GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS czyli pijemy zawsze i wszędzie ...

31.01.2005
10:22
smile
[1]

L@WYER [ Valaraukar ]

WWWAiS czyli pijemy zawsze i wszędzie ...

W tej części wszyscy się nawzajem opluwamy, warczymy i gryziemy (i tym bardziej podgryzamy), oraz kopiemy pod sobą dołki, NIE jesteśmy też mili dla siebie (aczkolwiek niekoniecznie, jednakże bardzo prawdopodobnie), a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata i prasy do jaszczurek.
Ponadto wszystkich wchodzących na wątek witamy staropolskim "GROARGH!"

Dysponujemy młodym, dobrze zadbanym łomem, kajdankami obszytymi różowym futerkiem, Rekinkiem, Acherontią atropos z rodziny zawisakowatych, parą chwytnych ud, jednym bolącym żołądkiem, jedną całkiem zniszczoną wątrobą, dwoma cyklistami (może kiedyś będą rządzić światem), ekipą saneczkarską,dwójką osób uważających się za normalne oraz całą bandą alkoholików ;)))
Dysponujemy również tłuściutkim Herr Świnką, którego skonsumujemy w swoim czasie ;> po utuczeniu do odpowiadających nam rozmiarów i rytualnym zaszlachtowaniu przy wtórze okrzyków BLOOOOD!!! ew. SAAAATAAAAN !!!.

Apel do kobiet: więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb.
Apel do mężczyzn: więcej pijcie.
Apel do legroocha : Skończ z piosenkami i zlituj się nad nami !
Apel do ludzi z burakowa: WON JAK NAJDALEJ STĄD!!!

Na zdjęciu : część saneczkarskiej ekipy "Wyspy" ...

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa, większą ilość spotkań, w ogóle większą ilość i jakość w nowym roku.

Poprzednie pijackie wypociny:

31.01.2005
10:24
smile
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

31.01.2005
10:25
smile
[3]

L@WYER [ Valaraukar ]

Piotrasq --> HA ! Wiedziałem, że to zrobisz !

31.01.2005
10:25
smile
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Witam wszystkich...uch ale mi sie powalczylo w weekend:))))

31.01.2005
10:26
[5]

loczek82 [ Disco Bear ]

*wchodzi do karczmy*

hlip, duże mocne proszzzz....

31.01.2005
10:28
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dużo i mocno...garsci u nas rozdziela Paudyn:)))))

31.01.2005
10:30
[7]

loczek82 [ Disco Bear ]

ahh, mu tu siedzimy i tylko banany i banany :P

31.01.2005
10:36
smile
[8]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> ja żałowałem w sobotę wszystkiego, a najbardziej siebie samego :D

PS. GROARGGGHHHhhhh...

31.01.2005
10:43
[9]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> a Ty przecież nie pijesz ... ;P

Yans --> a niektórzy żałowali, że zjeżdżanie na sankach dość szybko się skończyło ;D .

loczek82 --> pijemy głównie w realu - piwo wirtualne jest ciężkostrawne i podłe w smaku ...

31.01.2005
10:45
smile
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->a wiesz ze to nie jest glupi pomysl...tak tez uczynie:))) od dzis:)))

31.01.2005
10:47
smile
[11]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> a TAKIEGO ! Pamiętaj o środzie ... LUJU !

31.01.2005
10:51
smile
[12]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->ta jasne...juz wiem ze mi cos wypadlo:))))))) moze do MA sie udamy??

31.01.2005
10:54
smile
[13]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK -->
- Aaaależ jasne ...
- Serio ?
- NIE ! :P

31.01.2005
11:30
smile
[14]

legrooch [ Legend ]

Kiedy lolki planujecie jakieś sanki? :>
Ja jestem za! Już mi się terminy poluzowały (poza piątkiem/sobotą 5-6).
Picu też chętnie :)
Psychika spoko :D

31.01.2005
11:31
[15]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->NIE!!!

legrooch---->no to moze MA w srode:)))

31.01.2005
11:50
smile
[16]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> moze tradycyjnie ;) czwartek w MA ?

ILEK --> z Tobą to się umawiać ...

31.01.2005
12:34
smile
[17]

legrooch [ Legend ]

No to ja jeszcze pomyślę :>>



(Spoko :) )

31.01.2005
12:36
smile
[18]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> No to ja jeszcze pomyślę - to może trochę potrwać ...

31.01.2005
12:39
[19]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dzień bry, groargh, niedawno wstałam.
Nie chce mi się iść do pracy.
Nie wiem, co mi się śniło, ale musiało być bardzo emocjonujące, bo przegryzłam sobie policzek od środka i teraz mnie boli.

pzdr.

31.01.2005
12:47
smile
[20]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zdolnym być ... ;)

31.01.2005
12:49
smile
[21]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Statsiarz

31.01.2005
12:52
smile
[22]

L@WYER [ Valaraukar ]

LUJ !

31.01.2005
13:01
smile
[23]

artaban [ swamp thing ]

L@WYER --> A większej ilości zdjęć z saneczkowania nie wywołałeś, a?

31.01.2005
13:04
smile
[24]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hiehiehie ... nie ma to jak poniższy teks przeczytać i zapluć monitor:

30.01.2005 | 00:38 Snorty film (...)dla fanów sikającej na lewo i prawo juchy...

Nie wiem tylko, co na to sama Jucha ...

31.01.2005
13:04
[25]

L@WYER [ Valaraukar ]

Kermit --> mam wszystkie na płycie, czekam aż Wróg włączy ftp-a ...

31.01.2005
13:08
[26]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

pozdrawiam wszystkich !
Mały dzień wolny i może nawet się do porządku doprowadzę :)

Nie miałem netu od czwartku, ale już wszystko OK. Pozdrawiam, et c. et c.

31.01.2005
13:10
smile
[27]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa -- TY ŻYJESZ !!!

31.01.2005
13:58
smile
[28]

deadastronaut [ Centurion ]

skandynawski typ "prosiaczkowatego blondynka" - eee... to o mnie? :D

Witam wszystkich w dniu klimatologiczno-meteorologicznym... chyba zdałem :)

astro

31.01.2005
14:15
[29]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Informacje o tym że żyję uważam za mocno przesadzone...

31.01.2005
14:18
smile
[30]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> hmmmm... czyżbyś też był wąpierzem czy innym nieumarłym :D ?

31.01.2005
14:21
smile
[31]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

L@WYER ---> Może on wegetuje? Chociaż za mało zielony na to ;P

Gwiazd ---> Uch! Uch! Cóż to były za zjazdy! Bez Ciebie nie siadam na sanki :)

31.01.2005
14:25
smile
[32]

L@WYER [ Valaraukar ]

Meghan --> może ma niezły make-up ... Kto wie ... Pytać wprost przecież nie wypada, a sam się zapewne nie przyzna - no, chyba, że po pijanemu wygada :D .

31.01.2005
14:26
[33]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

NIe nie wegetuję. To pewnikiem ten wampiryzm bokiem wychodzi...

wczoraj, nawiasem mówiąc, grałem w Bloodlines ku wielkiej uciesze, jako Malkavian. Heh, coś pięknego, powiadam, pięknego :)

31.01.2005
14:29
[34]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Zjazdy piękne, ale te WEJŚCIA co poniektórych ... :D

A czy ja się po pijaku wygaduję ? He ?

31.01.2005
14:30
[35]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> pryyychhh ... Ja wywijałem mieczem świet(l)nym eksterminujac tabuny droidów bojowych ...

31.01.2005
14:31
smile
[36]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Hayabusa ---> Nie wiem jak oceniasz innych, ale NASZE wejścia były nie mniej piękne od zjazdów ;P

31.01.2005
14:33
[37]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@wyer, Hayabusa---->nie wiecie co dobre:PPPPPP

31.01.2005
14:34
smile
[38]

L@WYER [ Valaraukar ]

Meghan --> co do WEJŚĆ, to nie da sie zaprzeczyć - nikt inny tak tego nie robił ... Zjazdy były, szczerze mówiąc - takie sobie - w nic tak wspaniałego jak latarnia czy drzewo nie trafiłyście, więc czym tu się chwalić ...
QED -->

31.01.2005
14:45
[39]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

ILUŚ --> wiem, wiem... jeno się maskuję .

Meghan - dokładnie o Waszych wejściach raczyłem wspomnieć.
nawiasem mówiąc cała sobota była jednakowoż piękna, podobnież neidziela do godziny 3.00 :)

31.01.2005
14:46
smile
[40]

Siwy4444 [ Senator ]

Hello!

Ta górka wygląda jak stok do piekła. :)

31.01.2005
14:48
[41]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> a przed 3.00, około 17tej ...

31.01.2005
14:48
[42]

HopkinZ [ Senator ]

Kogo Gwiazda chce zabić :)?

---
Na tym zdjęciu z 14:34, oczywiście :).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 14:46:41]

31.01.2005
14:50
[43]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Hopkins -> prawdopodobnie siebie...

ale zjazdy były piękne...

31.01.2005
14:53
smile
[44]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zabić ?!? :D
Ujęcie zrobione chwilę później ...

