GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pocieszyć dziewczynę ? cz. 56...

31.01.2005
02:38
[1]

Marksman [ Promyk ]

Jak pocieszyć dziewczynę ? cz. 56...

===========
INTRODUCTION
===========
Za oknem ciemno. Pada śnieg i do spółki z lodowatym wiatrem pogoda jest naprawdę nieprzyjemna... Cóż...zima pełną parą zawitała do nas na dobre. Gdzieś w bliżej nieokreślonym miasteczku, a w zasadzie na peryferiach, stoi piętrowy domek z wysokim pokrytym śniegiem dachem, pod którym znajduje się pokaźny strych. Na parterze palą się nikłe światełka a z komina unosi się siwy dym. Parking świeci pustkami (nie licząc maaasy śniegu i lodu), gdyż nikt przy zdrowych zmysłach nie opuściłby własnego lokum przy takich zawiejach śnieznych, chyba że w krytycznych wyjątkach... Wygląda na to że tylko stali bywalcy są obecni wewnątrz. Nad mocnymi, drewnianymi drzwiami na zardzewiałych łańcuchach widnieje mocno już podstarzały,pokryty grubą warstwą śniegu szyld z napisem: "J k po esz ć d iew ynę"...
Jednak w środku cały parter wyłożony drewnianą boazerią (troszkę odrapaną... po ostatniej imprezie). Na ścianach wiszą starodawne lampy naftowe, które dawały nikłe światło... teraz nikomu nie chce się wychodzić z cieplutkiej karczmy po naftę. Dookoła porozwieszane są plakaty pewnej pięknej kobiety w całkiem niejednoznacznych pozycjach. To nasza patronka: Jessica Alba. Przy ścianie znajduje się kamienny kominek, w którym palą się rozżarzone do czerwoności drwa. Ciepło bijące z niego daje poczucie bezpieczeństwa. W pobliżu stoi kilka drewnianych stołów, dookoła których zebrali się stali bywalcy. Przy pierwszym z nich siedzą: Coy2K - To właśnie dzięki jego pracy, wnętrze karczmy wygląda tak ciekawie. Trzeba przyznać, że całkiem niezły z niego dekorator. Tuż obok, z do połowy pełnym kuflem piwa, siedział SULIK, ale gdzieś go ostatnimi czasy wcięło... poszukiwania trwają... Kilkudniowy zarost odstawał mu z twarzy, gdyż ostatnimi czasy nie miał czasu na niepotrzebną higienę. Zajęty był zgłębianiem tajników alkoholu oraz metodami jego pochłaniania i właśnie to zajmowało mu większość życia. Rozmyślał nad czymś i chyba nikt i nic nie był w stanie zgadnąć o czym... może go porwali... a jego gnębiło przeczucie... :) Na krześle obok siedzi niejaki Mad_Angel, jednak tylko duchem, ponieważ ciałem leży pod stołem.. :) dookoła niego walają się puste butelki i kufle po piwie. Będzie ich ze dwadzieścia. Nie zmienia to faktu, że gdy jest trzeźwy (czy też nie :]) zawsze można z nim pogadać o czymkolwiek. W szczególności lubi typowo męskie tematy w stylu "pogadajmy o kobietach". Przy drugim stoliku zażarcie debatują Coolabor, Arcy HP i bartushan. Oczywiście naprzeciw tychże postaci stoją kufle z piwem, niektóre puste niektóre pełne... Ten pierwszy najlepiej ze wszystkich wie jakie są najlepsze filmy, na co warto pójść do kina (szczególnie z dziewczyną i co z nią w nim robić :])i jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania filmu. Arcy HP to człowiek jeszcze dość młody ciałem, ale umysłem wybiega daleko w przyszłość. Nie zmienia to faktu że sączy browary na równi z innymi i co najważniejsze: zna się na kobietach! (choć często boryka się z problemami "technicznymi" jak chce wyjechać do jednej...) bartushan natomiast... co tu dużo mówić. Pójdzie z Tobą do spowiedzi jak i uda się nawet na satanistyczną imprezę. Niezniszczalny koleś. :) Podobnie jak reszta piwo to jego paliwo. Za świeżo wybudowanym barem stoi barman KaM1kAzE® To dzięki niemu bywalcy mają co pić, gdyż co jakiś czas udaje mu się zwędzić spod hipermarketów ciężarówkę z dostawą browarów. :) Naogół jest spokojny, lecz gdy go ktoś wyprowadzi z równowagi to... (...) ...dlatego zawsze ma przy sobie ostry niczym brzytwa i długi niczym szabla, zakrzywiony nóż. Na szczęście jeszcze nikt go nie zdenerwował na tyle, żeby zrobił z niego użytek. W chwili obecnej nalewa n-te piwo do kufla, tym razem dla siebie. Spijając potężny łyk podchodzi do stolika i dołącza się do rozważań i dyskusji. Tuż obok, przy stole bilardowym, zmęczeni gadaniem i myśleniem, grają: Jerryzzz (znany również jako Jerzy), S1KoR©, Qba19 i -=chudy=-. Jerryzzz popijając niewiadomo którego już browara, usilnie stara się trafić w tą cholerną białą bilę, ale coś mu nie idzie... Ciągle myśli o kimś... o niej... o tej jedynej... Nie musi już opracowywać nowych technik na podryw... Ciągle zastanawia się co zrobić, aby być z Nią cały czas... każdą wolną chwilę... jak uczynić ją szczęśliwą... pannę Asię... sposób znalazł... całkiem skuteczny :)
S1KoR© z kolei ćmiąc najwyższej klasy cygaro (nieoficjalnie wiemy, że był kiedy Hawajskie dziewczyny zwijały tytoń na swoich udach tworząc je... szczęściarz... jakimś cudem wrócił z Kuby bez większych problemów), puszcza kółka z dymu. Cierpliwie czeka na swoją kolejkę w bilarda (znaczy, aż Jerryzzz w końcu trafi w tę bilę...:) ). Oczekiwanie umila mu oczywiście pełny kufelek z piwkiem, który niebawem będzie pusty. Zastanawia się gdzie pojedzie na pomaturalne wakacje... Ale dla niego i KaM1kAzE® odpowiedź jest jasna. :) Pojadą nową bryką Kamyka tam gdzie od zawsze jeżdżą i jak zawsze spróbują poznać nowe kobiety :)
W końcu teraz bedzie sportowa bryka z umc umc w środku, wiec i wzięcie będzie większe! :> Dzięki S1KoR'owi w karczmie stoi sprzęt audio (gdyby się zjawili niebiescy - my tutaj nic nie wiemy...), z którego po cichu sączy się muzyka dodając tym samym uroku całej atmosferze. Qba19 z kolei, siedzi na czarnym hokerze i czeka na swoją kolejkę w bilarda... Zastanawia się gdzie pojedzie z dziewczyną swoim nowiutkim Subaru Imprezą WRC... :) Natomiast -=chudy=- stoi z boku przyglądając się partyjce bilarda. Jednak wygląda jakoś... nieobecnie... Jest z nami tylko ciałem, a duchem... chyba tylko on wie gdzie. Stoi nieruchomo, ściskając mocno kufel piwa w dłoni... Podchodzi do niego Oxydrene i machając palcami przed oczyma, sprawdza czy -=chudy=- w ogóle kontaktuje. Stwierdziwszy ze jednak nie, prosi barmana o piwo i dosiada się do stolika. Zastanawia się co się dzieje z -=chudym=-... czyżby zasnął na stojąco?
Na piętrze słychac jakieś kroki... Po chwili w przejściu pojawia się ONA... To Kozia, młoda i piękna kobieta, swoim wdziękiem i wyglądem powala wszystkich na kolana... Nawet -=chudy=- zobaczywszy ją, powrócił do zmysłów i uśmiechnął się pod nosem :) Wszyscy zastanawiają się, czemu zawdzięczamy Kozi jej ciągłą obecność w wyłącznie męskim towarzystwie... Zaraz za Kozią pojawia się Marksman (oficjalnie będący wolnym strzelcem i amantem pewnej Ani... hmmm... obrotny koleś...). Do karczmy dołączył niedawno, ale to właśnie dzięki niemu jest u nas weselej... dzięki niemu także jest tu Kozia... Ciekawe co robili razem u góry? (lepiej nie wspominajmy o tym Ani...) :)
Ni stąd ni z owoąd rozlega się pukanie do drzwi... S1KoR© otwiera i widzi zmarzniętą, piękną dziewczynę. To Bettka niewiadomo skąd do nas trafiła :) Słychać jakby coś spadło... i Marks zbiera szczenę z podłogi... "Jaka ona śliczna" mówi pod nosem... Ślicznotka na początkek dostaje od barmana grzane piwko, potem rozgaszcza się w karczmie... i o dziwo: wcale nie planuje nas opuścić :) Oczywiście Markos z Nyhos'em zaraz się do niej dosiadają i umilają czas swoim towarzystwem... Gdzieś z tyłu przysiadł kaies i samotnie popija winko z gwinta... Ale przeciez nie pozwolimy, żeby sam wypił całą butle :>

