GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Quizzers Club | cz. 72

31.01.2005
18:23
smile
[1]

...NathaN... [ The Godfather ]

The Quizzers Club | cz. 72

Witamy Wszystkich Serdecznie!

Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry.

Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszej karczmy.
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów, rebusów, cytatów, gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy.

ReGOLamin
(Wielkie podziękowania dla ludzi z karczmy The Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)

1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2.Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3.Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4.W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5.Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6..W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd odejmiemy Ci 1 punkt.
7.Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach.
8.W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9..Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
10.Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11.Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem.
12..Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
13.Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
14.W jednej części karczmy,mozna tylko 2 razy poprosic kogoś aby dał za niego zagadkę.
15.Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
16.Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15
minut,użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
17..Nie edytujemy postów z odpowiedzią na daną zagadkę.
18.Gramy FAIR PLAY!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
MarcelZiom
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualny Ranking:
161pkt --> ...NathaN...
160pkt --> Sandro
138,5pkt --> Robert542
133pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | kloshart | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

zagadka:
Gra, która zdetronizowała MoH

Link do poprzedniej części :

31.01.2005
18:24
[2]

Sandro [ Wymiatacz ]

call of duty

31.01.2005
18:26
smile
[3]

...NathaN... [ The Godfather ]

Sandro +1

Michael ---> Nie ta gra, nie ta część :D

31.01.2005
18:26
[4]

shabso [ Generaďż˝ ]

Rtcw

31.01.2005
18:28
[5]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

NN-->Hehe wiem, a poza tym jak mogłem coś takieego palnąc jak Battlefield 1942 pochodziz tej samej firmy

31.01.2005
18:28
smile
[6]

Sandro [ Wymiatacz ]

Nie wiem jak was, ale mnie quiz juz zaczyna powoli nudzic :/

161pkt --> ...NathaN... | Sandro
138,5pkt --> Robert542
133pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | kloshart | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
wychodzimy z piekła. Pełny tytuł.

31.01.2005
18:29
[7]

...NathaN... [ The Godfather ]

Painkiller Battle out of Hell

31.01.2005
18:29
[8]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

dungeon keeper

31.01.2005
18:30
[9]

shabso [ Generaďż˝ ]

diablo

31.01.2005
18:30
[10]

Sandro [ Wymiatacz ]

NN+1

idziemy łeb w łeb :)

31.01.2005
18:32
[11]

...NathaN... [ The Godfather ]

162pkt --> ...NathaN...
161pkt --> Sandro
138,5pkt --> Robert542
133pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | kloshart | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Czarnym charakterem w grze po raz kolejny został złowrogi Eggman (vel Robotnik), który wraz z zastępami podległych mu robotów/kreatur planuje opanować bajkowy świat. Oprócz *******, rzucone rękawice podejmuje także dwójka innych postaci: Knucles oraz Tails.

najnowsza część

31.01.2005
18:33
[12]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sonic Heroes |

31.01.2005
18:33
[13]

shabso [ Generaďż˝ ]

sonic heroes

31.01.2005
18:33
[14]

Sandro [ Wymiatacz ]

sonic heroes

31.01.2005
18:34
[15]

...NathaN... [ The Godfather ]

Michael +1

31.01.2005
18:35
[16]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

162pkt --> ...NathaN...
161pkt --> Sandro
138,5pkt --> Robert542
134pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | kloshart | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:Gra online osadzona w realiach II wojny światowej

31.01.2005
18:35
[17]

Sandro [ Wymiatacz ]

battlefield 1942

31.01.2005
18:35
[18]

Sandro [ Wymiatacz ]

enemy territory

31.01.2005
18:35
[19]

...NathaN... [ The Godfather ]

Battlefield 1942

31.01.2005
18:36
[20]

Sandro [ Wymiatacz ]

return to castle wolfenstein?

31.01.2005
18:36
[21]

Brisk. [ Chomik ]

day of defeat

31.01.2005
18:37
smile
[22]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro +1 za battlefielda

31.01.2005
18:38
[23]

Sandro [ Wymiatacz ]

162pkt --> ...NathaN... | Sandro
138,5pkt --> Robert542
134pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | kloshart | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
Bijatyka ze zwierzetami.

