GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 217

30.01.2005
22:12
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 217

Wprowadzenie do naszego świata:

Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosi jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który jest jednym ze współzałożycieli Karczmy, a ostatnio słuch po nim często ginie i podobno widuje sie go wtedy daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne :D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa :D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatale poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D). Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShotera, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda z opresji cało :D). Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE :D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. Od jakiegoś czasu pojawia się tajkże Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand. Jest to bardzo interesująca postać, ponieważ, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Na dobre w Karczmie zadomowiła się także miła i zawsze wesoła Serina, bardzo zdolna młoda masażystka :D Wśród gości od czasu do czasu przewija się Wiolax, szpieg z Krainy VL :D Od jakiegoś czasu w Karczmie zaczęła się pojawiać i spędzać tu coraz wiecej czasu [ ku niewątpliwej uciesze Zarządu :> ] piękna i tajemnicza EwUnIa :D


A dla wszystkich przygrywa Autor i tylko czasem skoczy On do kąta na partyjkę szachów...

[modified by Hellcat © ® - 12.01.2005 23:00]

===================================================

OGŁOSZENIA DROBNE
Nowe części mogą zakładać TYLKO wyznaczone przez Wysoki Zarząd osoby :>
Zarząd jest nieomylny w sprawach Karczmy :>
Ogólnie Zarząd oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa :>
No! :>
[tutaj cos jeszcze dopisze ale jeszcze nie wiem co więc zostawie puste miejsce co bym mógł potem cos dopisać :> za kase moge dac tu reklame :>]

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1

30.01.2005
22:13
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Życzy Wam Miłej i Udanej Zabawy :]

30.01.2005
22:13
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!! ®©

YoO in da Nju Part ©®
:)

Edit:
23:11
Cud ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 22:11:54]

30.01.2005
22:15
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*


* zaznacza swoję obecność*

30.01.2005
22:16
[5]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

* robi miejsce na ławie i nalewa szklaneczke Coli dla Hella a dla siebie tez szklaneczke... JW*

30.01.2005
22:16
smile
[6]

Hellcat [ Legend ]

Firma pragnie podziękować następującym osobom:
Bilbo'owi - Za ciągłę dostawy Coli :)
Ewuni - Za dmuchanie [TO NIE TO!!] i naleśniki :]
A także nieocenionemu J.J'owi za Malibu :]

30.01.2005
22:21
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ni mo za co

30.01.2005
22:22
[8]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

cała przyjemność po mojej stronie :D

30.01.2005
22:24
smile
[9]

Sir klesk [ Sazillon ]

Witam,

a ja jem oscypek :D

30.01.2005
22:32
[10]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o matko...turlam się nomanie po podłodze<hahaha>

taksóweczka stoi<hahaha>

30.01.2005
22:38
[11]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewuniu zarabiste :D właśnie słucham po raz kolejny... :D

30.01.2005
22:40
smile
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

patrz jak forca skomentowała;D


forca (22:33)
no...... i wcale mnie to nie rozbawiło....
EwUn!a (22:33)
buhahahahahahahaha oj
EwUn!a (22:33)
spaczone poczucie chumoru
forca (22:33)
ej ....
EwUn!a (22:34)
hahahahahahahaha
forca (22:34)
a jakby ta mirka zawału dostała
EwUn!a (22:34)
może ja ci złą linkę dałam
forca (22:34)
przeciez ona juz ledwo ledwo......
EwUn!a (22:34)

forca (22:34)
pani miroslawo, taksoweczka stoi
forca (22:35)
no bo to tak brzmialo. a nie bawi mnie sluchanie jak kobieta dostaje zawalu
EwUn!a (22:35)

forca (22:35)
a poza tym to mi przypominalo glos mojej cioci

<LOL>

30.01.2005
22:43
smile
[13]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

kurde no cóż każdy ma prawo do własnego osądu danej sytuacji...