-----
Info
-----

W tym wątku dyskutujemy na temat sposobu podrywania dziewczyn, pocieszania ich, zdobycia ich serc oraz wszystkiego, co z nimi (i nie tylko) jest związane. Czytając poprzednie części można naprawdę się wiele ciekawego dowiedzieć :) Stali bywalcy jak zawsze służą dobrymi radami, pomagają w nietypowych jak i typowych sytuacjach dotyczących płci pięknej. Jeżeli to właśnie Ty borykasz się z trudnościami i problemami z kobietami, powiedz o co chodzi, a nasi ludzie na pewno znajdą jakieś rozwiązanie :] Ostatnio zawitały do nas także nowe twarze, którym obecnie pomagamy. Jeżeli Ty chcesz zyskać pewność siebie, zadać jakieś pytanie albo po prostu pogadać - nie krępuj się! Wal śmiało! Nie masz przecież nic do stracenia, a wręcz przeciwnie! Dzięki nam możesz tylko zyskać! :)

(prosimy tylko o podawanie kilku kluczowych informacji, które są wręcz niezbędne do naszej analizy i pomocy. Podaj swój wiek, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie poznałeś/widziałeś dziewczynę, jakie są twoje plany w stosunku do niej oraz wszystko, co uznasz za pomocne :])


---------------------
Lista bywalców:
---------------------

- Arcy Hp
- bartushan
- Bettka
- -=chudy=-
- Coolabor
- Coy2K
- ^_^czacha^_^
- dHq
- EwUnIa_kR
- Immothep
- Jerryzzz
- kaies
- KaM1kAzE®
- Kozia
- Mad_Angel
- Markos
- Marksman
- Mazio
- Nyhos
- Oxydrene
- Qba19
- S1KoR©
- Stranger [Gry-Online]
- Sulik

+ BONUS: Jessica Alba


----------------------
Co na patelni:
----------------------
Nowa kobita w karczmie...
się ktoś o kogoś z kimś tu potłukł...
Leczymy rany...

n'Joy ™
___________________

Ogłoszenia parafialne:


Ewunia w bywalcach


OGŁOSZENIA WAŻNE
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)



----------------------
Poprzednia część:
----------------------

31.01.2005
02:39
smile
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no wreszcie "graficznie" wstępniak w porządku :)

pierwszy! :>

31.01.2005
02:39
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* przyszła zobaczyć kto przezył*

31.01.2005
02:39
[4]

Marksman [ Promyk ]

Jadymy z tym koksym!!

Kamyk - bo na "podglądzie" 3 razy sprawdzałem

31.01.2005
02:40
[5]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - oba my przeżyli

31.01.2005
02:41
smile
[6]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Siostra ---> na razie mamy "time out" bo przyczyna se poszła..... o_O

31.01.2005
02:41
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czuje się zaszczycona...

31.01.2005
02:42
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

że go nie zakatrupiwszy? :>

31.01.2005
02:43
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

----------------------------->

31.01.2005
02:44
[10]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - cym?? *domyśla się, ale woli przeczytać*

31.01.2005
02:45
[11]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

------------------->

31.01.2005
02:48
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ogłoszeniem parafialnym;)

31.01.2005
02:49
smile
[13]

Marksman [ Promyk ]

*kłania się*

31.01.2005
02:51
[14]

Marksman [ Promyk ]

powinienem się zabrać za robotę... mam jeszcze jeden film do przekonwertowania...

31.01.2005
02:58
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja nie mam ochoty się za nic brać...bo to na co mam ochotę jest jakby...poza zasięgiem...chociaż bardzo blisko...* patrzy na L&M*

31.01.2005
03:02
smile
[16]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

siostra ---> no to po co L&M tam leży??? Kusi na pokuszenie tylko.... :/


GoodNighT :*:*:*:*:*:*:*

31.01.2005
03:05
[17]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - ja też... ale obiecałem...

Branoc...

31.01.2005
06:52
smile
[18]

S1KoR© [ alkoholik ]

dziendobry..to ja do szkoly uciekam :] milego dnia wpadlem zyczyc :]

31.01.2005
09:06
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dzieńdobry panowie..zimno jak nie wiem ...w krakowie przynajmniej...warunki atmoferyczne nasuwają mnóstwo pomysłów na spedzenie czasu z ukochaną osobą;)w ciepełku of korz...

nie wszyscy pewnie macie ferie więc tym co idą do szkoły : patrzcie pod nogi:D
a tym co zostają w domku miłego leniuchowania:P


zostawiam buziaczka na poprawę nastroju dla tych co wstali lewa nogą--->:*

31.01.2005
09:11
[20]

Shadow^^^ [ Centurion ]

No ja mam zaj****e ferie w biurze po 10 godz. dziennie:((( full wypas...o wolnym to sobie moge jedynie pomazyc....a wczoraj z dziewczeciem do 2 w nocy na sankach echhhh czego sie nie robi dla kobiet :P

31.01.2005
09:41
[21]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jajkomaniacy łączcie się!

Sieeema bracia i siostry :D

31.01.2005
11:59
smile
[22]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Witam wszystkich zarówno w nowym dniu jak i w nowej części :D

31.01.2005
13:21
smile
[23]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Kurde znów się zagapiłem...

31.01.2005
16:52
smile
[24]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Dziabol------>
ja też się zagapiłem :P myślałem że załapię się na początek stawki a tu wałek

31.01.2005
17:26
[25]

Marksman [ Promyk ]

Dobry...

Cholerne białe pieroństwo...
Mam już dość... komunikacja się spóźnia, trudno się gdziekolwiek dostać...
Ja chcę odwilż...

31.01.2005
18:20
smile
[26]

Jerryzzz [ Senator ]

LUDZIE I LUDZISKA!

Ja oczywiscie zyje i sledze karczme na bierzaco! Tyle ze w wersji off-line, bo przez ferie
siedze, niestety, na pieprzonym modemie. Teraz kilka slow podsumowania: szyfr Kenny'ego to
bylo totalne przegiecie. Nie wiem nawet o czym wtedy pisaliscie, bo nie chcialo mi sie tego
tlumaczyc. Obiecuje, ze jesli jeszcze raz zobacze go w karczmie, to osobiscie wyrwe jaja.
Golymi rekoma! Mam ferie, ale sa ta ferie ch***e, a to dlatego, ze mam za duzo pracy, a w
ostatni tydzien musze sie wziasc ostro do nauki, co tez nie nastraja mnie zbytnio optymizmem.
Poza tym krew mnie zalewa, jak pomysle, ze A. przez tydzien byla w gorach, a teraz jest na
zimowisku i z nieoficjalnych zrodel wiem, ze jest tam sporo nieznanych jej chlopakow. Jednym
slowem, jestem w gotowosci. Jakby co to pozyczysz noz, prawda Kamyk? Chociaz staram nie
dopuszczac do siebie tej mysli *a kysz! a kysz!*. Bedzie dobrze, przeciez musi byc, nie?
Teraz slow kilka odnosnie posta Presia z czesci 54.

1. Dziewczyna jest istota, ktora za wszelka cene chce abys spedzal z nia jak najwiecej
czasu i szeptał jej mile słowka. A co z czasem dla kumpli??? A kiedy pojsc na piwko skoro
jestesmy umowieni z dziewczyna??? A z kim mozemy pogadac o niczym, gadac sprosne dowcipy jak nie ze swoimi kumplami??? Po jakims czasie stajemy sie jej niewolnikami, zapominamy o naszych przyjaciołach, a ukochana przez nas dziewczyna rzuca nas.


No stary, a czy myslisz, ze ja nie chce z nia przebywac w kazdej wolnej chwili? To ja sie
chyba tylko bede cieszyl, jesli ona rowniez bedzie chciala ze mna jak najczesciej przebywac!
A kumple i przyjaciele? Jesli sa to prawdziwi kumple, to powinni zrozumiec, nie? Bo
jesli nie, to co to za kumple?

2. W drugim punkcie chce sie skupic na wydatkach ktore wiaza sie z utrzymaniem dziewczyny.
Wiem ze pieniadze to nie wszystko i jezeli sie kogos kocha to nie powinno sie zalowac na ta
osobe zadnych pieniedzy, ale jednorazowe wyjscie do kina kosztuje dosc duzo. Nie wspominajac
juz o wszelakich swietach: Dzien Kobiet, Walentyntnky itp. ktore powoduja ze nasza i tak
skromniutka sakiewka chudnie w oczach


No to lap sie za jaks robote, jak kasy wydawac zal na kobiety! Moze tez narzekalbym, gdybym
nie dostawal stalej miesiecznej wyplaty, ale na pewno nie siedzialbym bezczynnie na dupsku,
tylko szukal mozliwosci zarobku. Otwarcie mowie o sobie, ze jestem len nie z tej ziemi, ale
na zarobienie dobrej kasy zawsze jestem chetny, chocby kosztowalo mnie to duzo sil!

