GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest program do ........?????

31.01.2005
22:14
smile
[1]

Ginter !!!! [ Major ]

Jest program do ........?????

Jest program do rozdzielania pliku jak tak to prosze o nazwe




Z gróry dzieki

31.01.2005
22:15
[2]

peners [ SuperNova ]

Chyba WinComanderem się dało pliki na dwie części dzielić ale one chyba później spakowane były.

31.01.2005
22:16
smile
[3]

ronn [ moralizator ]

WinRar, WinAce..

31.01.2005
22:17
[4]

Ginter !!!! [ Major ]

ronn mam WinRar ale jak to sie robi ?????

31.01.2005
22:18
[5]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

no winrar...

P.S. bana Ci zdjeli? :/ chyba ze mi sie tylko zdaje, ze go miales.

31.01.2005
22:50
smile
[6]

Ginter !!!! [ Major ]

rozdzielac idz przez WinComanderem to juz wiem a idzie je spowrotem złożyc w całosc

31.01.2005
23:04
smile
[7]

ronn [ moralizator ]

Nie bede instalwal specjalnie, ale to bylo jakos tak :
Prawy przycisk myszy (ppm) : 'add to nazwa.rar' i w jednej z zakladek masz cos w stylu volume.

01.02.2005
10:45
smile
[8]

Ginter !!!! [ Major ]

<UP>????????????

01.02.2005
10:49
smile
[9]

M'q [ Schattenjager ]

Windows Commnader

dzielenie: plik>podziel plik
łączenie: plik>scalaj pliki

01.02.2005
10:51
[10]

Ginter !!!! [ Major ]

dzięki M'q

01.02.2005
10:54
[11]

mrEdDi [ ShoguN ]

Nom Wincommander lub teraz nowy TotalCommander

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.