GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność|cz.199[Piwo za darmo!!!! To nie tutaj :>]

31.01.2005
02:01
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność|cz.199[Piwo za darmo!!!! To nie tutaj :>]

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide





Otwarte od 23 do 7 rano

31.01.2005
02:02
[2]

Fenris_ek [ Fen ]

Pierwszy? :P

31.01.2005
02:03
smile
[3]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

damn YOU!! :)


drugi :)

31.01.2005
02:03
[4]

Brisk. [ Chomik ]

camper :> pozostałośc po DoD'zie? :> :P

31.01.2005
02:03
[5]

Marksman [ Promyk ]

czeci

31.01.2005
02:04
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

któryś

31.01.2005
02:04
[7]

Fenris_ek [ Fen ]

Heh, ja nigdy nie camper, Brisk.
Sierżant zawsze z Thompsonem na czele :P

Sweet dreams, a za tydzień - do kościółka!!!

31.01.2005
02:05
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

To co? W przyszłej części jakaś grubsza biba sie szykuje? :>

31.01.2005
02:07
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

he he he.....a nie powiem z czego się śmieję;)

sŁIT drims fen;)

31.01.2005
02:07
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Fenrisek no thomi troche mały :> Wole bara :> a jak sie zdenerwuje to snipe a jak sie wk... to mg :> Ale thompson tez bywa :]

31.01.2005
02:08
smile
[11]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

O żesz.... o_O
Fenris ---> właśnie mnie nawróciłeś :>

31.01.2005
02:15
[12]

Brisk. [ Chomik ]

A ja sie zbieram :]

Ewuniu słit drims i trzymaj sie :]

Reszta ---> no pijaki branoc :>


...............DobraNoc....

31.01.2005
02:16
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc maciek:]^:]

31.01.2005
02:18
[14]

Brisk. [ Chomik ]


Ewuniu dziekujem:] :* w ^ :]


...............DobraNoc....

31.01.2005
02:19
smile
[15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Narazicho :)

Też sie pomału zbieram, tylko pewien pojedynek musze skończyć :>

31.01.2005
02:20
[16]

kajojo [ MU Online ]

Heh, bezsenność...
Drugi raz mi się to kurna przytrafia, trzy godziny leżenia w łóżku i... nic. A jutro idę do szkoły.
A wy to z własnej woli tutaj siedzicie, czy nie możecie usnąć?

31.01.2005
02:22
smile
[17]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Troche z jednego, troche z drugiego :>

31.01.2005
02:23
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamyk:>nie zabijaj go:D on musi cierpieć smierc bedzie wybawieniem:D;)


kajojo....nooo:D:D:D

31.01.2005
02:24
[19]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - po śmierci i tak będę miał gorzej...

31.01.2005
02:26
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx---> ;)

31.01.2005
02:29
smile
[21]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no ok. :)

wyjątkowo cię posłucham siostra :>

31.01.2005
02:30
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dziEki brat:* odwdzięczywszy się kiedys;)

31.01.2005
02:32
smile
[23]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

mam 1,5 ha pola :>

Wiosna się zbliza... wiesz... zaorac trza by wkrótce :)

31.01.2005
02:33
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buhahahahahahahaha:D

po tym łokciu w brzuch to już wszystko jedno:D zabij!:D

31.01.2005
02:35
[25]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - prowokatorka:>

31.01.2005
02:37
smile
[26]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ooo nie... zmiana dyrektywy???

A co jak już sie do poprzedniej prośby zastosowawszy???

:)

nie wiem... szkoda mi go zabijać... czasem sie fajnie zbłaźni i jest sie z kogo ponabijać :>

31.01.2005
02:37
[27]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dzięuję z akomplement;)

31.01.2005
02:40
smile
[28]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

akomplement powidasz? <lol2>

a może chodziło ci raczej o akompaniament? :>

31.01.2005
02:42
[29]

Marksman [ Promyk ]

czasem sie fajnie zbłaźni i jest sie z kogo ponabijać :>

pfffff...

31.01.2005
02:42
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie zaczynaj:>:D

co słychac u kuzyna możliwewa?:>:D

31.01.2005
02:43
smile
[31]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - cała przyjemność po mojej stronie;)

31.01.2005
02:44
smile
[32]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

u mozliewa??