31.01.2005
18:38
[24]

Kloshart [ Pretorianin ]

Brutal paws of fury

31.01.2005
18:39
[25]

Sandro [ Wymiatacz ]

o cholera, a sadzilem ze wiecej czasu zajmie ta zagadka :/ Kloshart +1

31.01.2005
18:41
[26]

Kloshart [ Pretorianin ]

162pkt --> ...NathaN... | Sandro
138,5pkt --> Robert542
134pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss | Kloshart |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
czacha na klacie

31.01.2005
18:42
[27]

Sandro [ Wymiatacz ]

the punisher :)

31.01.2005
18:43
[28]

Kloshart [ Pretorianin ]

No niezły refleks. Niezła wiedza z historii najnowszej

Sandro +1

31.01.2005
18:45
[29]

Sandro [ Wymiatacz ]

A inni nie graja? Co jest?

163pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
134pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss | Kloshart |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
Colonel Burton, Jarmen Kell, Black Lotus - pełny, bezbłędny tytuł.

31.01.2005
18:46
[30]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Command & Conquer: Generals

31.01.2005
18:46
[31]

Kloshart [ Pretorianin ]

Command & conquer generals

31.01.2005
18:46
[32]

Sandro [ Wymiatacz ]

majkel +1

31.01.2005
18:47
[33]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]


163pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss | Kloshart |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch
Zagadka;Sequel legendarnej gry akcji/FPS

31.01.2005
18:48
[34]

Kloshart [ Pretorianin ]

Half life 2

31.01.2005
18:48
[35]

Sandro [ Wymiatacz ]

Half Life 2

31.01.2005
18:48
[36]

Sandro [ Wymiatacz ]

Doom 2?

31.01.2005
18:48
[37]

Kloshart [ Pretorianin ]

project igi 2

31.01.2005
18:48
[38]

Sandro [ Wymiatacz ]

a moze Quake 2?

31.01.2005
18:48
[39]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

doom 3

31.01.2005
18:48
[40]

Kloshart [ Pretorianin ]

soldier of fortune 2

31.01.2005
18:49
[41]

shabso [ Generaďż˝ ]

REturn to castle of wolfenstein

31.01.2005
18:49
[42]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Return to Castle Wolfenstein

31.01.2005
18:49
[43]

Sandro [ Wymiatacz ]

alien vs predator 2

31.01.2005
18:50
[44]

shabso [ Generaďż˝ ]

Alien vs predator 2

31.01.2005
18:50
[45]

Sandro [ Wymiatacz ]

Turok 2

31.01.2005
18:50
[46]

shabso [ Generaďż˝ ]

deus ex 2 invisible war

31.01.2005
18:50
[47]

Sandro [ Wymiatacz ]

blood 2?

31.01.2005
18:50
[48]

Kloshart [ Pretorianin ]

quake 2

31.01.2005
18:51
smile
[49]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

hehe ale statsiarze :)
8.W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.

shabso +1

31.01.2005
18:51
[50]

Kloshart [ Pretorianin ]

unreal turnament 2

31.01.2005
18:51
[51]

Samuel [ Chor��y ]

Zagadki Lwa Leona 2

31.01.2005
18:51
[52]

Sandro [ Wymiatacz ]

system shock 2 :)

31.01.2005
18:51
[53]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

za REturn to castle of wolfenstein

31.01.2005
18:51
[54]

shabso [ Generaďż˝ ]

unreal 2

31.01.2005
18:53
[55]

shabso [ Generaďż˝ ]

163pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss | Kloshart |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka : W tej scigawce jeździliśmy do góry nogami :]

31.01.2005
18:53
[56]

Sandro [ Wymiatacz ]

Megarace

31.01.2005
18:54
[57]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

FLAOUT?

31.01.2005
18:54
[58]

Kloshart [ Pretorianin ]

megarace 2

31.01.2005
18:54
[59]

shabso [ Generaďż˝ ]

Michael co to było deus ex?

