
L@WYER [ Valaraukar ]
WWWAiS czyli pijemy zawsze i wszędzie ...
W tej części wszyscy się nawzajem opluwamy, warczymy i gryziemy (i tym bardziej podgryzamy), oraz kopiemy pod sobą dołki, NIE jesteśmy też mili dla siebie (aczkolwiek niekoniecznie, jednakże bardzo prawdopodobnie), a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata i prasy do jaszczurek.
Ponadto wszystkich wchodzących na wątek witamy staropolskim "GROARGH!"
Dysponujemy młodym, dobrze zadbanym łomem, kajdankami obszytymi różowym futerkiem, Rekinkiem, Acherontią atropos z rodziny zawisakowatych, parą chwytnych ud, jednym bolącym żołądkiem, jedną całkiem zniszczoną wątrobą, dwoma cyklistami (może kiedyś będą rządzić światem), ekipą saneczkarską,dwójką osób uważających się za normalne oraz całą bandą alkoholików ;)))
Dysponujemy również tłuściutkim Herr Świnką, którego skonsumujemy w swoim czasie ;> po utuczeniu do odpowiadających nam rozmiarów i rytualnym zaszlachtowaniu przy wtórze okrzyków BLOOOOD!!! ew. SAAAATAAAAN !!!.
Apel do kobiet: więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb.
Apel do mężczyzn: więcej pijcie.
Apel do legroocha : Skończ z piosenkami i zlituj się nad nami !
Apel do ludzi z burakowa: WON JAK NAJDALEJ STĄD!!!
Na zdjęciu : część saneczkarskiej ekipy "Wyspy" ...
Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa, większą ilość spotkań, w ogóle większą ilość i jakość w nowym roku.
Poprzednie pijackie wypociny:

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> HA ! Wiedziałem, że to zrobisz !

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Witam wszystkich...uch ale mi sie powalczylo w weekend:))))
loczek82 [ Disco Bear ]
*wchodzi do karczmy*
hlip, duże mocne proszzzz....
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dużo i mocno...garsci u nas rozdziela Paudyn:)))))
loczek82 [ Disco Bear ]
ahh, mu tu siedzimy i tylko banany i banany :P

Yans [ Więzień Wieczności ]
L@WYER ====> ja żałowałem w sobotę wszystkiego, a najbardziej siebie samego :D
PS. GROARGGGHHHhhhh...
L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> a Ty przecież nie pijesz ... ;P
Yans --> a niektórzy żałowali, że zjeżdżanie na sankach dość szybko się skończyło ;D .
loczek82 --> pijemy głównie w realu - piwo wirtualne jest ciężkostrawne i podłe w smaku ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->a wiesz ze to nie jest glupi pomysl...tak tez uczynie:))) od dzis:)))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> a TAKIEGO ! Pamiętaj o środzie ... LUJU !

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->ta jasne...juz wiem ze mi cos wypadlo:))))))) moze do MA sie udamy??

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK -->
- Aaaależ jasne ...
- Serio ?
- NIE ! :P

legrooch [ Legend ]
Kiedy lolki planujecie jakieś sanki? :>
Ja jestem za! Już mi się terminy poluzowały (poza piątkiem/sobotą 5-6).
Picu też chętnie :)
Psychika spoko :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->NIE!!!
legrooch---->no to moze MA w srode:)))

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> moze tradycyjnie ;) czwartek w MA ?
ILEK --> z Tobą to się umawiać ...

legrooch [ Legend ]
No to ja jeszcze pomyślę :>>
(Spoko :) )

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> No to ja jeszcze pomyślę - to może trochę potrwać ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dzień bry, groargh, niedawno wstałam.
Nie chce mi się iść do pracy.
Nie wiem, co mi się śniło, ale musiało być bardzo emocjonujące, bo przegryzłam sobie policzek od środka i teraz mnie boli.
pzdr.

L@WYER [ Valaraukar ]
Zdolnym być ... ;)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Statsiarz

L@WYER [ Valaraukar ]
LUJ !

artaban [ swamp thing ]
L@WYER --> A większej ilości zdjęć z saneczkowania nie wywołałeś, a?

L@WYER [ Valaraukar ]
Hiehiehie ... nie ma to jak poniższy teks przeczytać i zapluć monitor:
30.01.2005 | 00:38 Snorty film (...)dla fanów sikającej na lewo i prawo juchy...
Nie wiem tylko, co na to sama Jucha ...
L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> mam wszystkie na płycie, czekam aż Wróg włączy ftp-a ...
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
pozdrawiam wszystkich !
Mały dzień wolny i może nawet się do porządku doprowadzę :)
Nie miałem netu od czwartku, ale już wszystko OK. Pozdrawiam, et c. et c.

L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa -- TY ŻYJESZ !!!

deadastronaut [ Centurion ]
skandynawski typ "prosiaczkowatego blondynka" - eee... to o mnie? :D
Witam wszystkich w dniu klimatologiczno-meteorologicznym... chyba zdałem :)
astro
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Informacje o tym że żyję uważam za mocno przesadzone...

L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> hmmmm... czyżbyś też był wąpierzem czy innym nieumarłym :D ?

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
L@WYER ---> Może on wegetuje? Chociaż za mało zielony na to ;P
Gwiazd ---> Uch! Uch! Cóż to były za zjazdy! Bez Ciebie nie siadam na sanki :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Meghan --> może ma niezły make-up ... Kto wie ... Pytać wprost przecież nie wypada, a sam się zapewne nie przyzna - no, chyba, że po pijanemu wygada :D .
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
NIe nie wegetuję. To pewnikiem ten wampiryzm bokiem wychodzi...
wczoraj, nawiasem mówiąc, grałem w Bloodlines ku wielkiej uciesze, jako Malkavian. Heh, coś pięknego, powiadam, pięknego :)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Zjazdy piękne, ale te WEJŚCIA co poniektórych ... :D
A czy ja się po pijaku wygaduję ? He ?
L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> pryyychhh ... Ja wywijałem mieczem świet(l)nym eksterminujac tabuny droidów bojowych ...

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Hayabusa ---> Nie wiem jak oceniasz innych, ale NASZE wejścia były nie mniej piękne od zjazdów ;P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@wyer, Hayabusa---->nie wiecie co dobre:PPPPPP

L@WYER [ Valaraukar ]
Meghan --> co do WEJŚĆ, to nie da sie zaprzeczyć - nikt inny tak tego nie robił ... Zjazdy były, szczerze mówiąc - takie sobie - w nic tak wspaniałego jak latarnia czy drzewo nie trafiłyście, więc czym tu się chwalić ...
QED -->
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
ILUŚ --> wiem, wiem... jeno się maskuję .
Meghan - dokładnie o Waszych wejściach raczyłem wspomnieć.
nawiasem mówiąc cała sobota była jednakowoż piękna, podobnież neidziela do godziny 3.00 :)

Siwy4444 [ Senator ]
Hello!
Ta górka wygląda jak stok do piekła. :)
L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> a przed 3.00, około 17tej ...
HopkinZ [ Senator ]
Kogo Gwiazda chce zabić :)?
---
Na tym zdjęciu z 14:34, oczywiście :).
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 14:46:41]
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Hopkins -> prawdopodobnie siebie...
ale zjazdy były piękne...

L@WYER [ Valaraukar ]
Zabić ?!? :D
Ujęcie zrobione chwilę później ...
HopkinZ [ Senator ]
Hmm, tak czy siak brawa dla fotografa.
Gwazd z sankami tuż po zadanym ciosie, z wyrazem satysfakcji na twarzy i przeciwnik sekundę po otrzymaniu obrażeń, zastygł w szoku trwając w nim pewnie krótką chwilę, zanim przewróci się na śnieg topiąc się w kałuży krwi (ekhm).