3. I najgorsze: Jak poznamy jakas fajna na poierwszy rzut oka dziewczyne to zazwyczaj
albo:
a) Jest w towarzystwie jakis umiesnionych kafarów


No to wtedy LU mu w morde! :D

b) Ma czesto doczynienia ze slugami prawa

Jak sie szuka kobity w poprawczaku, to moze i tak ;)

c) jest cpunka, pijaczka, narkomanka

Jak wyzej ;)

d) nie lubi naszych przyjaciół

Hmmm... A to juz po prostu jest pech :] No to moze zabic przyjaciol? ;)

e) ma chlopaka (patrz pkt a)

Patrz: odpowiedz na punkt a)) ;)

f) puszcza sie na lewo i prawo

Jak sie szuka kobity pod latarnia, to moze i tak ;)

Z kolei zniesmaczyla mnie odpowiedz Coya, ktory od razu stwerdzil (moze pol zartem, pol
serio), ze Presio to gej. To nie bylo mile, najwyrazniej Presio ma problemy z kobietami, raz
sie na jakiejs przejechal (prosze bez skojarzeh, hyhy :D) i teraz ma ich dosc. Tez tak mialem
przez pewien czas, dopoki nie spotklem A.

A tak ogolnie, to ide w srode na koncert kapeli kumpla "Chaos" i zamierzam dobrze sie bawic.
I niech no ktos teraz sprobuje mi popsuc humor tego dnia, to nie daruje!

Jak bede w srode na miescie, to planuje zrealizowac swoje jedno postanowienie. Nie wiem
dlaczego, ale strzelilo mi cos do lba, zeby zlozyc wizyte rodzicom A. Chce jej przekazac
przez nich opowiadanie dla Niej, a zalezy mi, zeby przeczytala je zaraz po swoim powrocie.
Nie wiem czy to dobry pomysl, ale w koncu raz sie zyje, nie? :D

Ponadto dzieki wszystkim, ktorzy sie o mnie pytali. Najwyrazniej nie byli uwaznymi
czytelnikami karczmy, bo przecie pisalem wczesniej, ze bede teraz siedzial na tym cholernym
modemie :] Mimo to, dzieks za troske!

Pozdrawiam wszystkich i informuje, ze do normalnosci (czytaj: stalego lacza) powroce w
niedziele. Trzeba w koncu nadrobic te zaleglosci i nabic troche postow, nie? :P

Aha, mam jeszcze pytanie do obeznanych w temacie: warto wybrac "Jedną Ideę"? czy warunki są
korzystne? Ja tam jestem w tym zielonym, dlatego prosze was o rady, gdyz zamierzam niedlugo
zaopatrzyc sie w koma i nie wiem na co sie zdecydowac. Bylbym dzwieczny za wszystkie rady.

Pozdrawiam wszystkich, a zwlaszcza Ewunie_kr i Briska, ktorych katem oka tu widzialem :)
Do zobacznenia w niedziele!


BTW: Jak jest? :>

31.01.2005
18:24
[27]

Brisk. [ Chomik ]

<recon squad coś wyniuchał>

Jerryzzz oooo :> <sprawdza czy Jerryzzz mu nie podpadł czyms czasem....póki co czysto> No to dzięks za pozdro i nawzajem :>

31.01.2005
18:27
smile
[28]

techi [ Legend ]

Jerryzz się zaćpał;] Ten modem ma na niego zły wpływ:)

31.01.2005
20:55
[29]

S1KoR© [ alkoholik ]

jery----> co do tych punktów i twojej ich interpretacji to sie nie zgodze a raczej nie tylko na wlasnych ale na wielu innych przykladach stwierdzam ze jednak jak sie juz spotka niby fajna babke to albo zeczywiscie jest taka jak pisal presio albo ja mam takiego pecha ze niewiem :/ to mnie albo presladuje albo tak zeczywiscie jest ze nie ma normalnych dziewczyn ktore jak poznam to wiem ze moge jej pozniej zaufac i pozniej takie tam pierdoły...troche to chore...

a tak ps. to dzis dowiedzialem sie ze zdalem probna maturke:] teraz tylko czekac 2 miechy i juz ta wlasciwa wiec bede rzadziej wpadal bo biere sie za nauke...

31.01.2005
20:56
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jerryzzz..pozdrowionka zazdrośniku:D

31.01.2005
21:14
[31]

Marksman [ Promyk ]

Jerryzzz - Jedna Idea - ceny porównywalne z konkurencyjnymi... a więcej mogę powiedzieć jak mi odpowiesz: abonament, karta czy mix??

31.01.2005
21:46
[32]

EwUnIa_kR [ Legend ]

odpowie ci:D w niedzielę;D

31.01.2005
21:49
smile
[33]

EspenLund [ Live For Speed ]

no i jak Tam zyjecie :p
a zycie toczys ie dalej


:P:P:P:P:P:P:P:

31.01.2005
22:04
smile
[34]

Weakando [ Senator ]

Źle żyje... Jestem chory, źle się czuje, mimo to musze chodzić do szkoły i mam ochote na ciasto z gorącą herbatą lecz mam tylko herbate :(

31.01.2005
22:27
smile
[35]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe Jeryz zniesmaczyła czy nie to niestety juz nie moj problem, jesli ktos sklada wypowiedz taką jaką składa. No chyba że taka osoba jest naprawde nieatrakcyjna i gdy podchodzi do jakiejś ładnej dziewczyny, by zagadać/umówić się z nią, ta parska śmiechem, ale to nie powod, zeby sądzić ze kazda dziewczyna jest zapitą dziwką puszczającą się na widok bling blings i kolesia w stuningowanej furze.

A co do Twojej panny, ktora calkiem niezle sie bawi w gorach :)))) hehehe no coż... nie będę kończył, bo się jeszcze podłamiesz :)

31.01.2005
22:42
smile
[36]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Yo.

czy ktoś mi powie co to k****wa jest?!?!?!?!

Zaraz kogoś opier**ole siarczyście coś czuje....

31.01.2005
22:50
[37]

Coy2K [ Veteran ]

no coż pociagnął sobie szydere z tej karczmy i tyle. Do Poetyckiego Smoka nam sporo brakuje wiec my padlismy ofiarą tego wątku :)

31.01.2005
22:53
smile
[38]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jak ja mu zrobie szydere to polecą punkty za tamten wątek..... tylko sie przeloguje...

31.01.2005
22:53
[39]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamyk-->:*:*:*:* sorry że cię zdenerwowałam ale poczułam to samo co ty..zresztą widziałes mój kom..

Weakando----------------------------------->

a tak wogóle to dobrywieczór...

31.01.2005
22:56
[40]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

czesc sista.... :*:*

Hmmm... zastanawiam sie jak to rozegrać....

31.01.2005
22:59
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

miś się będzie cieszył jesliuda mu się ciebie sprowokowac tym watkiem...

31.01.2005
22:59
smile
[42]

Coy2K [ Veteran ]

Kamyk zaloguj się jako Soulcatcher ;-)))

31.01.2005
23:03
[43]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Siostra ---> prowokacja???? nieee.... raczej lecenie sobie w ch***!

Prowokacja troszke inaczej wygląda....

Coy ---> taaa... daj mi logn i hasło :) jak do deluxe... :>

31.01.2005
23:03
smile
[44]

Qba19 [ Junior WRC ]

Zawsze myślałem że Sulik to Soul :o

31.01.2005
23:30
smile
[45]

S1KoR© [ alkoholik ]

qba---> hehe w sumie rażąco podobne xywki ;]

31.01.2005
23:31
smile
[46]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

damn... weźcie mi tamten wątek jakoś usuńcie z monitora bo bym chętnie powiedział co myślę....
panu artaban.... normalnie ma typowo WARSZAWSKI poziom yntelektualny i poczucie humoru.... :/
Zresztą jak ich cała reszta...... o_O
*wali głową w ściane*

31.01.2005
23:36
[47]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Qba19-> <hahaha>
przeturlałes mnie;D idę skopiowac to sulikowi<hahaha>



p.s. pozdrowienia dla szpiegów ze stolycy

31.01.2005
23:38
smile
[48]

Weakando [ Senator ]

KaM1kAzE® ---> Olej to... po co będziesz sobie głowe zawracał i tylko się niepotrzebnie denerwował... Aha i nie każdy warszawiak jest taki ;)

31.01.2005
23:40
[49]

SULIK [ olewam zasady ]

Ktory mnie zdemaskowal ?
przyznac sie :)

31.01.2005
23:40
smile
[50]

Qba19 [ Junior WRC ]

Oj a już myślałem że żart mi się nie udał. niemniej jednak fakt. głupi żart oj głupi.

31.01.2005
23:47
smile
[51]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Taaakkk.....

Pomachajmy ELICIE ZE STOLICY! :]

Dzieci specjalniej troski tego potrzebują jak widze :)

31.01.2005
23:49
[52]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - wiem... ale od odpowiedzi na to pytanie wiele zależy...
Sulik - przyznaję się... ale do czego?? *rozgląda się*
Kamyk - olej to... szkoda nerwów...
Qba - gdyby zdarzyło mi się psioczyć na jakiegoś Kubę - nie miej mi za złe... jeden mi znacznie podpadł...