31.01.2005
18:55
[60]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Rollcage

31.01.2005
18:55
smile
[61]

mr. Spark [ Konsul ]

Rollcage Stage?

31.01.2005
18:56
smile
[62]

shabso [ Generaďż˝ ]

musaidi1111 +1

31.01.2005
18:56
[63]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

mialem na mysli FlatOut

31.01.2005
18:57
[64]

shabso [ Generaďż˝ ]

ale w twoim pytaniu co zadawales o tych fps

31.01.2005
18:58
[65]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

shabso -->tak??

31.01.2005
18:58
[66]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

163pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 | musaidi1111
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss | Kloshart |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka: było tego 6 części i grało się dupeczką :)

31.01.2005
18:59
[67]

shabso [ Generaďż˝ ]

heroes :]

31.01.2005
18:59
[68]

Kloshart [ Pretorianin ]

Tomb raider

31.01.2005
19:00
smile
[69]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Kloshart +1, dodaj mi punkta bo zapomniałeem :P

31.01.2005
19:00
[70]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

shasbo-->o co ci chodzi z tym deus ex?

31.01.2005
19:01
[71]

shabso [ Generaďż˝ ]

ejj no bo nie wiem co było opdpowiedzią ktora gra?

31.01.2005
19:02
smile
[72]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

przeczytaj se moj post z 18:51 tam znajdziesz odpowiedz

31.01.2005
19:03
[73]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

ten drugi post

31.01.2005
19:03
smile
[74]

shabso [ Generaďż˝ ]

ja tam nic nie widze

31.01.2005
19:04
[75]

Sandro [ Wymiatacz ]

to sie przypatrz

31.01.2005
19:04
[76]

shabso [ Generaďż˝ ]

OK teraz juz widzie :]

31.01.2005
19:04
[77]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31.01.2005 | 18:51 *..::Michael::..* [ Generał ] » edytuj post

za REturn to castle of wolfenstein

31.01.2005
19:04
smile
[78]

shabso [ Generaďż˝ ]

troche slepy jestem :]

31.01.2005
19:05
smile
[79]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

shabso ---> ciężka bania :D

*..::Michael::..* [ Generał ]

za REturn to castle of wolfenstein

31.01.2005
19:06
[80]

Kloshart [ Pretorianin ]

163pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

zagadka:
wieloboki foremne i nie...

31.01.2005
19:07
[81]

Sandro [ Wymiatacz ]

pontifex?

31.01.2005
19:07
[82]

shabso [ Generaďż˝ ]

bridge buildier

31.01.2005
19:08
[83]

Sandro [ Wymiatacz ]

a moze tetris?

31.01.2005
19:08
[84]

Kloshart [ Pretorianin ]

sandro +1

31.01.2005
19:11
[85]

Sandro [ Wymiatacz ]

164pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
symulator zolnierza na polu walki.

31.01.2005
19:11
[86]

Kloshart [ Pretorianin ]

us Army

31.01.2005
19:11
[87]

shabso [ Generaďż˝ ]

operation flashpoint

31.01.2005
19:12
[88]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Full Spectrum Warrior

31.01.2005
19:12
[89]

Sandro [ Wymiatacz ]

shabso +1

31.01.2005
19:12
[90]

shabso [ Generaďż˝ ]

tom clancy ghost recon

31.01.2005
19:14
[91]

shabso [ Generaďż˝ ]

164pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch


Zagadka : scigamy sie przez paryż

31.01.2005
19:14
[92]

Kloshart [ Pretorianin ]

Tour de France

31.01.2005
19:14
[93]

Sandro [ Wymiatacz ]

Paris-Dakar Rally

31.01.2005
19:14
[94]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

juiced?

31.01.2005
19:15
[95]

Sandro [ Wymiatacz ]

Midnight club 2?

31.01.2005
19:15
[96]

Sandro [ Wymiatacz ]

italian job? :P

31.01.2005
19:16
[97]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro -->8.W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.

31.01.2005
19:16
[98]

shabso [ Generaďż˝ ]

Kloshart hehe bardzo logiczna odpowiedź :P
no co jest chłopcy jedziemy jedziemy :] gra z konca 2001 r

31.01.2005
19:17
[99]

Sandro [ Wymiatacz ]

moze Rally Thropy?