A dobrze, dobrze :)
Dzięki ze pytasz :)
Też cie pozdrawia :)


_________________________

Ide zapalić...

31.01.2005
02:45
[33]

EwUnIa_kR [ Legend ]

musiałeś mi to zrobić:>???....tez idzie ..na chwilę:>gdziekolwiek:>


marx--->to jeden z tych bardziej wyszukanych;)

31.01.2005
02:46
smile
[34]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ale coo??? Przeciez trzymam rączki i inne członki przy sobie :>

31.01.2005
02:47
smile
[35]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - to ja wolę nie czytać swoich niewyszukanych... :P

31.01.2005
02:54
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx---> chyba ja wolę nie..

brat--->ty dobrze wiesz co:>

31.01.2005
02:55
[37]

Marksman [ Promyk ]

*przeczytał 3 razy... nie rozumie*

31.01.2005
02:57
[38]

snopek9 [ Legend ]

Dawno tu nie pisalem ale dzis wyjatkowo pozno ide spac przez genialny film saw wiec sie pozegnam

Dobranoc

31.01.2005
03:01
smile
[39]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

też sie teleportowawszy do wyra :)

Narazicho all :>

P.S
snopek ----> troche odstajesz z postami :>
P.S2
Dawnośmy w kłeja niegrali :>

31.01.2005
03:01
[40]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx--> może to już ta pora;)

snopek--> :* dobranoc

brat-->:*:*:*:*:*:*spij słodko...



........dobranoc panowie................

31.01.2005
03:04
[41]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - może... to ja ustawię konwersję i też się kładę... Branoc...


Branoc...

31.01.2005
06:46
smile
[42]

S1KoR© [ alkoholik ]

ktoś nie spi moze jeszcze? :>

jako ze do 7 macie to wpadlem przechodząc obok na piwko i uciekam zarazem :] milego dnia :]

31.01.2005
23:01
[43]

Brisk. [ Chomik ]

bez uroczystych wtepniaków bo znów mi sie nie chce jego szukać :] YoO :]

31.01.2005
23:02
smile
[44]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś jest 22:59 :)

Przynajmniej była :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:00:32]

31.01.2005
23:03
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś pfffffff nie znasz sie na insomni :> Tutaj wszystko jest podtentegowane mi :>

31.01.2005
23:06
[46]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cze..

oficjal i nie oficjal i limited edyszyn dla brata->:*:*:*:*:*:*:*:*


mały buziaczek dla immo na wypadek gdyby tu zaglądnął..:*


kamyk------------------------------------------------------------------------------------------>

31.01.2005
23:10
smile
[47]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> hehe, skąd wiedziałaś ze tu zajrze dzisiaj? ;)
mały buziak?? :| obraże sie chyba pfffff..... zasługuje chyba na coś więcej :P

Cze all, dawno mnie tu nie było, postaram się to nadrobic :]

31.01.2005
23:15
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

immo;)--------------->

może być?:>

31.01.2005
23:15
smile
[49]

S1KoR© [ alkoholik ]

dziendobry wsyskim :] a ja sobie ogladam zbrodnie i kare na hallmarku :P jakos mnie tak wzielo nastrojowo na ten film :]

31.01.2005
23:20
[50]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> hehe, no w ostateczności :>

Sikor@ ----> hej :)

31.01.2005
23:27
[51]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Dobry wieczor :-)

31.01.2005
23:30
smile
[52]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

witam All :D

31.01.2005
23:59
smile
[53]

Marksman [ Promyk ]

Dobry wieczór...

01.02.2005
00:01
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześc marks...

01.02.2005
00:03
smile
[55]

Immothep [ Errare humanum est. ]

brum brum....