31.01.2005
14:53
[45]

HopkinZ [ Senator ]

Hmm, tak czy siak brawa dla fotografa.

Gwazd z sankami tuż po zadanym ciosie, z wyrazem satysfakcji na twarzy i przeciwnik sekundę po otrzymaniu obrażeń, zastygł w szoku trwając w nim pewnie krótką chwilę, zanim przewróci się na śnieg topiąc się w kałuży krwi (ekhm).

31.01.2005
15:00
smile
[46]

L@WYER [ Valaraukar ]

No cóż, jeśli idzie o świetne zdjęcia z imprezy postsaneczkowej ...

31.01.2005
15:07
smile
[47]

L@WYER [ Valaraukar ]

I jeśli są pytania o to, kto się szczególnie zachwycał rekinkiem ...

31.01.2005
15:09
smile
[48]

L@WYER [ Valaraukar ]

To o wszystko należy pytać Gospodarza imprezy ...

31.01.2005
15:11
[49]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

No ba... impreza była udana. A pamietacie opowiadanie grozy ?

31.01.2005
15:18
smile
[50]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> aż strach pomyśleć, jaka będzie następna :D ...

31.01.2005
15:20
smile
[51]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no ja ostatnio bylem na wesolej...wyrwany zlew i popekana terakota w kuchni:)) a impra skonczyla sie o 4-tej...strach pomyslec gdyby trwala dluzej:))))))))

31.01.2005
15:21
[52]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Powiem krótko !
Strach się bać...

31.01.2005
15:26
smile
[53]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> masz rację, że naszych imprez nie zaszczycasz swoję obecnością ... Strach pomyśleć co to by było ...

31.01.2005
15:38
[54]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie przesadzaj...jestem niewinny:PP

31.01.2005
15:43
smile
[55]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> Ty wykonywałeś tylko rozkazy ?!? :P

BTW - mamy (jak wiadomo), sezonowy lokal o nazwie "Knajpa pod upadłym L@WYER-em", istnieje też w orbicie naszych zainteresowań i doznań ;) lokal "Misiowa Jaskinia", w związku z czym lokal, w którym odstawialiśmy sobotnie saneczkarstwo "na sucho", proponuję ochrzcić nazwą "Pod Cieniem Shadow-a" ...

31.01.2005
15:44
smile
[56]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Ja tylko w kwestii formalnej: czy nie przeszkadzał Wam trochę brak światła ? (oczywiście poza błyskami fleszy) :D

Shadowmage ====> pięknie wytrenowałeś Rekinka, tak trzymaj !!!

31.01.2005
15:47
smile
[57]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yans --> brak światła ?!? Nie ściemniaj ...

31.01.2005
16:05
smile
[58]

artaban [ swamp thing ]

Raczej knajpką "W cieniu latarni" :)

31.01.2005
16:38
[59]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Moja propozycja:
Tavern of Shadow

Właściwie, można jeszcze dołożyć dwa - trzy lokale i myśleć o otwarciu całej sieci !
Jak sądzicie ?

31.01.2005
16:41
smile
[60]

artaban [ swamp thing ]

O, taaaaak! Będziemy obrzydliwie bogaci i będzie nam z tym dobrze :)

Ostatnio same takie finansogenne pomysły się tu pojawiają. Że przypomnę tylko o całej akcji ekologicznej.

31.01.2005
16:42
smile
[61]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> a knajpa "Pod skrzydłem Sokoła" ?

31.01.2005
16:47
[62]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Może być !

31.01.2005
16:53
[63]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Artaban --> właśnie. Gdyby jeszcze te pomysły zrealizować, już bylibyśmy całkiem zamożni. Wniosek ? Trzeba brać się do roboty.

31.01.2005
17:30
smile
[64]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Dlaczego na pierwszym zdjęciu stoję spowita mgłą w kszałcie szatńskiej facjaty? - GROARGH!
MA zdecydowanie w czwartek, w srodę jestem w Augustowie - niestety, a tak pewnie się zjawię mimo pięciogodzinnej podrózy z PKP i przywlokę Misia:PP

31.01.2005
17:32
smile
[65]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> cóz, rozważymy w głębi swych umysłów Twoją sugestię ... Co do kształtu mgły - nie widziałaś innych zdjęć - to, to jeszcze nic takiego ...

31.01.2005
17:33
smile
[66]

artaban [ swamp thing ]

Do Augustowa PKP? :) No, to odwiedzisz rodzinne, żabie strony :) Zastanawiam się, czy jakoś tego nie wykorzystać i np. nie nasłać na ciebie na białostockim dworcu (długi postój) rodziny z wałówką i różnymi drobiazgami dla mnie. Nie musisz dziękować :)

31.01.2005
17:39
[67]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Nie ma sprawy, jeśli tylko będzie smaczne, wszak podróż dluuuga;)))
A może masz tam kogoś do kogo można by się udać zamiast uczestniczyć w zimowym kretyńskim ognisku:PP

31.01.2005
17:43
[68]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Czwartek? Zobaczymy. Może być ciężko. I jeśli mówię: ciężko, to mam na myśli: ciężko.
Czas sesji, czas trudny.

31.01.2005
17:44
smile
[69]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cóż, pamiętajcie o tym , że picie w środę nie wyklucza picia w czwartek !

31.01.2005
17:48
smile
[70]

yagienka [ pułapka na Misia ]

L@WYER: pamiętamy...i zapewne z koleżanką Marzenką skorzystamy z porady:))

31.01.2005
17:51
smile
[71]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> pozostaje mi życzyć miłego picia w środę ... jak tak dalej pójdzie, to sam się chyba też będę musiał napić ...

31.01.2005
17:56
[72]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Jak tak pójdzie ze nie wyjdzie, to i ja będę musiał się napić. CIĘŻKO.

31.01.2005
17:58
[73]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hayabusa --> CIĘŻKO, to ja mam się zamiar zalać od dość długiego czasu, czekam tylko jak mi się Mokotów zwolni ... jakby co, dam wtedy znać ...

31.01.2005
18:24
[74]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Oj tak, ciężko jest, a na lżej się nie zanosi....plus śpiąco:P

31.01.2005
18:55
smile
[75]

artaban [ swamp thing ]

yagienka --> Rodzinę mam zarówno w Augustowie, jak i w Białym. Ale tylko u tej drugiej mogę załatwić bezproblemowo (i dość luksusowo) nocleg w ciągu kwadransa :)

31.01.2005
19:02
[76]

yagienka [ pułapka na Misia ]

artaban: nocleg mam w hotelu warszawskim, czy też Warszawa albo inna wiocha:))

31.01.2005
19:18
smile
[77]

artaban [ swamp thing ]

Hotel Warszawa. To Augustów :) Jakbyś jednak utknęła w Białym i nie chciała płacić za nocleg to daj znać :)

31.01.2005
19:29
[78]

yagienka [ pułapka na Misia ]

artaban: a wypluj to utykanie, tam jedziemy busikiem i mam cichą nadzieję, że dojedziemy

31.01.2005
19:32
smile
[79]

artaban [ swamp thing ]

Ja się nie dziwię, że jedziecie busikiem :) Bo z Białego do Augustowa jeżdżą wyłącznie osobowe. Telepiące się koszmary zatrzymujące się w każdej pipidówie.

Oprócz tego myślałem, że się ucieszysz, wiedząc, iż zawsze masz jakiś backup :)

31.01.2005
19:40
smile
[80]

yagienka [ pułapka na Misia ]

artaban: ależ ja się cieszę, wolałabym jednak dojechać w jednym kawałku:))

31.01.2005
20:21
[81]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No ładnie, ładnie, nazwę dla chałupy dziadków wymyślacie. Czekam na dalsze propozycje :D

Dziś spędziłem z Mallym 6 godzin grzebic w moim złomie i jestesmy niewiele mądrzejsi... Jutro nastepna sesja... W zwiazku z tym dzis go nie podłączam, moze jutro zrańca znajdę chwilkę czasu na to - i od razy zdjecia uploaduje na jakis serwer.

Poza tym miałem ostatni egzamin, podobno dostałem z niego 4, ale głowy nie dam :)

GROARGH, idę jeść!

31.01.2005
20:47
[82]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Aha, propozycja: Pod skrzydłami Malkava , Bueeehuehuehue eeee iii a !

Ściągnęły się Kosmiczne Jaja :)

31.01.2005
20:58
smile
[83]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A dlaczego nie Pod Uśmiechniętym Rekinkiem?

i cytacik:
Ludzie mówią często "Słuchaj swego serca", lecz czarownice uczą się słuchać także innych części ciała. Zadziwiające, ile potrafi ci powiedzieć nerka*

*a także żołądek lub wątroba;))

31.01.2005
21:05
[84]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

OK, pod skrzydłami... to mój bunkier, pod uśmiechniętym rekinkiem to powinno być miejsce z soboty. :)


Kosmiczne Jaja.
I ponizsza strona, gdyby ktoś jakimś cudem nie znał:
https://www.tolkien.com.pl/elenai/details.php?image_id=16

Jest trochę tego :)

31.01.2005
21:38
smile
[85]

deadastronaut [ Centurion ]

gdyby wątroby mogły mówić... aż nie chcę myśleć, jaki to musiałby być smutny świat z tyloma lamentującymi organami...