Michael - dla mnie dluzszy czas to 5 sekund.

31.01.2005
19:17
smile
[100]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Midtown Madness?:)

31.01.2005
19:18
[101]

Kloshart [ Pretorianin ]

GP Stunt

31.01.2005
19:20
[102]

Sandro [ Wymiatacz ]

europe racer?

31.01.2005
19:23
[103]

shabso [ Generaďż˝ ]

nie mowcie ze to takie trudne w poprzedniej części tej gry gość czasem mowił WoW what a rocket!!!

31.01.2005
19:24
smile
[104]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Downtown Run; jak tak to dajcie za mnie:)

31.01.2005
19:26
[105]

shabso [ Generaďż˝ ]

Nie moge ci tego uznać eMMeS...

31.01.2005
19:29
[106]

shabso [ Generaďż˝ ]

Ups nawet nie wiedziałem ze była taka gra jak Downtown Run :] , ale w tej grze o ktora mi chodzi ten tryb nazywa sie wlasnie downtown run.

31.01.2005
19:34
smile
[107]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

może cos konkretniejszego np. producent,wydawca itp.

31.01.2005
19:37
[108]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

moze Test Drive 6 albo inne czesci Test Drive? Jak tak, dajcie za mnie.

31.01.2005
19:38
[109]

shabso [ Generaďż˝ ]

Były 3 częsci w jednej jeździło sie po murze chińskim

31.01.2005
19:40
smile
[110]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Ford Racing 3?

31.01.2005
19:41
[111]

shabso [ Generaďż˝ ]

Nie wierze zeby nikt w to nie gral i wy sie na grach znacie?

31.01.2005
19:42
smile
[112]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Carmageddon? :D

31.01.2005
19:43
[113]

shabso [ Generaďż˝ ]

nie osmieszajcie sie :P ejj no ludzie jedziemy na jednym kole?

31.01.2005
19:44
[114]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Need for Speed

31.01.2005
19:46
[115]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

V-Rally

31.01.2005
19:48
[116]

shabso [ Generaďż˝ ]

Wyscigi motocyklowe nie samochodowe czy samochody mogą jeździc po murze chinskim ?

31.01.2005
19:49
[117]

Sandro [ Wymiatacz ]

motoracer?

31.01.2005
19:49
[118]

Okruch [ Liverpool FC ]

Supercar Street Challenge?

31.01.2005
19:50
[119]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Moto Racer

31.01.2005
19:50
[120]

Sandro [ Wymiatacz ]

MTX Mototrax?

31.01.2005
19:50
[121]

shabso [ Generaďż˝ ]

Sandro wreszcie ile można?
+1

31.01.2005
19:50
smile
[122]

Okruch [ Liverpool FC ]

Eh, teraz to mówisz? :)

31.01.2005
19:51
[123]

shabso [ Generaďż˝ ]

Moto Racer 3

31.01.2005
19:51
[124]

shabso [ Generaďż˝ ]

co teraz mowie okruch cos nie tak?

31.01.2005
19:52
[125]

Sandro [ Wymiatacz ]

165pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
W tej grze jeden z bohaterow w pewnym momencie spiewa piosenke Lili Marlen.

31.01.2005
19:54
[126]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

shabso--> "ludzie jedziemy na jednym kole?" o to chodzi, never mind, next please

31.01.2005
19:54
[127]

Sandro [ Wymiatacz ]

dodam, ze tym bohaterem jest saper :)

31.01.2005
19:56
[128]

shabso [ Generaďż˝ ]

musaidi czy jak ci tam jak bys gral to bys wiedzial nie wiesz masz pecha tak cie to boli?

31.01.2005
19:57
[129]

Sandro [ Wymiatacz ]

skonczcie juz i probujcie zgadnac.

31.01.2005
19:58
[130]

shabso [ Generaďż˝ ]

Commandos?