Mam dzisiaj pecha - utopiłem telefon... może będzie chodził jak wyschnie... może...

31.01.2005
23:50
smile
[53]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Machac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej ;]. Ale tu machamy najlepiej :D

Ahaha SULIK zawsze wie w ktorym momencie wejsc :D> Jak tam sesja??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:49:12]

31.01.2005
23:53
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marks--> suszarka do włosów..


kurde..czuję się jak w domu wielkiego brata...ale też pomacham do kamery ..

* macha *

01.02.2005
00:08
[55]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - poczekam, aż obschnie na grzejniku... bez baterii, żeby go szlag nie trafił...

01.02.2005
03:00
smile
[56]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

GoodNight :)

01.02.2005
03:05
[57]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - już się tracisz?? nie za wcześnie?? Branoc...

01.02.2005
03:14
[58]

Coy2K [ Veteran ]

tez ide spac :)
dobranoc
ps Kamyk thx, I owe you one :)

01.02.2005
03:15
[59]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jeszcze chwile posiedze, ale Coy mi zapchał łące i GOL mi tak muli ze cześć :)

Pozatym umęczon dzisiajszym dniem jestem..... słucham sbie muzy z internetowego radia... ale zataz sie teleportuje do wyra...

01.02.2005
03:16
smile
[60]

SULIK [ olewam zasady ]

Mad - jak to sesja trwa i nie chce sie skonczyc

01.02.2005
03:16
smile
[61]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

Coy ---> n/p bro :>

Jakbyś coś jeszcze chciał zag(g)adaj :)

Hope U like it :)

n'Joy™ :>

01.02.2005
09:58
smile
[62]

Marksman [ Promyk ]

Dobry... nie zaspałem... jest pozytywnie...

01.02.2005
10:00
smile
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

;)

01.02.2005
10:17
smile
[64]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - Ty jeszcze nie śpisz, czy już nie śpisz??:>

01.02.2005
10:24
smile
[65]

EwUnIa_kR [ Legend ]

byłam już na zakupach...wykąpałam się...zjadłam śniadanko..i biorę się do pracy;)

wczoraj zawaliłam noc:|..nie wiem jak to się stało....

01.02.2005
10:27
[66]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - ja już na zajęciach siedzę... nudzi mi się jak nigdy...

Co do nocy - nawet się wyspałem...:>

01.02.2005
10:29
[67]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nudzisz się mówisz....

* knuje *

01.02.2005
10:39
[68]

Marksman [ Promyk ]

Bardzo bardzo... gdyby nie Justyna (sorry Sikor) to bym zasnął tutaj... mimo, że nie chce mi się spać...

*pierwszy raz widzi kogoś kto nie umie grać w warcaby*

01.02.2005
10:41
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie warcaby tylko wykłady:>:>:>

nieuki:D

01.02.2005
10:43
[70]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* 100 lat nie grała w warcaby..idzie zagrac *

01.02.2005
10:49
[71]

Marksman [ Promyk ]

wy - co?? pierwszy raz na oczy to słowo widzę..

01.02.2005
10:51
smile
[72]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nieuki<hahaha>

jak się ktos nie chce uczyc to jest nie uk:D

01.02.2005
10:52
[73]

Marksman [ Promyk ]

na kurniku??
gdzie??
jaki nick??

*niestety nie ma tu żadnego komunikatora...*

01.02.2005
10:54
[74]

Marksman [ Promyk ]

Ja nie mówię, że nie chcę się uczyć...
Ja tylko mówię, że gościu nudzi... a teraz to go gdzieś wcięło...

01.02.2005
10:55
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

uczę się..
towarzyska --> cruuella

01.02.2005
11:10
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wydaje misię czy ta gra jest nudna?

01.02.2005
11:14
[77]

Marksman [ Promyk ]

nie wydaje ci się... tylko uczenie tego kogoś kto jest "zielony"...

Podyktował zadanie...

01.02.2005
11:19
smile
[78]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gram z jakąś 12 latką:|

01.02.2005
11:23
smile
[79]

Marksman [ Promyk ]

*sprawdza czy nie jest 12 - latką*

01.02.2005
11:27
[80]

Marksman [ Promyk ]

Znikam stąd...

Będę po południu/wieczorem...

01.02.2005
11:29
[81]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jakpomachasz to znaczy że ni ejestes..;

narazkas

01.02.2005
11:39
smile
[82]

Arkulus [ Konsul ]

Misiamy ją:D:D:D:D::D

01.02.2005
14:27
smile
[83]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Doberek wszystkim :)
Kolejny piękny dzień i kolejne konwersacje w karczmie :D
A tak wogóle to czemu ostatnio tak mało osób jest w ciągu dnia?? :>

01.02.2005
15:30
[84]

Marksman [ Promyk ]

W końcu w domu...

Ta pogoda dobija... tak długo do domu dawno nie wracałem...

01.02.2005
15:34
[85]

mieszkolp [ Centurion ]

Na pewno nie z plaskacza albo zdradą. Kolacyjka czy coś romantycznego.

01.02.2005
15:46
smile
[86]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - *macha sobie* :D

Chyba to jednak nie ja...

01.02.2005
15:49
[87]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx---> chyba?:>

idę się położyć..zaglądnę do was wieczorkiem;)

01.02.2005
17:38
smile
[88]

Qba19 [ Junior WRC ]

Dobry...
yhm co za dzień spałem do 14 :)

teraz ide sie kapąć i wybywam na imprezke. sezon osiemnastek :D

01.02.2005
18:04
[89]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - na pewno nie ja... na pewno pewno...

Telefon mi chodzi!! chodzi!! chodzi!!

01.02.2005
18:51
smile
[90]

S1KoR© [ alkoholik ]

heloł... wkoncu w domu :( mam dosc...jestem wykonczony, wszystko do dupy, pelno zaleglosci do odrobienia, zalamka z powodu wynikow z probnej matury..ehh...niech mnie ktos pocieszy :/

01.02.2005
19:00
smile
[91]

Jerryzzz [ Senator ]

A co do Twojej panny, ktora calkiem niezle sie bawi w gorach :)))) hehehe no coż... nie będę kończył, bo się jeszcze podłamiesz :)

>>> Jakos tak dzis z nia rozmawialem i watpie, zeby ci sie udalo :]

A co do komorki. No raczej karta odpada, mix mial moj brat i nie polecal, wiec zostaje abonament. Jakies rady?

01.02.2005
19:03
smile
[92]

S1KoR© [ alkoholik ]

nie :P

01.02.2005
19:06
[93]

Jerryzzz [ Senator ]

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :]

01.02.2005
19:09
[94]

Marksman [ Promyk ]

mix to taki abonament... i nie masz możliwości przekroczyć limitu kasy... (teraz jest inny niż ten stary),ale to Twój wybór:
https://www.idea.pl/portal/map/map/one_details?parent_id=103307 - info na temat abonamentu
https://www.idea.pl/portal/map/map/one_details?parent_id=103308 - info nt mixa...

Osobiście mam mixa... i poza tym, że jeśli w jednym miesiącu nie wykożystam całości kapitału, to w następnym muszę to zrobić, albo przepadnie - to jest wszystko oki...

01.02.2005
19:17
[95]

S1KoR© [ alkoholik ]

*this is only a test*

01.02.2005
19:18
[96]

S1KoR© [ alkoholik ]

fak...nie dodaje obrazków :/

01.02.2005
19:19
smile
[97]

Coy2K [ Veteran ]

Jeryzz to malo jeszcze kobitki znasz :) nie powie Ci zeby przykrosci nie robic :) zresztą Marks tez mial maly incydent i jak mowil na forum...nie poinformował o tym kogo trzeba :)))

01.02.2005
19:20
[98]

Jerryzzz [ Senator ]

Marks ---> danke! za info

01.02.2005
19:26
[99]

Jerryzzz [ Senator ]

Mimo wszystko jestem jak najbardziej dobrej mysli :) Wiec stay cool :D

01.02.2005
19:39
smile
[100]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Coy daj sie Jurkowi nacieszyc ta mysla ze jest dobrze :) A tak serio to nigdy nie mozna byc pewnym...Ja do dzis nie wiem co moja luba robila jak byla na wakacjach :) Ale nie wie co ja robilem...Na szczescie :)
Slyszal ktos Blitzkrieg Bop w wykonaniu Rob'a Zombiego?Genialne!Polecam wszystkim...I jeszcze takie pytanie...orientuje sie ktos o miejscach w ktocyh mozna nagrac Swoje demo?Oczywiscie cena w granicach rozsadku...I okolice Warszawy :)Jak jest?
Kozia, Bettka czemu Was nie ma? :( Pisac kurde!

01.02.2005
19:40
smile
[101]

Coy2K [ Veteran ]

kaies bo pewność niepewną jest ;-)

01.02.2005
19:42
[102]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Madre slowa :)

01.02.2005
19:43
[103]

Marksman [ Promyk ]

Na tym świecie pewna jest tylko śmierć... i to jedyna kobieta, która w końcu obsłuży wszystkich...

kaies -za dwa tygodnie będę w Wawie - jako, że widzę Cię ostatnio na forum - przydałby się jakiś kontakt...

