
Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność|cz.199[Piwo za darmo!!!! To nie tutaj :>]
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano
Fenris_ek [ Fen ]
Pierwszy? :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
damn YOU!! :)
drugi :)
Brisk. [ Chomik ]
camper :> pozostałośc po DoD'zie? :> :P
Marksman [ Promyk ]
czeci
EwUnIa_kR [ Legend ]
któryś
Fenris_ek [ Fen ]
Heh, ja nigdy nie camper, Brisk.
Sierżant zawsze z Thompsonem na czele :P
Sweet dreams, a za tydzień - do kościółka!!!

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
To co? W przyszłej części jakaś grubsza biba sie szykuje? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
he he he.....a nie powiem z czego się śmieję;)
sŁIT drims fen;)
Brisk. [ Chomik ]
Fenrisek no thomi troche mały :> Wole bara :> a jak sie zdenerwuje to snipe a jak sie wk... to mg :> Ale thompson tez bywa :]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
O żesz.... o_O
Fenris ---> właśnie mnie nawróciłeś :>
Brisk. [ Chomik ]
A ja sie zbieram :]
Ewuniu słit drims i trzymaj sie :]
Reszta ---> no pijaki branoc :>
...............DobraNoc....
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc maciek:]^:]
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu dziekujem:] :* w ^ :]
...............DobraNoc....

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Narazicho :)
Też sie pomału zbieram, tylko pewien pojedynek musze skończyć :>
kajojo [ MU Online ]
Heh, bezsenność...
Drugi raz mi się to kurna przytrafia, trzy godziny leżenia w łóżku i... nic. A jutro idę do szkoły.
A wy to z własnej woli tutaj siedzicie, czy nie możecie usnąć?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Troche z jednego, troche z drugiego :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamyk:>nie zabijaj go:D on musi cierpieć smierc bedzie wybawieniem:D;)
kajojo....nooo:D:D:D
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - po śmierci i tak będę miał gorzej...
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx---> ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no ok. :)
wyjątkowo cię posłucham siostra :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
dziEki brat:* odwdzięczywszy się kiedys;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
mam 1,5 ha pola :>
Wiosna się zbliza... wiesz... zaorac trza by wkrótce :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
buhahahahahahahaha:D
po tym łokciu w brzuch to już wszystko jedno:D zabij!:D
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - prowokatorka:>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ooo nie... zmiana dyrektywy???
A co jak już sie do poprzedniej prośby zastosowawszy???
:)
nie wiem... szkoda mi go zabijać... czasem sie fajnie zbłaźni i jest sie z kogo ponabijać :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
dzięuję z akomplement;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
akomplement powidasz? <lol2>
a może chodziło ci raczej o akompaniament? :>
Marksman [ Promyk ]
czasem sie fajnie zbłaźni i jest sie z kogo ponabijać :>
pfffff...
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie zaczynaj:>:D
co słychac u kuzyna możliwewa?:>:D

Marksman [ Promyk ]
Ewunia - cała przyjemność po mojej stronie;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
u mozliewa??
A dobrze, dobrze :)
Dzięki ze pytasz :)
Też cie pozdrawia :)
_________________________
Ide zapalić...
EwUnIa_kR [ Legend ]
musiałeś mi to zrobić:>???....tez idzie ..na chwilę:>gdziekolwiek:>
marx--->to jeden z tych bardziej wyszukanych;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ale coo??? Przeciez trzymam rączki i inne członki przy sobie :>

Marksman [ Promyk ]
Ewunia - to ja wolę nie czytać swoich niewyszukanych... :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx---> chyba ja wolę nie..
brat--->ty dobrze wiesz co:>
Marksman [ Promyk ]
*przeczytał 3 razy... nie rozumie*
snopek9 [ Legend ]
Dawno tu nie pisalem ale dzis wyjatkowo pozno ide spac przez genialny film saw wiec sie pozegnam
Dobranoc

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
też sie teleportowawszy do wyra :)
Narazicho all :>
P.S
snopek ----> troche odstajesz z postami :>
P.S2
Dawnośmy w kłeja niegrali :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx--> może to już ta pora;)
snopek--> :* dobranoc
brat-->:*:*:*:*:*:*spij słodko...
........dobranoc panowie................
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - może... to ja ustawię konwersję i też się kładę... Branoc...
Branoc...

