GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

World of Warcraft | odsłona 41

29.01.2005
22:17
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

World of Warcraft | odsłona 41

World of Warcraft - Federacja Gry-Online

_____________________________________________________________________________________________________

FAQ:

Q: Kiedy odbędzie się premiera World of Warcraft?
A: W USA, Australii i Nowej Zelandii premiera odbyła się 23 listopada 2004.
W EU premiera przypada na 11 lutego 2005.

Q: Gdzie mogę kupić World of Warcraft?
A: Wersję podstawową można kupić np. w sklepie Ultima (https://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2509), lub u oficnalnego polskiego wydawcy - CDProjekt (https://cdprojekt.info). Wersję CE (Collector's Edition - Wersja Kolekcjonerska) można nabyć praktycznie tylko na eBay'u (https://www.ebay.com) i czasami na Allegro (https://www.allegro.pl)

Q: Ile kosztuje WoW?
A: Cena gry to 199 PLN (wersja CE kosztowała 300 PLN, w tym momencie jej cena dochodzi nawet do 450 PLN). W koszt gry wliczony jest jeden miesiąc abonamentu.
Abonament wynosi 15$/13€ za miesiąc, 14$/12€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za 3 miesiące lub 13$/11€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za pół roku.

Q: Co zawiera CE?
A: Wersja kolekcjonerska została wydana na płytach CD oraz DVD (w jednym pudełku znajdują się obie wersje). Jest wzbogacona o płytę DVD z materiałami o tworzeniu gry, mapę nadrukowaną na płótnie, scieżkę dźwiękową, instrukcję, książkę z artami (ponad 200 stron), 10-dniowe demo dla znajomego, zniżkę na sprzęt (do wykorzystania tylko w USA) oraz unikalne zwierzątko w świecie gry (Zergling, Panda lub Mini-Diablo). Zdjęcie otwartego pudełka Edycji Kolekcjonerskiej dostępne jest pod tym adresem --> https://warcraft.cdprojekt.com/img/wow6.jpg

Q: Jakie są dostępne formy płatności?
A: Abonament można opłacać kartami kredytowymi Visa Classic (lub Electron, ale tylko ta wydawana przez Inteligo), eKarta mBanku, MasterCard (nie Maestro), Discovery i American Express lub tzw. kartami gry, które przedłużają ważność konta o dwa miesiące. Można je zakupić min. w tych sklepach:
- https://www.dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=16023
- https://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.020626723053.html

Q: Czy istnieje możliwość grania na amerykańskich serwerach przed premierą w EU?
A: Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy posiadać grę zakupioną w USA. Ponadto w momencie rejestrowania konta należy podać australijskie bądź nowozelandzkie dane adresowe.

Q: Czy posiadając wersje US mogę brać udział w EU Final Beta, a później w EU retail?
A: Tak, posiadacze amerykańskiego wydania WoW'a mogą przekonwertować swoj klucz na europejski: https://www.wow-europe.com/en/Wowsegform/webform.aspx

Q: Czy na jednym koncie można posiadać kilka postaci?
A: Tak, choć istnieje ograniczenie - na jednym serwerze można posiadać postaci tylko z Sojuszu bądź tylko z Hordy, nie można mieszać.

Q: Jakie są zalecane wymagania sprzętowe?
A: Procesor 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta 3D 64 MB jak np NVIDIA® Geforce™ FX 5700 lub nowsza, szybkie stałe połączenie z internetem
_____________________________________________________________________________________________________

GOLasy w grze: (ksywka z forum | imię w grze | Przymierze/Horda | serwer)

USA
Father Michael | Auralyena | Przymierze | Lightning's Blade (PVP)

EU Final Beta
Arttrue | Arevin | Przymierze | EN Final Beta 7 (PvP)
DonZoolo | <NOC> DonZoolo | Przymierze | EN Final Beta 6 (PvP)
forgotten | Tomi | Przymierze | EU Final Beta 7 (PvP)
sabdajm | Timuriziell | Przymierze | EU Final Beta 7 (PvP)
zarith | beowulf | Przymierze | server13 (???)