Shadow - z pewnością zdałeś, bo tylko 2 dwójki były :] AniaS i ktośą jeszcze (eee... może jednak Ty :D) W linku masz wyniki indeksami.

astro

31.01.2005
22:02
[86]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Powrócona z pracy!
Ja bardzo proszę, jak już dajecie moje zdjęcia, to niech będą one takie, które można pokazać, bo jak widzę to, co zamieszczono w tym wątku, to nie mam ochoty się sama do siebie przyznawać.

Aha - zdecydowanie u Shadowa jest knajpa "Pod Wyszczerzonym Rekinkiem".

31.01.2005
22:14
smile
[87]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Obudzić się z ręką w rekinku - ta impreza jest ciągle przed nami:))

31.01.2005
22:16
[88]

Justa__ [ kreska kreska ]

ekhm a mój pokój/mieszkanie ma jakąś nazwe czy się nie liczy? :>

31.01.2005
22:18
[89]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa: pewnie Różowa Landrynka, ale nie byłam, to nie jestem pewna;))

31.01.2005
22:19
[90]

Justa__ [ kreska kreska ]

jeśli już to żółta :)

31.01.2005
22:20
smile
[91]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Imprezy u Justy odbywają się po prostu na zadupiu i to wystarczy do określenia miejsca ;)) :P

31.01.2005
22:25
smile
[92]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Czyli Zadupie Rożowej Landryny:))

31.01.2005
23:16
smile
[93]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

< wyje ze śmiechu >

31.01.2005
23:31
smile
[94]

artaban [ swamp thing ]

Lepsze to niż "Różowe Zadupie Landryny" :)

31.01.2005
23:32
smile
[95]

Mysza [ ]

Ooo!! Ale fajny pyzaty Rekinek na pyzatym Gwiazdku... cud-mniód! :D

31.01.2005
23:36
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

a) w kwestii nazwy: pytanie co na to Różowa Landrynka ;))
b) w kwestii mojego samopoczucia: zimno i głodo
c) do Myszy: Twoja stara pyzata... :P

31.01.2005
23:37
[97]

Justa__ [ kreska kreska ]

yagienka i Kermit możecie sobie pogadać, nigdy u mnie nie byliście :P

31.01.2005
23:40
smile
[98]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Tak naprawdę, drodzy państwo, to Zadupie Z Ptaszkiem ;) W końcu Justa ma słynnego papuga... ;))

31.01.2005
23:41
smile
[99]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: :*

31.01.2005
23:46
smile
[100]

Justa__ [ kreska kreska ]

zadupie z ptaszkiem różowo-zółtej landryny? świetnie :)

Siwy a ty co tak nagle? coś mnie ostatnio ignorujesz :P
:*

31.01.2005
23:47
smile
[101]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Podoba się? Możemy tak oficjalnie nazwać miejsce spotkać u Ciebie? :)

31.01.2005
23:48
smile
[102]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> Wiedziałem, że Ci się komplement spodoba... :* :D

31.01.2005
23:50
smile
[103]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Ignoruję?! Nie bywałaś tu ostatnio. Chyba że znowu czegoś nie zauważyłem. Ostatnio trochę nieprzytomny chodzę.
Jak wyjazd się udał? ;)
:*

31.01.2005
23:53
smile
[104]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mysz --> jak jasna cholera... ;) Zawsze mogę na Ciebie liczyć ;)
[czy my też powinniśmy się tak ciumkać w każdym poście tak jak ci wyżej? Bo ja chyba nie jestem na tyle romantyczna, a zresztą i tak nie zasłużyłeś, bo powiedziałeś, że jestem pyzata ;P]

31.01.2005
23:55
smile
[105]

Justa__ [ kreska kreska ]

zadupie pod ptaszkiem różowo-żółtej landyny moze byc :)

Siwy nie bywałam bo mnie nie było, a skąd ty to wiesz to ja nie wiem :) wyjazd udany, zobaczylam jak wyglada prawdziwa pólmetrowa warstwa śniegu a nie szare gówno które jest w wawie i ogólnie zmarzłam okropnie, ale warto dla takich widoków :> zrobilam też pierwszego orzełka w śniegu tej zimy twarzą do śniegu z malą pomoca pewnej malpy ktora siedziala na mnie :|
:*

31.01.2005
23:58
smile
[106]

Mysza [ ]

Gwiazdku --> Jak zawsze... :D
(nie wiem... zawsze możemy z języczkiem, przygryzaniem i całą resztą... to już nie jest tak lukrowato romantycznie... a co? nie prawda? no taki komplemencior, a Ty jeszcze wybrzydzasz? :P )

31.01.2005
23:58
smile
[107]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: A jednak! Nic nie zmądrzał od ostatniego razu. :)
:*

edit:
Zapomniałem xywy dopisać. ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:57:57]

01.02.2005
00:00
smile
[108]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

czesc Justa o jakiej małpie mowisz?:*
ps z tego co pamietam to 3 razy lezalas w sniegu :P:P

01.02.2005
00:02
smile
[109]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy chcesz powiedziec że przy tobie tez sie tak zachowuje? :)
btw. mam nadzieje że nie bierzesz dosłownie opisów tego głupka :>


Banitas z tego co ja pamiętam to kilka razy wpadles "niechcacy" w zaspe :P

01.02.2005
00:06
smile
[110]

Siwy4444 [ Senator ]

hi Banita ;)
Jak było? :P~~

Justa: Ja go w ogóle nie biorę na poważnie. Nie miał okazji jeszcze się przy mnie zachowywać, ale nawet przez chwilę nie wątpię, że nie zawiódłby. :)
:*

01.02.2005
00:13
[111]

Justa__ [ kreska kreska ]

Banitas zanim cokolwiek mu odpiszesz pomyśl jak cięzko jest życ bez niektorych członków...

01.02.2005
00:15
smile
[112]

Siwy4444 [ Senator ]

Okey. Rozumiem że było super. To mi wystarczy.Stary, nie narażaj członka. Nie musisz odpowiadać.
:)

01.02.2005
00:16
smile
[113]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

01.02.2005
00:17
smile
[114]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Hi Siwy :)

super to malo powiedziane ale o tym na gg...

Justa nie czytaj :P

01.02.2005
00:31
[115]

Justa__ [ kreska kreska ]

dobrze wiem ze już gadacie! wrr

Piotrasq kogo dzisiaj kochasz? :)

01.02.2005
00:32
smile
[116]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

was

01.02.2005
00:33
[117]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Piotrasq, znowu pijesz?

Jak ja żałuję, że jestem dzisiaj trzeźwa. Tak nieciekawie się zrobiło.

01.02.2005
00:34
smile
[118]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

01.02.2005
00:40
[119]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Bravo. Gratuluję i zazdroszczę.
Chociaż ostatnio stwierdziłeś, że albo meble do kuchni, albo piwo. Widzę, że właśnie meble poszły w zapomnienie... ;)

01.02.2005
00:40
smile
[120]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Może i zamieniliśmy kilka słów ale to pierwszy raz od dawna. Jeszcze nie zdąrzył mnie zdeprawować. brrrr

Gwiazd: Ja piję. Herbatę zieloną z dziewicą na jednorożcu na okładce. Pewne w zamyśle projektanta było, że dziewica przyciągnie kupujących. Tylko że kto w dzisiejszych czasach leci na dziewice. Chyba tylko szataniści. :)

01.02.2005
00:41
smile
[121]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Gwiazd ---> meble poszły si e jeb....

01.02.2005
00:44
smile
[122]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Piotrasq: ja bym powiedziala, że popłynęły;))

01.02.2005
00:46
[123]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Piotrasq --> słusznie ;) Odpowiednie podejście!

Siwy --> przyznaj się. Jednorożec Cię skusił. Chociaż cholera Cię, może na tę dziewicę poleciałeś...

01.02.2005
00:54
smile
[124]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Nic podobnego. Dziewice są zbyt narowiste jak na mój gust. Główną zaletą było to, iż płacił kto inny. ;)

Justa: Daruj mu. On niewinny. Nic nie chce gadać. ;)

01.02.2005
00:55
[125]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czyli jednak jednorożec. Ty to dopiero jesteś skrzywiony.

Idę do barku. Gwałtownie potrzebuję alkoholu.

01.02.2005
00:55
[126]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy nie wierz w jego przechwałki, jak coś to pytaj mnie, jestem obiektywna :)

chyba czas do łożka... zief

01.02.2005
00:59
[127]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Idę pospać, obudzę Was rano:P)) Pa!

01.02.2005
01:02
smile
[128]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Fajnie masz. Mnie chyba też by się przydały ze cztery butelęczki czerwonego wina. ;)

Justa; Yagienka: Pa!

01.02.2005
01:06
[129]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Naokoło mnie nagle wszyscy zaczynają twierdzić, ze czas spać i znikają z sieci - w barku nie ma wina - dopada mnie coś, przed czym tak długo uciekałam, a co nazywa się MAGISTERKA - obłęd.