31.01.2005
19:58
smile
[131]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

hehe, nie tu te quest stawiaj ja ci tylko pomagam je rozwiązywać, a sam sie jehłem na nich to niepisz nic jush jak skonczysz oceniać, styka

31.01.2005
20:00
[132]

Sandro [ Wymiatacz ]

shabso +1

31.01.2005
20:03
[133]

shabso [ Generaďż˝ ]

165pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
039pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch


Zagadka : zamiast otwierać drzwi rozwalamy ściane i przechodzimy bokiem

31.01.2005
20:04
[134]

Silver Fox [ spamer ]

Prince of Persia Warrior Within?

31.01.2005
20:05
[135]

shabso [ Generaďż˝ ]

OK ja spadam odpowiedź to red faction .

31.01.2005
20:07
smile
[136]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Silver Fox --> tylko o jednym "Prince of Persia Warrior Within?"

31.01.2005
20:08
[137]

...NathaN... [ The Godfather ]

zagadka :

Najnowsze Nierealne potyczki

31.01.2005
20:11
[138]

Okruch [ Liverpool FC ]

Unreal Tournament 2005

31.01.2005
20:12
[139]

...NathaN... [ The Godfather ]

Nie ma chyba takiej, chodziło mi o 2004 no ale dobra
Okruch +1

31.01.2005
20:14
[140]

Okruch [ Liverpool FC ]


165pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
040pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Ano, niema, pomyliło mi się ;)

Zagadka:
Przejdź przez ulicę, żeby cię auto nie przejechało

31.01.2005
20:15
[141]

Sandro [ Wymiatacz ]

frogger?

31.01.2005
20:15
[142]

Sandro [ Wymiatacz ]

gex: enter the geko?

31.01.2005
20:15
[143]

...NathaN... [ The Godfather ]

Frogger

31.01.2005
20:15
[144]

Okruch [ Liverpool FC ]

sandro +1

31.01.2005
20:17
[145]

Sandro [ Wymiatacz ]

166pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
040pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0
010pkt --> WOITAS | Hitmanio | musaidi1111 |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka:
najnowsza gra z imieniem i nazwiskiem mistrzowskiego pisarza w nazwie. Pełny tytuł.

31.01.2005
20:19
[146]

...NathaN... [ The Godfather ]

Frank Herbert's Dune ?

31.01.2005
20:19
[147]

Sandro [ Wymiatacz ]

nie

31.01.2005
20:20
[148]

...NathaN... [ The Godfather ]

J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings, Vol. II: The Two Towers ?

31.01.2005
20:20
[149]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield: Athena Sword?

Nie wiem czy Tom Clancy byl pisarzem...

31.01.2005
20:22
[150]

...NathaN... [ The Godfather ]

Tom Clancy's Splinter Cell 3 Chaos Theory ?

31.01.2005
20:23
[151]

Sandro [ Wymiatacz ]

to wciaz nie to.

A Tom Clancy JEST pisarzem! I to wyjątkowym :)

31.01.2005
20:24
[152]

...NathaN... [ The Godfather ]

Stephen King's F13

31.01.2005
20:25
[153]

Sandro [ Wymiatacz ]

Nie! To gra z Tomem Clancy'm w tytule! Tylko nie podaliscie najnowszej!

31.01.2005
20:26
[154]

...NathaN... [ The Godfather ]

Hitchcock: The Final Cut

31.01.2005
20:27
[155]

...NathaN... [ The Godfather ]

Tom Clancy's Rainbow Six 4 (Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown)

31.01.2005
20:28
[156]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

31.01.2005
20:29
[157]

Sandro [ Wymiatacz ]

musaidi +1

31.01.2005
20:31
[158]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

166pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
086pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
040pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0 | musaidi1111 |
010pkt --> WOITAS | Hitmanio |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Zagadka: Realistyczna symulacja jazdy na rowerach

31.01.2005
20:32
[159]

Sandro [ Wymiatacz ]

bicycle board games?

31.01.2005
20:33
[160]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Dave Mirra Freestyle BMX?

31.01.2005
20:33
[161]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

nie

31.01.2005
20:39
[162]

Silver Fox [ spamer ]

Cycling manager?