*nalewa szklaneczke JW...*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 22:42:04]

31.01.2005
02:10
[14]

Brisk. [ Chomik ]

<pozamykał, posprzatał, pogasił i poczłapał do siebie> DobraNoc Banda :]

31.01.2005
09:54
smile
[15]

Hellcat [ Legend ]

Dzień doobry, dzień dobry...dzień dobry bardzo :)

31.01.2005
09:56
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cze

..kolejny dzień bez papierosa....* klnie *

31.01.2005
11:15
smile
[17]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cześc All :D

*robi duuzo kaffki i czestuje chetnych*

31.01.2005
12:52
[18]

Hellcat [ Legend ]

Bilbo, dzięx :)

Kurde, pilnie trzeba mi Maxa Payne'a 1 or 2 [better 2]
A nie mam skąd skołować qfa :|

31.01.2005
13:11
[19]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Helluś nie mam niestety tej giery...

31.01.2005
13:26
smile
[20]

Hellcat [ Legend ]

Spx...2 i tak odpada ze względu na niedomaganie kompa :P

A 1 nawet na e-ośle nie ma...chyba sie przejdę do Mpiku :]
A co...

31.01.2005
13:27
[21]

Brisk. [ Chomik ]

<poszedł do kuchni na obiad> :]

31.01.2005
13:29
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hellkat mam obydwie..

31.01.2005
13:39
[23]

Hellcat [ Legend ]

Ewuniu, no fajno... :)
Z tym że mnie je trzeba na dziś, maxymalnie jutro rano...więc nie pozostaje mi nic innego jak kupić oryginałka...przynajmniej MP1...bo na 2 to ja nie mam aż tyle keszu :)

---
Dobra...wybijam...jak coś to sesemes :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 13:45:50]

31.01.2005
15:53
[24]

Hellcat [ Legend ]

Ok...wróciłem :)
Znaleźć nie znalazłem... :]
Ale przynajmniej mam demo ;]

I oprócz MP1 potrzebuje na wczoraj NHL 2004 :]

31.01.2005
16:09
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

aa..i tak jedynkę mam na pc a 2 na ps

31.01.2005
19:44
[26]

Brisk. [ Chomik ]

<znowu odwiedza pingwiny tym razem w poszukiwaniu kolacji>

31.01.2005
19:53
smile
[27]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

i back . Hehehehe patrzcie 6 klasa i pierwiastki znam np. CA25OH kto mi powie na co to jest zobaczymy kto tu mądry jest

a ja moge kopytka donosić kto będze chcaił walic do mnie :P

31.01.2005
19:55
[28]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

właśnie jutro robimy z kumplami taksóweczka stoji i nagramy to

31.01.2005
20:32
[29]

Hellcat [ Legend ]

Jesteś pewien że na pewno CA25OH?

31.01.2005
20:45
[30]

Garbizaur [ CLS ]

Chyba C2 H5 OH


Czyli wóda :P

31.01.2005
20:45
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* je kolację *

31.01.2005
20:49
[32]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cze All :D

czyzby była mowa o szpirytusku... ??

Cześć Ewunia !! Trzymasz sie??

BrisQ, Hell - moze po szklaneczce... kafffki ??


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 20:51:18]

31.01.2005
20:51
[33]

Garbizaur [ CLS ]

Ewuniu ---> smacznego. :)

31.01.2005
20:51
[34]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bilbo---> hej..nie wiem co oznacza część...część ewuni..czy może mam się trząść..czy cos...cokolwiek by to oznaczało -kolacji nie oddam:D


3mam się....całkiem nieźle..całe 4 dni;)

31.01.2005
20:52
[35]

Brisk. [ Chomik ]

Smacznego Ewuniu :]

Bilbo nie pijam :>

31.01.2005
20:55
[36]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewunia siem mi ę wcisło... Czyli wygrywasz z nałogiem :D

BrisQ to co pijasz??

31.01.2005
21:00
[37]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zjadłem już...bilbo..wygrywam ale uwierz mi że jest (*&&^%%$ masakrycznie cięzko...nie ma godziny żebym o nim ni epomyslała:D...

maciek...co pijemy po kolacyjce?

oo garbizaur..przepraszam..nie zauważyłam cię...dziękuję:)

31.01.2005
21:01
[38]

Brisk. [ Chomik ]

ja mam debowke...