Bajt | Kreshar | Horde | EN Final Beta 7 (PvP)
dakota12 | Qua | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Dessloch | pOrNfLaKe | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Gambit | Gleams | Horda | EU Final Beta 15 (Normal)
Glenn | Urukhaii | Horda | EN Final Beta 6 (PvP)
Hellmaker | Hellmaker | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
hermin|Hermin|Horda|EN Final Beta 7 (pvp)
hum4ncry | Sagitarius | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Kikasek | Gongo | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Meshif | Dreadlord | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Nazgrel | Nazgrel | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Radko | Naerath | Horda | EN Final Beta 5 (PVP)
rxb | Vadim | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Sloug | Sloughash | Horda | EN Final Beta 16 (N)
SwenG | Garekk | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
thunderbolt | Aldaron | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)
Tr0|L | Mayeto | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)

_____________________________________________________________________________________________________

Linki:

Oficjalne:
- https://www.worldofwarcraft.com/ - World of Warcraft Community Site (us/eu/fr/de/kr/ch)

Nieoficjalne:
- https://wow.gamepressure.com - strona Gry Online o WoW (en)
- https://wowvault.ign.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.worldofwar.net/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.wowrankings.com - ranking postaci (en)
- https://warserwis.pl/g4ce_skrypt/wow/ - polska strona o tematyce WoW (pl)
- https://wow.allakhazam.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.gry-online.pl – Podroz przez Azeroth: World of Warcraft Fansite (pl)
- https://wow.stratics.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcraftstrategy.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcry.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)

MMORPG:
- https://mmorpg.pl - najwieksze polskie forum o mmorpg (pl)
- https://www.mmorpg.com - swiatowe centrum mmorpg (en)

Inne:
- https://www.cosmosui.org/ - nieoficjalny mod umożliwiający zarządzanie interface'm w grze (en)
- https://www.thottbot.com/ - World of Warcraft Database (en)
- https://www.kaldorei.com/worldmap/ - świetna mapa świata Azeroth (en)

Terminologia w grze:
- https://www.gry-online.pl/gry/03-01/58.htm - (pl)
- https://wow.warcraftstrategy.com/terminology.php - (en)
- https://www.blizzard.com/support/wowGM/?id=mgm000p&v=45 - (en)
_____________________________________________________________________________________________________

Poprzednia część:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 09:27:54]

29.01.2005
22:18
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

Wpisywac sie, kto chce byc we wstepie: Ksywka z forum | imie w grze | serwer (Normal/PVP/RP) | Przymierze / Horda | US / EU FB

I prosze boldowac taki wpis.

:)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 19:44:32]

29.01.2005
22:19
smile
[3]

Silver Fox [ spamer ]

up porządkowy

Kikasek ---> A co mam teraz zrobic???

29.01.2005
22:23
[4]

Kikasek [ Konsul ]

Trudno mi powiedziec troche blizz to poje*** ze nieda sie spaczowac z wersji 1.12
Proponuje ci poszukac patha 1.12=>1.20 o ile takowy istnieje...

29.01.2005
22:26
[5]

Silver Fox [ spamer ]

Kikasek ---> Musi byc koniecznie 1.12 => 1.20?

29.01.2005
22:37
smile
[6]

Silver Fox [ spamer ]

Kikasek ---> Co mam robic? Mam ściągac jeszcze raz tyle, że inną wersje?

29.01.2005
22:58
smile
[7]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

To tak a propos tego, że "nie da sie grać" na moim sprzęcie :)
1GHz, 512 RAM, GF4 Ti 4200 128 MB - rozdzielczość 1152x864
FPS jest podane na dole :P

-------------->

29.01.2005
22:58
smile
[8]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

i drugi - we wcale nie tak znowu małym miasteczku :)

29.01.2005
23:03
smile
[9]

Father Michael [ Padre ]

Hellmaker -> WoW na szczescie nie ma duzych wymagan. A jak w akcji?

29.01.2005
23:09
smile
[10]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Father ----> spoko. Bez najmniejszych problemów. Fakt, że do rajdów się nie nadaje .... ale i tak na nie nie chodzę :D

29.01.2005
23:20
smile
[11]

Father Michael [ Padre ]

Hellmaker -> do raidow to sie i moj nie nadaje :)

29.01.2005
23:35
[12]

Dessloch [ Senator ]

jak zainstalowac gypsymod? bo forum dziala jak chce to blizardowskie i nie moge dojsc do instrukcji...
rozpakowalem do katalogu wow.. i co dalej?

