GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co jest z tym gg?

01.02.2005
05:50
smile
[1]

YorGi [ Centurion ]

co jest z tym gg?

wie ktos dlaczego zawsze do godziny 5 a.m. gg mi chodzi a pozniej nie chce sie polaczyc tak do 10 a.m. ? czy to server gg czy cos u mnie? Mam wersje 6.0 ale tez "AQQ" nie dziala... co moge zrobic?

01.02.2005
06:11
smile
[2]

YorGi [ Centurion ]

OK... juz zrobilem... sciagnalem versie 6.1 ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.