31.01.2005
20:41
[163]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

SF -> nie, Robert ciepło :)

31.01.2005
20:42
[164]

Silver Fox [ spamer ]

Mat Hoffman's Pro BMX?

31.01.2005
20:43
[165]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

Silver Fox +1

31.01.2005
20:45
smile
[166]

Silver Fox [ spamer ]

166pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
087pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
040pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0 | musaidi1111 |
010pkt --> WOITAS | Hitmanio |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart |
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | steward | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch

Praca, praca... :-)

31.01.2005
20:59
[167]

shabso [ Generaďż˝ ]

sims

31.01.2005
21:12
[168]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

ZOO Tycoon 2?

31.01.2005
21:14
[169]

steward [ Legia Warszawa ]

Warcraft III

31.01.2005
21:16
[170]

Sandro [ Wymiatacz ]

evil genius

31.01.2005
21:17
smile
[171]

steward [ Legia Warszawa ]

full nazwa:

Warcraft III: Reign of Chaos

31.01.2005
22:35
smile
[172]

musaidi1111 [ Pretorianin ]

no SF jak zada zagadke to jush koniec, yo daj podpowiedź

31.01.2005
22:36
[173]

Silver Fox [ spamer ]

steward +1

Cytat peona ;)

Sorka, nie było mnie

01.02.2005
10:42
smile
[174]

mr. Spark [ Konsul ]

^up^

01.02.2005
12:25
smile
[175]

mr. Spark [ Konsul ]

*ziew* up jak steward nie da zagadki to dam za jakieś 2 godzinki ;)

01.02.2005
13:54
smile
[176]

mr. Spark [ Konsul ]

166pkt --> Sandro
162pkt --> ...NathaN...
138,5pkt --> Robert542
135pkt --> *..::Michael::..*
090,5pkt --> eMMeS
087pkt --> Silver Fox
079pkt --> MAROLL
053pkt --> Ashall
046pkt --> TheAnswer
040pkt --> Okruch
037pkt --> Kentril
034pkt --> Stranger
033,5pkt --> Nazgrel
030pkt --> remwall
023pkt --> Yo5H
020pkt --> loczek82
018pkt --> xanat0s | Loonatyk | AQA | darek_dragon
017pkt --> przemek__ | goldenSo | shadzahar
013pkt --> Vejt
011,5pkt --> DiabloManiak
011pkt --> graf_0 | musaidi1111 |
010pkt --> WOITAS | Hitmanio |
009pkt --> wielebny_666 | volvo95 | Mago8 |
008pkt --> *emerald* | Kresselack | Mask |
007pkt --> | Miloszek_16 | Cartoons | DrZK | Misiolo | Gotman |
006pkt --> *...:::JaRo:::...* | mr. Spark |
005pkt --> maciej_ | PAW666THESATAN | Conroy | ksips | minera |
004pkt --> barteqq | bolognese | Solesar | W_O_D_Z_U | Mr. Error | Kloshart | steward
003pkt --> Ma3lstrom | gladkicom | vien | logadin | dudka | Ginter !!!! | Cubituss |
002pkt --> Raziel | poltar | Regis | theWitcher | Bili | igorf | VOSTOK | techman | viesiek | kwajz | peners | Gambit | snopek9 | michallp |
001pkt --> Orlando | iNfiNity! | M''q | Bigkangoo | OBZ | Markos | Romanujan | Jogurt Truskawkowy | J_A_C_K | azarothen | karoli | vegetan | Kompo| man5on | -=]o[=- | Kush | |zuromil | Brisk. | amoreg1234 | xKx | zbat | Arxel | Sierściuch


Zagadka:Poświęcony po angielsku ;)

01.02.2005
13:55
[177]

Silver Fox [ spamer ]

Sacred

spadam, dajcie coś za mnie

mr. Spark da zagadke

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 15:36:31]

01.02.2005
13:57
[178]

mr. Spark [ Konsul ]

Silver Fox +1
Dajcie cos za niego

01.02.2005
14:09
[179]

...NathaN... [ The Godfather ]

Założe nowy wątek. Czekajcie

01.02.2005
14:12
[180]

...NathaN... [ The Godfather ]

NOWY WĄTEK

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.