Bilbo woda + sok, oduczyłem sie nawet herbaty, jak nie ma soku to zazwyczaj sama woda :]

31.01.2005
21:02
smile
[39]

Garbizaur [ CLS ]

<--- Ewunia

31.01.2005
21:03
[40]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja co mam?

* rozgląda się wokół siebie *

nic ni emam....* płacze *

31.01.2005
21:04
smile
[41]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

bilbo thx a mnie to nie przywitałeś . Nikt nie chce kopytek bede płakał :(

31.01.2005
21:05
smile
[42]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ewunbia --> moje dwa motta : " nie płacz będzie nowy dzień " i drugie "młodzi gniewni , starzy wqrwieni " . moze coś znajdziesz nie płacz

31.01.2005
21:05
smile
[43]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Garbizaur [ Gaz do dechy! ]
Chyba C2 H5 OH
Czyli wóda :P


Zabłyszczę inteligencją i powiem Ci ze C2H5OH nie jest "wódką" Jest to alkohol etylowy potocznie nazywny spirytusem :P

W_O_D_Z_U

6 klasa i pierwiastki znam np. CA25OH


Lol jak to jest pierwistaek to ja jestem Elżbietą II :DDD

31.01.2005
21:07
[44]

EwUnIa_kR [ Legend ]

filozof....

31.01.2005
21:07
[45]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

ba, ktoś musi...

31.01.2005
21:11
[46]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ups... Witam W_O_D_Z_U * i zwija talerz kopytek*!!!

i żeby nie popelnic gafy czesc :Serafin:

Ewunia wiem cosik o tym, wczoraj pognalem do nocka... bo mi sie skonczyly... fajnie bylo...:P
*stawia przed Ewunią tace z soczkiem, kafffka, bebata, piwenkiem & wodą - do wyboru*

BrisQ Ty tak z wyboru?? *podaje szklaneczke wody z sokiem i patrzy z podziwem*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:09:56]

31.01.2005
21:12
[47]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Nie, gafy bys nie popełnił bo i tak nie jestem tu chyba mile widziany (przez niektóre osoby) :>

31.01.2005
21:12
smile
[48]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja bym z checia herbatki się napił . WOW kelnera mamy :P

filozof - ha tak mnie zwą . A zachowanie dobre na półrocze :P

31.01.2005
21:14
smile
[49]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

serafin -----------> właśnie ja naprzykład nie lubie kresselacka takich ludzi trzaolewać :P

31.01.2005
21:14
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Kresselack dokładnie więc mozesz już sobie iśc i nie wracać tutaj.
---------

Bilbo z przyzwyczajenia :>

31.01.2005
21:15
[51]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

W_O_D_Z_U proszę herbate...

*podaje z diabolicznym uśmiechem herbatkę ze środkiem... przeczyszczającym*

nie jestem kelnerem...

31.01.2005
21:16
smile
[52]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

A idę... Tak żem tylko wpadł. Tylko uważajcie bo jeszcze Was posądzą o molestowanie nieletnich :D

31.01.2005
21:17
smile
[53]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

bilbo ---> nie martw się od wczoraj srake mam dzieki za pomoc :P

31.01.2005
21:22
smile
[54]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

NIe kumam jak srodek na biegunke pomaga na biegunke...

*drapie się w głowę*

31.01.2005
21:29
smile
[55]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja moze zostawie tą kawe na jutro dla pani od polskiego

31.01.2005
21:30
smile
[56]

gris [ Generaďż˝ ]

Ktos tu rozmawia o "kupie" ? :) Moge sie przylaczyc?

31.01.2005
21:31
[57]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

W_O_D_Z_U teraz to juz nic nie qmam a kto Ci kawe dal??

