Praetor [ Generaďż˝ ]
Pacific Fighters - problem prosze o pomoc
w Polsce gra z pudelka wychodzi w wersji 3.04 - niemozliwe jest zainstalowanie gry jako addona do FB + AEP ( potrzebna jest wersja 3.04m ). Moze jest jakis sposob zeby ta gra byla w wersji 3.04m.
Troche chaotycznie ale kto gra bedzie wiedzial o co chodzi
Praetor [ Generaďż˝ ]
up
Kekacz [ Chor��y ]
Ten problem rozwiązał już BlueDog i opisał na "Forum Ił-2 - Forgotten Battles - Lock On
Polskie forum miłośników symulatorów lotnictwa wojskowego" i znajdziesz je pod tym adresem https://tinyulr.com/3pr9l