GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kaseta na divx'a

31.01.2005
22:45
[1]

muniek2 [ Konsul ]

Kaseta na divx'a

Przerobienia filmu z kasety na divx'a jest mozlwie? Jesli tak to jakie sa efekty takiego przerobienia?

31.01.2005
23:42
[2]

titanium [ Generaďż˝ ]

-tak
-zależy z jakiej kasety, a-le na ogół dobre.

01.02.2005
00:01
smile
[3]

.:VeGo:. [ Dragon ]

jest to mozliwe na kilka spososób:
1. karta graficzna z ViVO
2.Karta TV
3. nietestowana poprzez kamere cyfrową ktora jest podlaczona pod wideo a kamera pod kompa do firewile najlepiej!!

Jakosć w podpunkcie 1 i 2 jest powiedzmy mizerna da sie obejzec, jesli masz VHS w ładnej jakosci.
podpunkt 3 nietestowalem tylko zgaduje ze tak mozna robic, bo zadko zgrywam z VHS zawsze z kamery prosto film!!

01.02.2005
00:20
smile
[4]

zachary2 [ Centurion ]

material wyjsciowy 640x480, ktory poddajesz jeszcze kompresji - zadna rewelacja, ale jedyny plus tej zabawy jest to, ze pozbywasz sie kaset i masz latwy dostep do materialów wideo np. na plycie dvd :)

01.02.2005
13:41
[5]

grzybik [ Pretorianin ]

>material wyjsciowy 640x480

Rozdzielnosc z kasety vhs jest troche mniejsza. Generalnie jakosc bedzie porownywalna z tym co masz na kasecie z ktorej bedziesz zgrywac. Mozliwosci poprawienia zgranego filmu z kasety sa niewielkie.
Mozna by jest jeszcze zastosowac rozne filtry na tak zgranym filmie ale raczej niewiele to da. Tudziez poprawic kontrast, jasnosc i nasycenie kolorow w zgranym filmie - na zjechanych tasmach czasem jest z tym klopot.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.