29.01.2005
23:38
smile
[13]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Czy wyłącznie firewalla podczas sciagania bety cos pomoze w predkosci???

HEllmaker- tauren??? No to cie z xanat0sem musimy kiedys zahaczyc młotem o głowę;) znaczy sie jego krasnolud zahaczy Cie swoim mlotem a moja czarodziejka przypadkiem pierdolnie w Ciebie kula ognia;) A tak ans erio to nie moge sie doczekac az mi sie sicagnie gra i sobie pogram:) juz mysle nad sposobem w ktory moge zarobic forse na abonament:/ i nie jest wesolo. Kutwa przydaloby sie byc pelnoletnim:/

29.01.2005
23:40
[14]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mam wersje 1.0.0 i jaki doradzacie najlepiej zainstalować patch i skad go ściągnąć??Pomóżcie

30.01.2005
00:13
smile
[15]

Kikasek [ Konsul ]

Ludzie pomocy!
Caly czas szukam najlepszej drogi talentow dla shamana zeby byl najlepszy do teamu na moby i nic niepotrafie wymyslec :( Pls pomozcie mi i powiedzcie w jakie statystyki mam pakowac

Oto moja propozycja:
Staty daje na Str/Int

A to talenty:




Elemental Combat Talents (33 points)


Improved Lightning Bolt - 5/5 points
Reduces the Mana cost of your Lightning Bolt spell by 15%.


Concussion - 5/5 points
Increases the damage done by your Shock spells by 5%.


Call of Flame - 5/5 points
Increases the damage done by your Fire Totems by 10%.


Convection - 3/5 points
Reduces the Mana cost of your Shock spells by 6%.


Call of Thunder - 5/5 points
Increases the critical strike chance of your Lightning spells by 6%.


Elemental Focus - 1/1 point
Gives you a 10% chance to enter a Clearcasting state after casting any Fire, Frost, or Nature damage spell. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.


Elemental Fury - 1/1 point
Increases the critical strike damage done by your Fire, Frost, and Nature spells by 100%.


Lightning Mastery - 5/5 points
Reduces the cast time of your Lightning Bolt and Chain Lightning spells by 1 second.


Improved Chain Lightning - 2/2 points
Increases the damage dealt by your Chain Lightning spell by 10%.


Elemental Mastery - 1/1 point
When activated, this spell gives your next Fire, Frost, or Nature damage spell a 100% critical strike chance.




Enhancement Talents (13 points)


Ancestral Knowledge - 5/5 points
Increases your maximum Mana by 5%.


Improved Lightning Shield - 2/3 points
Increases the damage done by your Lightning Shield orbs by 10%.


Improved Ghost Wolf - 2/2 points
Reduces the cast time of your Ghost Wolf spell by 2 second.


Improved Stoneskin Totem - 3/3 points
Increases the amount of damage absorbed by your Stoneskin Totem by 20%.


Two-Handed Axes and Maces - 1/1 point
Allows you to use Two-Handed Axes and Two-Handed Maces.




Restoration Talents (5 points)


Improved Healing Wave - 5/5 points
Reduces the casting time of your Healing Wave spell by 0.5 seconds.


30.01.2005
00:17
[16]

Glenn [ Konsul ]

Glenn | Urukhaii | Horda | EN Final Beta 6 (PvP)

30.01.2005
00:21
[17]

Glenn [ Konsul ]

lordpilot --> to nie downloader jest do bani tylko twoje łącze... ja mam głupie 40KB łacze i z taką prędkością leciał ten down blizza...

30.01.2005
01:41
smile
[18]

Sloug [ Pretorianin ]

Sloug | Sloughash | Horda | EN Final Beta 16 (N)

gram, gram, gram, .... ^^

30.01.2005
02:07
[19]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Zobaczcie kogo spotkalem dzis przypadkiem :))

30.01.2005
02:09
[20]

Dessloch [ Senator ]

eej ten gypsymod mi sie nie chce uruchomic nie dziala :/
sprobuje jeszce cosmo albo cos :/

30.01.2005
02:33
[21]

Dessloch [ Senator ]

probowalem 5 roznych.. wszedzie w miejscu gdzie sie wybiera postac, gdy klikne na addon.. to pokazuje ze te wszystkie addony maja version mismatch.. co robic?