31.01.2005
21:31
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bilbo--> czekałam wczoraj na cię;)

jak działają środki homeopatyczne?(chomeopatyczne?:D)

31.01.2005
21:32
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mmm....pyszne piwko...bilbo wie co lubię;)

papierosek by się przyda;l jak nic;D

31.01.2005
21:33
smile
[60]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

homeropatyczne :P sry nie kawa tylko herbata

31.01.2005
21:35
smile
[61]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

btw. co to są środki homeopatyczne prosze o wyjaśnienie tego m ii Ewuni

31.01.2005
21:37
smile
[62]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

sry za 3 wątek pod rząd ale mykam papapa all trolle

31.01.2005
21:38
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chodzi mi po głowie że coś w stylu czym się strułes tym się lecz...ale musze mieć pewność;D bo wtedy chcąc rzucić palenie będę musiała palić<hahaha>

31.01.2005
21:38
[64]

Brisk. [ Chomik ]

W_O_D_Z_U 3 post poid rząd :D Za 3 watek pod rząd ukamieniowali by Cie na golu :D ciacho :D

31.01.2005
21:39
[65]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Leki homeopatyczne nie tylko leczą objawy np. katar, kaszel etc. W sumie mobilizuja, stymuluja cały organizm do walki z choroba.

Ewuniu wróciłem troche ten tego... Po zakupie w nocku poszedlem sie przejsc... Mieszkam niedaleko parku (z pubami) a ostatnio ciagle siedze w fabryce... Swieze powietrze etc... :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:41:09]

31.01.2005
21:40
smile
[66]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

bede zlośliwy napisze 4 post ale ide juz naprawde . Teraz to banik na 4 lata będzie ]:->

31.01.2005
21:40
[67]

Hellcat [ Legend ]

Widze że pewna osoba raczej normalna nie jest :)

31.01.2005
21:42
[68]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewuniu niestety nie :D Jeśli byłby jakiś homeopatyk zwalczający palenie to usuwałby toksyny z organizmu i stymulował całe ciało do pozbycia się nikotyny oraz smoły etc... z organizmu w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób...

Czesc Hellcat!! :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:47:28]

31.01.2005
21:42
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja też to widzę...:)

31.01.2005
21:44
smile
[70]

Hellcat [ Legend ]

Cześć BILB!!

Dzisiejszy wieczór sponsoruje:
ELVIS!! :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:43:25]

31.01.2005
21:44
[71]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yhym...więc cały mój misterny plan w &%$%&..:>

31.01.2005
21:49
[72]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no i nie ma gg....poskusiło mnie ostatnio żeby tlena założyć..i teraz mam;)

31.01.2005
21:50
[73]

Brisk. [ Chomik ]

nomanie aż złowroga cisza przez to gygy zapanowała :>

< poszedł oblookać co by tu looknąc >

31.01.2005
21:51
smile
[74]

Hellcat [ Legend ]

Tam cisza...fajnie jest :D

*słucha Elvisa i katuje demo NHL2004 & MP1* :D

31.01.2005
22:01
[75]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

całkiem niezle... gg padlo i git :D

*wziął się do papierzysk na jutro*

31.01.2005
22:01
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kto to wymyśla...

31.01.2005
22:28
[77]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

nie jestem obłąkany!!!

*rwie włosy z głowy z rozpaczy*

31.01.2005
22:34
smile
[78]

EwUnIa_kR [ Legend ]

każdy jest obłakany...na swój sposób...


"Miłość: chwilowe obłąkanie, na które lekarstwem jest małżeństwo."

31.01.2005
22:36
[79]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ewuniu a co jest lekarstwem na małżeństwo... ??

31.01.2005
22:38
[80]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie będę cię skrzywiac..fajny chłopak jesteś;D;)

31.01.2005
22:42
smile
[81]

Hellcat [ Legend ]

A ja to już pewnie nie ;(

31.01.2005
22:48
smile
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hellkat---. ty jeszcze za młody jesteś:P

31.01.2005
22:50
[83]

Hellcat [ Legend ]

Hmm...maybe

31.01.2005
22:51
smile
[84]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

ja juz niezle skrzywiony jestem... :P

31.01.2005
23:20
[85]

Wiolax [ Senator ]

cześć :)

31.01.2005
23:22
[86]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax czesc :> masz zzzzzzzz? :>

