
Brisk. [ Chomik ]
Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 217
Wprowadzenie do naszego świata:
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosi jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który jest jednym ze współzałożycieli Karczmy, a ostatnio słuch po nim często ginie i podobno widuje sie go wtedy daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne :D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa :D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatale poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D). Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShotera, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda z opresji cało :D). Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE :D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. Od jakiegoś czasu pojawia się tajkże Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand. Jest to bardzo interesująca postać, ponieważ, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Na dobre w Karczmie zadomowiła się także miła i zawsze wesoła Serina, bardzo zdolna młoda masażystka :D Wśród gości od czasu do czasu przewija się Wiolax, szpieg z Krainy VL :D Od jakiegoś czasu w Karczmie zaczęła się pojawiać i spędzać tu coraz wiecej czasu [ ku niewątpliwej uciesze Zarządu :> ] piękna i tajemnicza EwUnIa :D
A dla wszystkich przygrywa Autor i tylko czasem skoczy On do kąta na partyjkę szachów...
[modified by Hellcat © ® - 12.01.2005 23:00]
===================================================
OGŁOSZENIA DROBNE
Nowe części mogą zakładać TYLKO wyznaczone przez Wysoki Zarząd osoby :>
Zarząd jest nieomylny w sprawach Karczmy :>
Ogólnie Zarząd oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa :>
No! :>
[tutaj cos jeszcze dopisze ale jeszcze nie wiem co więc zostawie puste miejsce co bym mógł potem cos dopisać :> za kase moge dac tu reklame :>]
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1
Brisk. [ Chomik ]
Zarząd Życzy Wam Miłej i Udanej Zabawy :]

Hellcat [ Legend ]
ENJOY!! ®©
YoO in da Nju Part ©® :)
Edit:
23:11
Cud ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 22:11:54]
EwUnIa_kR [ Legend ]
*
* zaznacza swoję obecność*
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
* robi miejsce na ławie i nalewa szklaneczke Coli dla Hella a dla siebie tez szklaneczke... JW*

Hellcat [ Legend ]
Firma pragnie podziękować następującym osobom:
Bilbo'owi - Za ciągłę dostawy Coli :)
Ewuni - Za dmuchanie [TO NIE TO!!] i naleśniki :]
A także nieocenionemu J.J'owi za Malibu :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
ni mo za co
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
cała przyjemność po mojej stronie :D

Sir klesk [ Sazillon ]
Witam,
a ja jem oscypek :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
o matko...turlam się nomanie po podłodze<hahaha>
taksóweczka stoi<hahaha>
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewuniu zarabiste :D właśnie słucham po raz kolejny... :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
patrz jak forca skomentowała;D
forca (22:33)
no...... i wcale mnie to nie rozbawiło....
EwUn!a (22:33)
buhahahahahahahaha oj
EwUn!a (22:33)
spaczone poczucie chumoru
forca (22:33)
ej ....
EwUn!a (22:34)
hahahahahahahaha
forca (22:34)
a jakby ta mirka zawału dostała
EwUn!a (22:34)
może ja ci złą linkę dałam
forca (22:34)
przeciez ona juz ledwo ledwo......
EwUn!a (22:34)
forca (22:34)
pani miroslawo, taksoweczka stoi
forca (22:35)
no bo to tak brzmialo. a nie bawi mnie sluchanie jak kobieta dostaje zawalu
EwUn!a (22:35)
forca (22:35)
a poza tym to mi przypominalo glos mojej cioci
<LOL>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
kurde no cóż każdy ma prawo do własnego osądu danej sytuacji...
*nalewa szklaneczke JW...*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 22:42:04]
Brisk. [ Chomik ]
<pozamykał, posprzatał, pogasił i poczłapał do siebie> DobraNoc Banda :]

Hellcat [ Legend ]
Dzień doobry, dzień dobry...dzień dobry bardzo :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
cze
..kolejny dzień bez papierosa....* klnie *

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cześc All :D
*robi duuzo kaffki i czestuje chetnych*
Hellcat [ Legend ]
Bilbo, dzięx :)
Kurde, pilnie trzeba mi Maxa Payne'a 1 or 2 [better 2]
A nie mam skąd skołować qfa :|
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Helluś nie mam niestety tej giery...

