GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z szczurem!!!!

31.01.2005
17:19
smile
[1]

Api15 [ Konsul ]

problem z szczurem!!!!

zwracam sie z pytaniem do ludzi którzy mają szczury. Mianowicie mój szczur ciągle śpi, jak biore go na ręce to troche pobiega i chce od razu do klatki, a poźniej idzie spać
p.s. mam zamiar kupić mu lępszą klatke i czy karuzela powinna w niej być ???

31.01.2005
17:21
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nooo, karuzela z madonnami. Najlepsza :-))
W jakim wieku jest szczurek?

31.01.2005
17:22
[3]

Bushido [ Generaďż˝ ]

Naszprycuj go czymś to będzie biegał od rana do wieczora.





ps. Może jest poprostu leniwy.

31.01.2005
17:23
[4]

Sandro [ Wymiatacz ]

dokup samiczke

31.01.2005
17:26
smile
[5]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

szcura nie mam ale u wiekszzosci gryzoni (nie wiem jak u szczurow - mosisz poszukac) jest to normalne o tej poze roku, jest to naturalne przystosowanie do panujacycha warunkow, zimno wprawia go w hibernacje :) wedlug mnie nie masz sie o co martwic

ps. kiedys myslalem ze moje chomiki zdechły, byly sztywne i wogole, wziolem je w cieplejsze miejsce i zaczely sie ruszac :)

31.01.2005
17:27
smile
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Moze tutaj poszperaj:

31.01.2005
17:49
smile
[7]

Roko [ Generaďż˝ ]

użyj "maść na szczury" !

31.01.2005
18:13
[8]

Sn33p3r [ Konsul ]

Trutka na szczury zalatwi cala sprawe:D:D:D

31.01.2005
18:18
smile
[9]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

przywiez go do mnie. moj pyton zapewni mu sen wieczny - tylko za jakies poltora miesiaca bo akurat niedawno moja jadla ;-)

31.01.2005
18:19
[10]

techi [ Legend ]

Iceman==>chyba masz małego "pytona" ;]

31.01.2005
18:39
smile
[11]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

no maly jest - jakies 3 m - a bedzie jeszcze mniejszy bo wlasnie 2 swinki morskie wpieprzyla ;-)

31.01.2005
18:40
[12]

Requiem [ has aides ]

Karuzela jest dla chomikow. Szczur jest na to za inteligentny - oleje :)

31.01.2005
18:41
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

Iceman_87th filmik? zdjęcia z uczty masz moze ? :>

Requiem a co chomik moze mało yntelygentna bestyja jezd?:>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 18:39:36]

31.01.2005
19:05
[14]

Vasago [ spamer ]

Ktos ma zwierzatko jedzace pytony? Bo nie lubie gadzin

31.01.2005
19:49
smile
[15]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

mójk pies moze by wpiprzył pytona wszystkożęrny jest jakby co bernardyn

31.01.2005
20:03
smile
[16]

Mrooofka [ because I want it ]

No ja mam dwa szczurki i tez czesto spia ale tylko teraz jak jest zima to są takie zmulone bo latem to biegaja całą dobę :D Poczekaj do wiosny :P

31.01.2005
20:08
[17]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Brisk. ---> nie mam a nawet gdybym mial to nie widze powodu zeby je publikowac - nie jest to przyjemne i tez wolalbym zeby weze jadly tak jak my martwe, zaszlachtowane w okrutny sposob krowy, swinie, konie, kroliki, itp.

Vasago --->nawet nie komentuje. pewnie w zyciu nie widziales gada na zywo, a cala wiedze o tych zwierzetach czerpiesz z discovery i opowiadan taty jak go obslizgla, pokryta slizem zmija gonila w lesie przez pol kilometra

31.01.2005
20:11
[18]

niv0let [ Pretorianin ]

obstawiałbym na to, że teraz szczury śpią, bo są gryzoniami i jest zima


zieew.,

01.02.2005
12:16
smile
[19]

Api15 [ Konsul ]

dzięki za wszystkie odpowiedzi
a samiczki nie dokupie bo mam samiczke

Iceman_87th===> po jakiej cenie stoja pytony???:D i czy nie trzeba płacić podatu od gadów bo ktoś mi tak mówił
p.s. znacie strone gdzie sa fajne klatki dla szczurów???

