GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Był kiedyś taki wątek...

01.02.2005
00:53
[1]

Coy2K [ Veteran ]

Był kiedyś taki wątek...

traktował o filmikach z osobami bardzo dobrze dysponowanymi fizycznie, miezy innymi o Joe Eigo z Multi Level Moves i o innych, ktorzy skakali z dachu na dach itp. moze ktos mi pomoc znalezc ten wątek ?

01.02.2005
00:56
smile
[2]

Qba19 [ Junior WRC ]

No był...

01.02.2005
00:58
[3]

buba [ Cuckoo For Caca ]

O ten chodzi?

01.02.2005
01:00
smile
[4]

Coy2K [ Veteran ]

dzieki buba, wlasnie o ten :)
Qba statsiarz :P

01.02.2005
01:00
smile
[5]

piokos [ ]

taa

01.02.2005
01:00
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

racja

01.02.2005
01:01
smile
[7]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Co prawda, to prawda...

01.02.2005
01:03
[8]

buba [ Cuckoo For Caca ]

wlasnie

01.02.2005
01:04
[9]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

tru tru

:)

Qba ---> nieładnie :)

01.02.2005
01:07
[10]

Coy2K [ Veteran ]

LOL :)))) ej bez przegięć :PPP
to jak sie tylu wpisało to moze jeszcze o cos zapytam...wie ktos co to za kawałek leci w tle tego filmiku z poniższego linku ? bede bardzo wdzieczny

01.02.2005
01:08
smile
[11]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

to jest chyba Boys - Szalona

01.02.2005
01:08
smile
[12]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Przestańcie natychmiast, statsiarze jedni :P

01.02.2005
01:08
smile
[13]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ale mnie pojechaliście... :(

przepraszam juz nie bede.

01.02.2005
01:09
smile
[14]

Coy2K [ Veteran ]

Dexx nikt Cie tu nie lubi... wyjdź

01.02.2005
01:10
smile
[15]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

jak nie? :P nie widzisz, że tłumy szaleją?

01.02.2005
01:11
smile
[16]

Qba19 [ Junior WRC ]

Coy -> przecież co drugi kawałek techno brzmi tak samo więc co za różnica jaki to wykonawca? :)

01.02.2005
01:11
smile
[17]

ronn [ moralizator ]

N'sync - Time

01.02.2005
01:12
smile
[18]

Coy2K [ Veteran ]

jEsTeśCiE nIeDobShY ;((((

01.02.2005
01:12
[19]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Qba19 > quote: "co drugi kawałek techno brzmi tak samo" << nie no ja sobie wypraszam, jesli co drugi brzmi tak samo to ty chyba masz coś ze słuchem, albo rzeczywiście nie lubisz techno :D

01.02.2005
01:13
smile
[20]

Coy2K [ Veteran ]

DeXX jakeś znawca to mi pomoż, bo nie chce tych ciulowatych odgłosów w tle :P

01.02.2005
01:17
smile
[21]

piokos [ ]

znowu mnie na filmach podglądacie :)

Coy2K => może coś w guglach wyszukasz, zanuć albo coś

01.02.2005
01:18
[22]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

1) za duzo sciagnia - 19mb, hohoohoh
2) takie usługi kosztują :P
3) późno już jest, może mi sie "Ups" z "Bumc" pomylic i będzie ...

01.02.2005
01:19
smile
[23]

Coy2K [ Veteran ]

piokos dałem linka a muzykalny to nie jestem za bardzo :P
no dalej to tylko 19mb, jakbym dal adres do ftpa z pornosami to po paru sekundach by sie dopchac nie mozna było :PP

01.02.2005
01:22
smile
[24]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> mysle ze delukspasa sie nie da zajechać :>

01.02.2005
01:22
smile
[25]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Mi sie to cos nie laduje. Musze odpuscic. Za wolne łącze mam

01.02.2005
01:23
smile
[26]

piokos [ ]

Coy2K => mnie nie musisz nucić, widziałem ten filmik. Zanuć w guglu :).
Może: tuuu tii tii tuuu tii taa taa :)

01.02.2005
01:23
[27]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

to moze zanuć coś? tylko wiesz, jak to jest:

" ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, " to nie wiem :D

01.02.2005
01:24
smile
[28]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> co to jest za serwer?!?! pfff... tylko 117 Kb/s leci... :/

01.02.2005
01:24
smile
[29]

Coy2K [ Veteran ]

pfff :P ej jestescie dzisiaj nieznośni :P a myślałem ze pomagacie starszym uzytkownikom :PPPP

01.02.2005
01:26
[30]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Coy2K > starszym, chyba na forum, pewnie w rzeczywistości masz z 11 latek :P

btw: ile masz w realu?

