GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu znalezione w mailu: Toasty

01.02.2005
08:32
smile
[1]

kurzew [ Demon Driver ]

Z cyklu znalezione w mailu: Toasty

Toasty:

Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny. Pijmy więc tak, by
trumna się nie rozpadła!

***********

Kobieta jest potrzebna mężczyźnie jak okrętowi kotwica. Wypijmy więc za
krążownik - Aurora, który miał tych kotwic cztery!

***********

Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się,
zobaczyła przystojnego chłopaka. Obejrzała się drugi raz, a chłopak wciąż
szedł za nią. Uznała, że warto na niego poczekać. Obejrzała się po raz
trzeci - chłopaka już nie było... Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji
miejskiej nie zapominali zamykać studzienek!

***********

Płynie przez rzekę żółw, a na jego grzbiecie zwinął się jadowity wąż. Wąż
myśli: Ugryzę - zrzuci. Żółw myśli: Zrzucę - ugryzie.
Wypijmy za nierozerwalną przyjaźń, co znosi wszelkie przeciwności!

***********

Rodzice jedynaka wyprawiali mu wesele, a że miał licznych przyjaciół i ich
postanowiono zaprosić. Syn dał ojcu listę swych gości. Kiedy wreszcie
nadszedł dzień wesela, stawili się wszyscy krewni, ale nie było żadnego z
przyjaciół pana młodego. Zdziwiony chłopak spytał ojca, czy uwzględnił jego
listę.
- Oczywiście, synu. Ale do każdego, zamiast zaproszenia na wesele,
napisałem, że potrzebujesz jego pomocy... Wypijmy za prawdziwych przyjaciół!

***********

Szła żaba przez jezdnię, a że nie uważała, straciła tylne łapki pod kołami
samochodu. Doczołgała się do chodnika i myśli sobie:
- Całkiem ładne były te nogi, muszę po nie wrócić.
Ledwie zdążyła wejść z powrotem na jezdnię, jak następny samochód pozbawił
ją głowy. Wypijmy za to, by nie tracić głowy dla ładnych nóg!

01.02.2005
08:35
smile
[2]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Dobre :D
Ale chiba już gdzieś to widziałam... :)

01.02.2005
09:39
smile
[3]

Loonatyk [ ]

:) Przyda się.

01.02.2005
09:53
[4]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

ostatnie super :D

IMO przyda sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.