after that you don't ask why
You just don't argue anymore
You just don't argue anymore
You just don't argue anymore
Lipton [ 101st Airborne ]
Rendar--> Btw czy przypadkiem nie słuchasz teraz RMF ? Bo dziwnym zbiegiem okoliczności 15 minut temu na RMF leciała Luka:) I specjalnie się jeszcze przysłuchiwałem:)

Rendar [ Senator ]
Hehe.! Dokładnie! RMF ale LOL!

Lipton [ 101st Airborne ]
Rendar--> Hehe :D Widzisz, mam na Ciebie oko:P Ściany mają uszy, strzeż się:D

bartek [ ]
No jasne, że mi się popieprzyło, bo nie dość, że znalazłem na Googlach stronę o bardzo podobnym, ale nie identycznym (jak widać wyżej) tekście to jeszcze utworu słuchałem na... RMF :))) ok. 2 w nocy na moim mp3 playerku, który w mojej norze nie ściąga fal za mocno :)
Wielkie dzięki, to na pewno to! :)