01.02.2005
01:27
smile
[31]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

coy --> gdzie to haslo do ftp z pornosami?? ile mamy czekac :P

01.02.2005
01:28
smile
[32]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Dexx. --> rozszyfrowales coy2k!! To 11-latek łamiacy hasla do ftp z pornosami!!! No i za to (m.in.) Go lubimy :D. Przydatny jest hehe

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:26:28]

01.02.2005
01:28
[33]

Coy2K [ Veteran ]

Dexx nie poffiem :PPP nie zasłużyłeś i nie offtopicuj. Pomoz, a jak nie to idz spac i juz :)
Mad mowilem juz ze jestes nieznosny ? :P


01.02.2005
01:30
[34]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Coy2K > zasysam tego pornosa zobaczymy co to za jęki nazywasz techniawką

01.02.2005
01:31
[35]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Kawalek idzie mnie wiecej tak: umc-umc-umc-umc-umc-umc-tralala-siurp-bęc :)

Niestety nie znam wykonawcy bo to nie moje klimaty :)

Coy2K --> Spytalbys sie lepiej o muzyke z pierwszego filmiku. :P

01.02.2005
01:32
smile
[36]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ŁAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten koleś z filmiku WYMIATA!!!!!!

a tak BTW: Ten kawałek co w tle leci słyszałem na secie Paul van Dyk'a z Cream Amnesia - Ibiza 2002. Może to właśnie Paula van Dyk'a kawałek, ale głowy nie dam


Mad ---> ozwij sie na GG jak coś bys chciał :>

01.02.2005
01:32
smile
[37]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

aaa znam tooooo!!
to:

Jena Jameson & Tera Patrick -- pussy empire 2k3

01.02.2005
01:33
smile
[38]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe buba masz kredyt na statsowanie, bo mi pomogles to sie czepiac nie bede ;)
a wykonawce z pierwszego filmiku to kazdy zna, musze podwyższyć poprzeczkę :P

01.02.2005
01:34
[39]

Coy2K [ Veteran ]

ooo Kamyk :) a masz tego seta ? moglbys tak jakos szybko przejechac i sprawdzic czy to jest to ? :)
Mad jestes naprawde mad :PPPP

01.02.2005
01:35
smile
[40]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

okey Kamyk odezwe sie bo widze ze dzis Coy nie chce dzielic sie haslami :|. Znow focha strzelil malolat jeden ( huhuhu hihihi). Jeszcze gowniarz bedzie chcial zeby mu usprawiedliwienie z wf'u napisac ;].

edit.

ja nie statsuje :P. Widzisz ze edytuje posty zeby nie robic nowych :P. A chcialem napisac ze to bufu to qwa udalo wam sie!! Good Job :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:37:36]

01.02.2005
01:36
smile
[41]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> Chyba nie ma seta PvD którego bym nie miał :)
Pozatym na bank ten kawałek tam jest, tylko że ci Dj'e w swoich setach mixują nie tylko swoje kawałki :) Wiec dlatego nie jestem pewien czy to na 100% jest PvD :)

01.02.2005
01:36
smile
[42]

Coy2K [ Veteran ]

napiszesz napiszesz :))) *robi maślane oczy* :)

01.02.2005
01:36
[43]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

ejjj, nie pomagajcie mu bo ja szans nie mam, mam dopiero 60% filmiku :/

01.02.2005
01:37
smile
[44]

Coy2K [ Veteran ]

kurde za szybko dajecie te posty,

to NIE JEST STATSIARSKI WĄTEK :P


Kamyk mistrzu :) sprawdz jesli to nie klopot :)

01.02.2005
01:39
smile
[45]

piokos [ ]

tak, to nie jest statsiarski wątek.
To początek. Początek nowej, lepszej karczmy.