Hellcat [ Legend ]
Spx...2 i tak odpada ze względu na niedomaganie kompa :P
A 1 nawet na e-ośle nie ma...chyba sie przejdę do Mpiku :]
A co...
Brisk. [ Chomik ]
<poszedł do kuchni na obiad> :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
hellkat mam obydwie..
Hellcat [ Legend ]
Ewuniu, no fajno... :)
Z tym że mnie je trzeba na dziś, maxymalnie jutro rano...więc nie pozostaje mi nic innego jak kupić oryginałka...przynajmniej MP1...bo na 2 to ja nie mam aż tyle keszu :)
---
Dobra...wybijam...jak coś to sesemes :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 13:45:50]
Hellcat [ Legend ]
Ok...wróciłem :)
Znaleźć nie znalazłem... :]
Ale przynajmniej mam demo ;]
I oprócz MP1 potrzebuje na wczoraj NHL 2004 :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
aa..i tak jedynkę mam na pc a 2 na ps
Brisk. [ Chomik ]
<znowu odwiedza pingwiny tym razem w poszukiwaniu kolacji>

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
i back . Hehehehe patrzcie 6 klasa i pierwiastki znam np. CA25OH kto mi powie na co to jest zobaczymy kto tu mądry jest
a ja moge kopytka donosić kto będze chcaił walic do mnie :P
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
właśnie jutro robimy z kumplami taksóweczka stoji i nagramy to
Hellcat [ Legend ]
Jesteś pewien że na pewno CA25OH?
Garbizaur [ CLS ]
Chyba C2 H5 OH
Czyli wóda :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
* je kolację *
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cze All :D
czyzby była mowa o szpirytusku... ??
Cześć Ewunia !! Trzymasz sie??
BrisQ, Hell - moze po szklaneczce... kafffki ??
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 20:51:18]
Garbizaur [ CLS ]
Ewuniu ---> smacznego. :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
bilbo---> hej..nie wiem co oznacza część...część ewuni..czy może mam się trząść..czy cos...cokolwiek by to oznaczało -kolacji nie oddam:D
3mam się....całkiem nieźle..całe 4 dni;)
Brisk. [ Chomik ]
Smacznego Ewuniu :]
Bilbo nie pijam :>
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewunia siem mi ę wcisło... Czyli wygrywasz z nałogiem :D
BrisQ to co pijasz??
EwUnIa_kR [ Legend ]
zjadłem już...bilbo..wygrywam ale uwierz mi że jest (*&&^%%$ masakrycznie cięzko...nie ma godziny żebym o nim ni epomyslała:D...
maciek...co pijemy po kolacyjce?
oo garbizaur..przepraszam..nie zauważyłam cię...dziękuję:)
Brisk. [ Chomik ]
ja mam debowke...
Bilbo woda + sok, oduczyłem sie nawet herbaty, jak nie ma soku to zazwyczaj sama woda :]

Garbizaur [ CLS ]
<--- Ewunia
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja co mam?
* rozgląda się wokół siebie *
nic ni emam....* płacze *

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
bilbo thx a mnie to nie przywitałeś . Nikt nie chce kopytek bede płakał :(

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ewunbia --> moje dwa motta : " nie płacz będzie nowy dzień " i drugie "młodzi gniewni , starzy wqrwieni " . moze coś znajdziesz nie płacz

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Garbizaur [ Gaz do dechy! ]
Chyba C2 H5 OH
Czyli wóda :P
Zabłyszczę inteligencją i powiem Ci ze C2H5OH nie jest "wódką" Jest to alkohol etylowy potocznie nazywny spirytusem :P
W_O_D_Z_U
6 klasa i pierwiastki znam np. CA25OH
Lol jak to jest pierwistaek to ja jestem Elżbietą II :DDD
EwUnIa_kR [ Legend ]
filozof....
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
ba, ktoś musi...
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ups... Witam W_O_D_Z_U * i zwija talerz kopytek*!!!
i żeby nie popelnic gafy czesc :Serafin:
Ewunia wiem cosik o tym, wczoraj pognalem do nocka... bo mi sie skonczyly... fajnie bylo...:P
*stawia przed Ewunią tace z soczkiem, kafffka, bebata, piwenkiem & wodą - do wyboru*
BrisQ Ty tak z wyboru?? *podaje szklaneczke wody z sokiem i patrzy z podziwem*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:09:56]
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Nie, gafy bys nie popełnił bo i tak nie jestem tu chyba mile widziany (przez niektóre osoby) :>

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ja bym z checia herbatki się napił . WOW kelnera mamy :P
filozof - ha tak mnie zwą . A zachowanie dobre na półrocze :P

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
serafin -----------> właśnie ja naprzykład nie lubie kresselacka takich ludzi trzaolewać :P
Brisk. [ Chomik ]
Kresselack dokładnie więc mozesz już sobie iśc i nie wracać tutaj.
---------
Bilbo z przyzwyczajenia :>
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
W_O_D_Z_U proszę herbate...
*podaje z diabolicznym uśmiechem herbatkę ze środkiem... przeczyszczającym*
nie jestem kelnerem...