S1KoR© [ alkoholik ]
ktoś nie spi moze jeszcze? :>
jako ze do 7 macie to wpadlem przechodząc obok na piwko i uciekam zarazem :] milego dnia :]
Brisk. [ Chomik ]
bez uroczystych wtepniaków bo znów mi sie nie chce jego szukać :] YoO :]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś jest 22:59 :)
Przynajmniej była :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:00:32]

Brisk. [ Chomik ]
SySuś pfffffff nie znasz sie na insomni :> Tutaj wszystko jest podtentegowane mi :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
cze..
oficjal i nie oficjal i limited edyszyn dla brata->:*:*:*:*:*:*:*:*
mały buziaczek dla immo na wypadek gdyby tu zaglądnął..:*
kamyk------------------------------------------------------------------------------------------>

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> hehe, skąd wiedziałaś ze tu zajrze dzisiaj? ;)
mały buziak?? :| obraże sie chyba pfffff..... zasługuje chyba na coś więcej :P
Cze all, dawno mnie tu nie było, postaram się to nadrobic :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
immo;)--------------->
może być?:>

S1KoR© [ alkoholik ]
dziendobry wsyskim :] a ja sobie ogladam zbrodnie i kare na hallmarku :P jakos mnie tak wzielo nastrojowo na ten film :]
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> hehe, no w ostateczności :>
Sikor@ ----> hej :)
Patrol_wcg [ Konsul ]
Dobry wieczor :-)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
witam All :D

Marksman [ Promyk ]
Dobry wieczór...
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześc marks...

Immothep [ Errare humanum est. ]
brum brum....

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ELO
czy mozna komuś pomachać? :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
elo
a komu chcesz machac? :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
narazie nie pytaj :)
Pytam sie czy można pomachac? :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
....:(romuh yrbod mam an an an
EwUnIa_kR [ Legend ]
brat---> jak najbardziej ...
ale...ogonkiem:P:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
zsam ez einjaf ot on ehehehehe :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
siostra ----> pomaczhaj razem ze mną :>
MACHAMY ELICIE ZE STOLICY!! :>
Ciesze sie ze sie dobrze bawicie!!! :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
my nie trabimy..my się tu dobrze bawimy...:D
pamiętam to z meczu z legła;)
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - cześć;)
*macha do cichych szpiegów...*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
aaa!! bym zapomniał! :>
Dzisiaj dostałem podwyżke :>
Normalnie dziennie całe 4 złote więcej zarabiam :D
Wreszcie bedzie kasa na extra BeeR :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
gdzieś w każdym znas...jest dziecka ślad....
na na na na.....
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - podzieliłabyś się humorem z potrzebującymi:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
a bierzcie;)
* dzieli się *
:D:D:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
BeeR GooooooooooooooooooooooooooooooooooooD!
Yea! :>

Immothep [ Errare humanum est. ]
a ja nie moge beer'a :( ehhh ja chce mieć w koncu te 18 lat, chce być wolny ahahahaha ;)
DeVitoo [ Konsul ]
Ja mam 16 lat. Wróciłem z zajebsitej impry jednak wiek robi swoje raz, że siedzialem krótko, dwa, że ograniczalem sie z piwem... ech te 18 daje jednak swobode....
EwUnIa_kR [ Legend ]
immo--> już niedługo...3 lata?
<przytula>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ----> 2 z hakiem :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
no..tak misię wydawało;)
Immothep [ Errare humanum est. ]
misię, o tak lubie misię, szczególnie takie mięciutkie :> :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
i czarno-białe:P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Hmmmm....
Immopciu ---> powiesz mi że nie masz 18 lat?? :>
Czemy trudno mi w to uwierzyć :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
kamyk ---> czy tak ciezko w to uwierzyć? ;) no ja na siłe nie będe przekonywac :>
edit:
immopciu?? hmmmm..... :)
Ewunia ---> no oczywiscie ze B&W rulzz :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 00:47:18]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Powiem ci tak: To jest UNREAL :>
Robisz ścieme :)
Prowokujesz :)
Wiem ze masz 21+ :>
nie ściemniawszy mi tu :>
Wielki Brat PA3 :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
a Immopciu, bo to tak słodziutko brzmi :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> tak? a niby skąd wiesz? :) jaka prowokacja? no chybaś oszalał facet :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
z nienacka :P
Immothep [ Errare humanum est. ]
hhe, mam Ci legitymacje szkolną pokazać kurcze no? ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
wystarczy mi twój GG :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
a i tak ja wiem wszystko najlepiej:)
* zjada kanapki z szyneczką *

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
*zjadł obiadek i poszedł zapalić*
;p
EwUnIa_kR [ Legend ]
*&^%^$*&(* wiedziałam::>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> a po co Ci mój gg? jesli nie jesteś długonogą blondynką (ew brunetka) to nawet nie masz co pisac :P
Ewunia ---> "co ty mozesz wiedzieć ... Ty <cenzura> ..... " hehehe* :D
* - Joke :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
jestem krótkowłosym rudym...
to dogadamy sie czy nie? :P
sista ---> muhehehe :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
co to za cenzura? chcesz mnie zdenerwować??
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk --- hee, zaraz sie odezwe
Ewunia ---> no cos Ty, jeszcze mi życie miłe ;)
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - smacznego...
*je*
Immo - nie denerwuj Ewuni
Pytanie:
Czy dzisiaj jest jakaś astrologiczna noc cudów?? bo odnoszę takie wrażenie...
Kam - a ja mam ten numer... nie powiem skąd...
Marksman [ Promyk ]
[edit]
ale nie dam...