01.02.2005
01:41
smile
[46]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

coy -- rob liste stalych bywalcow. Kamyk napisze wstepniak. Juz widze to wszystko :D "Był kiedys taki watek cz.2", a potem 3, 4,...,666 a potem powstanie alternatywne : "Nie bylo kiedys takiego watka" :D

01.02.2005
01:43
smile
[47]

Coy2K [ Veteran ]

piokos łap mojego mózga, moze nie bedziesz wpadał na takie pomysly :PP
Mad uwazaj bo jeszcze ktos podchwyci :P

01.02.2005
01:45
smile
[48]

piokos [ ]

coś łykowate ostatnio

01.02.2005
01:50
[49]

Coy2K [ Veteran ]

pff jeszcze wybrzydza :P

01.02.2005
01:54
smile
[50]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Nie bede zakladal nowego wątku dla tego zdjecia, a widze ze tu panuje mila atmosfera i do tego same off topicki :P
Enjoy--------------------------------->

01.02.2005
01:55
[51]

Coy2K [ Veteran ]

hahaha :) dobra nie krępuj sie powiedziec... statsują, a ja tylko chcialem uzyskac pomocy :)

01.02.2005
02:01
smile
[52]

piokos [ ]

skoro same off topicki, to tu powiem dobranoc

dobranoc

01.02.2005
02:01
smile
[53]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

To i ja sie przyłącze, zostalo mi tylko 37 postow do napisania ;P
Własnie skonczylem sesje w wampira na ircu. Zapytam graczy moze sie zgodza na umieszczenie tutaj loga. Moja przepona ledwo wytrzymala ta sesje :)))

01.02.2005
02:05
smile
[54]

Coy2K [ Veteran ]

ale to nie wątek do mowienia dobranoc :)
dobra ja juz podziekuje, bo mi Kamyk pomogl :) a Wy wszyscy jestescie beee bo tylko na postach Wam zalezy :P wstydzcie sie, Ty piokos tez :P shame on you

01.02.2005
02:06
smile
[55]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Yea, shame on you nigga :P
Dobranoc
35

01.02.2005
02:10
[56]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Coy ---> jeeeesu :) Zabijasz mi łącze :D

Ten post 30 sekund sie dodawał :>

01.02.2005
02:18
smile
[57]

Coy2K [ Veteran ]

Kamyk zostanie Ci wynagrodzone :)

01.02.2005
02:21
[58]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Coy2K >> ale znasz już tytuł tej piosenki, bo ja nie moge tytułu dorwac. jak znasz to napisz tutaj

01.02.2005
02:28
[59]

Coy2K [ Veteran ]

Dexx nie wiem :) wlasnie zasysam całego seta Paul van Dyk'a od Kamyka :) a ze sie na tym nie znam to sam Ci nie pomoge :)

01.02.2005
02:38
smile
[60]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Skoro zrobil sie maly offtopic... patrzajta na ta reklame :D

Nie ma jak czarny humor na koniec dnia :)

01.02.2005
02:39
smile
[61]

ronn [ moralizator ]

nic nie 'wyskoczy'? :)

01.02.2005
02:41
[62]

buba [ Cuckoo For Caca ]

nic nie wyskoczy.. to jest reklama telewizyjna... swietna :)

01.02.2005
02:54
smile
[63]

Coy2K [ Veteran ]

LOL ahahaha zajebista ta reklama :)

01.02.2005
02:55
smile
[64]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Buba ----> to jest najlepsze co chyba do tej pory widziałem na GOLu :)))))))))))


AAAAAHAAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!! Ale BEEEEKAAAA!!!! :) :P :D

01.02.2005
03:25
smile
[65]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Mnie tez ta reklama rozwalila :)

ronn --> Po glebszym zastanowieniu musze stwierdzic, ze jednak "cos" wyskoczy :D :D :D ... ale to nie jest nic typu spokojnie, spokojnie... i nagle... buuum :) Przestraszyc sie na tym nie da :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.