01.02.2005
01:09
[130]

Siwy4444 [ Senator ]

Przykro mi.

01.02.2005
01:15
[131]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie wątpię. Wszystkim dookoła jest przykro. Widac wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy [nic nowego, swoją drogą - że wspomnę tylko zdjęcia z saneczkowania ;)].
Nienawidzę studiowania. Nienawidzę magisterki. I w ogóle bardzo wielu rzeczy nienawidzę, ale kumulacja mojej niechęci do świata mogłaby w tym momencie rozsadzić wątek.
Nie umiem się zmobilizować akurat teraz, kiedy trzeba. Ktoś powinien mi dać parę razy po pysku na rozruszanie, to może bym się ocknęła.

Dobra, koniec marudzenia.
Ani to Wasza sprawa, ani Wam się chce to czytać.
Więc o czym to ja ostatnio...? O winie? ;)

01.02.2005
01:20
smile
[132]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie martw się. Ja jutro w godzinach popołudniowych jestem umówiony z plutonem egzekucyjnym na dekapitację. Podejrzewam że będzie długo, niewygodnie, nerwowo i boleśnie. Chyba po 20 bez porażki skończy się "unstoppable!". Ehhhh, ładny wynik.

Mnie też nienawidzisz? :P~~

01.02.2005
01:28
[133]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie martwię się.
Mentalnie dałam sobie po pysku i jakoś się trzymam.

No dobrze. Kłamię. Martwię się.
Ale drugie zdanie jest prawdziwe. Jakoś faktycznie się trzymam.

Plutonowi nakop. Jak nie działa siła argumentów, to zawsze przecież można się posłużyć argumentem siły.

A Ciebie to ponoć wszyscy nienawidzą ;)

01.02.2005
01:32
smile
[134]

Siwy4444 [ Senator ]

No to teraz jestem w rozterce. Najpierw mi wmawiał że wszyscy. Potem mówił że żartował. Teraz Ty twierdzisz że...

Chyba będę musiał się skontaktować z Justą celem omówienia tej kwestii. ;)

Niestety argument trzyma w rękach krwiożercze, dwóosobowe komando egzaminacyjne. Nie jestem dobrej myśli, ani trochę.

01.02.2005
01:38
[135]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A niech nienawidzą. Jeżeli Ty znienawidzisz wszystkich dookoła, to akurat będzie 1:1.

Komando rozstrzelać. Na pewno podziała ;)

01.02.2005
01:40
smile
[136]

Siwy4444 [ Senator ]

Ha! Dołączasz się do NICH. Jestem zrozpaczony. :o

Niestety to niemożliwe a podobno wielu próbowało. Chyba są kuloodporni.

Jakiś humor masz dzisiaj inny niż na codzień. :)

01.02.2005
01:49
[137]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jakich znowu NICH? Ja Ci po prostu dobrą radę daję. Z doświadczenia zresztą płynącą.

A granacik? To też jeden z tych dobrych argumentów. I jest więcej zabawy, można cały mięsny wzorek stworzyć ;)

Pudło. Chwilowo w ogóle nie mam humoru.
Ale zaraz mi przejdzie.
Nie przejmuj się. Nie przejmujesz się zresztą i tak. Słusznie.
Się posypałam chwilowo w sobie, ale już zbieram wszystkie kawałki i mocno się pilnuję, żeby nie smęcić.
Uśmiech: :)

01.02.2005
01:54
smile
[138]

Siwy4444 [ Senator ]

No do tych którzy mnie nienawidzą. :)

A właśnie że się przejąłem i to bardzo! Ty mi się tu rozsypujesz, w oknie obok na irc'u Oksza że on nie wie co robić jutro, a ja mam w głowie chaos wręcz pierwotny chyba. Dzięki za uśmiech, teraz Ty mnie pocieszaj. :)

01.02.2005
02:10
smile
[139]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No dobra, to teraz ja się przejmę <przejmuje się>
Wiesz, Ty nie pocieszania wymagasz, tylko dobrej rady co robić z jutrem. I ja Ci w swej niezgłębionej mądrości owej rady udzielę!
Otóż i ona:
Naukę rzucić w kąt, o egzaminach na jeden chociaz dzień zapomnieć, zamknąć oczy i iść na piwo/wino!

No co, zła rada?
Phi. Taka fajna rada, a Tobie się pewnie nie podoba... ;))

01.02.2005
02:19
smile
[140]

Siwy4444 [ Senator ]

Bardzo się podoba. Czasami mam taką ochotę na czerwone wino że aż gębę wykręca. Cóż, jeszcze nie czas na to. Jak będzie już, to zasygnalizuję to poprzez uniesienie obu rąk do góry i gromki growl. ;)

Słyszałaś Dimension F3H albo Sarcoma Inc. ? To bandy gości z Limbonic Art (czego chyba słuchasz). W pierwszym gra ten z czarnymi włosami (lekko industrialny metal), a w drugim ten z białymi (wściekły blackish thrash). Polecam oba. ;)

01.02.2005
02:36
smile
[141]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ha, widać to jakieś większe postanowienie z tą abstynencją - pozostaje mieć nadzieję, że warto się tak męczyć w imię jakichkolwiek zobowiązań.
Wino czerwone - pycha, pycha. Nie umiałabym odstawić.
Szczęscie, że nie muszę :)

Morfeus [czy jak mu tam].
Daemon.
Pierwsze tak. Drugiego nie.
...przestanę wstawiać opisy tak btw ;>

btw 2: opóźnienie w pisaniu posta spowodowane dyskusją na temat Limbonic Art z Myszą na gg ;))

01.02.2005
02:39
smile
[142]

Siwy4444 [ Senator ]

Myślałem że zemdlałaś. Dlaczego przestaniesz?

01.02.2005
02:46
smile
[143]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mdleję rzadko i zwykle w miejscach pełnych ludzi, żeby miał mnie kto ratować.
Taka taktyka, rozumiesz ;)
Inna sprawa, że zwykle nikt tego nie robi.

A w domu to by mnie własny dżamnik zadeptał [szczególnie w drodze do michy], więc dosyć niebezpieczny pomysł :)

01.02.2005
02:48
smile
[144]

Siwy4444 [ Senator ]

Tak, znam tę taktykę. :)

Idę coś ze sobą zrobić, cokolwiek...
Kolorowych.

01.02.2005
02:53
smile
[145]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Też mdlejesz w miejscach publicznych? ;) Nie kłóci się to z Twoją pozą macho? ;)

Powodzenia w robieniu czegos, cokolwiek czy na co się w końcu zdecydujesz. Powodzenia jutro [dzisiaj]. W ogóle powodzenia z tymi cholernymi egzaminami, załatwmy to jednym wielkim życzeniem powodzenia, żebym nie musiała przed każdym kolejnym tego pisac.
Ja idę czytać.
Miłych.

- branoc -

01.02.2005
03:09
smile
[146]

Siwy4444 [ Senator ]

To nie ja mdleję. Ja muszę, a raczej musiałem, ratować czasami.
Nie czytaj za długo bo się wybałuszysz, a do tego potem będziesz niewyspana. :)
No co z tymi opisami?

nite!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 03:08:38]

01.02.2005
03:20
smile
[147]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ha. Mnie nie ratują. Najpiękniejszy przykład: jak raz w banku fiknęłam, to mnie ochroniarz wyciągnął przed wejście i zostawił na schodach, a wszystkie staruszki przesunęły się szybko w kolejce o to jedno miejsce do przodu.
Jak zdychałam na przystanku, to zainteresowanie było podobne.
Widać mam w oczach coś, co się przechodniom nie podoba, że zostawiają mnie na zmarnowanie.
Nie żeby mnie to bolało, tak się raczej zastanawiam.

Wybałuszona? Może się nie wybałuszę jednak. A niewyspana wiecznie jestem :)

A nic z tymi opisami, jednak nic.

I ostateczne branoc... bo max. o 4:00 idę spać.

01.02.2005
07:36
smile
[148]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Eeee tam, nawet mi się Was budzić nie chce:PP

01.02.2005
10:07
smile
[149]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jeśli nie chciało się Yagience, to ja to uczynię . Niniejszym ...

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

01.02.2005
10:11
smile
[150]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

JAPA!!

01.02.2005
10:13
smile
[151]

L@WYER [ Valaraukar ]

WAL się, CIULU !!!

01.02.2005
11:12
smile
[152]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Astro-->a tobie jak poszło? A poza tym Ania S.? Ona to ma pecha...

Komp mi sie nie chce z netem połaczyć, mam ochotę walnąc go młotkiem... choć tym razem to moze być wina neo...

Poza tym wysypało mi sie kolano, szczelnie owinięte bandazem więc jakoś kuśtykam...

01.02.2005
12:08
[153]

L@WYER [ Valaraukar ]

No dobra, w kwestii formalnej - pijemy w czwartek w MA, start planowany na 19tą.
Teraz pytanie podstawowe, czyli "kto będzie?"

LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.
3.
4.

