NaJlePsZy [ Konsul ]
program do usuwania plikow ktorych nie da sie usunac...;-)
no wlasnie, napewno wielu z was zetknelo sie z takimi plikami, programami ktorych nie da sie usunac, a przynajmniej nie od razu. znacie jakies programy ktore zrobia to szybko i bezbolesnie?;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
owszem :)
program nazywa się DOS
a komenda do niego - Format c:
:>
a na serio: spod dosa sie powinno dac wsio usunąć a z poczciwego Norton Commandera już napewno. sam tak często robię :)
CooN [ Generaďż˝ ]
Zalezy to od systemu operacyjnego.
W Windows XP wystarczy uruchomic safe mode (tryb awaryjny), gdzie zwykle kazdy plik mozna usunac.
Jesli masz ten system i nie wiesz jak to zrobic:
start->uruchom->msconfig
zakladka boot.ini
zaznacz /safeboot i zrestartuj komputer.
Gdy juz zrobisz co trzeba, to w trybie awaryjnym znow wykonaj powyzsze kroki, z tym, ze odznacz /safeboot.
rostov [ Generaďż˝ ]
Bez uruchamiania trybu awaryjnego oporne pliki można usunąć przy pomocy programu Eraser.