31.01.2005
23:25
[87]

Hellcat [ Legend ]

Wiolax cześć :> Masz zzzzzzzz? :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:27:29]

31.01.2005
23:31
smile
[88]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Czesc Wiolu :D

31.01.2005
23:41
[89]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wiola cześć..masz zzzzzzz?:>

31.01.2005
23:49
smile
[90]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

... tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:54:41]

31.01.2005
23:55
[91]

Wiolax [ Senator ]

mam ;P

31.01.2005
23:56
smile
[92]

Hellcat [ Legend ]

*pokrywa*

31.01.2005
23:57
[93]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to daj:P

pierwsza w kolejce:P

01.02.2005
01:11
smile
[94]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Dobranoc Trolle :D

01.02.2005
01:18
[95]

Brisk. [ Chomik ]

<pozamykał, posprzatał, pogasił i poczłapał do siebie>

01.02.2005
06:57
smile
[96]

Wiolax [ Senator ]

Dzień Dobry Trolle :)

01.02.2005
08:59
[97]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cześć All :D

Czesc Wiolu/Elfko :D no i ktory lvl ??

01.02.2005
09:41
[98]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cze

01.02.2005
09:53
smile
[99]

Hellcat [ Legend ]

:(

Wioluś
To ja poprosze jeszcze character szkrina na @ :>

01.02.2005
10:38
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

AaA... :]

100

01.02.2005
11:06
[101]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Czesc Hellcat!! Czemu masz taka kwaśna minę?? Stało się cuś??

01.02.2005
11:07
smile
[102]

Wiolax [ Senator ]

Bilbo...dopiero 90 :)))
Helluś nie mam screena, tylko ze strony głównej taki malutki obrazeczek...
ale skoczę do Ancarii i zrobię fotkę ;)
to wyślę...
a pod linką masz character ;)

https://eng.sacred-game.com/charview.php?charId=21617

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 11:12:20]

01.02.2005
12:20
smile
[103]

Hellcat [ Legend ]

Bilb ;]
A bo mam deadline a nadal nie skołowałem tych gierek :]
Ale spoko, nie takie rzeczy sie już robiło ;]

Wioluś
Czekaj, musze zebrać fakty :D
To zdjątko ^^ przypomina mi takie zmutowane koty z włóczniami z DII :D

---
Hehe...Drewniany Elf :D
Drewniak :D
Ale ładny sympatyczny :)
Pogratulować :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 12:21:18]

01.02.2005
12:45
smile
[104]

Hellcat [ Legend ]

Eeheehee :D [link]
To NHL-a już mam :]

01.02.2005
20:07
smile
[105]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

dzięńdobry weiczór ktoś tu jeszcze jest czy mogę już sprzątać

01.02.2005
21:38
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Zdobyłem NHL 2005 :]
Znikam do odwołania :D

01.02.2005
21:51
[107]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

witam! :D jest tu ktos? bo mam pytanie :P

01.02.2005
21:56
smile
[108]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja jestem

01.02.2005
22:01
smile
[109]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

dziala Ci gg?? :PPPP nie bylo mnie jakies 2,5 tygodnia w necie, w ogole przy kompie, a dzisiaj od samego poczatku jak wreszcie mam mozliwosc korzystania z tego - gg mi nie dziala wcale i ani razu nie zadzialalo chocby na chwile... no wiec nie wiem czy to u mnie sie cos zepsulo czy nie u mnie ;P

01.02.2005
22:01
smile
[110]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

mi działa normalnie nic złego się nie dzieje

01.02.2005
22:05
[111]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

z tego co wlasnie zauwazylem to wyszla nowa wersja - 6.1 - pewnie wiec stara odlaczyli :P no nic sciagne sobie zaraz...

01.02.2005
22:10
smile
[112]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

nocoś ty ja mam 6.0 io mi normalnie działa

01.02.2005
22:13
smile
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

01.02.2005
22:14
smile
[114]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

o Ewunia przyszła . Dzisiaj ty posprzątasz :P bo ja ide spać . Do widzenia

01.02.2005
22:15
smile
[115]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja tu nie jestem od sprzatania...

