GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

grand theft auto rządzi!!!

31.01.2005
17:08
smile
[1]

Gtamaniaq [ Legionista ]

grand theft auto rządzi!!!

Hej wszystkim!!! Faqt faqtem jestem tu nowy, ale zakłądam własny wątek. Piszcie newsy, możecie się ze mną kontaktować na gg, ale zostawiam sobie uwagę: wszystko o grach z serii GTA, a przede wszystkim o najnowszej San Andreas!!! Wiecie, że istnieje w Vice City 101 paczka?? Myślałem, że to mit ale jednak istnieje.... dobra zaczynamy: KLUB GTA is open!!! Piszcie, wstawiajcie rysunki i pliki z gta. Ogółem spox!!! Piszcie!!! WSZYSTKO O GRAND THEFT AUTO=)

31.01.2005
17:13
[2]

Yo5H [ spammajster ]

Gdzie jest ta 101. paczka ?

31.01.2005
17:20
[3]

techi [ Legend ]

A nie ma wątku seryjnego o GTA? I czemu cRPG?

31.01.2005
17:23
smile
[4]

Gtamaniaq [ Legionista ]

W DOWNTOWN Tam Gdzie jest biuro telewizyjne. jak masz mapkę VICE CITY ze strony www.gta.pl (ZAIBATSU) To dokładnie w miejscu oznaczonym paczką 61. Powinno być tam okno otwarte.

31.01.2005
17:26
[5]

Gtamaniaq [ Legionista ]

cRPG dlatego, że powoli(tak trochę bawię się w proroka) GTA zmiena się w cRPG czyli niedługo już będzie można się szkolić...Co ja JUŻ MOŻNA!! W San Andreas możesz chodzić na siłownię... dlatego cRPG

31.01.2005
17:32
[6]

Sandro [ Wymiatacz ]

a czy ktos jest mi w stanie co znaczy napis GOURANGA co to pojawia sie po zabiciu tej grupy spiewakow ubierajacych sie na rozowo w pierwszej czesci serii?

31.01.2005
17:36
[7]

viesiek [ hoo-doo ]

nagrody za pomyslowosc to ty napewno nie dostaniesz... jestes Juniorem wiec mozna ci wybaczyc, ale nastepnym razem uzyj wyszukiwarki :/

31.01.2005
17:37
smile
[8]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Właściwie też się zastanawiałem, ale wydaje mi się coś w rodzaju polskiego BRAWO!! albo Mission Passed ale nie jestem pewny... Mój kolega mówi, że to znaczy jesteś Świetny ,ale nie brał bym tego pod uwagę...

31.01.2005
17:38
[9]

Sandro [ Wymiatacz ]

To ponoć znaczy "bądź szczęśliwy" tylko, ze to slowo jest w jezyku wegierskim.

31.01.2005
17:40
[10]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Drogi Viesiu możliwe, że masz rację. Szanuję Twoje zdanie, ale jeśli chodzi Ci o cRPG to odpowiedź jest wyżej. A może chciałem, zrobić to odrobinę inaczej? Ale dzięki za radę... Przyda się gdy będę miał tyle postów co Ty(to nie będzie prędko heh)

31.01.2005
17:42
[11]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Mam słownik wegierski ale nie ma tego słowa. Myślę jednak, że właśnie chodzi coś w tym stylu typu BĄDŹ SZCZĘŚLIWY , RADOSNY etc.

31.01.2005
17:46
[12]

zarith [ ]

1. gouranga
A word that appears on moterway bridges in north west UK. It's only purpose to annoy drivers who are left with a nagging curiosity for the rest of their day until the next day when it ceases to become important ever again.

31.01.2005
17:51
smile
[13]

Gtamaniaq [ Legionista ]

zarith masz u mnie kielicha DZIĘKI!!! Sam nie wiedziałem. Dobra co wiecie ciekawego o San Andreas???

31.01.2005
19:39
smile
[14]

McClanesHungOver [ Konsul ]

To ,że na kompa wychodzi dopiero w czerwcu.

31.01.2005
19:53
smile
[15]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Tyle to ja wiem! Hej powiem Wam coś To będzie największa i zapewne najlepsza gra na pc!!!(skoro już jest na ps2 the best!). Można mieć własną dziewczynę i dawać jej kwiaty, kupować w sklepie ciuchy nawet można je przymierzać!!! Poza tym można pływać, nurkować a też prowadzić własną knajpkę!!! Wiem, że można też chodzić na siłownię, bo jak będziesz gruby to Cię na ulicach wyśmieją...ponadto masz liczniki sexappealu( czy lubią Cię kobiety). I San Andreas jest 6 razy większa niż Vice City!!!! Czy to nie wspaniałe? Szkoda tylko że w czerwcu będzie a nie jutro.Ahh to GTA... Hej kto gra w Vice City przez Neta? A mam pytanie: Jeśli ktoś ma jakieś fajne screeny z GTA to niech da, bo muszę mieć coś na tapecie a nie to co obok...A wiecie, że można tuningować wozy(neony alla NFSUNDERGROUND2).....hehe Odpiszcie!!!!