30.01.2005
03:05
smile
[22]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Filevandrel ---> grozisz ? :) Nie boję się :P A szczerze mówiąc - mam gdzieś walki :) Gram na PvP, bo tam najwięcej "naszych" chyba :) A tak to sobie tylko gram jakbym grał na PvE :D

Aha - jedna jazda była fajna :) Przylazł do Camp Narache jakis kurdu .... eeee .... gnom :P Mag na lvl ?? :) Lało go chyba z piętnastu a ten se stał w środku i nic nie robił :) Trwało to chyba z 20 minut i chyba w końcu sobie poszedł :)

30.01.2005
03:17
[23]

hum4ncry [ Konsul ]

FM
Czemu sojusz jest nad horda ???? :D

Dessloch
Nowy patch jest, i addony nie sa zgodne z wersja, CT moda sprobuj, mi dziala i koledze tez.

Bodziu
OMG !!! Jakis duelek byl ??? :D

Boze wiecej ruchu tu jest niz jak miala byc US OB, ludzie zachowajcie spokoj !!!!

30.01.2005
05:16
[24]

Dessloch [ Senator ]

humancry --> CTMod 1.6? o nim mowisz?

30.01.2005
05:18
[25]

Dessloch [ Senator ]

no to tez nie dziala ten CTmod.. :/ tez pisze ver mismatch

30.01.2005
06:14
smile
[26]

zarith [ ]

wywala mnie za każdym razem, kiedy chcę użyć jakiegoś emote. wiecie może dlaczego?

30.01.2005
08:03
[27]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Bodziu ---> gram pod inną ksywką :)

30.01.2005
08:51
smile
[28]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mam wersje 1.0.0 i jaki najlepiej zainstalować patch i skad go ściągnąć??Pomóżcie

30.01.2005
09:35
[29]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Czy ktos w Krakowie posiada bete?

Po prostu chcialbym sprobowac.. nim kupię.

30.01.2005
09:49
smile
[30]

Father Michael [ Padre ]

hum4ncry -> bo Horda jest zla :D

30.01.2005
09:50
[31]

Silver Fox [ spamer ]

Sojusz jest lepsiejszy

30.01.2005
09:53
smile
[32]

Father Michael [ Padre ]

Poza tym mam z Horda na pienku :)

30.01.2005
10:48
smile
[33]

NequliX [ Centurion ]

wie ktos moze dlaczego co chwile wywala mnie z serwera ?? caly czas mam diconnect :(

30.01.2005
10:49
[34]

hum4ncry [ Konsul ]

FM
Nie klam, wszyscy wiedza o twoich zdradzieckich dzialaniach na terenie wroga :D

Dessloch
No to nie wiem, mi dziala wersja 1.46 a koledze 1.6, sprobuj wylaczyc sprawdzanie zgodnosi, moze pomoze :)

Do wszystkich ktorych wyrzuca jak robia emota albo ich wersja nie jest zgodna z 1.2.2 lub nie moga jej spaczowac: www.mmorpg.pl, szukajcie tam, przypuszczam ze macie wersje US OB lub jakas inna nie podobna do EU dlatego was wyrzuca, ja tez tak mialem, szukajcie tam w watku o World of Warcraft. Mam nadzieje ze to zgodne z regulaminem forum, jesli nie to delete my post. :)
Powodzenia.

30.01.2005
11:07
smile
[35]

NequliX [ Centurion ]

ale ja mam dobra wersje. :( i czy da sie zmienic haslo ??????????

30.01.2005
12:19
smile
[36]

hermin [ KoRn - Maniak ]

A ja mam pytanie.Gdy widze nad jakomś postacią wykrzyknik to znaczy , że wtedy moge wykonać quest czy coś innego to znaczy ?

30.01.2005
12:41
[37]

Magnuss [ Pretorianin ]

-->hermin

Co jak co, ale help w World of Warcraft jest bardzo rozbudowany. Wlasciwie to prowadzi za raczke. Poczytaj troche....
Ale odpowiem - tak taka postac daje Ci quest - chyba, ze wykrzyknik jest srebrny tzn, ze masz za niski poziom do wykonania tego questa. Wroc pozniej, jak nabierzesz krzepy. :-)

30.01.2005
12:43
smile
[38]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Magnuss sorry ale jest to pierwsza gra MMORPG w która gram i dziękuje za pomoc.