01.02.2005
22:24
smile
[116]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

EwUnIa_kR ---> rozumiem Twoja reakcje, jednak wyraznie powiedzialem, ze nie bylo mnie juz jakis czas, wiec chyba nie trudno sie domyslic, iz nie jestem wciagniety w dzialalnosc forum tak jak np. Ty i moge niewiedziec pewnych rzeczy, dla Ciebie bycmoze oczywistych...

W_O_D_Z_U ---> na 6.1 podzialalo odrazu, natomiast na 6.0 przez 2h NIC - tak bylo u mnie

01.02.2005
22:26
smile
[117]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie jestem wciagnięta w działalnośc forum..

01.02.2005
22:34
[118]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cze All!!

Ewunia bez nerwacji :P

01.02.2005
22:34
[119]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

a sprawiasz takie wrazenie...

01.02.2005
22:36
smile
[120]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie sprawiam żadnego wrażenia...

02.02.2005
00:46
[121]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Dobranoc Trolle!!

02.02.2005
08:46
[122]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Cze....

*hm... nie bede mówił sam do siebie....*

*wszedl rozejrzał się po karczmie, zaparzył swieżą kawę i siadł w kącie*

02.02.2005
08:47
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

Poranny meldunek z rana ;)

Dzięki za kawkę ;)
Przyda mi się do rogala :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 08:45:43]

02.02.2005
09:07
[124]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cze:d

mam dzis dobry humor..chce ktoś trochę?

haha nawet baba na poczcie mi nie zepsuła;D 3 razy wypełniałam przekaz za abonament GOLowy:D

02.02.2005
09:09
smile
[125]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

prosze bardzo :D

Co słychać? Oprócz tego ze walczysz w NHL-a??

Czesc Ewuniu :*


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 09:19:42]

02.02.2005
09:26
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

och...cześć piotrusiu;):*


hellkacie juz walczysz?

02.02.2005
09:47
smile
[127]

Hellcat [ Legend ]

Bilb :]
W sumie nic, jestem zadowolony i szczęśliwy :)

---
Back 2 d3 g4m3 :]
Zamelduje sie później :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 09:56:08]

02.02.2005
10:06
smile
[128]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

wiotam all

ewunia co taka zdenerwowana byłas wczoraj co

02.02.2005
10:07
smile
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a co? nie mogę?...dziś też jestem...już..:>

02.02.2005
10:11
smile
[130]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Hellcat to fajnie Ci :>

cze W_O_D_Z_U ...

Ewunia wdech, wydech, wdech, wydech i policz powoli do 10 :P

02.02.2005
11:16
[131]

Hellcat [ Legend ]

Bilb
No ja wiem :D
Tylko sie musze grać nauczyć...2k5 i 2k4 to już nie 2k3...tu są inne zasady :P

Wodzu
Ile Ty masz lat?

02.02.2005
11:26
[132]

EwUnIa_kR [ Legend ]

1992: W_O_D_Z_U

02.02.2005
11:32
smile
[133]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

helkat ---> 13 a co chcesz :P

02.02.2005
11:52
[134]

Hellcat [ Legend ]

A nic, chciałem się tylko w czymś upewnić
A ztcw nie dałem Ci prawa do pisania mojej xywy z małej litery [nie żebym się czepiał, ale szacunku troche...]

Ewuniu
E...od razu wiedziałem :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 11:51:20]

02.02.2005
12:04
smile
[135]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

upewniłes się ??? o czym ???? . Sora za małą literę przyzwyczajenie

02.02.2005
12:09
[136]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Hell ale dalej można się prać z zawodnikami??