01.02.2005
00:04
smile
[56]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ELO

czy mozna komuś pomachać? :>

01.02.2005
00:07
[57]

Immothep [ Errare humanum est. ]

elo
a komu chcesz machac? :)

01.02.2005
00:08
smile
[58]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

narazie nie pytaj :)

Pytam sie czy można pomachac? :>

01.02.2005
00:09
smile
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

....:(romuh yrbod mam an an an

01.02.2005
00:09
[60]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brat---> jak najbardziej ...

ale...ogonkiem:P:D

01.02.2005
00:10
[61]

Immothep [ Errare humanum est. ]


zsam ez einjaf ot on ehehehehe :D

01.02.2005
00:15
smile
[62]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

siostra ----> pomaczhaj razem ze mną :>


MACHAMY ELICIE ZE STOLICY!! :>
Ciesze sie ze sie dobrze bawicie!!! :P

01.02.2005
00:18
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

my nie trabimy..my się tu dobrze bawimy...:D


pamiętam to z meczu z legła;)

01.02.2005
00:28
[64]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - cześć;)

*macha do cichych szpiegów...*

01.02.2005
00:28
smile
[65]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

aaa!! bym zapomniał! :>

Dzisiaj dostałem podwyżke :>

Normalnie dziennie całe 4 złote więcej zarabiam :D
Wreszcie bedzie kasa na extra BeeR :>

01.02.2005
00:30
[66]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gdzieś w każdym znas...jest dziecka ślad....

na na na na.....

01.02.2005
00:32
[67]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - podzieliłabyś się humorem z potrzebującymi:>

01.02.2005
00:32
[68]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a bierzcie;)



* dzieli się *

:D:D:D

01.02.2005
00:33
smile
[69]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

BeeR GooooooooooooooooooooooooooooooooooooD!

Yea! :>

01.02.2005
00:35
smile
[70]

Immothep [ Errare humanum est. ]

a ja nie moge beer'a :( ehhh ja chce mieć w koncu te 18 lat, chce być wolny ahahahaha ;)

01.02.2005
00:37
[71]

DeVitoo [ Konsul ]

Ja mam 16 lat. Wróciłem z zajebsitej impry jednak wiek robi swoje raz, że siedzialem krótko, dwa, że ograniczalem sie z piwem... ech te 18 daje jednak swobode....

01.02.2005
00:37
[72]

EwUnIa_kR [ Legend ]

immo--> już niedługo...3 lata?

<przytula>

01.02.2005
00:40
[73]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ----> 2 z hakiem :>

01.02.2005
00:41
[74]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no..tak misię wydawało;)

01.02.2005
00:41
[75]

Immothep [ Errare humanum est. ]

misię, o tak lubie misię, szczególnie takie mięciutkie :> :)

01.02.2005
00:45
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

i czarno-białe:P

01.02.2005
00:45
smile
[77]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Hmmmm....

Immopciu ---> powiesz mi że nie masz 18 lat?? :>
Czemy trudno mi w to uwierzyć :>

01.02.2005
00:48
[78]

Immothep [ Errare humanum est. ]

kamyk ---> czy tak ciezko w to uwierzyć? ;) no ja na siłe nie będe przekonywac :>

edit:

immopciu?? hmmmm..... :)

Ewunia ---> no oczywiscie ze B&W rulzz :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 00:47:18]

01.02.2005
00:51
smile
[79]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Powiem ci tak: To jest UNREAL :>
Robisz ścieme :)
Prowokujesz :)


Wiem ze masz 21+ :>

nie ściemniawszy mi tu :>

Wielki Brat PA3 :>

01.02.2005
00:52
smile
[80]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

a Immopciu, bo to tak słodziutko brzmi :>

01.02.2005
00:53
[81]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> tak? a niby skąd wiesz? :) jaka prowokacja? no chybaś oszalał facet :P

01.02.2005
00:57
smile
[82]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

z nienacka :P

01.02.2005
00:59
[83]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hhe, mam Ci legitymacje szkolną pokazać kurcze no? ;)

01.02.2005
01:00
smile
[84]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

wystarczy mi twój GG :>

01.02.2005
01:01
[85]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a i tak ja wiem wszystko najlepiej:)


* zjada kanapki z szyneczką *

01.02.2005
01:02
smile
[86]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

*zjadł obiadek i poszedł zapalić*

;p

01.02.2005
01:03
[87]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*&^%^$*&(* wiedziałam::>

01.02.2005
01:04
[88]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> a po co Ci mój gg? jesli nie jesteś długonogą blondynką (ew brunetka) to nawet nie masz co pisac :P

Ewunia ---> "co ty mozesz wiedzieć ... Ty <cenzura> ..... " hehehe* :D


* - Joke :)

01.02.2005
01:06
smile
[89]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jestem krótkowłosym rudym...

to dogadamy sie czy nie? :P

sista ---> muhehehe :>

01.02.2005
01:06
[90]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co to za cenzura? chcesz mnie zdenerwować??