01.02.2005
19:44
[104]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Zglosze sie do Ciebie na gadu :)

01.02.2005
21:32
[105]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

No czemu nikt nic nie pisze? Co jest z Wami?Czemu tu jest nudno?

01.02.2005
21:33
[106]

Coy2K [ Veteran ]

za rozrywke sie placi :P

01.02.2005
21:45
[107]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Ja mam abonament:)

01.02.2005
21:47
smile
[108]

Weakando [ Senator ]

S1KoR© ---> Mój Lancer :P Jak chcesz to mam jeszcze 3 tapetki podobne :)

01.02.2005
21:49
smile
[109]

EspenLund [ Live For Speed ]

Hmmmm... Ja jestem :)
nie ma co robić
z deczka nudno :(

01.02.2005
21:53
smile
[110]

Weakando [ Senator ]

EspenLund ---> Zawsze można wyskoczyć domu na zimowy maraton wokół bloku :)

01.02.2005
21:56
smile
[111]

EspenLund [ Live For Speed ]

nie mieszkam w bloku :):):)
teraz to mi się za bardzo nie chce biegac :)
moze nad ranem :)

01.02.2005
21:59
smile
[112]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

To dosc ciekawy pomysl :) Ja chyba pobiegam po schodach...Mieszkam na 7 pietrze to moze byc ciekawie :)

01.02.2005
22:20
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Se bastasse una bella canzone ...a far piovere amore .....si potrebbe cantarla un milione ...un milione di volte .........


01.02.2005
22:40
[114]

EspenLund [ Live For Speed ]

si si, bongorio :)

01.02.2005
22:54
smile
[115]

S1KoR© [ alkoholik ]

weakando---> hehe sorki to bylo przez pomylke...naczy sprawdzalem tylko czy mi obrazki w firefoxie dodaje ;] i akurat lancerek sie nawinął :]

bylbym wdzieczny ze te pozostale 3 tapetki co masz :D ---> krzysieksikora[at]o2.pl :]

01.02.2005
22:55
smile
[116]

S1KoR© [ alkoholik ]

ps. a furka dość wypaśna :D

01.02.2005
23:08
smile
[117]

pisz [ nihilista ]

zamiast piepszyć głupoty przez 56 części napisali byście porządny poradnik o pocieszaniu dziewczyn :>

01.02.2005
23:12
smile
[118]

Master_Mind [ Chor��y ]

Witam i proszę o rady :-) Jak pocieszyć fajną dziewczynę... w trakcie sesji. Zawaliła już jeden egzamin tak więc nadarza się ku temu świetna okazja :-) Z tego co wiem nie pije. Proszę o konkretne rady.

01.02.2005
23:17
[119]

EwUnIa_kR [ Legend ]

master---> pierwsze podstawowe pytanie:D

czy ona chce żebys akurat TY ja pocieszał?:D

01.02.2005
23:19
[120]

Coy2K [ Veteran ]

ahahhaa Z tego co wiem nie pije. Troche smiesznie to zabrzmialo :) a co ? alkoholem chciales ja pocieszac ? :)

01.02.2005
23:19
smile
[121]

Master_Mind [ Chor��y ]

Raczej nie :-)

01.02.2005
23:19
[122]

Master_Mind [ Chor��y ]

To znaczy jest jej to chyba obojętne kto ją pocieszy :-)

01.02.2005
23:22
[123]

EwUnIa_kR [ Legend ]

master--> ja moge tylko powiedzieć na co ja bym poszła;)

01.02.2005
23:23
smile
[124]

Master_Mind [ Chor��y ]

Słucham...

01.02.2005
23:30
[125]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co słucham? pisz jakie masz propozycje:D

01.02.2005
23:31
smile
[126]

Master_Mind [ Chor��y ]

Napisz proszę na co Ty byś poszła ;-)

01.02.2005
23:31
smile
[127]

Master_Mind [ Chor��y ]

Potrzebuję gotowca, ja nic sensownego nie wymyślę ;-)

01.02.2005
23:34
[128]

Master_Mind [ Chor��y ]

Przede wszystkim mam takie pytanko - czy próbować zaprosić ją samą czy może i koleżanki, z którymi w miarę się tam trzyma :-)

01.02.2005
23:35
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie...tak serio to może chłopaki ci coś doradzą..między nami jest za duża różnica wieku;)

01.02.2005
23:37
smile
[130]

Master_Mind [ Chor��y ]

Niekoniecznie... to, że jestem studentem niekoniecznie musi oznaczać, że jestem tuż po maturze :-)

01.02.2005
23:39
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no ok...po co koleżanki? jesli koleżanki to weź tez kilku kumpli...będziesz się głupio czuł sam wśród kilku kobiet ...a one bankowo zapamiętają każde twoje słowo..nie będą miały na kim skupić uwagi....( z doświadczenie wiem że staniesz się później tematem nr 1 na babskim wieczorze)

01.02.2005
23:40
[132]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Masater Mind ---> to zależy co planujesz żeby się później stało. Pozatym nie ma co Ci gotowców pisać, skoro nie chcesz sam nic wymóżdżć.... Generalnie to właśnie na tym polega. My ci możemy wskazać kierunek, ale tą drogą TY SAM musisz już pójść.

01.02.2005
23:43
smile
[133]

Master_Mind [ Chor��y ]

No dobrze, załóżmy, że biorę kolegów. Istnieje wtedy obawa, że podbiorą mi dziewczynę, którą sam chciałbym (w miarę możliwości) pocieszyć. Może wydać im jakieś instrukcje jeszcze przed właściwym wypadem :-)

01.02.2005
23:46
[134]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

powiedz mi co to znaczy "pocieszyć" w twoich ustach? A raczej postach :)

01.02.2005
23:46
smile
[135]

Master_Mind [ Chor��y ]

Poprawić jej samopoczucie i przy okazji subtelnie zwrócić na siebie uwagę.

01.02.2005
23:50
smile
[136]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Czyli: Masz jakieś plany wobec niej? :>

Zgadłem? :)

01.02.2005
23:52
smile
[137]

Master_Mind [ Chor��y ]

Być może. Zobaczę jak zareaguje, jak nie wypali mam jeszcze kilka zapasowych dziewczyn na oku ;-)

01.02.2005
23:53
smile
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

masz jej nr telefonu?

01.02.2005
23:54
[139]

Master_Mind [ Chor��y ]

Tak, zdobyłem podstępem chociaż osobiście wolałbym ją jakoś zaprosić na uczelni, najlepiej po zajęciach :-)

01.02.2005
23:56
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to może standard..coś odstresowującego jesli sesja...może kino..a później pizza czy coś...

albo powiedz jej że potrzebujesz kobiecej rady bo chcesz sobiekupić sweterek czy coś..możesz ją wtedy podstępem wyciągnąc do miasta a póxniej w podziękowaniu na kolację..

01.02.2005
23:57
smile
[141]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

BUUHAHAHAHAHAHA :>

Podziwiam twoje podejście :)

Typowo męskie :>

No a teraz do rzeczy:
Mówisz ze nie zaliczyła czegośtam na sesji...
Kurna... :/ cięzka sprawa, bo pocieszanie w stylu "nie martw się, będzie dobrze" nic nie da... Trza by coś konkretnego wymyśleć :) Tylko pytanie brzmi.. co?

Jak wyleci ze studiów nie bedzie wesoło, więc trzebaby zrobić "coś" żeby nie wyleciała... Tylko znowu pytanie: co?

Nie wiem, bez kitu.. Skoro czegoś nie zaliczyła, to znaczy ze nie do końca to coś kuma. Jeśli przypadkiem TY jesteś w tym CZYMŚ dobry, zaoferuj jej swoją pomoc, a na pewno zostaniesz zauważony :) I wynagrodzony :) Potem to już kwestia rozegrania i jest twoja :)

02.02.2005
00:00
[142]

SULIK [ olewam zasady ]

Master_Mind: "Niekoniecznie... to, że jestem studentem niekoniecznie musi oznaczać, że jestem tuż po maturze :-)" - no to oznaczaa jedno, ze do matury jeszcze daaaaaaaleka droga

"No dobrze, załóżmy, że biorę kolegów. Istnieje wtedy obawa, że podbiorą mi dziewczynę, którą sam chciałbym (w miarę możliwości) pocieszyć. Może wydać im jakieś instrukcje jeszcze przed właściwym wypadem :-)" - jednak do amtury jest jeszcze dalej niz mi sie wydawalo na poczatku

"Tak, zdobyłem podstępem chociaż osobiście wolałbym ją jakoś zaprosić na uczelni, najlepiej po zajęciach :-)" - podstepem ? pffff.... numery "nowych" koelzanek zdobywa sie jak najszybvciej, poki cie nie poznaja :P :P :P

02.02.2005
00:00
[143]

Master_Mind [ Chor��y ]

Nie za bardzo, bo z tego przedmiotu też jestem nienajlepszy. Ewentualnie mógłbym sam się podszkolić a dopiero potem zaoferować swą pomoc. Sesja poprawkowa dopiero w marcu, mam czas :-)

02.02.2005
00:06
smile
[144]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Cóż.... Tak na dobrą sprawe to jest chyba najlepszy sposób na "podlizanie" się jej :>

Ale załóżmy negatywny scenariusz: Wylali ją....