02.02.2005
12:11
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bilbo---> można

02.02.2005
12:15
smile
[138]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

<====== Ewunia

02.02.2005
13:09
smile
[139]

Hellcat [ Legend ]

Bilb
Moszna moszna...i nawet fajnie to wygląda...ale jeśli chodzi o klawiszologię...to nie to co stary dobry 2002 [większość uważa 2000 za najlepszą część cyklu, dopóki nie wyszło 2005...a ja do tej pory uwielbiałem 2002 :P] :)
Ale jeśli chodzi o grafike i muzykę to...prima sort :D

Ps. Zaliczyłem nawet walkę RW vs Goalie :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 13:09:57]

02.02.2005
13:24
[140]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Hell to luzik - moze jak znajde chwilke to sobie ja zakupie :D

Ps. Hellcat bardzo prosze dodawaj -o (Bilbo)

*a jak nie to bede Cie pisal z małej literki i przez jedno l :>*

02.02.2005
13:26
smile
[141]

Hellcat [ Legend ]

To jest szantaż jak nic!! :D

02.02.2005
19:57
[142]

Hellcat [ Legend ]

Kurde, jazda motocyklem po śniegu [a w zasadzie po tej chlapie] dostarcza niesamowitych wrażeń :)

02.02.2005
20:11
[143]

Brisk. [ Chomik ]

k... m... nie hałasować :>


<wlazł do kuchni, pozbierał co było i poczłapał do swojego pokoju> bedziem siem relaxowac :]

02.02.2005
20:12
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

odpowiednbio czytając to da sie wyłapać rym :D



<poszedł odśnieżać a potem pod prysznic sie właduje> Ekhem yoł :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 08:37:17]

03.02.2005
09:05
smile
[145]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Czesc All :D

Hellcat hm... to nie jest raczej szantażyk :P Masz motocykl?? Jaki??

*zaparza swieżą kawę dla wszystkich + woda z sokiem dla Briska :>, zasiada w kąciku z filizanka w łapie *

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 09:30:19]

03.02.2005
09:09
[146]

jmail [ Pretorianin ]

*przychodzi. stawia kwaterkę na stół. siada. wypija. nabija fajkę. zapal. po prostu patrzy. tylko patrzy*

03.02.2005
09:15
[147]

Brisk. [ Chomik ]

<mruczy>

cfaniak wie że kawy nie pijam :> tak sie zarzad traktuje :>

<poszedł pod prysznic a potem uda sie do kuchni odwiedzić pingwiny>


<przygotował dla Ewuni gorącej herbatki, specjalne miejsce by dobrze sie czuła i wygodnie jej sie siedziało, ma nadzieje że oki bedzie>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 09:50:49]

03.02.2005
09:55
smile
[148]

Hellcat [ Legend ]

Bilb-O
Niesztety nie mój, pożyczone Kawasaki Ninja :]
Ja sie dopiero kształce...ale idzie mi dobrze :)

03.02.2005
10:43
smile
[149]

EwUnIa_kR [ Legend ]

złamałam rękę......:|

03.02.2005
10:45
[150]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu wiesz co powinno sie z Tobą robić :|
Ale powrotu do pełnej sprawnośc :* :]

03.02.2005
10:51
smile
[151]

Hellcat [ Legend ]

Briśq, zakonzerwować :D

Ech, puścić kobietę samą na miasto/kolację i takie cuda na kiju... :D
Zrastaj sie szybko :* :)

03.02.2005
10:52
[152]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dzięki:>:>:>

powstrzymajcie sięod komentarzy:>

03.02.2005
10:53
smile
[153]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

o kurde....

szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 10:55:25]

03.02.2005
10:55
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Ja już swoje powiedziałem :>

<odsuwa sie na odległość gipsu by go Ewunia nie trzasneła nim > :>

03.02.2005
10:56
smile
[155]

Hellcat [ Legend ]

*chowa się za Briśqiem*

03.02.2005
11:00
[156]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hellkata nie walnę:> mam swoje powody:D
ale ty maciek uważaj:D jak nie będzie obiadu na czas to nie wiem:>

03.02.2005
11:00
smile
[157]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

helcat - motor to fajna sprawa :D

03.02.2005
11:01
[158]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bilbo--> dziękuję:*

03.02.2005
11:02
[159]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu wiem wiem znajdziesz mnie wszedzie a zemsta bedzie straszliwa :>
<az nie może sie doczekać> :D :P

03.02.2005
11:03
[160]