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
A idę... Tak żem tylko wpadł. Tylko uważajcie bo jeszcze Was posądzą o molestowanie nieletnich :D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
bilbo ---> nie martw się od wczoraj srake mam dzieki za pomoc :P

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
NIe kumam jak srodek na biegunke pomaga na biegunke...
*drapie się w głowę*

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ja moze zostawie tą kawe na jutro dla pani od polskiego

gris [ Generaďż˝ ]
Ktos tu rozmawia o "kupie" ? :) Moge sie przylaczyc?
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
W_O_D_Z_U teraz to juz nic nie qmam a kto Ci kawe dal??
EwUnIa_kR [ Legend ]
bilbo--> czekałam wczoraj na cię;)
jak działają środki homeopatyczne?(chomeopatyczne?:D)
EwUnIa_kR [ Legend ]
mmm....pyszne piwko...bilbo wie co lubię;)
papierosek by się przyda;l jak nic;D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
homeropatyczne :P sry nie kawa tylko herbata

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
btw. co to są środki homeopatyczne prosze o wyjaśnienie tego m ii Ewuni

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
sry za 3 wątek pod rząd ale mykam papapa all trolle
EwUnIa_kR [ Legend ]
chodzi mi po głowie że coś w stylu czym się strułes tym się lecz...ale musze mieć pewność;D bo wtedy chcąc rzucić palenie będę musiała palić<hahaha>
Brisk. [ Chomik ]
W_O_D_Z_U 3 post poid rząd :D Za 3 watek pod rząd ukamieniowali by Cie na golu :D ciacho :D
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Leki homeopatyczne nie tylko leczą objawy np. katar, kaszel etc. W sumie mobilizuja, stymuluja cały organizm do walki z choroba.
Ewuniu wróciłem troche ten tego... Po zakupie w nocku poszedlem sie przejsc... Mieszkam niedaleko parku (z pubami) a ostatnio ciagle siedze w fabryce... Swieze powietrze etc... :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:41:09]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
bede zlośliwy napisze 4 post ale ide juz naprawde . Teraz to banik na 4 lata będzie ]:->
Hellcat [ Legend ]
Widze że pewna osoba raczej normalna nie jest :)
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewuniu niestety nie :D Jeśli byłby jakiś homeopatyk zwalczający palenie to usuwałby toksyny z organizmu i stymulował całe ciało do pozbycia się nikotyny oraz smoły etc... z organizmu w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób...
Czesc Hellcat!! :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:47:28]
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja też to widzę...:)

Hellcat [ Legend ]
Cześć BILB!!
Dzisiejszy wieczór sponsoruje:
ELVIS!! :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:43:25]
EwUnIa_kR [ Legend ]
yhym...więc cały mój misterny plan w &%$%&..:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
no i nie ma gg....poskusiło mnie ostatnio żeby tlena założyć..i teraz mam;)
Brisk. [ Chomik ]
nomanie aż złowroga cisza przez to gygy zapanowała :>
< poszedł oblookać co by tu looknąc >

Hellcat [ Legend ]
Tam cisza...fajnie jest :D
*słucha Elvisa i katuje demo NHL2004 & MP1* :D
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
całkiem niezle... gg padlo i git :D
*wziął się do papierzysk na jutro*
EwUnIa_kR [ Legend ]
kto to wymyśla...
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
nie jestem obłąkany!!!
*rwie włosy z głowy z rozpaczy*

EwUnIa_kR [ Legend ]
każdy jest obłakany...na swój sposób...
"Miłość: chwilowe obłąkanie, na które lekarstwem jest małżeństwo."
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ewuniu a co jest lekarstwem na małżeństwo... ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie będę cię skrzywiac..fajny chłopak jesteś;D;)

Hellcat [ Legend ]
A ja to już pewnie nie ;(

EwUnIa_kR [ Legend ]
hellkat---. ty jeszcze za młody jesteś:P
Hellcat [ Legend ]
Hmm...maybe