Będzie na bank wkurdulona na cały świat.... Jeśli Cie nie zna, to na bank twoje pocieszanie bedzie miała głęboko w poważaniu :) Więc........

Musisz ją poznac jak najszybciej, żeby choc odrobine stać się jej kolegą i choc odrobinę ci zaufała :) Wedy twoje pocieszanie nie spłynie po niej jak jesienny deszcz :)
Wtedy możesz już zadbać o to (spacerek, pizza, piwko, dyskoteka - generalnie RELAXXX'n'CHILLOUT) żeby ją pocieszyć :) Ale przedtem MUSISZ zdobyć choć odrobinę jej zaufania :)

Serialnie chyba dobrym pomysłem jest to żebyś się podszkolił w tym czym ona nie jest najlepsza :) Jeśli i tak obleje, przynajmniej ty będziesz coś więcej wiedział :)

Przyjemne z pożytecznym :)
Takie 2 w 1 :>

02.02.2005
00:08
[145]

Master_Mind [ Chor��y ]

Nie mam jeszcze powodów do paniki, przed nią dwie poprawki. A pierwsza dopiero w marcu.

02.02.2005
00:10
[146]

SULIK [ olewam zasady ]

Ehh.... czy tylko ja mam tak dobrez ze mam 3 terminy z kazdego egzaminu a dopiero potem poprawki ?

z czego drugie terminy sa dopiero po feriach (znaczy po zakonczeniu sesji :D)

02.02.2005
00:12
smile
[147]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kombinatorzy

02.02.2005
00:24
[148]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ihaaaaaaaaaa...;)

02.02.2005
00:25
smile
[149]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

To chyba w tej książce przeczytałem:

"Każdą kobiete da się poderwać. To tylko kwestia czasu i pieniędzy."

Słusznie prawi :D

02.02.2005
02:15
[150]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

No nie - jak zwykle ^^ Ja przychodze, a was nie ma =) Nic dziwnego, ze mnie szukacie :P

02.02.2005
02:15
smile
[151]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

O takiej godzinie sie spi a nie przesiaduje na forum :P

02.02.2005
02:19
smile
[152]

Coy2K [ Veteran ]

Koziu a kto Cie szukał ? :)
To są molestatorzy, ciesz sie, ze Cie nie znalezli ;)

02.02.2005
02:28
smile
[153]

Marksman [ Promyk ]

Jak nos ni ma jak my som??

02.02.2005
02:52
smile
[154]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

bry :)

02.02.2005
02:57
[155]

Marksman [ Promyk ]

bry...

*podejrzliwy*

02.02.2005
02:59
smile
[156]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

dlaczego podejrzliwy ? :)

02.02.2005
03:03
[157]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

yoyo
kto jakas laske przez weekend wykrecil? :D
chwalic sie profesjonalisci!

02.02.2005
03:04
[158]

Marksman [ Promyk ]

Kush - ja tam od dłuższego czasu nie muszę nic wykręcać...

JA - bo mam wrażenie, że jesteś czyimś alterego...

02.02.2005
03:12
[159]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

Marksman a skąd taki pomysł ?

02.02.2005
03:15
smile
[160]

Marksman [ Promyk ]

bo sam kiedyś takie wałki robiłem... ale dobrze...:>
*niepodejrzliwy*

02.02.2005
03:37
[161]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

wiem panie CŚ :)

02.02.2005
03:39
[162]

Marksman [ Promyk ]

hmmm... albo uważnie tutaj czytasz...albo miałem rację... kim jesteś??:>

02.02.2005
03:42
smile
[163]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

jeśli pierwsza część Twojego stwierdzenia jest prawdą, to nie musze odpowiadać kim jestem, bo jestem Jessicą Albą :)

02.02.2005
03:44
[164]

Marksman [ Promyk ]

jeśli tak uważnie czytasz, to czemu tak niewiele piszesz??

02.02.2005
03:46
[165]

SULIK [ olewam zasady ]

CŚ - przeciez sam sobie odpowiedziales stracaja Jessica Alba - do "ja" :D
taaa... prosze pana,... ma pan schizofreniie paranoidalna i gadasz pan sam do siebie :)

i Urgo sie ze mna na pewno zgodzi

02.02.2005
03:47
[166]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

niektorzy wolą być obserwatorami niż uczestnikami nie sądzisz ?

02.02.2005
03:48
smile
[167]

Urgo [ Junior ]

Sulik - zgadzam sie

02.02.2005
03:49
smile
[168]

SULIK [ olewam zasady ]

Dobra idem se spac :D
boc iazki dzien mialem :)
musialem w Punishera pograc i SG-1 sezon 6 musialem poogladac :)

ok Urgo tez do spania bo nosisciel bedzie potem zmeczony :>

02.02.2005
03:50
[169]

Marksman [ Promyk ]

Sulik - wbrew pozorom to nie mój kolejny nick...

02.02.2005
03:52
smile
[170]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

pa Sulik :*

02.02.2005
04:02
[171]

Marksman [ Promyk ]

CZas chyba na mnie... Dobranoc...

02.02.2005
04:12
[172]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

pa Marksman :* i nie badz taki podejrzliwy :)

02.02.2005
13:14
smile
[173]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Dzieńdoberek wszystkim :D
Ciekawe dlaczego wszystkie fajne posty w tej karczmmie są pisane kiedy ja sobie śpię w najlepsze?? :>

Wpadne jeszcze później.........

02.02.2005
13:34
smile
[174]

EspenLund [ Live For Speed ]

Dzień Doberek Czacha :>







wpadłem na chwilę, bo ostatnio nic sie na GOLu nie dzieje :|

02.02.2005
13:35
smile
[175]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mogę zrobić tak żeby coś się działo:D


cześć;)

02.02.2005
13:41
[176]

Coy2K [ Veteran ]

bo jak sie na Golu cos dzieje to zostaje to stłumione przez bande komuchów ;-)

02.02.2005
13:45
smile
[177]

Qba19 [ Junior WRC ]

Heyaaa. impreza udana. do domu wróciłem nad ranem.
powrót będzie niezapomniany do końca życia. 7 osób zapakowało się do Hondy Civic. 4 z tyłu i jedna... w bagażniku :)

kurcze zjadłem teraz obiad i mam wir w żołądku. niemniej jednak mam nadzieje że będzie ok.

02.02.2005
15:39
smile
[178]

S1KoR© [ alkoholik ]

heheh qba przypomnial mi sie moj powrot z zeszlo roczej imprezy sylwestrowej,. kiedy to w 7 osoób do łezki zemsy sie wpakowali :d moja siostra lezala na nas w zdłuz i ogulnie jazda byla :D ja niewiem jak mysmy wtedy rade dali :D

a tak btw...heloł :]

02.02.2005
17:34
smile
[179]

Qba19 [ Junior WRC ]

Dla chcącego nic trudnego :)

Zawitam do was później.

02.02.2005
17:52
[180]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idę na jakąś kolacyjkę...wpadnę wieczorkiem...buziaczki panowie;)

02.02.2005
17:52
smile
[181]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Witam ponownie, dawno tu nie zaglądałem...
Mam 2 pytanka do pań i panów expertów apropo zbliżających się "świąt":
Czy walentynki to tylko święto zakochanych? Czy można także złożyć jakieś życzenia przyjaciółce (takiej zwykłej, bez podtekstów)? W jakiej formie powinny być to życzenia?
I drugie podobne pytanie: czy powinienem złożyć życzenia innej przyjaciółce (nie dość że zajętej, to jeszcze z podtekstami :P)?
Pozdrawiam.

