Ramz [ Konsul ]
Dla tych co maja sesje :D
Niech kazdy kto ma sesje sciagnie i poslucha, podnosi na duchu :P :P
PS.Jesli bylo to sorry
ronn [ moralizator ]
To jest ta przerobka 18L ? ;F
Ramz [ Konsul ]
TAK

ronn [ moralizator ]
Nie było :)

zmudix [ palnik ]
Dlaczego to Coma "Skaczemy" (live acoustic version)? :) Ale co tam, fajne to ;)

NaJlePsZy [ Konsul ]
nawet fajne, moze byc

Ciemny [ Legionista ]
----------------------->
Ramz [ Konsul ]
LOL :D TEZ dobre :P :P
PS. Dzisiaj pierwszy egzamin w tej sesji za mna :D :D

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
A u mnie za parę godzin ostatni będzie za mną.
bhima [ Pretorianin ]
jeszcze mam dwa egzaminy, ale pozytywne jest to, że już trzy zaliczone.
a utwór dobry był
hola' [ koniczynka ]
bylo!
ogolnie fajne