Coy2K [ Veteran ]
Był kiedyś taki wątek...
traktował o filmikach z osobami bardzo dobrze dysponowanymi fizycznie, miezy innymi o Joe Eigo z Multi Level Moves i o innych, ktorzy skakali z dachu na dach itp. moze ktos mi pomoc znalezc ten wątek ?

Qba19 [ Junior WRC ]
No był...
buba [ Cuckoo For Caca ]
O ten chodzi?

Coy2K [ Veteran ]
dzieki buba, wlasnie o ten :)
Qba statsiarz :P

piokos [ ]
taa

ronn [ moralizator ]
racja

peeyack [ Weekend Warrior ]
Co prawda, to prawda...
buba [ Cuckoo For Caca ]
wlasnie
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
tru tru
:)
Qba ---> nieładnie :)
Coy2K [ Veteran ]
LOL :)))) ej bez przegięć :PPP
to jak sie tylu wpisało to moze jeszcze o cos zapytam...wie ktos co to za kawałek leci w tle tego filmiku z poniższego linku ? bede bardzo wdzieczny

DeXX. [ mp44 is my destiny ]
to jest chyba Boys - Szalona

Immothep [ Errare humanum est. ]
Przestańcie natychmiast, statsiarze jedni :P

Qba19 [ Junior WRC ]
Ale mnie pojechaliście... :(
przepraszam juz nie bede.

Coy2K [ Veteran ]
Dexx nikt Cie tu nie lubi... wyjdź

DeXX. [ mp44 is my destiny ]
jak nie? :P nie widzisz, że tłumy szaleją?

Qba19 [ Junior WRC ]
Coy -> przecież co drugi kawałek techno brzmi tak samo więc co za różnica jaki to wykonawca? :)

ronn [ moralizator ]
N'sync - Time

Coy2K [ Veteran ]
jEsTeśCiE nIeDobShY ;((((
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Qba19 > quote: "co drugi kawałek techno brzmi tak samo" << nie no ja sobie wypraszam, jesli co drugi brzmi tak samo to ty chyba masz coś ze słuchem, albo rzeczywiście nie lubisz techno :D

Coy2K [ Veteran ]
DeXX jakeś znawca to mi pomoż, bo nie chce tych ciulowatych odgłosów w tle :P

piokos [ ]
znowu mnie na filmach podglądacie :)
Coy2K => może coś w guglach wyszukasz, zanuć albo coś
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
1) za duzo sciagnia - 19mb, hohoohoh
2) takie usługi kosztują :P
3) późno już jest, może mi sie "Ups" z "Bumc" pomylic i będzie ...

Coy2K [ Veteran ]
piokos dałem linka a muzykalny to nie jestem za bardzo :P
no dalej to tylko 19mb, jakbym dal adres do ftpa z pornosami to po paru sekundach by sie dopchac nie mozna było :PP

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> mysle ze delukspasa sie nie da zajechać :>

peeyack [ Weekend Warrior ]
Mi sie to cos nie laduje. Musze odpuscic. Za wolne łącze mam

piokos [ ]
Coy2K => mnie nie musisz nucić, widziałem ten filmik. Zanuć w guglu :).
Może: tuuu tii tii tuuu tii taa taa :)
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
to moze zanuć coś? tylko wiesz, jak to jest:
" ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, ups , ups, " to nie wiem :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> co to jest za serwer?!?! pfff... tylko 117 Kb/s leci... :/

Coy2K [ Veteran ]
pfff :P ej jestescie dzisiaj nieznośni :P a myślałem ze pomagacie starszym uzytkownikom :PPPP
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Coy2K > starszym, chyba na forum, pewnie w rzeczywistości masz z 11 latek :P
btw: ile masz w realu?

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
coy --> gdzie to haslo do ftp z pornosami?? ile mamy czekac :P

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Dexx. --> rozszyfrowales coy2k!! To 11-latek łamiacy hasla do ftp z pornosami!!! No i za to (m.in.) Go lubimy :D. Przydatny jest hehe
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:26:28]
Coy2K [ Veteran ]
Dexx nie poffiem :PPP nie zasłużyłeś i nie offtopicuj. Pomoz, a jak nie to idz spac i juz :)
Mad mowilem juz ze jestes nieznosny ? :P
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Coy2K > zasysam tego pornosa zobaczymy co to za jęki nazywasz techniawką
buba [ Cuckoo For Caca ]
Kawalek idzie mnie wiecej tak: umc-umc-umc-umc-umc-umc-tralala-siurp-bęc :)
Niestety nie znam wykonawcy bo to nie moje klimaty :)
Coy2K --> Spytalbys sie lepiej o muzyke z pierwszego filmiku. :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ŁAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ten koleś z filmiku WYMIATA!!!!!!
a tak BTW: Ten kawałek co w tle leci słyszałem na secie Paul van Dyk'a z Cream Amnesia - Ibiza 2002. Może to właśnie Paula van Dyk'a kawałek, ale głowy nie dam
Mad ---> ozwij sie na GG jak coś bys chciał :>