01.02.2005
12:12
smile
[154]

artaban [ swamp thing ]

czwartek w MA (od 19)

LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.Kermit
3.
4.


01.02.2005
12:14
smile
[155]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Kto się wpisał powyżej na nicku Kermita??? Bo w to, że moja Żaba chce sama z siebie pić w czwartek po robocie - w życiu nie uwierzę!

01.02.2005
12:15
smile
[156]

artaban [ swamp thing ]

Ale jak nie, jak tak :) Tym bardziej, że jest szansa, iż dostanę ten piątek wolny :)

01.02.2005
12:31
smile
[157]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie wierzę.
Kim jesteś i co zrobiłeś z moim Kermitem? Mój Kermit był gruby, leniwy i nie lubił wychodzić gdziekolwiek w tygodniu ;>

01.02.2005
12:40
smile
[158]

artaban [ swamp thing ]

Ależ ja wciąż jestem gruby i leniwy, ino z uwagi na zbliżającą się dietę chcę kosztować pizzy z każdej możliwej okazji. Trzeba korzystać, póki się może :)

01.02.2005
12:42
smile
[159]

L@WYER [ Valaraukar ]

Kermit --> DIETA ?!? Alpage Satanas !

01.02.2005
12:48
[160]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...jestem kompletnie i całkowicie zniechęcona do wszystkich i wszystkiego, nie wiem czy będzie mi się chciało przyjść w czwartek.

01.02.2005
12:50
[161]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no cóż, będziemy pili bez Ciebie ...

01.02.2005
13:04
smile
[162]

Siwy4444 [ Senator ]

Ej no, nie pijcie bez niej. :)

Już niedługo moja głowa zostanie odcięta od reszty. Upadnie i się potoczy...
:)

01.02.2005
13:17
[163]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Taaaa, już to widzę. Jeżeli tylko będą mogli pić beze mnie - na pewno to zrobią. Przecież w ten sposób będzie więcej piwa dla nich.

Strzel w nią zanim odpadnie.

01.02.2005
13:20
[164]

Siwy4444 [ Senator ]

Ehhhh, nikt mi dobrze nie życzy. Chyba się zryczę.

01.02.2005
13:21
smile
[165]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Siwy--->ja ci dobrze zycze...a ku podniesieniu na duchu: moze jak sie potoczy to ci ja ktos odkopnie:)))))

01.02.2005
13:25
smile
[166]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy nie placz, on juz taki jest, tak naprawde cię bardzo lubi tylko tego nie okazuje, nawet opowiadal mi o pewnej fantazji... :)) nie przejmuj sie :>

01.02.2005
13:46
[167]

L@WYER [ Valaraukar ]

Korzystając z okazji pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że na wiadomym serwerze :> zostały umieszczone posiadane przeze mnie zdjęcia z sobotniej imprezy saneczkowej.

01.02.2005
13:58
smile
[168]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Moje zdjecia są na moim kompie, ale jego samego na razie nie ma. Wrzucę je na ftpa jutro, albo tez przekaze dzis Mallemu.

W kwestii czwartku - nie wiem czy mam czas - bo albo w srodę albo włąsnie w czwartek szykuje mi się inne spotkanie którego wolałbym nie ominąć. Ale jakby co - to oczywiscie sie piszę.

01.02.2005
13:58
smile
[169]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa; Ilek: Spox, jeszcze jakoś się powstrzymuję. ;)

Lawyer: Ja zainteresowany ale nie znam adresu.

01.02.2005
14:01
[170]

L@WYER [ Valaraukar ]

Siwy --> odezwij sie na priva, to dostaniesz namiary.

01.02.2005
14:28
smile
[171]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> JESTEŚ WIELKI !!!
:D

01.02.2005
14:30
smile
[172]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

wiedzialem ze zareagujesz:)))))

01.02.2005
14:31
smile
[173]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> ja miałbym nie zareagowac ?!? :D

01.02.2005
14:32
[174]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

co prawda nie spytalem o pozwolenie ale co tam...mozesz mnie skarzyc:))))))

01.02.2005
14:35
smile
[175]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> skarżyć ?!? Jeszcze mnie do tego stopnia nie powaliło ... A Tobie bardziej pasuje niż mnie ... Jutro trzeba za to wypić ...

01.02.2005
14:42
smile
[176]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no mozesz wypic:)))))

01.02.2005
14:48
smile
[177]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> Ty się, luju nie wykręcaj od jutrzejszego picia ...

01.02.2005
14:49
[178]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no ale podobno MA jest w czwartek

01.02.2005
14:52
smile
[179]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> już widzę, jak przyjdziesz do MA ... a w ogóle to picie w środę nie wyklucza picia w czwartek ... chyba, żeś się taki hiperdelikatny przez czas swojej abstynencji zrobił ...

01.02.2005
14:53
smile
[180]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja wiem ze picie dwa dni z rzedu na mnie zle nie wplynie...ale ogladanie ciebie moze:)))))))

01.02.2005
14:58
smile
[181]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> chciałbyś ... skoro oglądasz swoją niewyparzoną gębę kilka razy dziennie w lustrze, to i widok mojej zniesiesz ... Zresztą - nie będziesz przecież jej (gęby) musiał oglądac cały dzień ...

01.02.2005
14:59
smile
[182]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

czyjej??

01.02.2005
15:00
smile
[183]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ilek, widzę, że jesteś :) Mógłbyś podać jakieś miejsce w siatce, gdzie mógłbyś być za 5 min. bo mam maleńką sprawkę? Byłoby fajnie :)
Pozdro dla wszystkich :]]]

01.02.2005
15:02
smile
[184]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> mojej :P ...

01.02.2005
15:03
[185]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

yazz----->no niewiem...ide do kibla ale napisz gdzie bedziesz za 10 min to sie tam przywloke na chwile...albo pisz na kom...lub @

01.02.2005
15:05
smile
[186]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> ide do kibla - właściwy człowiek (karzełek ;P), na właściwym miejscu ...

01.02.2005
15:11
smile
[187]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->ide do kibla - jedyna sluszna decyzja jaka nasuwa mi sie po rozmowie z toba:))))))

01.02.2005
15:18
smile
[188]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> zesrałeś się z przerażenia, że nie nadążasz ?!?

01.02.2005
17:19
smile
[189]

yagienka [ pułapka na Misia ]

czwartek w MA (od 19)

LISTA w(y)stępna:
1.L@WYER
2.Kermit
3.Yagienka (poaugustowska) & Misio
4.
5.

01.02.2005
17:44
smile
[190]

L@WYER [ Valaraukar ]

BTW
Kermit --> zapomniałem pogratulować zżycia się z naszym pięknym miastem - niedługo przyznamy Ci tytuł Honorowego Warszawiaka ...

31.01.2005 | 23:31 KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

damn... weźcie mi tamten wątek jakoś usuńcie z monitora bo bym chętnie powiedział co myślę....
panu artaban.... normalnie ma typowo WARSZAWSKI poziom yntelektualny i poczucie humoru .... :/
Zresztą jak ich cała reszta...... o_O
*wali głową w ściane*

01.02.2005
17:50
smile
[191]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> z którego wątku to jest ? :D

Kermit ====> brachu, toś Ty już nasz !!! :D

01.02.2005
17:52
smile
[192]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yans --> o, przepraszam, linki zapomniałem zapodać, co niniejszym naprawiam :

01.02.2005
17:52
smile
[193]

artaban [ swamp thing ]

Ten, tego... Czuję się wzruszony <roni łzę>... Tyle lat próbuję się zasymilować, ale w końcu nadszedł czas plonów <chlip>... Chciałbym podziękować wszystkim warszawiakom, którzy z uśmiechem obserwowali moje nieudolne próby dołączenia do elit i życzliwie zaciskali kciki <snirf>... Tyle razy łaskawie przymykali oczy na wyłażącą z moich butów słomę <poprawia perukę>... Czuję się dogłębnie poruszony pierwszymi dowodami na to, że być może moje wnuki będą warszawiakami już w trzecim pokoleniu <szloch>... Oprawię te dobre słowa w ramkę i wyślę rodzicom na wsi, niech się cieszą, że syn wychodzi na ludzi <wzruszenie odbiera mowę>...

01.02.2005
17:56
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

Kermit --> zrobimy Ci dyplom, w którym w ramach wyrazów uznania obdarzymy Cię w/w tytułem, a na dodatek cała wyspiarska ekipa się pod tym podpisze ... ;D
Poza tym, będzie to wspaniała okazja, żeby cos wypić ...

01.02.2005
17:57
smile
[195]

artaban [ swamp thing ]

Poza tym, będzie to wspaniała okazja, żeby cos wypić ... --> I tu dochodzimy do meritum :)

01.02.2005
17:58
smile
[196]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja też się wzruszylam, jestem złym człowiekiem och ach ech
tzn że znowu trzeba komuś machać? :)

01.02.2005
17:58
smile
[197]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mnie zastanawia jedno...jak on sie domyslil ze ja wymagam specjalnej troski:))) przeciez ja to tylko Kobietom daje do zrozumienia:>

01.02.2005
17:59
smile
[198]

L@WYER [ Valaraukar ]

Kermit --> no cóż, z moją opinią, nie mogę zaprzeczyć ;D ...