31.01.2005
20:01
smile
[16]

Okruch [ Liverpool FC ]

Ja wam powiem jedno... Cieszy mnie fakt, że GTA będzie dopiero w czerwcu. Jakby wyszło teraz, to by mi się pewnie troche szkoła sypła, a tak to w wakacje, luzik, można pograć itd. :)

Teraz muszę się zabrać do rozprawki z polskiego, ratujcie... :/

31.01.2005
20:16
smile
[17]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Okruch masz rację. Jesteśmy z Tobą masz mieć 5!!! a jak nie to bierzesz mp5 podjeżdżasz pod szkołę Sabre Turbo Robisz rozwałkę i uciekasz =)

31.01.2005
20:34
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Gtamaniaq 31.01.2005 | 19:53 --> toz to Simsy normalnie, nie dziwie sie, ze dzieciakom sie podoba ;P

31.01.2005
20:38
[19]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

GTA jest słabe :P

31.01.2005
20:57
smile
[20]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Jeśli chodzi Ci o mój wątek to tak a jeśłi o grę: "CHCESZ ABYM UŻYŁ PIŁY MOTOROWEJ" :P

31.01.2005
20:58
smile
[21]

Gtamaniaq [ Legionista ]

JAKIE Simsy?? Co Gta to simsy e tam

31.01.2005
21:04
smile
[22]

DrZK [ Konsul ]

paaaaaaanie pamietam jeszcze jak grałem w demo GTAI (bodajze 360 sekundowe) to byly czasy... jazkesmy z kumplem na zmiane grali i przeskakiwali przez most...ehh az sie lezka w oku kreci.

31.01.2005
21:06
smile
[23]

Gtamaniaq [ Legionista ]

no to były czasy. Pamiętam jak się na moim kompie GTA2 wieszało a mówiłem ta grafika, ta fabuła ehh ale teraz jest lepsze GTA no nie?

01.02.2005
15:09
[24]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Pisszcie!!!!!!!!

01.02.2005
15:11
[25]

Mask [ Generaďż˝ ]

Gtamaniaq --> jesteś do bani.

01.02.2005
15:12
smile
[26]

Tayshaun [ Junior ]

01.02.2005
15:12
smile
[27]

Sandro [ Wymiatacz ]

Battlefield 2 rozłoży GTA: SA na łopatki :)

01.02.2005
15:19
[28]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Sandro- jak mozna porownywac gry zupelnie innego gatunku... ehh

pozatym byl juz ktos szybszy z tym watkiem ;)

01.02.2005
15:21
[29]

??? [ tomi_boss ]

a ja tam gram w GTA2 i ta gra rzadzi!

01.02.2005
15:22
smile
[30]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Mask - weź wyjdź śmierdzisz potem i nie jesteś fanem tej gry i nigdy nie będziesz!!! Nie wiesz co to znaczy oczekiwać na każdą nowinę o dziele Rockstar'u. Nie masz pojęcia jakie to jest fajne tak naprawdę to nic nie wiesz o Grand Theft Auto poza tym, że jeździ się w niej samochodem=)

01.02.2005
15:25
[31]

Gtamaniaq [ Legionista ]

GTa rządzi w grach swojego gatunku i zaczyna rządzićw cRPG. Poza tym taka uwaga dla "graczy": Jeśłi chcesz porównać grę do innej najpierw sprawdź do jakiego gatunku należy+) GTA rządzi i wymiata!!

01.02.2005
15:27
[32]

loczek82 [ Disco Bear ]

Gtamaniaq --> Co zrobić jeśli mi się tekstury za poźno wczytują?

01.02.2005
15:30
[33]

Mask [ Generaďż˝ ]

Gtamaniaq --> Dla twojej wiadomosci przeszedlem I Vice City i GTA 3 , gralem w jedynke , w London i część 2 wiec nie mow mi że niewiem nic o tej grze ..
Poprostu zachowujesz sie jak male dziecko .. Podniecasz na sam dzwiek slowa GTA .. Robisz z siebie blazna .. Rownie dobrze moge powiedziec ze gowno wiesz o grach typu cRPG .. Nazwac GTA cRPG to tak jakby porownać Jana Pawła II do Urbana .. Bo przeciez oboje są Polakami..

01.02.2005
15:32
[34]

Mask [ Generaďż˝ ]

A GTA blizej jest raczej do TPP/ Gry Akcji anizeli do cRPG ..