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
ja juz niezle skrzywiony jestem... :P
Wiolax [ Senator ]
cześć :)
Brisk. [ Chomik ]
Wiolax czesc :> masz zzzzzzzz? :>
Hellcat [ Legend ]
Wiolax cześć :> Masz zzzzzzzz? :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:27:29]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Czesc Wiolu :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
wiola cześć..masz zzzzzzz?:>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
... tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 23:54:41]
Wiolax [ Senator ]
mam ;P

Hellcat [ Legend ]
*pokrywa*
EwUnIa_kR [ Legend ]
to daj:P
pierwsza w kolejce:P

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Dobranoc Trolle :D
Brisk. [ Chomik ]
<pozamykał, posprzatał, pogasił i poczłapał do siebie>

Wiolax [ Senator ]
Dzień Dobry Trolle :)
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cześć All :D
Czesc Wiolu/Elfko :D no i ktory lvl ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
cze

Hellcat [ Legend ]
:(
Wioluś
To ja poprosze jeszcze character szkrina na @ :>

Hellcat [ Legend ]
AaA... :]
100
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Czesc Hellcat!! Czemu masz taka kwaśna minę?? Stało się cuś??

Wiolax [ Senator ]
Bilbo...dopiero 90 :)))
Helluś nie mam screena, tylko ze strony głównej taki malutki obrazeczek...
ale skoczę do Ancarii i zrobię fotkę ;)
to wyślę...
a pod linką masz character ;)
https://eng.sacred-game.com/charview.php?charId=21617
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 11:12:20]

Hellcat [ Legend ]
Bilb ;]
A bo mam deadline a nadal nie skołowałem tych gierek :]
Ale spoko, nie takie rzeczy sie już robiło ;]
Wioluś
Czekaj, musze zebrać fakty :D
To zdjątko ^^ przypomina mi takie zmutowane koty z włóczniami z DII :D
---
Hehe...Drewniany Elf :D
Drewniak :D
Ale ładny sympatyczny :)
Pogratulować :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 12:21:18]

Hellcat [ Legend ]
Eeheehee :D [link]
To NHL-a już mam :]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
dzięńdobry weiczór ktoś tu jeszcze jest czy mogę już sprzątać

Hellcat [ Legend ]
Zdobyłem NHL 2005 :]
Znikam do odwołania :D
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
witam! :D jest tu ktos? bo mam pytanie :P

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ja jestem

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
dziala Ci gg?? :PPPP nie bylo mnie jakies 2,5 tygodnia w necie, w ogole przy kompie, a dzisiaj od samego poczatku jak wreszcie mam mozliwosc korzystania z tego - gg mi nie dziala wcale i ani razu nie zadzialalo chocby na chwile... no wiec nie wiem czy to u mnie sie cos zepsulo czy nie u mnie ;P

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
mi działa normalnie nic złego się nie dzieje
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
z tego co wlasnie zauwazylem to wyszla nowa wersja - 6.1 - pewnie wiec stara odlaczyli :P no nic sciagne sobie zaraz...

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
nocoś ty ja mam 6.0 io mi normalnie działa

EwUnIa_kR [ Legend ]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
o Ewunia przyszła . Dzisiaj ty posprzątasz :P bo ja ide spać . Do widzenia

EwUnIa_kR [ Legend ]
ja tu nie jestem od sprzatania...

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
EwUnIa_kR ---> rozumiem Twoja reakcje, jednak wyraznie powiedzialem, ze nie bylo mnie juz jakis czas, wiec chyba nie trudno sie domyslic, iz nie jestem wciagniety w dzialalnosc forum tak jak np. Ty i moge niewiedziec pewnych rzeczy, dla Ciebie bycmoze oczywistych...
W_O_D_Z_U ---> na 6.1 podzialalo odrazu, natomiast na 6.0 przez 2h NIC - tak bylo u mnie

EwUnIa_kR [ Legend ]
nie jestem wciagnięta w działalnośc forum..
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cze All!!
Ewunia bez nerwacji :P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
a sprawiasz takie wrazenie...