02.02.2005
17:56
[182]

SULIK [ olewam zasady ]

02.02.2005 | 03:50 Marksman - ja to wiem :), ty to wiesz i JA to wie :) <lol>

02.02.2005
18:20
smile
[183]

S1KoR© [ alkoholik ]

xaar---> moim zdaniem walentynki to nie tylko swieto zakochanych..i napewno sie kolezanka ucieszy ze ktos o niej pomyslal, ze ktos darzy ją jakąs mympatia poprzez takie symboliczne zyczenia...dla mnie to nic strasznego czy nie mozliwego bo sam dostawalem kilka takich kartek od przyjkaciolek, z ktorymi poprostu sie dogadywalem, znalismy sie dlugo i to byl zwyklyu przyjacielski gest :] wiec jak dla mnie to slij te zyczenia..a co do drugiej sytuacji..to sam niewiem..powiem Ci ze ja bym wyslal, jesli oczywiscie znasz ją bardzo dobrze bo wtedy wiadomo ze nie powinna Cie potraktowac za to zle...tylko tak zeby ten jej eros nie wiedzial o niczym to spoko :]

btw (off topicowy) ..czy jutro jest tłusty czwartek ? :>

02.02.2005
18:30
smile
[184]

S1KoR© [ alkoholik ]

a jesli chodzi o forme...to kiedys (jeszcze za czasow podstawowki) dostalem takie cos..i mi sie nawet podobalo , a dostalem to wlasnie od kolezanek :] -------------->

02.02.2005
18:36
[185]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Sikor------------->dzieki, teraz tylko wymyslec jakies bezpodtekstowe życzenia dla pierwszej przyjaciółki :)
Świetna kartka (wyślesz mi ja na maila?), ja bym się przestraszył gdybym dostał ją od koleżanki ;)

btw. tak, jutro jest tlusty czwartek <mniam :P>

02.02.2005
18:49
smile
[186]

Wybor [ Battlefield 2 ]

S1KoR©-----> Świetna ta kartka :)

02.02.2005
19:02
smile
[187]

S1KoR© [ alkoholik ]

xaar---> poszlo :]

wybor--> thx :] tez mi sie spodobal ten text (bez podtextowy:P)

a tu mam cos jeszcze (jesli chodzi o forme xaar moze zastosuj sie do tego :D) ----->

02.02.2005
19:02
smile
[188]

S1KoR© [ alkoholik ]

albo cos takiego :D --------->

02.02.2005
19:05
smile
[189]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

hahahahhahahahahah bueueuueheheheheh <raczej tego nei wykorzystam> bhehehahaheaeaeh

02.02.2005
19:14
smile
[190]

Weakando [ Senator ]

Jutro stoczę wojne z pączkami :D

02.02.2005
22:45
smile
[191]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Aloha piwozlopy:) Jak jest?

Paczuchy i faworki uwazajcie!Jutro moje swieto :)

02.02.2005
22:55
smile
[192]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Walentynki.... kuuuuźwa... kolejne jedno z najbardziej posranych świąt w tym kraju... nawet mi sie nie chce pisać czemu... :/


BTW:

YOŁ :)
jak jest? :>

02.02.2005
23:00
[193]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

O nareszcie ktos kto tez nie lubi walentynek :)Dosc glupie swieto...No ale wytrzymalem boze narodzenie wytzymam i to :)

Nie:)

02.02.2005
23:01
smile
[194]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Kamikaze-------->łap na poprawe humoru xD

02.02.2005
23:03
smile
[195]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Xaar ---> widziałem już wcześniej :> mój komentarz??


BBBBBBBBBBBBUUUUUUUUUUHAHAHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHHHHHHAAAAAA!!!!

:>

02.02.2005
23:09
[196]

Be free [ just do it ]

Kaies jakie Twoje swieto obzartuchu :) ja juz dzisiaj zaczleam i 40 faworkow mamy zrobilam :) jak chcesz to przyjezdzaj zostawie Ci troche puki jeszcze sa ;] i zjem wiecej paczkow od Ciebie to raz a dwa tez nie lubie walentynek...

02.02.2005
23:11
[197]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Wiecej?Wierzysz w cuda?A na faworki przyjade wiec rob ich wiecej:)

02.02.2005
23:13
[198]

Be free [ just do it ]

wiesz goraczka wysoka :p cuda sie zdarzaja w moim wypadku :P jutro caly dzien zamierzam jesc paczki i nic wiecej :P a z prosba o wiecej faworkow to do mojej mamy sluchaj nawet dobre jej wyszly :P. Masz jakiesz plany ze swoja Luba na walentynki?

02.02.2005
23:16
smile
[199]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Jeszcze nie :) Czekam na pomysly :D Nie chce mi sie myslec :) Pozdrow mame i ostrzez przed tym ze moge wpasc :)

02.02.2005
23:18
[200]

Be free [ just do it ]

kaies tak naserio wpadniesz? bo wiesz ona nie ogarnieta ja nie ogarnieta to wiesz tak wstyd jak bys wpadl :P ale bylo by milo bo sie stasknilam :) znajac Ciebei to nie masz chajsu wiec jej nigdzie nei wyciagniesz moze zrob jakas romntyczna kolacje u siebie tylko wies.z.. najpierw posprztaj pozadnie w tym syfie u siebie... jak chcesz to pomoge...

02.02.2005
23:19
smile
[201]

S1KoR© [ alkoholik ]

walentynki - kolejne masońskie święto...jak ja tego nie nawidze tak jak nie nawidze bozego narodzenia, sylwestra, 1 września, i innych posranych świąt dla burżujów...i te pseudo zyczenia..nagle kazdemu sie udziela pamięc o kims z kim sie przez rok nie gadalo tak w te dni nagle wszystko jest ok...normalnie ARGHHH jak ja tego nienawidze...nic tylko sie zalamac...i gdzie tu romantyzm jaki kolwiek w walentynkach? jak wszyscy sie tylko prześcigaja w co drozszych prezentach, ze juz nie wspomne o ogólnym materialiźmie..

02.02.2005
23:20
[202]

Be free [ just do it ]

S1KoR© zgadzam sie ze wszytskimi swietami oprocz sylwka ;) najlepsze swieto to tlusty czwartek jezeli to swito :)

Kaies pochwale Ci sie kojarzysz Wilka z impry odemnie na dzialce byl na wsponej :) tam masz link z fotka

02.02.2005
23:22
[203]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Przedstawie jej wyniki mojego zglebianinia kuchni meksykanskiej :)Z pewnoscia sie ucieszy :)
Pierdolo to ten z ktorym po piwko biegalem?Ten taki z aparatem? :)
Zgadzam sie z Sikorem...Denne swieto...O ile mozna to swietem nazwac...

02.02.2005
23:25
smile
[204]

S1KoR© [ alkoholik ]

be 3 ---> sylwestra tez nie lubie bo zazwyczaj nie wychodzi..a w tym roku zbilo mi sie 0,5 litra wódki w autobusie wiec znienawidzilem ten dzien (za co dostalem dostalem zółta kartke od moich kumpli alkoholikow) i nie mialem gdzie sie podziac...ale jak spontan to spontan...z resztą swiat tak samo...wszystko do dupy...jedyne co mnie pociesza to wakacje...i dla mnie to jest święto bo wreszcie uciekam od codziennego debilizmu i moge w spokoju wypic piwo z kamykiem...

02.02.2005
23:26
smile
[205]

S1KoR© [ alkoholik ]

kaies---> teraz slowo "swięto" jest "trendy" i chyba juz wszystko mozna nazwac swiętem, byle by tylko jak najwiecej wydac i jak najwiecej zarobic...czyli kazda okazja jest dobra...

02.02.2005
23:28
[206]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Mi sylwester nawet wyszedl :) Zakonczylem go z ogladajac telwizje do 18 w wyrku pewnej osobniczki :)I na zjadaniu mojej wlasnej salatki...Zajebista byla!I majonezu bylo akurat!
A wakacje sa zajebiste...To faktycznie jest piekne swieto :)

02.02.2005
23:29
[207]

Be free [ just do it ]

S1KoR© przykro mi , kiedys z kaisem Cie wezmiemy na fajnego sylka co nie slonce?
Kaies po piersze nie pierdolo! po drugie tak to ten , ale jest jeszcze jeden co go widac na pierszym planie bo ten z apaartem to sie chowa za ta aktorka.. mam Ci przerobic to foto czy juz lapiesz?

02.02.2005
23:30
[208]

S1KoR© [ alkoholik ]

moze jestem dziwny...ale dla mnie wymarzony sylwester byl by spedzony samemu w domu z butelka jakiegos dobrego trunku, obejrzal bym sobie film i poszedl spac..nie raz mnie nachodzila juz taka ochota ale zawsze ktos sie znalazl kto mnie wyciagal gdzies po czym lądowalem w 100 innych miejscach...

02.02.2005
23:30
smile
[209]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

S1kor ---> za zbicie 0,5 l to powinnic cie spalić a nie dać żółtą kartke :) Moja ekipa by tak zrobiła, nawet biorąc pod uwagę to że byś mógł do lufki nie wleźć ;oDD

pozatym przed niedawną chwilą miałem wrażenie ze jakoś lubisz walętynki.... (poczytaj se twoje posty)....

02.02.2005
23:31
[210]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Im wiecej ludu tym lepiej :)
Jakos to ogarniam :)

02.02.2005
23:32
[211]

Be free [ just do it ]

a ta osobniczka byla befree i byles do 17:] bo mi uciekles :) i bylo za duzo majonezu!!!!! :) To wpadasz na faworki jutro? :P Wakacje to najpiekniejsze swietow roku a tlusty czwartek najsmaczniejsze :]

02.02.2005
23:32
smile
[212]

S1KoR© [ alkoholik ]

be 3---> spoko :] z checia bym spróbowal cos nowego :] bo w gronie moich stalych "znajomych" to juz monotonia straszna...i nijak sie bawic bo 0 integracji, 0 organizacji etc...jak bedziecie robic za rok to dajcie znac :]

02.02.2005
23:35
[213]

S1KoR© [ alkoholik ]

kamyk---.> to moze tez czasem doczytaj co ja pisze...bo ja nie mam z tym problemow...ja mowilem o podstawowkowych czasach, pozatym mowie ze nie lubie swieta ale zyczenia nie mniej jednak wysylam ...ale wiesz czemu? ...z czystej "zasady" bo nie chce byc "nieakceptowany" albo inny...robie to bo robia to inny i pozatym to rzekomo dobry gest wiec czemu nie...ale osobisty pogląd na to mam...