01.02.2005
01:11
[91]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk --- hee, zaraz sie odezwe


Ewunia ---> no cos Ty, jeszcze mi życie miłe ;)

01.02.2005
01:12
[92]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - smacznego...

*je*

Immo - nie denerwuj Ewuni

Pytanie:
Czy dzisiaj jest jakaś astrologiczna noc cudów?? bo odnoszę takie wrażenie...

Kam - a ja mam ten numer... nie powiem skąd...

01.02.2005
01:13
[93]

Marksman [ Promyk ]

[edit]

ale nie dam...

01.02.2005
01:15
smile
[94]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Marksman ---> taaaaa :O
skąd masz :)


edit:

no tak, dawno temu kiedyś miałem opublikowany nr gg na forum, ale to daaaaawne czas :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:14:02]

01.02.2005
01:15
[95]

EwUnIa_kR [ Legend ]

noc cudów...

..................... * myśli *.....................

01.02.2005
01:17
smile
[96]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

eee :)
Immo --> już nie musisz sie odzywać... cfaniku :>

01.02.2005
01:18
[97]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> kę? :) ale o so hozi? bo ja nie w temacie chyba :)

01.02.2005
01:21
smile
[98]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

i jak się z tym czujesz? :>

01.02.2005
01:23
[99]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> hmm, z czym? :)

01.02.2005
01:25
smile
[100]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

noo... nie wiem nie... :]

01.02.2005
01:26
[101]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> Ty chyba wiesz coś, czego ja nie wiem, wiec podziel się tym ze mną :)

01.02.2005
01:31
[102]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeezzz...jak mi się chce szluga...:|

01.02.2005
01:33
[103]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> niet, nie pozwalam :[ =]

01.02.2005
01:33
smile
[104]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Immo ---> no nie wiem :>

A powiesz ile masz naprawde lat? :>

01.02.2005
01:34
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cfaniak....co ty mi możesz pozwalać:>:>:>

:D

01.02.2005
01:34
smile
[106]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk --->
Cześc ma na imię Krzysio, mam 15 lat i tez lubie swoje misie


Powiedzmy ze mam więcej niż ty :>


01.02.2005
01:35
[107]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia --> cffaniak tak? czekaj jeszcze będziesz chciałą masaż stóp... ooo figa z makiem :P

01.02.2005
01:37
smile
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zobaczymy kto pierwszy przyjdzie z chorymi migdałkami:>

01.02.2005
01:38
[109]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> a propos, jakoś sie tego masazu nie doczekałem :> licze ze to nadrobim y:>

01.02.2005
01:38
smile
[110]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Immo --->

Cześć, jestem Kamil, mam 15 lat i straaasznie lubię jak dziewczyna nosi stringi :>

NO toć wiem ześ starszy łode mnie :>

BTW:

skąd wiesz ile mam lat? :>

01.02.2005
01:41
smile
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buhahahahahahahahahahahahaha brat...kultowy text<hahaha>

01.02.2005
01:45
[112]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> no jak to skąd, z nienacka :>

Gdzieś na forum napisaleś... kiedyś...


01.02.2005
01:46
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brat---> pucowawszy się ile masz lat?

01.02.2005
01:48
[114]

Marksman [ Promyk ]

ech... młodzi...

Immo - skąd mam - nie powiem... mam...

01.02.2005
01:49
[115]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Cytat:
------------------------
ech... młodzi...
------------------------

NC :D

01.02.2005
01:50
[116]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brzuch mnie ze śmiechu boli przez was:D

co jeden to lepszy<hahaha>

01.02.2005
02:00
[117]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> wstawaj z podłogi, dosyć tego ROTFL'owania sie :D

01.02.2005
02:03
[118]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobrze mi tu jest....:P:P:P

tylko zimno w stópki:(

01.02.2005
02:05
[119]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Chętnie sie nimi zaopiekuje :P =]

01.02.2005
02:09
smile
[120]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ejjj!!!!