L@WYER [ Valaraukar ]
No cóż, jeśli idzie o świetne zdjęcia z imprezy postsaneczkowej ...

L@WYER [ Valaraukar ]
I jeśli są pytania o to, kto się szczególnie zachwycał rekinkiem ...

L@WYER [ Valaraukar ]
To o wszystko należy pytać Gospodarza imprezy ...
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
No ba... impreza była udana. A pamietacie opowiadanie grozy ?

L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> aż strach pomyśleć, jaka będzie następna :D ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no ja ostatnio bylem na wesolej...wyrwany zlew i popekana terakota w kuchni:)) a impra skonczyla sie o 4-tej...strach pomyslec gdyby trwala dluzej:))))))))
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Powiem krótko !
Strach się bać...

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> masz rację, że naszych imprez nie zaszczycasz swoję obecnością ... Strach pomyśleć co to by było ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie przesadzaj...jestem niewinny:PP

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> Ty wykonywałeś tylko rozkazy ?!? :P
BTW - mamy (jak wiadomo), sezonowy lokal o nazwie "Knajpa pod upadłym L@WYER-em", istnieje też w orbicie naszych zainteresowań i doznań ;) lokal "Misiowa Jaskinia", w związku z czym lokal, w którym odstawialiśmy sobotnie saneczkarstwo "na sucho", proponuję ochrzcić nazwą "Pod Cieniem Shadow-a" ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ja tylko w kwestii formalnej: czy nie przeszkadzał Wam trochę brak światła ? (oczywiście poza błyskami fleszy) :D
Shadowmage ====> pięknie wytrenowałeś Rekinka, tak trzymaj !!!

L@WYER [ Valaraukar ]
Yans --> brak światła ?!? Nie ściemniaj ...

artaban [ swamp thing ]
Raczej knajpką "W cieniu latarni" :)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Moja propozycja:
Tavern of Shadow
Właściwie, można jeszcze dołożyć dwa - trzy lokale i myśleć o otwarciu całej sieci !
Jak sądzicie ?

artaban [ swamp thing ]
O, taaaaak! Będziemy obrzydliwie bogaci i będzie nam z tym dobrze :)
Ostatnio same takie finansogenne pomysły się tu pojawiają. Że przypomnę tylko o całej akcji ekologicznej.

L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> a knajpa "Pod skrzydłem Sokoła" ?
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Może być !
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Artaban --> właśnie. Gdyby jeszcze te pomysły zrealizować, już bylibyśmy całkiem zamożni. Wniosek ? Trzeba brać się do roboty.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Dlaczego na pierwszym zdjęciu stoję spowita mgłą w kszałcie szatńskiej facjaty? - GROARGH!
MA zdecydowanie w czwartek, w srodę jestem w Augustowie - niestety, a tak pewnie się zjawię mimo pięciogodzinnej podrózy z PKP i przywlokę Misia:PP

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> cóz, rozważymy w głębi swych umysłów Twoją sugestię ... Co do kształtu mgły - nie widziałaś innych zdjęć - to, to jeszcze nic takiego ...

artaban [ swamp thing ]
Do Augustowa PKP? :) No, to odwiedzisz rodzinne, żabie strony :) Zastanawiam się, czy jakoś tego nie wykorzystać i np. nie nasłać na ciebie na białostockim dworcu (długi postój) rodziny z wałówką i różnymi drobiazgami dla mnie. Nie musisz dziękować :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
Nie ma sprawy, jeśli tylko będzie smaczne, wszak podróż dluuuga;)))
A może masz tam kogoś do kogo można by się udać zamiast uczestniczyć w zimowym kretyńskim ognisku:PP
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Czwartek? Zobaczymy. Może być ciężko. I jeśli mówię: ciężko, to mam na myśli: ciężko.
Czas sesji, czas trudny.

L@WYER [ Valaraukar ]
Cóż, pamiętajcie o tym , że picie w środę nie wyklucza picia w czwartek !

yagienka [ pułapka na Misia ]
L@WYER: pamiętamy...i zapewne z koleżanką Marzenką skorzystamy z porady:))

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> pozostaje mi życzyć miłego picia w środę ... jak tak dalej pójdzie, to sam się chyba też będę musiał napić ...
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Jak tak pójdzie ze nie wyjdzie, to i ja będę musiał się napić. CIĘŻKO.
L@WYER [ Valaraukar ]
Hayabusa --> CIĘŻKO, to ja mam się zamiar zalać od dość długiego czasu, czekam tylko jak mi się Mokotów zwolni ... jakby co, dam wtedy znać ...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Oj tak, ciężko jest, a na lżej się nie zanosi....plus śpiąco:P

artaban [ swamp thing ]
yagienka --> Rodzinę mam zarówno w Augustowie, jak i w Białym. Ale tylko u tej drugiej mogę załatwić bezproblemowo (i dość luksusowo) nocleg w ciągu kwadransa :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
artaban: nocleg mam w hotelu warszawskim, czy też Warszawa albo inna wiocha:))

artaban [ swamp thing ]
Hotel Warszawa. To Augustów :) Jakbyś jednak utknęła w Białym i nie chciała płacić za nocleg to daj znać :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
artaban: a wypluj to utykanie, tam jedziemy busikiem i mam cichą nadzieję, że dojedziemy

artaban [ swamp thing ]
Ja się nie dziwię, że jedziecie busikiem :) Bo z Białego do Augustowa jeżdżą wyłącznie osobowe. Telepiące się koszmary zatrzymujące się w każdej pipidówie.
Oprócz tego myślałem, że się ucieszysz, wiedząc, iż zawsze masz jakiś backup :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
artaban: ależ ja się cieszę, wolałabym jednak dojechać w jednym kawałku:))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No ładnie, ładnie, nazwę dla chałupy dziadków wymyślacie. Czekam na dalsze propozycje :D
Dziś spędziłem z Mallym 6 godzin grzebic w moim złomie i jestesmy niewiele mądrzejsi... Jutro nastepna sesja... W zwiazku z tym dzis go nie podłączam, moze jutro zrańca znajdę chwilkę czasu na to - i od razy zdjecia uploaduje na jakis serwer.
Poza tym miałem ostatni egzamin, podobno dostałem z niego 4, ale głowy nie dam :)
GROARGH, idę jeść!
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Aha, propozycja: Pod skrzydłami Malkava , Bueeehuehuehue eeee iii a !
Ściągnęły się Kosmiczne Jaja :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
A dlaczego nie Pod Uśmiechniętym Rekinkiem?
i cytacik:
Ludzie mówią często "Słuchaj swego serca", lecz czarownice uczą się słuchać także innych części ciała. Zadziwiające, ile potrafi ci powiedzieć nerka*
*a także żołądek lub wątroba;))
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
OK, pod skrzydłami... to mój bunkier, pod uśmiechniętym rekinkiem to powinno być miejsce z soboty. :)
Kosmiczne Jaja.
I ponizsza strona, gdyby ktoś jakimś cudem nie znał:
https://www.tolkien.com.pl/elenai/details.php?image_id=16
Jest trochę tego :)

deadastronaut [ Centurion ]
gdyby wątroby mogły mówić... aż nie chcę myśleć, jaki to musiałby być smutny świat z tyloma lamentującymi organami...
Shadow - z pewnością zdałeś, bo tylko 2 dwójki były :] AniaS i ktośą jeszcze (eee... może jednak Ty :D) W linku masz wyniki indeksami.
astro
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Powrócona z pracy!
Ja bardzo proszę, jak już dajecie moje zdjęcia, to niech będą one takie, które można pokazać, bo jak widzę to, co zamieszczono w tym wątku, to nie mam ochoty się sama do siebie przyznawać.
Aha - zdecydowanie u Shadowa jest knajpa "Pod Wyszczerzonym Rekinkiem".