01.02.2005
15:36
smile
[35]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


GTA na pewno NIE JEST grą cRPG. A każdy szanujący się gracz powinien o tym wiedzieć.
Ciężko jest mi powiedzieć czy jest to błąd spowodowany niewiedzą autora czy przeoczeniem.

:P

01.02.2005
15:38
[36]

Gtamaniaq [ Legionista ]

loczek82 zainstaluj GTA od nowa to na pewno pomoże raz zrobiłem to bez przeinstalki ale to jest najlepszy sposób...

01.02.2005
15:39
[37]

Mask [ Generaďż˝ ]

^_^czacha^_^ --> Raczej niewiedza .. 2 posty to o jeden za duzo na przeoczenie .. Mimo to w 3 bedzie upieral sie przy swoim..

01.02.2005
15:39
[38]

Gtamaniaq [ Legionista ]

KUPCIE GRUDNIOWE CDACTION IU SPRAWDZIE CO TAM PISZE POD NUMEREM TYGODNIA I ZOBACZYMY KTO TU JEST DURNIEM!!!

01.02.2005
15:42
[39]

Mask [ Generaďż˝ ]

Gtamaniaq -->

1) Jest napisane
2) CDA jest w tych sprawach dla mnie gównianym autorytetem.
3) Nie drzyj mordy bo to niegrzeczne.
4) Nie nazywaj mnie durniem.

01.02.2005
15:43
smile
[40]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

Gtamaniaq--------->
to zapewne błąd w druku. Sprawdz w Encyklopedii Gier- może być nawet 2003 albo 2004.
Według mnie to jedyne w 100% pewne źródło wiedzy o grach- poradniki pochodzą
z serwisu Gry-Online

01.02.2005
15:43
[41]

Mask [ Generaďż˝ ]

Gtamaniaq --> Pozatym jak moge kupić grudniowe CDA skoro mamy luty? Zastanow sie co piszesz.

01.02.2005
15:47
smile
[42]

Khelben [ PointGuard ]

"GTa rządzi w grach swojego gatunku i zaczyna rządzićw cRPG"


Buahahaha, tekst roku :D

01.02.2005
15:50
smile
[43]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Mask--------->
Brawa dla Ciebie za dwukrotne zgaszenie żółtodzioba :)

01.02.2005
15:50
smile
[44]

Gtamaniaq [ Legionista ]

Dobra poddaję się choć rzadko to robię... Wkurza mnie wszystko dzisiaj mam trochę zły dzień, ale dobra Mask - Sorry, trochę mnie poniosło... Przecież tu chodzi o dobrą zabawę etc. ^_^czacha^_^ ma rację. Ej a można jakoś zmienić ten gatunek tego mojego pierwszego własnego wątku?
SORRY ZA ALL MACIE RACJĘ. Może i jestem błaznem ale nie mówcie mi, że nic nie wiem
zrobiłem kilka nowych samochodów do GTA, przeszedłem Vice City z 10 razy i kocham tą grę

Mask i inni - SORRY

01.02.2005
15:52
smile
[45]

McClanesHungOver [ Konsul ]

infantylna wypowiedźnie godna mężczyzny

01.02.2005
15:56
smile
[46]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Gtamaniaq--------->
Nie ma sprawy. Ale skoro kilka osób mówi Ci że nie masz racji, to może
jednak coś w tym jest. Na forum stopień o niczym nie świadczy- wiem to od Kamyka :)
Słyszałem że nowi nie mają lekko, ale sam tego nie przeżyłem, a teraz widze na twoim przykładzie

01.02.2005
15:57
[47]

Mask [ Generaďż˝ ]

Gtamaniaq --> Przeprosiny przyjęte. Cieszy mnie że tak to się skończyło. A jesli chodzi o "fanatyzm" to doskonale Cie rozumiem .. Ja takze jestem fanatykiem pewnej gry .. Tyle ze mnie juz przeszlo to aby wszedzie o tym pisac , twardo upierac sie przy swoim nawet gdy nie mam racji .. Zachowaj ja w pamieci .. Tak jak ja swoja .. I wspominaj czasami o zobaczysz ze to o wiele przyjemniejsze niz naskakiwanie na ludzi z forum ;-)

01.02.2005
17:58
smile
[48]

Carl 15 [ Pretorianin ]

Wiecie, co? Ja gram w GTA prawie odkąd się pojawiło i lubię tą grę tak jak Ty Gtamaniaq'u! Ale sądzę, że niepotrzebna była Ci ta kłótnia bo zepsułęś sobie reputację... ale co tam Ja jestem z wszystkimi Mask-pozdro!!! Szkoda tylko, że dałęś to pod cRPG

01.02.2005
18:00
[49]

Carl 15 [ Pretorianin ]

heh sorry za te ę i ą ale trochę za szybko piszę...=) a to co masz na początku to Radiohead? Ten znak? Też to mam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.