GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wypaczony dźwięk

30.01.2005
14:42
[1]

qweta0 [ Centurion ]

wypaczony dźwięk

ostatnio zupełnie zmieniła mi się jakość dźwięku, tz dźwięk stał się jakby metaliczny i słychać to na różnych playerach i w grach, raczej nie instalowałem niczego, ani nie zmieniałem żadnych opcji kiedy to się stało, mam kartę sb live! 5.1 i głośniczki mediatech 5.1, ktoś ma jakiś pomysł, co się mogło stac?

30.01.2005
20:38
[2]

qweta0 [ Centurion ]

up

30.01.2005
20:43
[3]

Weakando [ Senator ]

qweta0 ---> Sprawdź na słuchawkach... Jeżeli nie ma tego to coś z głośnikami jeżeli jest to trzeba szukać dalej.

30.01.2005
20:53
[4]

mrEdDi [ ShoguN ]

sprawdz karte czy sie czasem nie zakurzyla za mocno lub czy sie nie odlączyła częściowo ! albo sterowniki sie zkonfigurowaly same na gorsze ! i teraz masz takie szumienie ! lub zobacz czy kabel od głośników nie jest w jakimś miejscu przecięty lub przegryziony

30.01.2005
23:20
[5]

qweta0 [ Centurion ]

na innych głośniczkach i kablu tak samo chodzi, sama karta jest dobrze podłączona, a na stronie sound blaster w autoupdate wykrylo mi prawidlowe sterowniki, jeszcze musze sprobowac podłaczyc na wbudowanej w plyte karcie, ale nie wiem jak ją teraz zainstalowac...

31.01.2005
00:00
[6]

VmacV [ Konsul ]

odinstaluj ta co masz i potem w biosie w integrated per-costam ustawiasz enabled do onboard sound tak jest U mnie a u Ciebie moze byc inaczej zalezy od mobo

01.02.2005
06:18
[7]

qweta0 [ Centurion ]

dźwięk praktycznie sam sie naprawił jak wyłączyłem i włączyłem sterowniki do karty dźwiękowej, dziwna sprawa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.