yagienka [ pułapka na Misia ]
Obudzić się z ręką w rekinku - ta impreza jest ciągle przed nami:))
Justa__ [ kreska kreska ]
ekhm a mój pokój/mieszkanie ma jakąś nazwe czy się nie liczy? :>
yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa: pewnie Różowa Landrynka, ale nie byłam, to nie jestem pewna;))
Justa__ [ kreska kreska ]
jeśli już to żółta :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Imprezy u Justy odbywają się po prostu na zadupiu i to wystarczy do określenia miejsca ;)) :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Czyli Zadupie Rożowej Landryny:))

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
< wyje ze śmiechu >

artaban [ swamp thing ]
Lepsze to niż "Różowe Zadupie Landryny" :)

Mysza [ ]
Ooo!! Ale fajny pyzaty Rekinek na pyzatym Gwiazdku... cud-mniód! :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
a) w kwestii nazwy: pytanie co na to Różowa Landrynka ;))
b) w kwestii mojego samopoczucia: zimno i głodo
c) do Myszy: Twoja stara pyzata... :P
Justa__ [ kreska kreska ]
yagienka i Kermit możecie sobie pogadać, nigdy u mnie nie byliście :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Tak naprawdę, drodzy państwo, to Zadupie Z Ptaszkiem ;) W końcu Justa ma słynnego papuga... ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: :*

Justa__ [ kreska kreska ]
zadupie z ptaszkiem różowo-zółtej landryny? świetnie :)
Siwy a ty co tak nagle? coś mnie ostatnio ignorujesz :P
:*

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Podoba się? Możemy tak oficjalnie nazwać miejsce spotkać u Ciebie? :)

Mysza [ ]
Gwiazdku --> Wiedziałem, że Ci się komplement spodoba... :* :D

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Ignoruję?! Nie bywałaś tu ostatnio. Chyba że znowu czegoś nie zauważyłem. Ostatnio trochę nieprzytomny chodzę.
Jak wyjazd się udał? ;)
:*

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mysz --> jak jasna cholera... ;) Zawsze mogę na Ciebie liczyć ;)
[czy my też powinniśmy się tak ciumkać w każdym poście tak jak ci wyżej? Bo ja chyba nie jestem na tyle romantyczna, a zresztą i tak nie zasłużyłeś, bo powiedziałeś, że jestem pyzata ;P]

Justa__ [ kreska kreska ]
zadupie pod ptaszkiem różowo-żółtej landyny moze byc :)
Siwy nie bywałam bo mnie nie było, a skąd ty to wiesz to ja nie wiem :) wyjazd udany, zobaczylam jak wyglada prawdziwa pólmetrowa warstwa śniegu a nie szare gówno które jest w wawie i ogólnie zmarzłam okropnie, ale warto dla takich widoków :> zrobilam też pierwszego orzełka w śniegu tej zimy twarzą do śniegu z malą pomoca pewnej malpy ktora siedziala na mnie :|
:*

Mysza [ ]
Gwiazdku --> Jak zawsze... :D
(nie wiem... zawsze możemy z języczkiem, przygryzaniem i całą resztą... to już nie jest tak lukrowato romantycznie... a co? nie prawda? no taki komplemencior, a Ty jeszcze wybrzydzasz? :P )

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: A jednak! Nic nie zmądrzał od ostatniego razu. :)
:*
edit:
Zapomniałem xywy dopisać. ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:57:57]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
czesc Justa o jakiej małpie mowisz?:*
ps z tego co pamietam to 3 razy lezalas w sniegu :P:P

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy chcesz powiedziec że przy tobie tez sie tak zachowuje? :)
btw. mam nadzieje że nie bierzesz dosłownie opisów tego głupka :>
Banitas z tego co ja pamiętam to kilka razy wpadles "niechcacy" w zaspe :P

Siwy4444 [ Senator ]
hi Banita ;)
Jak było? :P~~
Justa: Ja go w ogóle nie biorę na poważnie. Nie miał okazji jeszcze się przy mnie zachowywać, ale nawet przez chwilę nie wątpię, że nie zawiódłby. :)
:*
Justa__ [ kreska kreska ]
Banitas zanim cokolwiek mu odpiszesz pomyśl jak cięzko jest życ bez niektorych członków...

Siwy4444 [ Senator ]
Okey. Rozumiem że było super. To mi wystarczy.Stary, nie narażaj członka. Nie musisz odpowiadać.
:)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Hi Siwy :)
super to malo powiedziane ale o tym na gg...
Justa nie czytaj :P
Justa__ [ kreska kreska ]
dobrze wiem ze już gadacie! wrr
Piotrasq kogo dzisiaj kochasz? :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
was
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Piotrasq, znowu pijesz?
Jak ja żałuję, że jestem dzisiaj trzeźwa. Tak nieciekawie się zrobiło.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bravo. Gratuluję i zazdroszczę.
Chociaż ostatnio stwierdziłeś, że albo meble do kuchni, albo piwo. Widzę, że właśnie meble poszły w zapomnienie... ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Może i zamieniliśmy kilka słów ale to pierwszy raz od dawna. Jeszcze nie zdąrzył mnie zdeprawować. brrrr
Gwiazd: Ja piję. Herbatę zieloną z dziewicą na jednorożcu na okładce. Pewne w zamyśle projektanta było, że dziewica przyciągnie kupujących. Tylko że kto w dzisiejszych czasach leci na dziewice. Chyba tylko szataniści. :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gwiazd ---> meble poszły si e jeb....

yagienka [ pułapka na Misia ]
Piotrasq: ja bym powiedziala, że popłynęły;))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Piotrasq --> słusznie ;) Odpowiednie podejście!
Siwy --> przyznaj się. Jednorożec Cię skusił. Chociaż cholera Cię, może na tę dziewicę poleciałeś...

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Nic podobnego. Dziewice są zbyt narowiste jak na mój gust. Główną zaletą było to, iż płacił kto inny. ;)
Justa: Daruj mu. On niewinny. Nic nie chce gadać. ;)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czyli jednak jednorożec. Ty to dopiero jesteś skrzywiony.
Idę do barku. Gwałtownie potrzebuję alkoholu.
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy nie wierz w jego przechwałki, jak coś to pytaj mnie, jestem obiektywna :)
chyba czas do łożka... zief
yagienka [ pułapka na Misia ]
Idę pospać, obudzę Was rano:P)) Pa!