02.02.2005
23:35
[214]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

A moze zaczniemy oblewac rozpoczecie kazdego nowego tygodnia i miesiaca? :)
Nudzi mi sie...Jakies ciekawe pomysly na zabicie nudy?

02.02.2005
23:36
smile
[215]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Sikor ---> po prostu jesteś społeczny :)


i komercyjny :)

02.02.2005
23:36
[216]

Be free [ just do it ]

jak wytrzymam z kaisem jeszcze rok w zgodnej wmiare normalnej przyjazni to sie odezwiemy:)

02.02.2005
23:36
smile
[217]

Weakando [ Senator ]

S1KoR© ---> Sylwestra samemu ? :( Co się z Tobą dzieje... ?

02.02.2005
23:39
[218]

Be free [ just do it ]

no to kaies jak Ci sie nudzi to ja moge opijac kazda minute :) lub zacznijmy spiewac! pogratulujcie mi udalo mi sie sciaganac selekte! :) a i mi sie nie nudzi bo jestem w watku " jakie macie zwierzatako" i jest tam taki pryszcz ktorego trza wycisnac ;)

02.02.2005
23:39
[219]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Sylwek* spedzony samemu tez ma Swoje plusy...
Chyba zaczne spiewac religijne piosenki z afryki...Wszyscy razem...Mabozama biso...

*Zadnych powiazan z Marksem :)

02.02.2005
23:40
[220]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Nie zwracaj uwagi na tego debila...Przestanie sie nim zajmowac to mu sie znudzi...

02.02.2005
23:41
[221]

S1KoR© [ alkoholik ]

kamyk ---> wlasnie nie...dostosowuje sie do innych bo glupio sie samemu na piwo chodzi...(jesli wiesz o czym mowie)

weakando--->zobacz wyzej...wszystkie dotychczasowe sylwestry (no moze nie wszystkie ale wiekrzosc) byly do dupy, w gronie zawsze tych samych osób, i to juz troche nudnawe sie robi zwlaszcza majac takie towarzystwo...falszywe, dziwne, egoistyczne itd itd...pozatym jakos tak czasami mam dosc imprez bo ile mozna...a sylwester u nas polegal na tym ze chlało sie zeby nic nie pamietac...czasem nie ma to sensu...ale spoko...znajac zycie to nigdy nie spedze go w domu bo zawsze ktos mnie wyciagnie wiec nie ma obaw :] ale plan bede mial taki zawsze :]

02.02.2005
23:42
smile
[222]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

czesc panowie :) i panie :)
czesc podejrzliwy Marksmanie ;*

02.02.2005
23:43
[223]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Sikor ---> człeku aleś ty doła załapał.... o_O weź sie przestań wypłakiwać bo nie moge patrzeć jak wkółko tylko narzekasz :) (nie to co ja :])

P.S
Jutro jade do garażu Golfiszona nadzorować :) Wiesz ze to już nie długo :>

02.02.2005
23:44
[224]

Be free [ just do it ]

kaies wiesz ze ja jestem uparte dziecko :] lubie gnebic ludzi :) wkoncu mu sie skoncza glupie komentarze, kaies o co z tym chodzi? "mambobaza biso jamba elo-e"to jakas afrykansa religijna piesn? Znowu w anty chrysta sie bawisz :P?

02.02.2005
23:44
[225]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Jessica ----> może ujawnisz nam kim jesteś? z tego co widze udzielasz sie tylko tutaj, a więc na GOLu uzywasz na bank innej ksywy....

02.02.2005
23:44
smile
[226]

S1KoR© [ alkoholik ]

niewiem czemu ten dołek...moze mam okres ? czy to "te" dni ? :P

co do golfa...mam nadzieje ze mój parking ugnie sie pod ciezarem jego masy niebawem ? :>

02.02.2005
23:44
[227]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Kakym ja Ci zazdroszcze :D Mi jeszcze daleko do prawka a tymbardziej do wlasnych koleczek :) Ja juz chce samochodzikkk...

02.02.2005
23:46
smile
[228]

S1KoR© [ alkoholik ]

---------> Kakym no co za rotfl...ale nie bede juz bardziej przekrecać hehehehe

02.02.2005
23:46
[229]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

edit. ort nie Kakym a Kamyk :) I Mabozama biso jamba elo-e...Komo pana wino jabma elo-e..Iachwe jabme ijachwe jabme...Mabozama biso jamba elo-e...:)

02.02.2005
23:47
smile
[230]

S1KoR© [ alkoholik ]

dobra ..ide spac...cyu all and good najt

02.02.2005
23:47
[231]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

KaM1kAzE® hmm :) a dlaczego sądzisz ze uzywam jakiegos innego nicka ? to znaczy ze pisanie tylko w jednym wątku jest wedlug Ciebie nie mozliwe ?

02.02.2005
23:48
[232]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Dobrej nocki :)

02.02.2005
23:49
[233]

Marksman [ Promyk ]

Dobry...

Jessica - :*

*nie wie co pisać...*

02.02.2005
23:50
[234]

Be free [ just do it ]

kaies mow do mnie jeszcze... ide spac.. goraczka rosnie.. Dobranoc golaski :* Kaies jak bedziesz jutro wpadal na faworki daj glos. BUziaki :*

02.02.2005
23:52
[235]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Jutro chyba nie...Szykuje mi sie wizyta u Sylwii...Tez sie chyba znowu rozchorowala...Co z Wami? :) Tylko ja pozostaje zdrowy :D Ale na wszelki wypadek zaopatrzaj sie w faworki jutro :] Dobrej nocki...Kuruj sie :*

02.02.2005
23:53
[236]

Marksman [ Promyk ]

Be free - branoc... zdrowiej

Znowu zapowiada się nocka... odsypiałem zaległości w godzinach popołudniowych...

02.02.2005
23:54
smile
[237]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Jessica ---> cóż... jest możliwe... Ale powiedz chociaż jakiej płci jesteś... I kim jesteś.... Bo mam wrażenie i to nieodparte, że jesteś jakimś z bywalców.... i tylko sobie jaja z nas robisz


kaies ---> taakk.... pamiętam te czasy, kiedy mnie roznosiło jak patrzałem jak kumple wozą się swoimi bryczkami a ja najwcześniej za 2 lata prawko mogłem robić... Powiem ci że czas szybko mija jakoś :)

Sikor ---> Parking sie nie ugnie, bo zaraz coś wykumbinuje ze Golfiszon bedzie ważył mniej od malucha :) Już jestem na maxa tuningowcem :) Kilku kolesi (tych od q3) mnie ochrzcili :) Czytam chyba każdy magazyn o Tuningu i wogóle prase samochodową :) Bardzo podoba mi sie Ibiza z najnowszego "GT"
Własie tak bede chciał Golfika odpicować, tylko nie wiem za co i kiedy :) Ale w tym kierunku mój tuning zmierza :)

Okładka pod linkiem:

02.02.2005
23:54
[238]

Marksman [ Promyk ]

kaies - chcesz wiedzieć co?? zima jest nietypowa i z odpornością w nietypowych warunkach jest ciężko...

02.02.2005
23:55
[239]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Ja chyba tez niedlugo spadam od kompa...Jakas ksiazke poczytac...Bo spac chyba sie nie uda...
Marks - Dobry...

02.02.2005
23:56
[240]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Dziwne jest to ze u mnie z odpornoscia zawsze bylo kiepsko a tej zimy bylem chory tylko raz i to na wlasne zyczenie :)

02.02.2005
23:56
[241]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - co do Jessici - who cares?? i tak nie wiesz kto jest po drugiej stronie...

02.02.2005
23:57
[242]

Marksman [ Promyk ]

kaies - na starość się uodporniłeś;)

zaraz założę nową...

02.02.2005
23:58
smile
[243]

Qba19 [ Junior WRC ]

Kamyk -> to coś co tam jest na okładce? ty chyba żartujesz. :)
wiejski tuning? :>

02.02.2005
23:59
smile
[244]

Jessica_Alba [ Chor��y ]

Kamyk...za tą techniawke moge sie ujawnic nie ? :)

03.02.2005
00:00
smile
[245]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

A cos w tym jest :)
Kamyk - Zglosc sie do MTV:) Moze oni "odpicuja" Ci bryke :D

03.02.2005
00:01
[246]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Qba ---> może dla ciebie. Mi sie zajebiście podoba. Tylko te 2 kolory bym zmienił na jeden. Ale mi sie właśnie taki tuning podoba, a nie jakieś mega spoiley, dziury, lotki, strzałki wyżłobienia etc... nie robi...

03.02.2005
00:02
[247]

Marksman [ Promyk ]

=========
Nowy wątek:
=========

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.