"z ninacka" to mój tekst!!! :>

siostra ---> odgryźć? :>

01.02.2005
02:09
[121]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hmm...obawiam się że moge potrzebowac w całości:D:D:D

01.02.2005
02:10
[122]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brat---------------------------->

01.02.2005
02:10
[123]

Immothep [ Errare humanum est. ]

kamyk ---> pokaz patent :D

01.02.2005
02:12
[124]

Marksman [ Promyk ]

01.02.2005
02:12
smile
[125]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

z nienacka ®©™


może być :>


____________________

copyright ®©2002 KaM1kAzE™

01.02.2005
02:13
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx..podglądacz:>


* podejzliwośc mode on*

01.02.2005
02:15
[127]

Immothep [ Errare humanum est. ]

kamyk ---> niet, nr patentu pokaz :>

01.02.2005
02:18
smile
[128]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jesus... to bym musiał sie do liceum cofnąć :)

Pani od fizyki go gdzieś ma schowane :>

01.02.2005
02:21
[129]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Kamyk ---> dziarmolisz ;)

01.02.2005
02:37
[130]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - ja nikogo nie obserwuję... *świętoszek*

*czuje się obserwowany*

01.02.2005
02:44
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pfffffffffffffffffffffff

01.02.2005
02:57
smile
[132]

Marksman [ Promyk ]

no cio??

01.02.2005
02:59
smile
[133]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ej!!

no co jest?!? posneli już???

01.02.2005
03:00
[134]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ciiii ... tu sie toczą bardzo powazne rozmowy :)

01.02.2005
03:00
[135]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - Ni!!

01.02.2005
03:01
[136]

Marksman [ Promyk ]

&podsłuchuje bardzo poważne rozmowy*

01.02.2005
03:08
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* przerwała bardzo poważna rozmowę żeby pokazac że nie śpi *

01.02.2005
03:12
[138]

Marksman [ Promyk ]

czekolada... 10...

01.02.2005
03:16
[139]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* przywlokła z kuchni cały talerz własnoręcznie robionychkanapek z nutellą *

częstujcie się...


marx:D

01.02.2005
03:17
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* chowa kanapki bo jak brat zobaczy będzie sie darł znowu:D *

01.02.2005
03:19
smile
[141]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hmmmmm... chyba czuje Nutelle w powietrzu :>

Sioooooooostraaaaaaaaaa!!!????!!!!!
CHONO TU!!!

:>

01.02.2005
03:20
[142]

EwUnIa_kR [ Legend ]

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa* napchała do buzi tyle ile się zmieściło i ucieka *

01.02.2005
03:22
smile
[143]

Marksman [ Promyk ]

* napchała do buzi tyle ile się zmieściło i ucieka *

Już mnie brzuch boli... umiecie poprawić humor... nie ma co...

01.02.2005
03:23
smile
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

marx---> bez ()**&^&^)( skojarzeń:D:D:D

01.02.2005
03:25
smile
[145]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Kurna, ale wy poryci jesteście :>

a opis sulika na GG już najbardziej:

"mmmmhhh mhhhmmmm mmmhhhh [ status z chujem w buzi ]"

HAHAHAHAHAHA LOL :D

01.02.2005
03:27
smile
[146]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - już po prostu nie mogę...

Kamyk - true... poczekaj - treż taki będziesz...

01.02.2005
03:29
[147]

EwUnIa_kR [ Legend ]

opis sulika??

kalendarz calsberga mówi?


wypraszam sobieniejestem poryta:D

01.02.2005
03:31
[148]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia - miał na myśłi mnie, moją psychikę i uogólnił...

01.02.2005
03:32
[149]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Niewidoczna strona, mocniej poryta kraterami niz strona widoczna; charakterystyczne są miękkie krawędzie kraterów wywołane przez wyrzucone odłamki skał i opadający pył, którego było o wiele więcej niż na stronie widocznej ze względu na zwiększoną aktywność upadku meteorytów..


:|:|:|

może by tak ktoś wytłumaczywszy o so biega z tym poryciem..:|

01.02.2005
03:32
smile
[150]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no dobra... ex opis Sulejmana :)

ok, ja pryskam do wyra :)

sista ----> :*:*:*:*:*:*:*:*::* (wszystkie na raz :>)

bywajcie, do zobaczyska jutro :)

01.02.2005
03:34
[151]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

sista ---> uogólniłem :) jak mi powiesz ze jesteśmy normalni to...