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Fajnie masz. Mnie chyba też by się przydały ze cztery butelęczki czerwonego wina. ;)
Justa; Yagienka: Pa!
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Naokoło mnie nagle wszyscy zaczynają twierdzić, ze czas spać i znikają z sieci - w barku nie ma wina - dopada mnie coś, przed czym tak długo uciekałam, a co nazywa się MAGISTERKA - obłęd.
Siwy4444 [ Senator ]
Przykro mi.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie wątpię. Wszystkim dookoła jest przykro. Widac wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy [nic nowego, swoją drogą - że wspomnę tylko zdjęcia z saneczkowania ;)].
Nienawidzę studiowania. Nienawidzę magisterki. I w ogóle bardzo wielu rzeczy nienawidzę, ale kumulacja mojej niechęci do świata mogłaby w tym momencie rozsadzić wątek.
Nie umiem się zmobilizować akurat teraz, kiedy trzeba. Ktoś powinien mi dać parę razy po pysku na rozruszanie, to może bym się ocknęła.
Dobra, koniec marudzenia.
Ani to Wasza sprawa, ani Wam się chce to czytać.
Więc o czym to ja ostatnio...? O winie? ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Nie martw się. Ja jutro w godzinach popołudniowych jestem umówiony z plutonem egzekucyjnym na dekapitację. Podejrzewam że będzie długo, niewygodnie, nerwowo i boleśnie. Chyba po 20 bez porażki skończy się "unstoppable!". Ehhhh, ładny wynik.
Mnie też nienawidzisz? :P~~
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie martwię się.
Mentalnie dałam sobie po pysku i jakoś się trzymam.
No dobrze. Kłamię. Martwię się.
Ale drugie zdanie jest prawdziwe. Jakoś faktycznie się trzymam.
Plutonowi nakop. Jak nie działa siła argumentów, to zawsze przecież można się posłużyć argumentem siły.
A Ciebie to ponoć wszyscy nienawidzą ;)

Siwy4444 [ Senator ]
No to teraz jestem w rozterce. Najpierw mi wmawiał że wszyscy. Potem mówił że żartował. Teraz Ty twierdzisz że...
Chyba będę musiał się skontaktować z Justą celem omówienia tej kwestii. ;)
Niestety argument trzyma w rękach krwiożercze, dwóosobowe komando egzaminacyjne. Nie jestem dobrej myśli, ani trochę.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A niech nienawidzą. Jeżeli Ty znienawidzisz wszystkich dookoła, to akurat będzie 1:1.
Komando rozstrzelać. Na pewno podziała ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Ha! Dołączasz się do NICH. Jestem zrozpaczony. :o
Niestety to niemożliwe a podobno wielu próbowało. Chyba są kuloodporni.
Jakiś humor masz dzisiaj inny niż na codzień. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jakich znowu NICH? Ja Ci po prostu dobrą radę daję. Z doświadczenia zresztą płynącą.
A granacik? To też jeden z tych dobrych argumentów. I jest więcej zabawy, można cały mięsny wzorek stworzyć ;)
Pudło. Chwilowo w ogóle nie mam humoru.
Ale zaraz mi przejdzie.
Nie przejmuj się. Nie przejmujesz się zresztą i tak. Słusznie.
Się posypałam chwilowo w sobie, ale już zbieram wszystkie kawałki i mocno się pilnuję, żeby nie smęcić.
Uśmiech: :)

Siwy4444 [ Senator ]
No do tych którzy mnie nienawidzą. :)
A właśnie że się przejąłem i to bardzo! Ty mi się tu rozsypujesz, w oknie obok na irc'u Oksza że on nie wie co robić jutro, a ja mam w głowie chaos wręcz pierwotny chyba. Dzięki za uśmiech, teraz Ty mnie pocieszaj. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No dobra, to teraz ja się przejmę <przejmuje się>
Wiesz, Ty nie pocieszania wymagasz, tylko dobrej rady co robić z jutrem. I ja Ci w swej niezgłębionej mądrości owej rady udzielę!
Otóż i ona:
Naukę rzucić w kąt, o egzaminach na jeden chociaz dzień zapomnieć, zamknąć oczy i iść na piwo/wino!
No co, zła rada?
Phi. Taka fajna rada, a Tobie się pewnie nie podoba... ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Bardzo się podoba. Czasami mam taką ochotę na czerwone wino że aż gębę wykręca. Cóż, jeszcze nie czas na to. Jak będzie już, to zasygnalizuję to poprzez uniesienie obu rąk do góry i gromki growl. ;)
Słyszałaś Dimension F3H albo Sarcoma Inc. ? To bandy gości z Limbonic Art (czego chyba słuchasz). W pierwszym gra ten z czarnymi włosami (lekko industrialny metal), a w drugim ten z białymi (wściekły blackish thrash). Polecam oba. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ha, widać to jakieś większe postanowienie z tą abstynencją - pozostaje mieć nadzieję, że warto się tak męczyć w imię jakichkolwiek zobowiązań.
Wino czerwone - pycha, pycha. Nie umiałabym odstawić.
Szczęscie, że nie muszę :)
Morfeus [czy jak mu tam].
Daemon.
Pierwsze tak. Drugiego nie.
...przestanę wstawiać opisy tak btw ;>
btw 2: opóźnienie w pisaniu posta spowodowane dyskusją na temat Limbonic Art z Myszą na gg ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Myślałem że zemdlałaś. Dlaczego przestaniesz?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mdleję rzadko i zwykle w miejscach pełnych ludzi, żeby miał mnie kto ratować.
Taka taktyka, rozumiesz ;)
Inna sprawa, że zwykle nikt tego nie robi.
A w domu to by mnie własny dżamnik zadeptał [szczególnie w drodze do michy], więc dosyć niebezpieczny pomysł :)

Siwy4444 [ Senator ]
Tak, znam tę taktykę. :)
Idę coś ze sobą zrobić, cokolwiek...
Kolorowych.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Też mdlejesz w miejscach publicznych? ;) Nie kłóci się to z Twoją pozą macho? ;)
Powodzenia w robieniu czegos, cokolwiek czy na co się w końcu zdecydujesz. Powodzenia jutro [dzisiaj]. W ogóle powodzenia z tymi cholernymi egzaminami, załatwmy to jednym wielkim życzeniem powodzenia, żebym nie musiała przed każdym kolejnym tego pisac.
Ja idę czytać.
Miłych.
- branoc -

Siwy4444 [ Senator ]
To nie ja mdleję. Ja muszę, a raczej musiałem, ratować czasami.
Nie czytaj za długo bo się wybałuszysz, a do tego potem będziesz niewyspana. :)
No co z tymi opisami?
nite!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 03:08:38]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ha. Mnie nie ratują. Najpiękniejszy przykład: jak raz w banku fiknęłam, to mnie ochroniarz wyciągnął przed wejście i zostawił na schodach, a wszystkie staruszki przesunęły się szybko w kolejce o to jedno miejsce do przodu.
Jak zdychałam na przystanku, to zainteresowanie było podobne.
Widać mam w oczach coś, co się przechodniom nie podoba, że zostawiają mnie na zmarnowanie.
Nie żeby mnie to bolało, tak się raczej zastanawiam.
Wybałuszona? Może się nie wybałuszę jednak. A niewyspana wiecznie jestem :)
A nic z tymi opisami, jednak nic.
I ostateczne branoc... bo max. o 4:00 idę spać.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Eeee tam, nawet mi się Was budzić nie chce:PP

L@WYER [ Valaraukar ]
Jeśli nie chciało się Yagience, to ja to uczynię . Niniejszym ...
POOOOBUUUUDKAAAA !!!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
JAPA!!

L@WYER [ Valaraukar ]
WAL się, CIULU !!!