EwUnIa_kR [ Legend ]
nie sprawiam żadnego wrażenia...
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Dobranoc Trolle!!
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Cze....
*hm... nie bede mówił sam do siebie....*
*wszedl rozejrzał się po karczmie, zaparzył swieżą kawę i siadł w kącie*

Hellcat [ Legend ]
Poranny meldunek z rana ;)
Dzięki za kawkę ;)
Przyda mi się do rogala :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 08:45:43]
EwUnIa_kR [ Legend ]
cze:d
mam dzis dobry humor..chce ktoś trochę?
haha nawet baba na poczcie mi nie zepsuła;D 3 razy wypełniałam przekaz za abonament GOLowy:D

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
prosze bardzo :D
Co słychać? Oprócz tego ze walczysz w NHL-a??
Czesc Ewuniu :*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 09:19:42]
EwUnIa_kR [ Legend ]
och...cześć piotrusiu;):*
hellkacie juz walczysz?

Hellcat [ Legend ]
Bilb :]
W sumie nic, jestem zadowolony i szczęśliwy :)
---
Back 2 d3 g4m3 :]
Zamelduje sie później :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 09:56:08]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
wiotam all
ewunia co taka zdenerwowana byłas wczoraj co

EwUnIa_kR [ Legend ]
a co? nie mogę?...dziś też jestem...już..:>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Hellcat to fajnie Ci :>
cze W_O_D_Z_U ...
Ewunia wdech, wydech, wdech, wydech i policz powoli do 10 :P
Hellcat [ Legend ]
Bilb
No ja wiem :D
Tylko sie musze grać nauczyć...2k5 i 2k4 to już nie 2k3...tu są inne zasady :P
Wodzu
Ile Ty masz lat?
EwUnIa_kR [ Legend ]
1992: W_O_D_Z_U

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
helkat ---> 13 a co chcesz :P
Hellcat [ Legend ]
A nic, chciałem się tylko w czymś upewnić
A ztcw nie dałem Ci prawa do pisania mojej xywy z małej litery [nie żebym się czepiał, ale szacunku troche...]
Ewuniu
E...od razu wiedziałem :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 11:51:20]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
upewniłes się ??? o czym ???? . Sora za małą literę przyzwyczajenie
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Hell ale dalej można się prać z zawodnikami??
EwUnIa_kR [ Legend ]
bilbo---> można

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
<====== Ewunia

Hellcat [ Legend ]
Bilb
Moszna moszna...i nawet fajnie to wygląda...ale jeśli chodzi o klawiszologię...to nie to co stary dobry 2002 [większość uważa 2000 za najlepszą część cyklu, dopóki nie wyszło 2005...a ja do tej pory uwielbiałem 2002 :P] :)
Ale jeśli chodzi o grafike i muzykę to...prima sort :D
Ps. Zaliczyłem nawet walkę RW vs Goalie :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 13:09:57]
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Hell to luzik - moze jak znajde chwilke to sobie ja zakupie :D
Ps. Hellcat bardzo prosze dodawaj -o (Bilbo)
*a jak nie to bede Cie pisal z małej literki i przez jedno l :>*

Hellcat [ Legend ]
To jest szantaż jak nic!! :D
Hellcat [ Legend ]
Kurde, jazda motocyklem po śniegu [a w zasadzie po tej chlapie] dostarcza niesamowitych wrażeń :)
Brisk. [ Chomik ]
k... m... nie hałasować :>
<wlazł do kuchni, pozbierał co było i poczłapał do swojego pokoju> bedziem siem relaxowac :]

Brisk. [ Chomik ]
odpowiednbio czytając to da sie wyłapać rym :D
<poszedł odśnieżać a potem pod prysznic sie właduje> Ekhem yoł :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 08:37:17]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Czesc All :D
Hellcat hm... to nie jest raczej szantażyk :P Masz motocykl?? Jaki??
*zaparza swieżą kawę dla wszystkich + woda z sokiem dla Briska :>, zasiada w kąciku z filizanka w łapie *
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 09:30:19]
jmail [ Pretorianin ]
*przychodzi. stawia kwaterkę na stół. siada. wypija. nabija fajkę. zapal. po prostu patrzy. tylko patrzy*
Brisk. [ Chomik ]
<mruczy>
cfaniak wie że kawy nie pijam :> tak sie zarzad traktuje :>
<poszedł pod prysznic a potem uda sie do kuchni odwiedzić pingwiny>
<przygotował dla Ewuni gorącej herbatki, specjalne miejsce by dobrze sie czuła i wygodnie jej sie siedziało, ma nadzieje że oki bedzie>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 09:50:49]