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
aaa znam tooooo!!
to:
Jena Jameson & Tera Patrick -- pussy empire 2k3

Coy2K [ Veteran ]
hehehe buba masz kredyt na statsowanie, bo mi pomogles to sie czepiac nie bede ;)
a wykonawce z pierwszego filmiku to kazdy zna, musze podwyższyć poprzeczkę :P
Coy2K [ Veteran ]
ooo Kamyk :) a masz tego seta ? moglbys tak jakos szybko przejechac i sprawdzic czy to jest to ? :)
Mad jestes naprawde mad :PPPP

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
okey Kamyk odezwe sie bo widze ze dzis Coy nie chce dzielic sie haslami :|. Znow focha strzelil malolat jeden ( huhuhu hihihi). Jeszcze gowniarz bedzie chcial zeby mu usprawiedliwienie z wf'u napisac ;].
edit.
ja nie statsuje :P. Widzisz ze edytuje posty zeby nie robic nowych :P. A chcialem napisac ze to bufu to qwa udalo wam sie!! Good Job :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:37:36]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> Chyba nie ma seta PvD którego bym nie miał :)
Pozatym na bank ten kawałek tam jest, tylko że ci Dj'e w swoich setach mixują nie tylko swoje kawałki :) Wiec dlatego nie jestem pewien czy to na 100% jest PvD :)

Coy2K [ Veteran ]
napiszesz napiszesz :))) *robi maślane oczy* :)
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
ejjj, nie pomagajcie mu bo ja szans nie mam, mam dopiero 60% filmiku :/

Coy2K [ Veteran ]
kurde za szybko dajecie te posty,
to NIE JEST STATSIARSKI WĄTEK :P
Kamyk mistrzu :) sprawdz jesli to nie klopot :)

piokos [ ]
tak, to nie jest statsiarski wątek.
To początek. Początek nowej, lepszej karczmy.

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
coy -- rob liste stalych bywalcow. Kamyk napisze wstepniak. Juz widze to wszystko :D "Był kiedys taki watek cz.2", a potem 3, 4,...,666 a potem powstanie alternatywne : "Nie bylo kiedys takiego watka" :D

Coy2K [ Veteran ]
piokos łap mojego mózga, moze nie bedziesz wpadał na takie pomysly :PP
Mad uwazaj bo jeszcze ktos podchwyci :P

piokos [ ]
coś łykowate ostatnio
Coy2K [ Veteran ]
pff jeszcze wybrzydza :P

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Nie bede zakladal nowego wątku dla tego zdjecia, a widze ze tu panuje mila atmosfera i do tego same off topicki :P
Enjoy--------------------------------->
Coy2K [ Veteran ]
hahaha :) dobra nie krępuj sie powiedziec... statsują, a ja tylko chcialem uzyskac pomocy :)

piokos [ ]
skoro same off topicki, to tu powiem dobranoc
dobranoc

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
To i ja sie przyłącze, zostalo mi tylko 37 postow do napisania ;P
Własnie skonczylem sesje w wampira na ircu. Zapytam graczy moze sie zgodza na umieszczenie tutaj loga. Moja przepona ledwo wytrzymala ta sesje :)))

Coy2K [ Veteran ]
ale to nie wątek do mowienia dobranoc :)
dobra ja juz podziekuje, bo mi Kamyk pomogl :) a Wy wszyscy jestescie beee bo tylko na postach Wam zalezy :P wstydzcie sie, Ty piokos tez :P shame on you

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Yea, shame on you nigga :P
Dobranoc
35
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Coy ---> jeeeesu :) Zabijasz mi łącze :D
Ten post 30 sekund sie dodawał :>

Coy2K [ Veteran ]
Kamyk zostanie Ci wynagrodzone :)
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Coy2K >> ale znasz już tytuł tej piosenki, bo ja nie moge tytułu dorwac. jak znasz to napisz tutaj
Coy2K [ Veteran ]
Dexx nie wiem :) wlasnie zasysam całego seta Paul van Dyk'a od Kamyka :) a ze sie na tym nie znam to sam Ci nie pomoge :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Skoro zrobil sie maly offtopic... patrzajta na ta reklame :D
Nie ma jak czarny humor na koniec dnia :)

ronn [ moralizator ]
nic nie 'wyskoczy'? :)
buba [ Cuckoo For Caca ]
nic nie wyskoczy.. to jest reklama telewizyjna... swietna :)

Coy2K [ Veteran ]
LOL ahahaha zajebista ta reklama :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Buba ----> to jest najlepsze co chyba do tej pory widziałem na GOLu :)))))))))))
AAAAAHAAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!! Ale BEEEEKAAAA!!!! :) :P :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Mnie tez ta reklama rozwalila :)
ronn --> Po glebszym zastanowieniu musze stwierdzic, ze jednak "cos" wyskoczy :D :D :D ... ale to nie jest nic typu spokojnie, spokojnie... i nagle... buuum :) Przestraszyc sie na tym nie da :)