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Astro-->a tobie jak poszło? A poza tym Ania S.? Ona to ma pecha...
Komp mi sie nie chce z netem połaczyć, mam ochotę walnąc go młotkiem... choć tym razem to moze być wina neo...
Poza tym wysypało mi sie kolano, szczelnie owinięte bandazem więc jakoś kuśtykam...
L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra, w kwestii formalnej - pijemy w czwartek w MA, start planowany na 19tą.
Teraz pytanie podstawowe, czyli "kto będzie?"
LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.
3.
4.

artaban [ swamp thing ]
czwartek w MA (od 19)
LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.Kermit
3.
4.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Kto się wpisał powyżej na nicku Kermita??? Bo w to, że moja Żaba chce sama z siebie pić w czwartek po robocie - w życiu nie uwierzę!

artaban [ swamp thing ]
Ale jak nie, jak tak :) Tym bardziej, że jest szansa, iż dostanę ten piątek wolny :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie wierzę.
Kim jesteś i co zrobiłeś z moim Kermitem? Mój Kermit był gruby, leniwy i nie lubił wychodzić gdziekolwiek w tygodniu ;>

artaban [ swamp thing ]
Ależ ja wciąż jestem gruby i leniwy, ino z uwagi na zbliżającą się dietę chcę kosztować pizzy z każdej możliwej okazji. Trzeba korzystać, póki się może :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> DIETA ?!? Alpage Satanas !
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...jestem kompletnie i całkowicie zniechęcona do wszystkich i wszystkiego, nie wiem czy będzie mi się chciało przyjść w czwartek.
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> no cóż, będziemy pili bez Ciebie ...

Siwy4444 [ Senator ]
Ej no, nie pijcie bez niej. :)
Już niedługo moja głowa zostanie odcięta od reszty. Upadnie i się potoczy...
:)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Taaaa, już to widzę. Jeżeli tylko będą mogli pić beze mnie - na pewno to zrobią. Przecież w ten sposób będzie więcej piwa dla nich.
Strzel w nią zanim odpadnie.
Siwy4444 [ Senator ]
Ehhhh, nikt mi dobrze nie życzy. Chyba się zryczę.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Siwy--->ja ci dobrze zycze...a ku podniesieniu na duchu: moze jak sie potoczy to ci ja ktos odkopnie:)))))

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy nie placz, on juz taki jest, tak naprawde cię bardzo lubi tylko tego nie okazuje, nawet opowiadal mi o pewnej fantazji... :)) nie przejmuj sie :>
L@WYER [ Valaraukar ]
Korzystając z okazji pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że na wiadomym serwerze :> zostały umieszczone posiadane przeze mnie zdjęcia z sobotniej imprezy saneczkowej.

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Moje zdjecia są na moim kompie, ale jego samego na razie nie ma. Wrzucę je na ftpa jutro, albo tez przekaze dzis Mallemu.
W kwestii czwartku - nie wiem czy mam czas - bo albo w srodę albo włąsnie w czwartek szykuje mi się inne spotkanie którego wolałbym nie ominąć. Ale jakby co - to oczywiscie sie piszę.

Siwy4444 [ Senator ]
Justa; Ilek: Spox, jeszcze jakoś się powstrzymuję. ;)
Lawyer: Ja zainteresowany ale nie znam adresu.
L@WYER [ Valaraukar ]
Siwy --> odezwij sie na priva, to dostaniesz namiary.

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> JESTEŚ WIELKI !!!
:D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
wiedzialem ze zareagujesz:)))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> ja miałbym nie zareagowac ?!? :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
co prawda nie spytalem o pozwolenie ale co tam...mozesz mnie skarzyc:))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> skarżyć ?!? Jeszcze mnie do tego stopnia nie powaliło ... A Tobie bardziej pasuje niż mnie ... Jutro trzeba za to wypić ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no mozesz wypic:)))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> Ty się, luju nie wykręcaj od jutrzejszego picia ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no ale podobno MA jest w czwartek

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> już widzę, jak przyjdziesz do MA ... a w ogóle to picie w środę nie wyklucza picia w czwartek ... chyba, żeś się taki hiperdelikatny przez czas swojej abstynencji zrobił ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja wiem ze picie dwa dni z rzedu na mnie zle nie wplynie...ale ogladanie ciebie moze:)))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> chciałbyś ... skoro oglądasz swoją niewyparzoną gębę kilka razy dziennie w lustrze, to i widok mojej zniesiesz ... Zresztą - nie będziesz przecież jej (gęby) musiał oglądac cały dzień ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
czyjej??

yazz_aka_maish [ Legend ]
Ilek, widzę, że jesteś :) Mógłbyś podać jakieś miejsce w siatce, gdzie mógłbyś być za 5 min. bo mam maleńką sprawkę? Byłoby fajnie :)
Pozdro dla wszystkich :]]]

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> mojej :P ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
yazz----->no niewiem...ide do kibla ale napisz gdzie bedziesz za 10 min to sie tam przywloke na chwile...albo pisz na kom...lub @

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> ide do kibla - właściwy człowiek (karzełek ;P), na właściwym miejscu ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->ide do kibla - jedyna sluszna decyzja jaka nasuwa mi sie po rozmowie z toba:))))))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> zesrałeś się z przerażenia, że nie nadążasz ?!?

yagienka [ pułapka na Misia ]
czwartek w MA (od 19)
LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.Kermit
3.Yagienka (poaugustowska) & Misio
4.
5.

L@WYER [ Valaraukar ]
BTW
Kermit --> zapomniałem pogratulować zżycia się z naszym pięknym miastem - niedługo przyznamy Ci tytuł Honorowego Warszawiaka ...
31.01.2005 | 23:31 KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
damn... weźcie mi tamten wątek jakoś usuńcie z monitora bo bym chętnie powiedział co myślę....
panu artaban.... normalnie ma typowo WARSZAWSKI poziom yntelektualny i poczucie humoru .... :/
Zresztą jak ich cała reszta...... o_O
*wali głową w ściane*

Yans [ Więzień Wieczności ]
L@WYER ====> z którego wątku to jest ? :D
Kermit ====> brachu, toś Ty już nasz !!! :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Yans --> o, przepraszam, linki zapomniałem zapodać, co niniejszym naprawiam :

artaban [ swamp thing ]
Ten, tego... Czuję się wzruszony <roni łzę>... Tyle lat próbuję się zasymilować, ale w końcu nadszedł czas plonów <chlip>... Chciałbym podziękować wszystkim warszawiakom, którzy z uśmiechem obserwowali moje nieudolne próby dołączenia do elit i życzliwie zaciskali kciki <snirf>... Tyle razy łaskawie przymykali oczy na wyłażącą z moich butów słomę <poprawia perukę>... Czuję się dogłębnie poruszony pierwszymi dowodami na to, że być może moje wnuki będą warszawiakami już w trzecim pokoleniu <szloch>... Oprawię te dobre słowa w ramkę i wyślę rodzicom na wsi, niech się cieszą, że syn wychodzi na ludzi <wzruszenie odbiera mowę>...

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> zrobimy Ci dyplom, w którym w ramach wyrazów uznania obdarzymy Cię w/w tytułem, a na dodatek cała wyspiarska ekipa się pod tym podpisze ... ;D
Poza tym, będzie to wspaniała okazja, żeby cos wypić ...

artaban [ swamp thing ]
Poza tym, będzie to wspaniała okazja, żeby cos wypić ... --> I tu dochodzimy do meritum :)

Justa__ [ kreska kreska ]
ja też się wzruszylam, jestem złym człowiekiem och ach ech
tzn że znowu trzeba komuś machać? :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
mnie zastanawia jedno...jak on sie domyslil ze ja wymagam specjalnej troski:))) przeciez ja to tylko Kobietom daje do zrozumienia:>

L@WYER [ Valaraukar ]
Kermit --> no cóż, z moją opinią, nie mogę zaprzeczyć ;D ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Myślę, że przy każdym wątku, takim jak WWWAiS oraz nasz ostatnio ulubony "przyspieszacz" powinno być w pierwszym poście czcionką 30, "wyboldowane" jak cholera wyryte OSOBOM BEZ POCZUCIA HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA GŁOWY !!!

artaban [ swamp thing ]
Justa --> Machnij na to ręką i chodźmy się napić :)

artaban [ swamp thing ]
Yans --> Ale nie da się ukryć, że przyśpieszył wątek :)))

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> może ma osławioną "kobiecą intuicję" ... Diabli wiedzą ...
Justa --> chcesz - to machaj ...
Yans --> słuszna uwaga ! Kto założy nastepny wątek dokłada kolejny apel:
OSOBOM BEZ POCZUCIA HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA GŁOWY !!!