Hellcat [ Legend ]

Bilbo
Coś Ciebie nie pasuje? :>

Ewuniu, a co to za powody? :>

---
Dobra, lece bo mi 2k4 przysłali :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 11:02:20]

03.02.2005
11:13
smile
[161]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Hellcat teraz juz mi wszysto pasi :>

BrisQ przepomnialo mi sie o tej kaffce... :>

03.02.2005
11:17
[162]

EwUnIa_kR [ Legend ]

enooo..to niesprawiedliwe....wszyscy maja dwie ręce...a ja jedną:|

03.02.2005
11:19
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu masz trzy :> * macha swoimi *

03.02.2005
11:21
[164]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahaha:D pomachac to możesz:>:D

03.02.2005
11:55
smile
[165]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

lol do czego doprowadza ogladanie takich filmu

Ewunia ---> twój tekst tak przeczytałem hahaha:D pomacać też możesz:>

tak przy okazji dzięń dobry trolle

03.02.2005
12:05
[166]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

*dosiada sie do jmail-a, stawia JW i zapala fajeczke... z zaciekawieniem patrzy na dalszy rozwoj sytuacji*

03.02.2005
12:09
smile
[167]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

bilbo ---> dołacze się

03.02.2005
12:12
[168]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* patrzy sobie *

03.02.2005
12:13
smile
[169]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

W_O_D_Z_U - wybacz ale nia mam mleka pod reka...

?? masz problemy z Shiftem ??

03.02.2005
12:19
[170]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wodzu....idź no pooglądaj naszjonal dżografik:>

03.02.2005
12:20
smile
[171]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

wole dikawery albo carton netłork :>

03.02.2005
12:44
[172]

Brisk. [ Chomik ]

<skoro może to se mocho >

03.02.2005
12:46
[173]

Hellcat [ Legend ]

W to drugie nie wątpie...

Bilbo
A gdzie coś dla mnie? :)
Oj podpadasz... :D

03.02.2005
12:47
smile
[174]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

Hell ----> masz * rzuca 90 % spirytus *

btww. u nas wczoraj w szkole uchlało się 4 włsnie 90 %-ówką

03.02.2005
14:27
[175]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Helluś specjalnie dla Ciebie :D

03.02.2005
16:51
smile
[176]

Hellcat [ Legend ]

Bilbo
Normalnie dziękuje :)

03.02.2005
16:54
[177]

loczek82 [ Disco Bear ]

*wchodzi do karczmy*

Freeze !!!
Polska Policja

03.02.2005
16:55
smile
[178]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kto zabrał briskowi prąd??????

oddawać!

03.02.2005
16:55
smile
[179]

loczek82 [ Disco Bear ]

drop jor łepyns

i łant tu si jor ... dokumenty prosze :P

03.02.2005
17:30
smile
[180]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

yyyyyy witam panie władzo ale o co chodzi jak o narkotyki oto nei mamy wszystki zużyłem jak o spirytuus to do Hella bo ja mu dałem i tyle

03.02.2005
18:13
[181]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu źli wilcy co nie kcą byśmy gygywiali :>

[edyta: literufki]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 18:11:24]

03.02.2005
18:16
smile
[182]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

o briskowi prąd oddali masz na powrót ( trza się podlizać zarządowi ) * wyciąga czystą i przekazuje w ręce briska * . Rodzice mi nei pozwalają to tobie daje

03.02.2005
18:17
[183]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Witam ponownie :D

* a co tu robi milicyja - myśli intensywnie wyciągając spod płaszcza "zabaweczke" ==>
trzeba bronic swoich :> *

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 18:15:50]

03.02.2005
18:49
[184]

loczek82 [ Disco Bear ]

Taką zabaweczką to może pan dziecko postarszyć.

Dzisiejsza MILICJA ma taki sprzęcik :D

03.02.2005
23:23
smile
[185]

Hellcat [ Legend ]

Practice makes perfect :>

*switch to Medium skill level* :>

Muahaha...lolZ n00b ]:->

04.02.2005
00:01
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 217 ZAPRASZAMY DO 218..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.