...nie uwierze :)

P.S
Sory jak cie uraziłem... o_O
I didn't mean to...

01.02.2005
03:35
[152]

Marksman [ Promyk ]

mieć poryte - mieć nierówno pod sufitem...

01.02.2005
03:36
[153]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idź już do spania..nie marudź;)

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*<----- na dobranoc


do jutra<cmok>

01.02.2005
03:39
[154]

Marksman [ Promyk ]

01.02.2005
03:42
smile
[155]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ide ide...... nie musisz mnie popędzać...


<---------------------<< ™

01.02.2005
03:51
[156]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Branoc ALL


Ewunia ---> :* :)

01.02.2005
03:58
[157]

EwUnIa_kR [ Legend ]

immo---------------> branocka...i :* w uszko;)


dobranoc:)

01.02.2005
04:06
smile
[158]

Marksman [ Promyk ]

*zastanawia się o czym gada*

Dobranoc...

01.02.2005
04:11
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* nie zastanawia się nad niczym*

marx--> dobranoc:)

01.02.2005
23:13
[160]

EwUnIa_kR [ Legend ]

"Chmiel na bezsenność,sen na bezmiłość...Poduszkę z chmielu gdy sobie umościsz..Zaśnij bo na cóż życie bez miłości?.....

cze..



brat:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* zbiór najfajniejszych buziaków świata...









01.02.2005
23:15
smile
[161]

EspenLund [ Live For Speed ]

si si, bongorio
Cześć All

dobry, jak się tam żyje?


zaraz idem lulu :>

01.02.2005
23:17
[162]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cze All :D

01.02.2005
23:18
[163]

EwUnIa_kR [ Legend ]

głowa mnie boli...mam dylemat...tabletki mi stoją....

01.02.2005
23:23
[164]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewunia to do popicia

01.02.2005
23:25
smile
[165]

Marksman [ Promyk ]

Dobry wieczór...

01.02.2005
23:26
[166]

Valturman [ Konsul ]

Witam cytcyt *zacykał z Cienia*

01.02.2005
23:29
[167]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Hello :) :*

01.02.2005
23:32
[168]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ta vitalinea to aluzja jakaś?:>
nie mogłes mi dac po prostu pepsi:>:D?

marx;)

01.02.2005
23:33
smile
[169]

Marksman [ Promyk ]

Ewunia ;)

Ja bym tam tabletek pepsi nie popijał...

01.02.2005
23:33
smile
[170]

Patrol_wcg [ Konsul ]

<- Toś sobie na zbierał :P

01.02.2005
23:40
smile
[171]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bez róznicy czym....i tak stoją...

01.02.2005
23:48
[172]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Ewa --> Przeziębiona ?

01.02.2005
23:51
[173]

EwUnIa_kR [ Legend ]

patrol..nawet nie..ale wiesz jak jest..nikt nie kocha...nie tuli..nie całuje...to powoduje ból głowy;)

01.02.2005
23:52
[174]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewuniu bez zadnych żaluzji :D Podobno najlepiej sie rozpuszczaja jak popijasz H2O ale wg życzenia :D

01.02.2005
23:54
[175]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Tak , znam to z kąś... :)

01.02.2005
23:57
[176]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

hm... tez nie jest mi to obce...

02.02.2005
00:01
smile
[177]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

siostra ---> na ból głowy najlepsze jest: ---------------------------->

:*:*:*:*:*:*:* <---- tudzież to :>

BTW:

ELO ALL :>

jak jest? :>

02.02.2005
00:03
[178]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Nie nagozej jest :) poza tym ze dziś mi znowu wewanie na WKO przyszło...
Witam tak wogóle :)

02.02.2005
00:04
[179]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brat--> nie chcę piwa...piwo lubi papieroski:D
ale biorę tudież:D;)

02.02.2005
00:05
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]





ZAPRASZAMY DO NOWEJ CZESCI

02.02.2005
00:06
[181]

Valturman [ Konsul ]

koniec szychty
do jutra cyctyct
na dobranoc macie zagadkie pod tytułem znajdź mnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.