Justa__ [ kreska kreska ]
Kermit kiedy ja lubie machać do naszych przyjaciół z innych miast, możemy tez za nich wypić :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
L@WYER ====> rzekłeś wodzu ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
ja bym jednak pokusiła się o małą modyfikację:
OSOBOM BEZ POCZUCIA TAKŻE HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA RÓWNIEŻ GŁOWY !!!

artaban [ swamp thing ]
Automatycznie kojarzy mi się z cudownym dopiskiem w stopce "Osiedla Swoboda" :) Redakcja zastrzega sobie i nie odpowiada.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tak czy siak...proponuje jednak zapisac to troche latwiejszym jezykiem:)))

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Zmobilizowałem sie i podłaczyłem kompa. Śmiga, chyba będzie działał :D Ale z okrzykami radści powstrzymam się jeszcze troszkę :)
Teraz jak zwykle uciekam jeść. I pod dyplomem dl Kermita oczywiscie sie podpiszę :D
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Powrócona.
Zimno i nieciekawie.
Ogólnie beznadziejnie, problem nad problemami i wszystko problem.
legrooch [ Legend ]
Jedna wielka menelnia :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jedna wielka melancholia.

Siwy4444 [ Senator ]
& nostalgia
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
& ogólna smętność
Jak tam pluton egzekucyjny? Uciął łeb?

yagienka [ pułapka na Misia ]
A jak sobie pomyślę o tej jutrzejszej konferencji i o występie słowno-prezentacyjnym, a ja przecież jestem taka mala i nieśmiala:PP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja staram się w ogóle nie myślec o najbliższym miesiącu.

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Nie wiem. Chyba rzut kostką zadecyduje. Bredziłem trochę nie na temat. Nie jestem w stanie przewidzieć efektu. :)
Staram się nie myśleć o najbliższych dwóch miesiącach.
yagienka: Ja również jestem nieśmiały oraz wstydliwy.
Justa__ [ kreska kreska ]
tu wszyscy są nieśmiali i wstydliwi, to już ustaliliśmy :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja dodatkowo jestem niewinna. A także naiwna.
I nędzna.
Jedynie normalna nie jestem.
Inne określenia na n- nie przychodzą mi do głowy.

Siwy4444 [ Senator ]
Ja i tak mam gorzej...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Ja jestem również czasami niepoprawna, a nawet nieznośna, oczywiscie w tej nieśmialości;P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie pociesza mnie fakt, że ktokolwiek ma gorzej ode mnie.
Nic mnie nie pociesza.

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Problem w tym że nie bardzo wiem jak Cię pocieszyć. Może myśl że niedługo będzie po akcji Cie nieco pomoże. ;)
Yagienka: Niepoprawny oraz narowisty jestem na codzień. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Żaden z moich problemów nie ma jasno określonego dnia rozwiązania. Najblizej chyba do takiej granicy magisterce, a i to oznacza jeszcze dwa miesiące nieustannego zapieprzania i stresu.
O reszcie staram się nie myśleć.
Nie wymagam pocieszania. Ja jedynie wytrząsam kawałki siebie na wątku. Pożalić to się pożalę, ale pogłaskać na poprawę humoru się nie dam. Nie trzeba. Jeszcze.
Narowisty - do czasu, aż ktoś Cię [ekhem] ujeżdzi ;) Prędzej czy później ktoś Ci założy smycz i się skończy galopowanie ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Okey, rozumiem. Chyba. :)
Fiu fiu. Niby kto? ;)
Justa__ [ kreska kreska ]
pewnie pewna pani na M :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Good :)
A skąd ja mam to niby wiedzieć? Ja roztaczam tylko przed Tobą mglistą wizję przyszłości. To jak ten tarot, którego Ci stawiano, tylko bardziej bezpośrednio, bo tu przynajmniej możesz uwierzyć w stwierdzenia typu "Gwiazdy mówią..." ;)
Moje doświadczenia i obserwacje jasno wskazują, że wszyscy kończą na czyjejś smyczy. I tą złotą myślą niniejszym się z Tobą dzielę.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Połaczone siły moje i Justy pozwoliły rozwiązać zagadkę kto będzie właścicielką smyczy :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa hau hau!

Justa__ [ kreska kreska ]
Banitas a tobie co odwala, za ścisło obroże masz czy co? :P

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd; Justa: Nie doceniacie mnie dziewczęta. Ani trochę, ani pół. ;)
Banita: bow wow!
Justa__ [ kreska kreska ]
tzn mialam na myśli za ciasną, nie wiem co mi tam wyżej wyszlo :)
Siwy nie trafilam? :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To nie my Cię mamy doceniać :P
A na smyczy i tak skończysz. Może już na niej siedzisz, tylko Ci ją poluzowano.
btw: czemu ja na zdjęciach z saneczek jestem ŻÓŁTA? :|

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa u nas na prowincji mowi sie- za ciasną :PPP
yagienka [ pułapka na Misia ]
Ja się chyba źle czuję, drugi dzień oglądam porcelanowe zestawy śniadaniowe na allegro, gorzej nawet jeden próbowałam kupić, ale na szczęście mnie przelicytowali:PP

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Mimo wszystko nie sądzę. A kto ma mnie doceniać jak nie koleżanki z forum? :)
Justa: A w co celowałaś? Wszelkie próby założenia smyczy kończą się unikiem. Raz bardziej sprytnym, raz mniej, ale jeszcze nigdy się nie udało. :)

Justa__ [ kreska kreska ]
Banitas u was za oknem jest pole i co z tego? :P
Siwy jesli fcet myśli ze nie jest na smyczy to na pewno na niej jest :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A nie wiem, może kup sobie dżamnika? Mój wyjątkowo mnie docenia. Właściwie nikt inny mnie tak nie docenia jak on w chwili, gdy dostaje jedzenie :)
I - jak każdy facet - Ty też naiwnie wierzysz, że nie masz smyczy. Baaaardzo naiwnie ;)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No i z tego wszystkiego wykasował mi się komentarz - oto jedno z cudnych zdjęć imprezowych, na któych widać, że kobiety bywają ciekawskie ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Mówcie sobie co chcecie. Jakoś sobie radzę. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Myśl tak dalej... poczekaj, aż Ci za tę smycz skróci ;> Zapewne jeszcze tak gwałtownie, że zaliczysz glebę przy okazji. Dopiero się zdziwisz - i wspomnisz nasze madre słowa!