01.02.2005
17:59
smile
[199]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Myślę, że przy każdym wątku, takim jak WWWAiS oraz nasz ostatnio ulubony "przyspieszacz" powinno być w pierwszym poście czcionką 30, "wyboldowane" jak cholera wyryte OSOBOM BEZ POCZUCIA HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA GŁOWY !!!

01.02.2005
18:00
smile
[200]

artaban [ swamp thing ]

Justa --> Machnij na to ręką i chodźmy się napić :)

01.02.2005
18:02
smile
[201]

artaban [ swamp thing ]

Yans --> Ale nie da się ukryć, że przyśpieszył wątek :)))

01.02.2005
18:03
smile
[202]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> może ma osławioną "kobiecą intuicję" ... Diabli wiedzą ...

Justa --> chcesz - to machaj ...

Yans --> słuszna uwaga ! Kto założy nastepny wątek dokłada kolejny apel:
OSOBOM BEZ POCZUCIA HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA GŁOWY !!!

01.02.2005
18:04
smile
[203]

Justa__ [ kreska kreska ]

Kermit kiedy ja lubie machać do naszych przyjaciół z innych miast, możemy tez za nich wypić :)

01.02.2005
19:56
smile
[204]

Yans [ Więzień Wieczności ]

L@WYER ====> rzekłeś wodzu ;)

01.02.2005
20:15
smile
[205]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja bym jednak pokusiła się o małą modyfikację:
OSOBOM BEZ POCZUCIA TAKŻE HUMORU WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ŚCIĘCIA RÓWNIEŻ GŁOWY !!!

01.02.2005
20:18
smile
[206]

artaban [ swamp thing ]

Automatycznie kojarzy mi się z cudownym dopiskiem w stopce "Osiedla Swoboda" :) Redakcja zastrzega sobie i nie odpowiada.

01.02.2005
20:31
smile
[207]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tak czy siak...proponuje jednak zapisac to troche latwiejszym jezykiem:)))

01.02.2005
20:41
smile
[208]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zmobilizowałem sie i podłaczyłem kompa. Śmiga, chyba będzie działał :D Ale z okrzykami radści powstrzymam się jeszcze troszkę :)

Teraz jak zwykle uciekam jeść. I pod dyplomem dl Kermita oczywiscie sie podpiszę :D

01.02.2005
22:34
[209]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Powrócona.
Zimno i nieciekawie.
Ogólnie beznadziejnie, problem nad problemami i wszystko problem.

01.02.2005
22:36
[210]

legrooch [ Legend ]

Jedna wielka menelnia :>

01.02.2005
22:39
[211]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jedna wielka melancholia.

01.02.2005
23:04
smile
[212]

Siwy4444 [ Senator ]

& nostalgia

01.02.2005
23:15
[213]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

& ogólna smętność

Jak tam pluton egzekucyjny? Uciął łeb?

01.02.2005
23:16
smile
[214]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A jak sobie pomyślę o tej jutrzejszej konferencji i o występie słowno-prezentacyjnym, a ja przecież jestem taka mala i nieśmiala:PP

01.02.2005
23:18
[215]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja staram się w ogóle nie myślec o najbliższym miesiącu.

01.02.2005
23:25
smile
[216]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Nie wiem. Chyba rzut kostką zadecyduje. Bredziłem trochę nie na temat. Nie jestem w stanie przewidzieć efektu. :)
Staram się nie myśleć o najbliższych dwóch miesiącach.

yagienka: Ja również jestem nieśmiały oraz wstydliwy.

01.02.2005
23:27
[217]

Justa__ [ kreska kreska ]

tu wszyscy są nieśmiali i wstydliwi, to już ustaliliśmy :>

01.02.2005
23:30
[218]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja dodatkowo jestem niewinna. A także naiwna.
I nędzna.
Jedynie normalna nie jestem.
Inne określenia na n- nie przychodzą mi do głowy.

01.02.2005
23:40
smile
[219]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja i tak mam gorzej...

01.02.2005
23:42
[220]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Ja jestem również czasami niepoprawna, a nawet nieznośna, oczywiscie w tej nieśmialości;P

01.02.2005
23:45
[221]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie pociesza mnie fakt, że ktokolwiek ma gorzej ode mnie.
Nic mnie nie pociesza.

01.02.2005
23:48
smile
[222]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Problem w tym że nie bardzo wiem jak Cię pocieszyć. Może myśl że niedługo będzie po akcji Cie nieco pomoże. ;)

Yagienka: Niepoprawny oraz narowisty jestem na codzień. :)

01.02.2005
23:54
[223]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Żaden z moich problemów nie ma jasno określonego dnia rozwiązania. Najblizej chyba do takiej granicy magisterce, a i to oznacza jeszcze dwa miesiące nieustannego zapieprzania i stresu.
O reszcie staram się nie myśleć.

Nie wymagam pocieszania. Ja jedynie wytrząsam kawałki siebie na wątku. Pożalić to się pożalę, ale pogłaskać na poprawę humoru się nie dam. Nie trzeba. Jeszcze.

Narowisty - do czasu, aż ktoś Cię [ekhem] ujeżdzi ;) Prędzej czy później ktoś Ci założy smycz i się skończy galopowanie ;)

01.02.2005
23:58
smile
[224]

Siwy4444 [ Senator ]

Okey, rozumiem. Chyba. :)

Fiu fiu. Niby kto? ;)

01.02.2005
23:59
[225]

Justa__ [ kreska kreska ]

pewnie pewna pani na M :)

02.02.2005
00:01
[226]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Good :)

A skąd ja mam to niby wiedzieć? Ja roztaczam tylko przed Tobą mglistą wizję przyszłości. To jak ten tarot, którego Ci stawiano, tylko bardziej bezpośrednio, bo tu przynajmniej możesz uwierzyć w stwierdzenia typu "Gwiazdy mówią..." ;)
Moje doświadczenia i obserwacje jasno wskazują, że wszyscy kończą na czyjejś smyczy. I tą złotą myślą niniejszym się z Tobą dzielę.

02.02.2005
00:02
[227]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Połaczone siły moje i Justy pozwoliły rozwiązać zagadkę kto będzie właścicielką smyczy :)

02.02.2005
00:05
smile
[228]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa hau hau!

02.02.2005
00:08
smile
[229]

Justa__ [ kreska kreska ]

Banitas a tobie co odwala, za ścisło obroże masz czy co? :P

02.02.2005
00:09
smile
[230]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd; Justa: Nie doceniacie mnie dziewczęta. Ani trochę, ani pół. ;)

Banita: bow wow!

02.02.2005
00:11
[231]

Justa__ [ kreska kreska ]

tzn mialam na myśli za ciasną, nie wiem co mi tam wyżej wyszlo :)

Siwy nie trafilam? :>

02.02.2005
00:11
[232]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To nie my Cię mamy doceniać :P
A na smyczy i tak skończysz. Może już na niej siedzisz, tylko Ci ją poluzowano.

btw: czemu ja na zdjęciach z saneczek jestem ŻÓŁTA? :|

02.02.2005
00:11
smile
[233]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa u nas na prowincji mowi sie- za ciasną :PPP

02.02.2005
00:11
[234]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Ja się chyba źle czuję, drugi dzień oglądam porcelanowe zestawy śniadaniowe na allegro, gorzej nawet jeden próbowałam kupić, ale na szczęście mnie przelicytowali:PP

02.02.2005
00:16
smile
[235]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Mimo wszystko nie sądzę. A kto ma mnie doceniać jak nie koleżanki z forum? :)

Justa: A w co celowałaś? Wszelkie próby założenia smyczy kończą się unikiem. Raz bardziej sprytnym, raz mniej, ale jeszcze nigdy się nie udało. :)

02.02.2005
00:18
smile
[236]

Justa__ [ kreska kreska ]

Banitas u was za oknem jest pole i co z tego? :P

Siwy jesli fcet myśli ze nie jest na smyczy to na pewno na niej jest :)

02.02.2005
00:20
smile
[237]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A nie wiem, może kup sobie dżamnika? Mój wyjątkowo mnie docenia. Właściwie nikt inny mnie tak nie docenia jak on w chwili, gdy dostaje jedzenie :)

I - jak każdy facet - Ty też naiwnie wierzysz, że nie masz smyczy. Baaaardzo naiwnie ;)

02.02.2005
00:21
[238]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No i z tego wszystkiego wykasował mi się komentarz - oto jedno z cudnych zdjęć imprezowych, na któych widać, że kobiety bywają ciekawskie ;)

02.02.2005
00:22
smile
[239]

Siwy4444 [ Senator ]

Mówcie sobie co chcecie. Jakoś sobie radzę. :)

02.02.2005
00:25
smile
[240]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Myśl tak dalej... poczekaj, aż Ci za tę smycz skróci ;> Zapewne jeszcze tak gwałtownie, że zaliczysz glebę przy okazji. Dopiero się zdziwisz - i wspomnisz nasze madre słowa!