Immothep [ Errare humanum est. ]
Marksman ---> taaaaa :O
skąd masz :)
edit:
no tak, dawno temu kiedyś miałem opublikowany nr gg na forum, ale to daaaaawne czas :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:14:02]
EwUnIa_kR [ Legend ]
noc cudów...
..................... * myśli *.....................

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
eee :)
Immo --> już nie musisz sie odzywać... cfaniku :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> kę? :) ale o so hozi? bo ja nie w temacie chyba :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
i jak się z tym czujesz? :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> hmm, z czym? :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
noo... nie wiem nie... :]
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> Ty chyba wiesz coś, czego ja nie wiem, wiec podziel się tym ze mną :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jeezzz...jak mi się chce szluga...:|
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> niet, nie pozwalam :[ =]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Immo ---> no nie wiem :>
A powiesz ile masz naprawde lat? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
cfaniak....co ty mi możesz pozwalać:>:>:>
:D

Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk --->
Cześc ma na imię Krzysio, mam 15 lat i tez lubie swoje misie
Powiedzmy ze mam więcej niż ty :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia --> cffaniak tak? czekaj jeszcze będziesz chciałą masaż stóp... ooo figa z makiem :P

EwUnIa_kR [ Legend ]
zobaczymy kto pierwszy przyjdzie z chorymi migdałkami:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> a propos, jakoś sie tego masazu nie doczekałem :> licze ze to nadrobim y:>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Immo --->
Cześć, jestem Kamil, mam 15 lat i straaasznie lubię jak dziewczyna nosi stringi :>
NO toć wiem ześ starszy łode mnie :>
BTW:
skąd wiesz ile mam lat? :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
buhahahahahahahahahahahahaha brat...kultowy text<hahaha>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> no jak to skąd, z nienacka :>
Gdzieś na forum napisaleś... kiedyś...
EwUnIa_kR [ Legend ]
brat---> pucowawszy się ile masz lat?
Marksman [ Promyk ]
ech... młodzi...
Immo - skąd mam - nie powiem... mam...
Immothep [ Errare humanum est. ]
Cytat:
------------------------
ech... młodzi...
------------------------
NC :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
brzuch mnie ze śmiechu boli przez was:D
co jeden to lepszy<hahaha>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> wstawaj z podłogi, dosyć tego ROTFL'owania sie :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobrze mi tu jest....:P:P:P
tylko zimno w stópki:(
Immothep [ Errare humanum est. ]
Chętnie sie nimi zaopiekuje :P =]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ejjj!!!!
"z ninacka" to mój tekst!!! :>
siostra ---> odgryźć? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
hmm...obawiam się że moge potrzebowac w całości:D:D:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
brat---------------------------->
Immothep [ Errare humanum est. ]
kamyk ---> pokaz patent :D
Marksman [ Promyk ]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
z nienacka ®©™
może być :>
____________________
copyright ®©2002 KaM1kAzE™
EwUnIa_kR [ Legend ]
marx..podglądacz:>
* podejzliwośc mode on*
Immothep [ Errare humanum est. ]
kamyk ---> niet, nr patentu pokaz :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
jesus... to bym musiał sie do liceum cofnąć :)
Pani od fizyki go gdzieś ma schowane :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Kamyk ---> dziarmolisz ;)
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - ja nikogo nie obserwuję... *świętoszek*
*czuje się obserwowany*
EwUnIa_kR [ Legend ]
pfffffffffffffffffffffff

Marksman [ Promyk ]
no cio??

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ej!!
no co jest?!? posneli już???
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ciiii ... tu sie toczą bardzo powazne rozmowy :)
Marksman [ Promyk ]
Kamyk - Ni!!
Marksman [ Promyk ]
&podsłuchuje bardzo poważne rozmowy*
EwUnIa_kR [ Legend ]
* przerwała bardzo poważna rozmowę żeby pokazac że nie śpi *
Marksman [ Promyk ]
czekolada... 10...
EwUnIa_kR [ Legend ]
* przywlokła z kuchni cały talerz własnoręcznie robionychkanapek z nutellą *
częstujcie się...
marx:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
* chowa kanapki bo jak brat zobaczy będzie sie darł znowu:D *

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hmmmmm... chyba czuje Nutelle w powietrzu :>
Sioooooooostraaaaaaaaaa!!!????!!!!!
CHONO TU!!!
:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa* napchała do buzi tyle ile się zmieściło i ucieka *

Marksman [ Promyk ]
* napchała do buzi tyle ile się zmieściło i ucieka *
Już mnie brzuch boli... umiecie poprawić humor... nie ma co...

