GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pacific Fighters - problem prosze o pomoc

31.01.2005
17:39
[1]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Pacific Fighters - problem prosze o pomoc

w Polsce gra z pudelka wychodzi w wersji 3.04 - niemozliwe jest zainstalowanie gry jako addona do FB + AEP ( potrzebna jest wersja 3.04m ). Moze jest jakis sposob zeby ta gra byla w wersji 3.04m.

Troche chaotycznie ale kto gra bedzie wiedzial o co chodzi

31.01.2005
17:57
[2]

Praetor [ Generaďż˝ ]

up

01.02.2005
07:54
[3]

Kekacz [ Chor��y ]

Ten problem rozwiązał już BlueDog i opisał na "Forum Ił-2 - Forgotten Battles - Lock On
Polskie forum miłośników symulatorów lotnictwa wojskowego" i znajdziesz je pod tym adresem https://tinyulr.com/3pr9l

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.