02.02.2005
00:28
smile
[241]

Justa__ [ kreska kreska ]

ciekawe czego Meghan szukała :)

02.02.2005
00:30
smile
[242]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa, litości, wiesz jak ja się teraz czuję.............? ------------------>

02.02.2005
00:32
smile
[243]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Mam nadzieję że podacie rękę leżącemu. :)

02.02.2005
00:33
[244]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jak znam Justę, to pewnie jeszcze mściwie kopnie przechodząc obok ;)

02.02.2005
00:34
smile
[245]

Justa__ [ kreska kreska ]

no wiesz Gwiazd, siwych nie kopie :)

02.02.2005
00:37
smile
[246]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To jakich kopiesz? ...czarnych? ;)

02.02.2005
00:45
smile
[247]

Siwy4444 [ Senator ]

Rozumiem, na wszelki wypadek będę padał z dala od Was. Nie chcę po tak bolesnym ciosie usłyszeć "... a nie mówiłam!". To mogłoby dobić. :)

02.02.2005
00:47
smile
[248]

Justa__ [ kreska kreska ]

czy ja kiedykolwiek kogokolwiek kopnęłam? nigdy
(rodzeństwo sie nie liczy!)

02.02.2005
00:50
smile
[249]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Justa OCZYWISCIE ze nie, rozumiem ze ja sie tez nie licze?:P

02.02.2005
00:51
smile
[250]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Siwy --> zaraz, zaraz, ja nie kopię upadłych...!
...nie chce mi się na tyle męczyć ;)

Justa --> Kermita kopnęłaś podczas jakiejś Waszej bitwy u Misiostwa. Są kompromitujące zdjęcia :P

02.02.2005
00:55
smile
[251]

artaban [ swamp thing ]

Nie kopnęła tylko podstępnie wyślizgała podłogę :P

02.02.2005
00:55
smile
[252]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Cicho bądz, psujesz mi teorię :PP

02.02.2005
00:57
smile
[253]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: A mawiasz że a nie mówiłaś? :)

Justa: A nadeptujesz przez pzypadek? :)

Banita: Dopiero zauważyłeś? :)

02.02.2005
01:00
smile
[254]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie :)
Ja tak naprawdę to miła, fajna i dobra jestem, więc tak nie gadam.
A zimną suczą nazywają mnie zazdrosnicy, którzy też chcieliby mieć tyle ciepła dla innych.

02.02.2005
01:01
smile
[255]

Justa__ [ kreska kreska ]

ha Kermit ujawnil prawde prawie, nic nie polerowalam ani nie kopalam! :P

Banitas ja ciebie pieszczotliwie kopie, to sie nie liczy :P

Siwy nie zdazyło mi się :)

02.02.2005
01:12
smile
[256]

Siwy4444 [ Senator ]

Czyli tak naprawdę to nie mam się co Was bać. Wzbudzacie zaufanie z daleka. Nie trzeba być czujnym i można czuć się komfortowo. Banita doskonałym przykładem. :)

02.02.2005
01:17
[257]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Alez oczywiście !
Zresztą ci, którzy narzekają podpadają pod specjalne traktowanie. Nie zdarzyło sie jeszcze żeby ktoś przyszedł z pretensjami..


No.

02.02.2005
01:25
[258]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czyli tak naprawdę to nie mam się co Was bać - a bałeś się? :)

02.02.2005
01:28
smile
[259]

Siwy4444 [ Senator ]

No jak mówicie o smyczach na które mnie "ktoś" złapie niczym na lasso wcześniej czy później oraz innych gadżetach znanych z biznesu s/m, to boję się nawet teraz pisząc. Drżę na myśl o kagańcach, kajdankach, cierniowych koronach i ajron mejdenach. :)

stay brutal

02.02.2005
01:34
smile
[260]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

I pejcze. Zapomniałeś o pejczach. Pejcze obowiązkowo.

02.02.2005
01:39
smile
[261]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie zapomniałem o nich. Po prostu nie byłem pewny czy są przewidziane w programie, a nie chciałem się wygłupić. Cała prawda.

02.02.2005
01:45
smile
[262]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wydawały mi się równie oczywiste jak kagańce czy smycz. Znowu zapomniałam, że przy swej niewinnej osobowości nie zdajesz sobie kompletnie sprawy, że kagańce i kajdanki nieodłącznie wiążą się z pejczami. Do głowy by mi nie przyszło, że Twoje skojarzenia pójdą w stronę cierniowej korony ;)

02.02.2005
01:49
smile
[263]

Siwy4444 [ Senator ]

Poszły jeszcze dalej ale lepiej nie mówić. Ale gorefest! :)

Chyba pójdę pograć w grę. Tak się zastanawiam czy wisi nade mną widmo poprawki czy też nie i nie jestem w stanie wydumać. Ehhhh... Jakiś urlop by się przydał albo wakacje czy cóś. Może jakieś hamaki zamiast ajron mejdenów. ;)

02.02.2005
01:58
smile
[264]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jeszcze dalej? O madonno. Boję się pytać. Ale pewnie tylko na pokaz jesteś taki niewinny, bo w środku toczą Cię tak naprawdę robaki zepsucia!

Na rozluźnienie i poprawę nastroju to by się przydał kieliszeczek wina ;) [ach, jestem okrutna]

A jak czytam o tych ajronach to mam dreszcze. W końcu nie jest tajemnicą, że za Iron Maiden delikatnie mówiąc nie przepadam, więc przy każdym wyrazie dreszcz mną wstrząsa z powodu skojarzeń ;)

Ja chyba pójdę poczytać. Mój ambitny plan zakłada ponadto wcześniejsze zaśnięcie, więc mogłabym zacząć się przyzwyczajać do łóżka.

02.02.2005
02:02
smile
[265]

Siwy4444 [ Senator ]

Masz rację, nie pytaj. Zobacz co mam w sygnaturce. ;)
Tak, jesteś bardzo okrutna, gdyż nie jest tajemnicą że nie chleję, a coraz bardziej kusisz.
O antypatii do IM nic nie wiedziałem.
Wczoraj też miałem plan iść wcześniej spać. Jak ostatni raz patrzyłem na zegarek to była 4.44. A jakie głupoty mi się śniły to lepiej też nie pytaj. :)

02.02.2005
02:12
smile
[266]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zobaczyłam. Nie pytam. Boję się.
Owszem, jestem okrutna - i owszem, kuszę. W końcu noszę imię kobiety, która uległa wężowi i podarowała mężczyznie jabłko. To zobowiązuje :)
To już wiesz. Mam nadzieję, że się nie oburzasz zbytnio, ale ja raczej nie jestem power, heavy & pochodne. A nawet nie raczej - w ogóle ;)
To jak ja. Jakaś 4:20 była na zegarku, potem nie patrzyłam, ale pewnie powoli zaczęłam podsypiać. Nic mi się nie śniło, ale może to i lepiej, bo ostatnio podczas snu rozgryzłam sobie policzek od środka i się obudziłam plując krwią :)

02.02.2005
02:15
smile
[267]

Siwy4444 [ Senator ]

Ale gorefest! Od rana krew! RoaR! Nie musisz się bać. Kontroluję to. Chyba. ;)

Niestety jeszcze jakiś czas będę zmuszony odpierać ataki i odrzucać propozycje wszelkich pijatyk. Czego oczywicie żałuję. ;)
Tak, teraz już wiem. A co jesteś w takim razie?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 02:14:42]

02.02.2005
02:23
smile
[268]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

<patrzy podejrzliwie> Coś za dużo emocji wykazujesz jak mówisz o krwi... ;) Oddychaj głęboko, bo jeszcze Ci zaszkodzą ;)

Tym bardziej będę sugerować jakąś popijawę :> Uwielbiam się znęcać nad bezbronnymi. W dzieciństwie wyrywałam nóżki pająkom i skrzydełka muchom.
Co jestem? Gwiazd.
Nie wiem czy dałoby się dokładnie określić co jestem. Na pewno dało się określić co NIE jestem i w tej kwestii Cię uświadomiłam w poprzednim poście :)

02.02.2005
02:25
smile
[269]

Siwy4444 [ Senator ]

Hmm, pytałem o muzykę.

Nie wykazuję żadnych emocji mówiąc o krwi. Jestem oazą spokoju. Mógłbym oszukać wykrywacz kłamstw. Tak mi się przynajmniej wydaje. ;)

02.02.2005
02:33
smile
[270]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Toż ja właśnie o muzyce. Do opisu muzycznego mojej skromnej osoby można by użyć wielu określeń, ale na pewno nie pojawiłoby się tam słowo "heavy" tudzież "power" tudzież jakiekolwiek pochodne, bo to kompletnie nie moje klimaty :)
Nie umiem się opisać, ale mogę wyeliminować to, co kompletnie nie pasuje.

