
QQQromaneq [ Pretorianin ]
odzyskiwanie straconych dasnych '(
własnie skasowałem sobie kilkanascie filmów - pytanko czym to odzyskac - ppróbowałem Easy Recover Pro - niby odzyskał 95% ( 2 najnowszysch wogóle nie widział a znalazł mi filmy wywalone z miesiac temu ) ale niestety ZADNEGO nie da sie odtworzyc a po naprawie inexu z 350 MB zrobi sie 2mb ( i tyle idzie OK ) - słyszałem kiedysgdzies o programie który robi to naprawde sutecznie ( niestety za cholere nie pamietam gdzie ) - moze ktos cos poradzic ? ( nie chce porad typu poszukaj w google - jest mnóstwo programów tego typu ale ja szukam DZIAŁAJACEGO ;-) i sprawdzonego
mrEdDi [ ShoguN ]
sprubuj Partition Magic 8.0 robi on partycje i odzyskuje stracone dane a takze kasuje niepotrzebne polecam u mnie sie sprawdzill ale jeszcze ja mam wersje 7.0 a 8.0 powinna byc chyba lepsza :D

QQQromaneq [ Pretorianin ]
mrEdDi >>> zaskoczyłes mnie - uzywałem PM ale do innych celów ( na tym dysku ma jeszcze ponad 100 GB danych wiec troche sie boje uzywac PM ) on moze dosc konkretnie namieszczac na HDD ( jak sie nie do kkonca wie co z tym robic ) - moze jeszcze jakies sugestie ?
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
File recovery - u mnie zadzialalo
QQQromaneq [ Pretorianin ]
nikt niegdy nie skasował sobie cos niechcący ???/ - czy nikomu nie udało sie tego odzyskac ? ;-(
QQQromaneq [ Pretorianin ]
Bilbo_B >> ok bede próbował
yazz_aka_maish [ Legend ]
Przy pomocy Easy Recovery Pro odzyskałem 6 z 8 skasowanych filmów...
Nic innego nie próbowałem.