GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dla tych co maja sesje :D

31.01.2005
23:13
[1]

Ramz [ Konsul ]

Dla tych co maja sesje :D

Niech kazdy kto ma sesje sciagnie i poslucha, podnosi na duchu :P :P

PS.Jesli bylo to sorry

31.01.2005
23:16
[2]

ronn [ moralizator ]

To jest ta przerobka 18L ? ;F

31.01.2005
23:16
[3]

Ramz [ Konsul ]

TAK

31.01.2005
23:17
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

Nie było :)

31.01.2005
23:29
smile
[5]

zmudix [ palnik ]

Dlaczego to Coma "Skaczemy" (live acoustic version)? :) Ale co tam, fajne to ;)

01.02.2005
00:05
smile
[6]

NaJlePsZy [ Konsul ]

nawet fajne, moze byc

01.02.2005
00:23
smile
[7]

Ciemny [ Legionista ]

----------------------->

01.02.2005
11:35
[8]

Ramz [ Konsul ]

LOL :D TEZ dobre :P :P

PS. Dzisiaj pierwszy egzamin w tej sesji za mna :D :D

01.02.2005
11:38
smile
[9]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

A u mnie za parę godzin ostatni będzie za mną.

01.02.2005
13:04
[10]

bhima [ Pretorianin ]

jeszcze mam dwa egzaminy, ale pozytywne jest to, że już trzy zaliczone.
a utwór dobry był

01.02.2005
13:17
[11]

hola' [ koniczynka ]

bylo!
ogolnie fajne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.