Oaza spokoju, tak? <patrzy jeszcze bardziej podejrzliwie>
Gdyby nie fakt, że moją życiową postawą jest obojętność, to bym się przejęła tym jak próbujesz teraz kłamać i szybko uciekła. No ale jest mi to obojętne, a do tego leniwa jestem ;)

02.02.2005
02:38
smile
[271]

Siwy4444 [ Senator ]

No tak. Ja przyjaźnie o baliach krwi pochodzenia niewiadomego, a tu spotyka mnie obojętność. Gdzież spotkasz tak malowniczy krajobraz?! Nawet podczas swoich seansów z pejczami i rekinami to nie będzie to samo. ;)

Posłucham jeszcze trochę i idę grać w grę.

02.02.2005
02:46
smile
[272]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

"Przyjaźnie o baliach krwi". O bogowie. Taki sympatyczny rzeźnik-psychopata? Czuły morderca, uroczy zabójca, wrażliwy gwałciciel i przyjazny szaleniec.
Teraz to się dopiero boję.

Słuchaj, słuchaj [a czego?]
I graj, graj [nadal to samo?]
Ja powoli zaczynam się mentalnie przygotowywać do wylegiwania cielska w łóżku.

02.02.2005
02:54
smile
[273]

Siwy4444 [ Senator ]

Chyba lubisz się bać. Nie było ani słowa o zgwałceniach tak na marginesie. ;)

Słucham Coffee Grinders i Dead Infection. Łomot że aż dekiel odskakuje. Świetnie resetuje niepotrzebne informacje z Filozofii Prawa. Mam nadzieję że niepotrzebne... ;)
Gram w to samo.

Miłego wylegiwania w pościeli. Chyba że preferujesz hamaki. ;)

02.02.2005
03:12
smile
[274]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie? Widać sobie dopowiedziałam ;)
Nadinterpretacja, rozumiesz.

Z Coffee Grinders nigdy nie było mi na tyle po drodze, żebyśmy bliżej się poznali, aczkolwiek nazwa obiła mi się o uszy. Z Dead Infection miałam o wiele więcej do czynienia.
Na fali zatęsknienia za kilkoma rzeczami i tak nadal jechałam dzisiaj na Carcass & Limbonic Art.

Nie lubię hamaków. Zawsze z nich wypadam kiedy próbuję się wdrapać do środka :)

Idę poczytać. A właściwie to najpierw idę ponownie włożyć oczy, które paręnaście minut temu wyjęłam w łazience ;)
Miłej reszty nocy. I snów - obowiązkowo o paprociach. Siwych ;)

02.02.2005
03:28
[275]

Siwy4444 [ Senator ]

Stęskniona? Niedobrze. Może stąd ta nadinterpretacja. ;)

Limbonic Art zajebiście grali.

Widzisz. Niepotrzebnie wyjmowałaś piętnaście minut temu. Wszystko przez tę nerwowość.

Siwe paprocie. Nieźle. :)
Miłych snów. O paprociach w gwiazdki, mogą być siwe.
:)

02.02.2005
07:39
smile
[276]

yagienka [ pułapka na Misia ]

A Ci tylko o paprociach, a o mchu to nie łaska:P))
Niestety muszę jechać, jak zwykle mi się nie chce, trzymajcie za mnie kciuki, czy co tam chcecie i do zobaczenia w czwartek w MA!!

02.02.2005
09:30
smile
[277]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Groargh, ludzie ratunku, chyba jestem także i również nosicielem "twph", grrrrooarrgghhh :D

02.02.2005
09:55
smile
[278]

artaban [ swamp thing ]

Yans --> Zapewne wyssałeś z mlekiem matki. Czy kogo tam mają warszawiacy :)

02.02.2005
10:06
smile
[279]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Kermit ====> ale nie wiesz nawet jakim to jest dla mnie wstrząsającym odkryciem :D

02.02.2005
10:11
smile
[280]

artaban [ swamp thing ]

Yans --> Wiem, wiem :) Widzę jakim rozstrzęsionym fontem to napisałeś :)

02.02.2005
10:33
smile
[281]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

GROARGH!

Kolano nadal nie funkcjonuje, chyba będę musiał iść do lekarza...

Kermit-->warszawiacy mają Syrenkę :P

Uwaga, pod poniższym linkiem za jakieś 10 minut będą dostępne moje zdjęcia z sanek, zapraszam do ssania :P

02.02.2005
10:45
smile
[282]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a Białostoczanie maja Sarenke:)))))))

02.02.2005
10:47
smile
[283]

artaban [ swamp thing ]

ILEK --> Dupa :P Mamy żubra :P

02.02.2005
11:11
smile
[284]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Kaczka - to max. co moze z Ciebie byc:))))))

02.02.2005
11:15
smile
[285]

artaban [ swamp thing ]

To, że mieszkasz między Kaczą a Pawią nie robi z ciebie eksperta od drobiu :) Trzeba jeszcze jakieś ptactwo na żywo zobaczyć, a nie tylko na półce w hipermarkecie :P

02.02.2005
11:28
[286]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe dialog dwoch moich kumpli podczas porannego spotkanka kacowego w niedziele:))

A: uch ale weekend, Clubbing na makasa:))
K: no niezle
A: a wy gdzie byliscie?? pewnie w Kaczce?? (pub na polach mokotowskich - przyp. red.)
K: nooo:)))
A: a no to Drobbing:))))))))

hue hue...

Kermit---->ale blizej mi do Smoczej:))))

02.02.2005
11:30
smile
[287]

artaban [ swamp thing ]

Iluś--> Smoczej? No, też mi nie wmówisz, że widziałeś na żywo :) A z mlekiem smoka to mogą coś wysysać mieszkańcy Małopolski :) Białostoczanie ssą żubra! :)

02.02.2005
11:31
[288]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Własnie dostałęm to na GG od Garretta, pasuja jak ulał :D

02.02.2005
11:59
smile
[289]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Bry & GROARGH... <tu ogólny bełkot>
Za godzinę powinnam być w pracy, a ja dopiero co wstalam i zastanawiam się leniwie, co zrobić na śniadanie.
Śnił mi się niesamowite rzeczy, kompletnie wykręcone, co więcej, śniło mi się kilkoro z Was [Shadow, Meghan, Hayabusa] - spotkałam Was w zakładzie fotograficznym w Lublinie, a z Meghan jechałam tam nawet pociągiem i wciąż musiałam ją wciągać do środka przedziału, bo próbowała wystawiać głowę przez okno, żeby trącać nią mijane słupy :D Ogólnie bardzo dziwna fabuła i bardzo dziwne kolory [sepia?], ale pełen wypas.

A następny wątek proponuję nazwać "WWWAiS - nosiciele twph". Sukces gwarantowany ;)

Pozdrawiam dosyć ciepło pomimo pogody i odpełzam do kuchni.

02.02.2005
12:02
[290]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

zaklepuje zalozenie kolejnej czesci...no moze nie tej co teraz bo sie nie wyrobie ale nastepnej:)))

02.02.2005
12:04
smile
[291]

Justa_ [ lady in blue ]

Gwiazd świetny tytuł, zrobi furorę :))

02.02.2005
12:05
smile
[292]

artaban [ swamp thing ]

Shadow --> Pterodaktyl wymiata! W następny weekend bierzemy latarki, żelazne racje, aparaty i szukamy pieczary!

02.02.2005
12:10
smile
[293]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ILECZKU --> z przyjemnością odstąpimy Ci ten zaszczyt :P Ba, dopilnujemy, żebyś to zrobił ;))

Taaaaak, ja też jestem ZA jeśli chodzi o szukanie pieczary pterodaktyla. Będziemy sławni! WWWAiS - nosiciele twph i odkrywcy pieczary pterodaktyla!!

02.02.2005
12:11
smile
[294]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Gwiazd ====> tytuł rewelka !!! Tylko czy aby nie jest zbiezny z jakimś z tysięcy istniejących już wątków :D

02.02.2005
12:13
smile
[295]

Justa_ [ lady in blue ]

jak w końcu brzmi apel do osób bez poczucia humoru? proponuje - wypie*****ć

02.02.2005
12:14
smile
[296]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Słusznie, zbieramy szprzęt i wyruszamy na poszukiwania. NIe straszne nam mutanty! (obawiam sie, że jak nas biedny relkit zobaczy, to zawały dostanie :P)

02.02.2005
12:14
smile
[297]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Justa---->nie zakladaj:))))))

02.02.2005
12:17
smile
[298]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pięknie statsujecie, przystępuję więc do zakładania części kolejnej :P

02.02.2005
12:23
smile
[299]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

To jeszcze zastatsuje by te 300 było ;p

02.02.2005
12:23
[300]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no dobra...to jest:))

02.02.2005
12:26
smile
[301]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Sioooooooooooooooooooooooooo! Zjeżdzać o tam ----->

02.02.2005
12:28
[302]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a nie...ja tu bede pisal:PPPP

02.02.2005
12:36
[303]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

aj tam Gwiazd...bedziesz sie pokoleniami przyszlymi przejmowac, masz cos z tego??:))

02.02.2005
14:24
[304]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Hayabusa--->w kursie to ty jestes ale idziesz tym najnizszym:)))))

Shadow--->to moze mala sesyjka pilki:)) u mnie ekipa zrobi ci kolano...albo w jedna albo w druga:))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.