
YorGi [ Centurion ]
co jest z tym gg?
wie ktos dlaczego zawsze do godziny 5 a.m. gg mi chodzi a pozniej nie chce sie polaczyc tak do 10 a.m. ? czy to server gg czy cos u mnie? Mam wersje 6.0 ale tez "AQQ" nie dziala... co moge zrobic?

YorGi [ Centurion ]
OK... juz zrobilem... sciagnalem versie 6.1 ;]