GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

program do usuwania plikow ktorych nie da sie usunac...;-)

01.02.2005
01:51
[1]

NaJlePsZy [ Konsul ]

program do usuwania plikow ktorych nie da sie usunac...;-)

no wlasnie, napewno wielu z was zetknelo sie z takimi plikami, programami ktorych nie da sie usunac, a przynajmniej nie od razu. znacie jakies programy ktore zrobia to szybko i bezbolesnie?;)

01.02.2005
03:41
smile
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

owszem :)

program nazywa się DOS

a komenda do niego - Format c:

:>


a na serio: spod dosa sie powinno dac wsio usunąć a z poczciwego Norton Commandera już napewno. sam tak często robię :)

01.02.2005
11:27
[3]

CooN [ Generaďż˝ ]

Zalezy to od systemu operacyjnego.
W Windows XP wystarczy uruchomic safe mode (tryb awaryjny), gdzie zwykle kazdy plik mozna usunac.

Jesli masz ten system i nie wiesz jak to zrobic:
start->uruchom->msconfig
zakladka boot.ini
zaznacz /safeboot i zrestartuj komputer.

Gdy juz zrobisz co trzeba, to w trybie awaryjnym znow wykonaj powyzsze kroki, z tym, ze odznacz /safeboot.

01.02.2005
11:37
[4]

rostov [ Generaďż˝ ]

Bez uruchamiania trybu awaryjnego oporne pliki można usunąć przy pomocy programu Eraser.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.