Hellcat [ Legend ]
Bilb-O
Niesztety nie mój, pożyczone Kawasaki Ninja :]
Ja sie dopiero kształce...ale idzie mi dobrze :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
złamałam rękę......:|
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu wiesz co powinno sie z Tobą robić :|
Ale powrotu do pełnej sprawnośc :* :]

Hellcat [ Legend ]
Briśq, zakonzerwować :D
Ech, puścić kobietę samą na miasto/kolację i takie cuda na kiju... :D
Zrastaj sie szybko :* :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
dzięki:>:>:>
powstrzymajcie sięod komentarzy:>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
o kurde....
szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 10:55:25]

Brisk. [ Chomik ]
Ja już swoje powiedziałem :>
<odsuwa sie na odległość gipsu by go Ewunia nie trzasneła nim > :>

Hellcat [ Legend ]
*chowa się za Briśqiem*
EwUnIa_kR [ Legend ]
hellkata nie walnę:> mam swoje powody:D
ale ty maciek uważaj:D jak nie będzie obiadu na czas to nie wiem:>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
helcat - motor to fajna sprawa :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
bilbo--> dziękuję:*
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu wiem wiem znajdziesz mnie wszedzie a zemsta bedzie straszliwa :>
<az nie może sie doczekać> :D :P
Hellcat [ Legend ]
Bilbo
Coś Ciebie nie pasuje? :>
Ewuniu, a co to za powody? :>
---
Dobra, lece bo mi 2k4 przysłali :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 11:02:20]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Hellcat teraz juz mi wszysto pasi :>
BrisQ przepomnialo mi sie o tej kaffce... :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
enooo..to niesprawiedliwe....wszyscy maja dwie ręce...a ja jedną:|
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu masz trzy :> * macha swoimi *
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahaha:D pomachac to możesz:>:D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
lol do czego doprowadza ogladanie takich filmu
Ewunia ---> twój tekst tak przeczytałem hahaha:D pomacać też możesz:>
tak przy okazji dzięń dobry trolle
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
*dosiada sie do jmail-a, stawia JW i zapala fajeczke... z zaciekawieniem patrzy na dalszy rozwoj sytuacji*

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
bilbo ---> dołacze się
EwUnIa_kR [ Legend ]
* patrzy sobie *

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
W_O_D_Z_U - wybacz ale nia mam mleka pod reka...
?? masz problemy z Shiftem ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
wodzu....idź no pooglądaj naszjonal dżografik:>

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
wole dikawery albo carton netłork :>
Brisk. [ Chomik ]
<skoro może to se mocho >
Hellcat [ Legend ]
W to drugie nie wątpie...
Bilbo
A gdzie coś dla mnie? :)
Oj podpadasz... :D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
Hell ----> masz * rzuca 90 % spirytus *
btww. u nas wczoraj w szkole uchlało się 4 włsnie 90 %-ówką
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Helluś specjalnie dla Ciebie :D

Hellcat [ Legend ]
Bilbo
Normalnie dziękuje :)
loczek82 [ Disco Bear ]
*wchodzi do karczmy*
Freeze !!!
Polska Policja

EwUnIa_kR [ Legend ]
kto zabrał briskowi prąd??????
oddawać!

loczek82 [ Disco Bear ]
drop jor łepyns
i łant tu si jor ... dokumenty prosze :P

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
yyyyyy witam panie władzo ale o co chodzi jak o narkotyki oto nei mamy wszystki zużyłem jak o spirytuus to do Hella bo ja mu dałem i tyle
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu źli wilcy co nie kcą byśmy gygywiali :>
[edyta: literufki]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 18:11:24]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
o briskowi prąd oddali masz na powrót ( trza się podlizać zarządowi ) * wyciąga czystą i przekazuje w ręce briska * . Rodzice mi nei pozwalają to tobie daje
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Witam ponownie :D
* a co tu robi milicyja - myśli intensywnie wyciągając spod płaszcza "zabaweczke" ==>
trzeba bronic swoich :> *
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 18:15:50]
loczek82 [ Disco Bear ]
Taką zabaweczką to może pan dziecko postarszyć.
Dzisiejsza MILICJA ma taki sprzęcik :D

Hellcat [ Legend ]
Practice makes perfect :>
*switch to Medium skill level* :>
Muahaha...lolZ n00b ]:->

Brisk. [ Chomik ]
**********************************
KONIEC CZĘŚCI 217 ZAPRASZAMY DO 218..............
**********************************************