Justa__ [ kreska kreska ]
ciekawe czego Meghan szukała :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa, litości, wiesz jak ja się teraz czuję.............? ------------------>

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Mam nadzieję że podacie rękę leżącemu. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jak znam Justę, to pewnie jeszcze mściwie kopnie przechodząc obok ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
no wiesz Gwiazd, siwych nie kopie :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To jakich kopiesz? ...czarnych? ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Rozumiem, na wszelki wypadek będę padał z dala od Was. Nie chcę po tak bolesnym ciosie usłyszeć "... a nie mówiłam!". To mogłoby dobić. :)

Justa__ [ kreska kreska ]
czy ja kiedykolwiek kogokolwiek kopnęłam? nigdy
(rodzeństwo sie nie liczy!)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa OCZYWISCIE ze nie, rozumiem ze ja sie tez nie licze?:P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> zaraz, zaraz, ja nie kopię upadłych...!
...nie chce mi się na tyle męczyć ;)
Justa --> Kermita kopnęłaś podczas jakiejś Waszej bitwy u Misiostwa. Są kompromitujące zdjęcia :P

artaban [ swamp thing ]
Nie kopnęła tylko podstępnie wyślizgała podłogę :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cicho bądz, psujesz mi teorię :PP

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: A mawiasz że a nie mówiłaś? :)
Justa: A nadeptujesz przez pzypadek? :)
Banita: Dopiero zauważyłeś? :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie :)
Ja tak naprawdę to miła, fajna i dobra jestem, więc tak nie gadam.
A zimną suczą nazywają mnie zazdrosnicy, którzy też chcieliby mieć tyle ciepła dla innych.

Justa__ [ kreska kreska ]
ha Kermit ujawnil prawde prawie, nic nie polerowalam ani nie kopalam! :P
Banitas ja ciebie pieszczotliwie kopie, to sie nie liczy :P
Siwy nie zdazyło mi się :)

Siwy4444 [ Senator ]
Czyli tak naprawdę to nie mam się co Was bać. Wzbudzacie zaufanie z daleka. Nie trzeba być czujnym i można czuć się komfortowo. Banita doskonałym przykładem. :)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Alez oczywiście !
Zresztą ci, którzy narzekają podpadają pod specjalne traktowanie. Nie zdarzyło sie jeszcze żeby ktoś przyszedł z pretensjami..
No.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czyli tak naprawdę to nie mam się co Was bać - a bałeś się? :)

Siwy4444 [ Senator ]
No jak mówicie o smyczach na które mnie "ktoś" złapie niczym na lasso wcześniej czy później oraz innych gadżetach znanych z biznesu s/m, to boję się nawet teraz pisząc. Drżę na myśl o kagańcach, kajdankach, cierniowych koronach i ajron mejdenach. :)
stay brutal

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
I pejcze. Zapomniałeś o pejczach. Pejcze obowiązkowo.

Siwy4444 [ Senator ]
Nie zapomniałem o nich. Po prostu nie byłem pewny czy są przewidziane w programie, a nie chciałem się wygłupić. Cała prawda.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wydawały mi się równie oczywiste jak kagańce czy smycz. Znowu zapomniałam, że przy swej niewinnej osobowości nie zdajesz sobie kompletnie sprawy, że kagańce i kajdanki nieodłącznie wiążą się z pejczami. Do głowy by mi nie przyszło, że Twoje skojarzenia pójdą w stronę cierniowej korony ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Poszły jeszcze dalej ale lepiej nie mówić. Ale gorefest! :)
Chyba pójdę pograć w grę. Tak się zastanawiam czy wisi nade mną widmo poprawki czy też nie i nie jestem w stanie wydumać. Ehhhh... Jakiś urlop by się przydał albo wakacje czy cóś. Może jakieś hamaki zamiast ajron mejdenów. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jeszcze dalej? O madonno. Boję się pytać. Ale pewnie tylko na pokaz jesteś taki niewinny, bo w środku toczą Cię tak naprawdę robaki zepsucia!
Na rozluźnienie i poprawę nastroju to by się przydał kieliszeczek wina ;) [ach, jestem okrutna]
A jak czytam o tych ajronach to mam dreszcze. W końcu nie jest tajemnicą, że za Iron Maiden delikatnie mówiąc nie przepadam, więc przy każdym wyrazie dreszcz mną wstrząsa z powodu skojarzeń ;)
Ja chyba pójdę poczytać. Mój ambitny plan zakłada ponadto wcześniejsze zaśnięcie, więc mogłabym zacząć się przyzwyczajać do łóżka.

Siwy4444 [ Senator ]
Masz rację, nie pytaj. Zobacz co mam w sygnaturce. ;)
Tak, jesteś bardzo okrutna, gdyż nie jest tajemnicą że nie chleję, a coraz bardziej kusisz.
O antypatii do IM nic nie wiedziałem.
Wczoraj też miałem plan iść wcześniej spać. Jak ostatni raz patrzyłem na zegarek to była 4.44. A jakie głupoty mi się śniły to lepiej też nie pytaj. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zobaczyłam. Nie pytam. Boję się.
Owszem, jestem okrutna - i owszem, kuszę. W końcu noszę imię kobiety, która uległa wężowi i podarowała mężczyznie jabłko. To zobowiązuje :)
To już wiesz. Mam nadzieję, że się nie oburzasz zbytnio, ale ja raczej nie jestem power, heavy & pochodne. A nawet nie raczej - w ogóle ;)
To jak ja. Jakaś 4:20 była na zegarku, potem nie patrzyłam, ale pewnie powoli zaczęłam podsypiać. Nic mi się nie śniło, ale może to i lepiej, bo ostatnio podczas snu rozgryzłam sobie policzek od środka i się obudziłam plując krwią :)

Siwy4444 [ Senator ]
Ale gorefest! Od rana krew! RoaR! Nie musisz się bać. Kontroluję to. Chyba. ;)
Niestety jeszcze jakiś czas będę zmuszony odpierać ataki i odrzucać propozycje wszelkich pijatyk. Czego oczywicie żałuję. ;)
Tak, teraz już wiem. A co jesteś w takim razie?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 02:14:42]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
<patrzy podejrzliwie> Coś za dużo emocji wykazujesz jak mówisz o krwi... ;) Oddychaj głęboko, bo jeszcze Ci zaszkodzą ;)
Tym bardziej będę sugerować jakąś popijawę :> Uwielbiam się znęcać nad bezbronnymi. W dzieciństwie wyrywałam nóżki pająkom i skrzydełka muchom.
Co jestem? Gwiazd.
Nie wiem czy dałoby się dokładnie określić co jestem. Na pewno dało się określić co NIE jestem i w tej kwestii Cię uświadomiłam w poprzednim poście :)

Siwy4444 [ Senator ]
Hmm, pytałem o muzykę.
Nie wykazuję żadnych emocji mówiąc o krwi. Jestem oazą spokoju. Mógłbym oszukać wykrywacz kłamstw. Tak mi się przynajmniej wydaje. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Toż ja właśnie o muzyce. Do opisu muzycznego mojej skromnej osoby można by użyć wielu określeń, ale na pewno nie pojawiłoby się tam słowo "heavy" tudzież "power" tudzież jakiekolwiek pochodne, bo to kompletnie nie moje klimaty :)
Nie umiem się opisać, ale mogę wyeliminować to, co kompletnie nie pasuje.
Oaza spokoju, tak? <patrzy jeszcze bardziej podejrzliwie>
Gdyby nie fakt, że moją życiową postawą jest obojętność, to bym się przejęła tym jak próbujesz teraz kłamać i szybko uciekła. No ale jest mi to obojętne, a do tego leniwa jestem ;)

Siwy4444 [ Senator ]
No tak. Ja przyjaźnie o baliach krwi pochodzenia niewiadomego, a tu spotyka mnie obojętność. Gdzież spotkasz tak malowniczy krajobraz?! Nawet podczas swoich seansów z pejczami i rekinami to nie będzie to samo. ;)
Posłucham jeszcze trochę i idę grać w grę.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
"Przyjaźnie o baliach krwi". O bogowie. Taki sympatyczny rzeźnik-psychopata? Czuły morderca, uroczy zabójca, wrażliwy gwałciciel i przyjazny szaleniec.
Teraz to się dopiero boję.
Słuchaj, słuchaj [a czego?]
I graj, graj [nadal to samo?]
Ja powoli zaczynam się mentalnie przygotowywać do wylegiwania cielska w łóżku.

