
Ginter !!!! [ Major ]
Jest program do ........?????
Jest program do rozdzielania pliku jak tak to prosze o nazwe
Z gróry dzieki
peners [ SuperNova ]
Chyba WinComanderem się dało pliki na dwie części dzielić ale one chyba później spakowane były.

ronn [ moralizator ]
WinRar, WinAce..
Ginter !!!! [ Major ]
ronn mam WinRar ale jak to sie robi ?????
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
no winrar...
P.S. bana Ci zdjeli? :/ chyba ze mi sie tylko zdaje, ze go miales.

Ginter !!!! [ Major ]
rozdzielac idz przez WinComanderem to juz wiem a idzie je spowrotem złożyc w całosc

ronn [ moralizator ]
Nie bede instalwal specjalnie, ale to bylo jakos tak :
Prawy przycisk myszy (ppm) : 'add to nazwa.rar' i w jednej z zakladek masz cos w stylu volume.

Ginter !!!! [ Major ]
<UP>????????????

M'q [ Schattenjager ]
Windows Commnader
dzielenie: plik>podziel plik
łączenie: plik>scalaj pliki
Ginter !!!! [ Major ]
dzięki M'q
mrEdDi [ ShoguN ]
Nom Wincommander lub teraz nowy TotalCommander