01.02.2005
12:41
[20]

bhima [ Pretorianin ]

twój szcdzur jest w letargu zimowym, wiosną będzie żwawszy

01.02.2005
13:23
[21]

Api15 [ Konsul ]

mini UP

01.02.2005
13:29
[22]

mrEdDi [ ShoguN ]

to biegaj za nim :D i on bedzie uciekał i wtedy zrzuci pare kilogramow :D i bedzie juz regularnie biegał (JOKE) a niech sobie spi przeszkadza ci to ?

01.02.2005
13:40
smile
[23]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Iceman --> "nawet nie komentuje. pewnie w zyciu nie widziales gada na zywo, a cala wiedze o tych zwierzetach czerpiesz z discovery i opowiadan taty jak go obslizgla, pokryta slizem zmija gonila w lesie przez pol kilometra"

No taak, a to przecież takie milusie stworzonka... Hasło telewizja kłamie słyszałem już w różnych kontekstach, ale to przebija wszystko :D

01.02.2005
13:51
[24]

Vasago [ spamer ]

Iceman_87th -->Trzymalem pytona w rekach i nie mam problemu z wezem jako takim. Raczej odrzuca mnie mysl, ze ktos idzie do sklepu po zywe stworzenie,a potem z fascynacja patrzy jak jego waz pozera je zywcem. Najwyrazniej trafiaja sie nawet tacy,ktorzy chcieliby to sobie zobaczyc na filmie (patrz wyzej).

01.02.2005
14:10
[25]

Mask [ Generaďż˝ ]

A bierzesz go tylko na ręce i potem *hop* spowrotem do klatki? Moze powinienes go puscic swobodnie zeby pobiegal po mieszkaniu .. Gorzej jak znajdzie jakas dziurę i tam ząsnie;-)
A moze poprostu za duzo je?

01.02.2005
16:48
smile
[26]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Anoneem ---> miluskie, kwestia gustu ale fascynujace owszem. A to ze telewizja klamie - sa programy ktore przedstawiaja te zwierzeta "normalnie", ale wiekszosc ludzi ma podobne mniemanie o nich do ciebie glownie dlatego, ze wierza w mity kreowane przez lata przez ludzi ktorzy nigdy w zyciu nie widzieli zywego weza.

Vasago ---> z fascynacja. No ja osobiscien nie patrze ani z fascynacja ani w ogole. Ciekawy jestem czy jesz miesko i byles kiedys w rzezni. Ja mialem te nieprzyjemnosc, wiec nie mow mi o fascynacji. Przez 5 lat po tym "fascynujacym" doswiadczeniu nie tykalem miesa i nadal jem je w bardzo umiarkowanym zakresie glownie za namowa mojej mamy, ktora miala klopot zeby ugotowac mi cos do jedzenia. Jak to mowia co z oczu to i z serca - pomysl o tym nastepnym razem jedzac twoja ulubiona szyneczke.

01.02.2005
16:55
[27]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

kobitke mu załatw :) zobaczysz jak się rozbzika

01.02.2005
17:17
[28]

Vasago [ spamer ]

Iceman_87th -->Zakladam, ze jak kupowales weza,to wiedziales jak sie go karmi. To chyba jedyne zwierze jakie wymaga takiego okrutnego zywienia. I masz racje. Jestem hipokryta. Lubie mieso. Pomimo tego, ze pochodzi ono ze stworzen wyzej rozwinietych niz mysz. Co nie zmienia faktu, ze nie znalazlbym w sobie dosc determinacji, zeby przyniesc do domu malego gryzonia,a potem wrzucic go do terrarium pytona. W swojej dwulicowosci wole zeby zarcie dla moich zwierzakow trafilo do mnie zapakowane w kolorowe puszki,oszczedzajac mi tym samym koniecznosci dokonywania wlasnorecznych egzekucji. A slowo fascynacja nie odnosilo sie bezposredni do ciebie. Po prostu czytam czasmi wypowiedzi ludzi trzymajacych weze i oni sie nawet nie kryja z tym, ze lubia patrzec na strach ofiar swoich pupili. Zreszta co bedziemy daleko szukac. Kolega Brisk chcial zebys wysal mu odpowiedni filmik.

02.02.2005
13:56
[29]

Api15 [ Konsul ]

Punks Not Dead===> nie załatwie jej samiczki bo onajest samiczką
czy ktoś mi w koncu powie ile kosztują małe pytony??

02.02.2005
15:33
[30]

Api15 [ Konsul ]

small upik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.