EwUnIa_kR [ Legend ]
marx---> bez ()**&^&^)( skojarzeń:D:D:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Kurna, ale wy poryci jesteście :>
a opis sulika na GG już najbardziej:
"mmmmhhh mhhhmmmm mmmhhhh [ status z chujem w buzi ]"
HAHAHAHAHAHA LOL :D

Marksman [ Promyk ]
Ewunia - już po prostu nie mogę...
Kamyk - true... poczekaj - treż taki będziesz...
EwUnIa_kR [ Legend ]
opis sulika??
kalendarz calsberga mówi?
wypraszam sobieniejestem poryta:D
Marksman [ Promyk ]
Ewunia - miał na myśłi mnie, moją psychikę i uogólnił...
EwUnIa_kR [ Legend ]
Niewidoczna strona, mocniej poryta kraterami niz strona widoczna; charakterystyczne są miękkie krawędzie kraterów wywołane przez wyrzucone odłamki skał i opadający pył, którego było o wiele więcej niż na stronie widocznej ze względu na zwiększoną aktywność upadku meteorytów..
:|:|:|
może by tak ktoś wytłumaczywszy o so biega z tym poryciem..:|

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no dobra... ex opis Sulejmana :)
ok, ja pryskam do wyra :)
sista ----> :*:*:*:*:*:*:*:*::* (wszystkie na raz :>)
bywajcie, do zobaczyska jutro :)
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
sista ---> uogólniłem :) jak mi powiesz ze jesteśmy normalni to...
...nie uwierze :)
P.S
Sory jak cie uraziłem... o_O
I didn't mean to...
Marksman [ Promyk ]
mieć poryte - mieć nierówno pod sufitem...
EwUnIa_kR [ Legend ]
idź już do spania..nie marudź;)
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*<----- na dobranoc
do jutra<cmok>
Marksman [ Promyk ]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ide ide...... nie musisz mnie popędzać...
<---------------------<< ™
Immothep [ Errare humanum est. ]
Branoc ALL
Ewunia ---> :* :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
immo---------------> branocka...i :* w uszko;)
dobranoc:)

Marksman [ Promyk ]
*zastanawia się o czym gada*
Dobranoc...
EwUnIa_kR [ Legend ]
* nie zastanawia się nad niczym*
marx--> dobranoc:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
"Chmiel na bezsenność,sen na bezmiłość...Poduszkę z chmielu gdy sobie umościsz..Zaśnij bo na cóż życie bez miłości?.....
cze..
brat:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* zbiór najfajniejszych buziaków świata...

EspenLund [ Live For Speed ]
si si, bongorio
Cześć All
dobry, jak się tam żyje?
zaraz idem lulu :>
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cze All :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
głowa mnie boli...mam dylemat...tabletki mi stoją....
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewunia to do popicia

Marksman [ Promyk ]
Dobry wieczór...
Valturman [ Konsul ]
Witam cytcyt *zacykał z Cienia*
Patrol_wcg [ Konsul ]
Hello :) :*
EwUnIa_kR [ Legend ]
ta vitalinea to aluzja jakaś?:>
nie mogłes mi dac po prostu pepsi:>:D?
marx;)

Marksman [ Promyk ]
Ewunia ;)
Ja bym tam tabletek pepsi nie popijał...

Patrol_wcg [ Konsul ]
<- Toś sobie na zbierał :P

EwUnIa_kR [ Legend ]
bez róznicy czym....i tak stoją...
Patrol_wcg [ Konsul ]
Ewa --> Przeziębiona ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
patrol..nawet nie..ale wiesz jak jest..nikt nie kocha...nie tuli..nie całuje...to powoduje ból głowy;)
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewuniu bez zadnych żaluzji :D Podobno najlepiej sie rozpuszczaja jak popijasz H2O ale wg życzenia :D
Patrol_wcg [ Konsul ]
Tak , znam to z kąś... :)
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
hm... tez nie jest mi to obce...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
siostra ---> na ból głowy najlepsze jest: ---------------------------->
:*:*:*:*:*:*:* <---- tudzież to :>
BTW:
ELO ALL :>
jak jest? :>
Patrol_wcg [ Konsul ]
Nie nagozej jest :) poza tym ze dziś mi znowu wewanie na WKO przyszło...
Witam tak wogóle :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
brat--> nie chcę piwa...piwo lubi papieroski:D
ale biorę tudież:D;)

Brisk. [ Chomik ]
ZAPRASZAMY DO NOWEJ CZESCI
Valturman [ Konsul ]
koniec szychty
do jutra cyctyct
na dobranoc macie zagadkie pod tytułem znajdź mnie