Siwy4444 [ Senator ]
Chyba lubisz się bać. Nie było ani słowa o zgwałceniach tak na marginesie. ;)
Słucham Coffee Grinders i Dead Infection. Łomot że aż dekiel odskakuje. Świetnie resetuje niepotrzebne informacje z Filozofii Prawa. Mam nadzieję że niepotrzebne... ;)
Gram w to samo.
Miłego wylegiwania w pościeli. Chyba że preferujesz hamaki. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie? Widać sobie dopowiedziałam ;)
Nadinterpretacja, rozumiesz.
Z Coffee Grinders nigdy nie było mi na tyle po drodze, żebyśmy bliżej się poznali, aczkolwiek nazwa obiła mi się o uszy. Z Dead Infection miałam o wiele więcej do czynienia.
Na fali zatęsknienia za kilkoma rzeczami i tak nadal jechałam dzisiaj na Carcass & Limbonic Art.
Nie lubię hamaków. Zawsze z nich wypadam kiedy próbuję się wdrapać do środka :)
Idę poczytać. A właściwie to najpierw idę ponownie włożyć oczy, które paręnaście minut temu wyjęłam w łazience ;)
Miłej reszty nocy. I snów - obowiązkowo o paprociach. Siwych ;)
Siwy4444 [ Senator ]
Stęskniona? Niedobrze. Może stąd ta nadinterpretacja. ;)
Limbonic Art zajebiście grali.
Widzisz. Niepotrzebnie wyjmowałaś piętnaście minut temu. Wszystko przez tę nerwowość.
Siwe paprocie. Nieźle. :)
Miłych snów. O paprociach w gwiazdki, mogą być siwe.
:)

yagienka [ pułapka na Misia ]
A Ci tylko o paprociach, a o mchu to nie łaska:P))
Niestety muszę jechać, jak zwykle mi się nie chce, trzymajcie za mnie kciuki, czy co tam chcecie i do zobaczenia w czwartek w MA!!

Yans [ Więzień Wieczności ]
Groargh, ludzie ratunku, chyba jestem także i również nosicielem "twph", grrrrooarrgghhh :D

artaban [ swamp thing ]
Yans --> Zapewne wyssałeś z mlekiem matki. Czy kogo tam mają warszawiacy :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Kermit ====> ale nie wiesz nawet jakim to jest dla mnie wstrząsającym odkryciem :D

artaban [ swamp thing ]
Yans --> Wiem, wiem :) Widzę jakim rozstrzęsionym fontem to napisałeś :)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
GROARGH!
Kolano nadal nie funkcjonuje, chyba będę musiał iść do lekarza...
Kermit-->warszawiacy mają Syrenkę :P
Uwaga, pod poniższym linkiem za jakieś 10 minut będą dostępne moje zdjęcia z sanek, zapraszam do ssania :P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a Białostoczanie maja Sarenke:)))))))

artaban [ swamp thing ]
ILEK --> Dupa :P Mamy żubra :P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kaczka - to max. co moze z Ciebie byc:))))))

artaban [ swamp thing ]
To, że mieszkasz między Kaczą a Pawią nie robi z ciebie eksperta od drobiu :) Trzeba jeszcze jakieś ptactwo na żywo zobaczyć, a nie tylko na półce w hipermarkecie :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehehe dialog dwoch moich kumpli podczas porannego spotkanka kacowego w niedziele:))
A: uch ale weekend, Clubbing na makasa:))
K: no niezle
A: a wy gdzie byliscie?? pewnie w Kaczce?? (pub na polach mokotowskich - przyp. red.)
K: nooo:)))
A: a no to Drobbing:))))))))
hue hue...
Kermit---->ale blizej mi do Smoczej:))))

artaban [ swamp thing ]
Iluś--> Smoczej? No, też mi nie wmówisz, że widziałeś na żywo :) A z mlekiem smoka to mogą coś wysysać mieszkańcy Małopolski :) Białostoczanie ssą żubra! :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Własnie dostałęm to na GG od Garretta, pasuja jak ulał :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bry & GROARGH... <tu ogólny bełkot>
Za godzinę powinnam być w pracy, a ja dopiero co wstalam i zastanawiam się leniwie, co zrobić na śniadanie.
Śnił mi się niesamowite rzeczy, kompletnie wykręcone, co więcej, śniło mi się kilkoro z Was [Shadow, Meghan, Hayabusa] - spotkałam Was w zakładzie fotograficznym w Lublinie, a z Meghan jechałam tam nawet pociągiem i wciąż musiałam ją wciągać do środka przedziału, bo próbowała wystawiać głowę przez okno, żeby trącać nią mijane słupy :D Ogólnie bardzo dziwna fabuła i bardzo dziwne kolory [sepia?], ale pełen wypas.
A następny wątek proponuję nazwać "WWWAiS - nosiciele twph". Sukces gwarantowany ;)
Pozdrawiam dosyć ciepło pomimo pogody i odpełzam do kuchni.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
zaklepuje zalozenie kolejnej czesci...no moze nie tej co teraz bo sie nie wyrobie ale nastepnej:)))

Justa_ [ lady in blue ]
Gwiazd świetny tytuł, zrobi furorę :))

artaban [ swamp thing ]
Shadow --> Pterodaktyl wymiata! W następny weekend bierzemy latarki, żelazne racje, aparaty i szukamy pieczary!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
ILECZKU --> z przyjemnością odstąpimy Ci ten zaszczyt :P Ba, dopilnujemy, żebyś to zrobił ;))
Taaaaak, ja też jestem ZA jeśli chodzi o szukanie pieczary pterodaktyla. Będziemy sławni! WWWAiS - nosiciele twph i odkrywcy pieczary pterodaktyla!!

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gwiazd ====> tytuł rewelka !!! Tylko czy aby nie jest zbiezny z jakimś z tysięcy istniejących już wątków :D

Justa_ [ lady in blue ]
jak w końcu brzmi apel do osób bez poczucia humoru? proponuje - wypie*****ć

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Słusznie, zbieramy szprzęt i wyruszamy na poszukiwania. NIe straszne nam mutanty! (obawiam sie, że jak nas biedny relkit zobaczy, to zawały dostanie :P)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Justa---->nie zakladaj:))))))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pięknie statsujecie, przystępuję więc do zakładania części kolejnej :P

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To jeszcze zastatsuje by te 300 było ;p
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no dobra...to jest:))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Sioooooooooooooooooooooooooo! Zjeżdzać o tam ----->
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a nie...ja tu bede pisal:PPPP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
aj tam Gwiazd...bedziesz sie pokoleniami przyszlymi przejmowac, masz cos z tego??:))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Hayabusa--->w kursie to ty jestes ale idziesz tym najnizszym:)))))
Shadow--->to moze mala sesyjka pilki:)) u mnie ekipa zrobi ci kolano...albo w jedna albo w druga:))))