30.01.2005
12:57
[39]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Ech i znowu problem podchodze do gościa z żółtym wykrzyknikiem i co dalej znaczy co zrobić żeby aktywować questa.

30.01.2005
13:07
[40]

Januszjt [ Pretorianin ]

czy zdążę przed premierą ??
ciągnę już od piątku i mam 37% /stałe łacze 256 k/
straaaasznie wolno . Różne kombinacje robiłem aby odblokować porty ale . jak ssał wolno tak ssie.
Jak wam tak szybko się udało ?

30.01.2005
13:10
[41]

Magnuss [ Pretorianin ]

-->hermin

Masz tam opis questa tekstowy, wymienione dokladnie zadania do wykonania i ew.nagroda.
Na samym dole masz dwa guziki do akceptacji i odrzucenia tego questa.
Wybacz, ale jesli z angielskim u Ciebie nie bardzo - to bedziesz mial mocno utrudnione zadanie.
Jak dla mnie WoW jest najbardziej przyjaznym dla nowicjuszy MMORPG

30.01.2005
13:11
[42]

Magnuss [ Pretorianin ]

--->Januszjt

Ano sciagnelismy sobie duzo wczesniej. Teraz nie musimy czekac :-)

30.01.2005
13:14
[43]

Magnuss [ Pretorianin ]

-->hermin

Ok Juz sie domyslam, z czym masz problem :-)))
Uzyj prawego guzika myszy. I wlacz w opcjach helpa - wszystko bedziesz mial opisane.
Po drugie z klientem rozprowadzana jest instrukcja w PDF. Tam opisano podstawy

30.01.2005
13:46
smile
[44]

Father Michael [ Padre ]

hum4ncry -> ciiiiiiiii! :)

30.01.2005
14:15
[45]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

gram sobie super a teraz pytanko do kgoos : ma ktos konto i go nie uzywa ? bo chcialbym dac koledze zebysmy razem pograli :)

30.01.2005
14:37
[46]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

czesc:) mam pare pytan apropo stawiania servera;)
moj kumpel postawil server na laczu dosc dobrym pewnego uniwerku hehe;) uzywa on servera XiLiNCE WoW Server V.0.2
i mam apropo tego pare pytan bo sa rozne bugi;/
1 niemozna robic party;/ ani dodawac do friendsow;/
2 czasami niemozna niektorych postaci znalesc tak jakby ich nei bylo;/ naszczescie narazie znalazlem tylko 2 osoby brak;)

i niewiem ale to chyba wina wczesnej wersji do stawiania servera;/ ale gra sie swietnie:) narazie gra 6 osobek na serverku bo nie jest rozleklamowany;)

i kolejna rzecz, niewiem czy bo bug ale hmm czy wszyscy moga ubierac rzeczy innych? gram magiem i moge ubieerac rzeczy wojownika hehe:D i smieszy mnie to ze mam np. pancerz co daje 112armor a w sklepie nie moge kupic dla maga szaty co ma 50armor bo musze miec 10level;) niewiem czy tak powinnobyc? niema ujemnych rzeczy jesli ubiera sie pancerze nie od swojej profesji?

i kolejna rzecz, co to za mody o ktorych mowa wyzej?:)

jesli ktos chcialby pograc na tych servku to niech da znac:) dam ip;) i trzeba miec spatchowana wersje gry do 1.1.1-patch ;) i niech wysle mi mejla bo kumplowi narazie niechcialo sie zrobic stronki zeby zalozyc account wiec trzeba mi dac znac co do logina i passworda zeby zalozyl:)

30.01.2005
14:58
smile
[47]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

w czasie łączenia się z serwerem w WoWie wyskakuje mi komunikat " Unable to Connect czego to może być winna jak temu zaradzić ?

30.01.2005
15:25
[48]

flame [ Generaďż˝ ]

gro_oby - wyjdź człowieku, albo zamilcz.

30.01.2005
15:32
smile
[49]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

flame o co ci chodzi? niewiem czegos to pytam? i prosze o odpowiedz? to chyba na tym polega prawda? a jesli niechcesz mi pomoc to ty sie nie odzywaj, i juz;/

30.01.2005
15:35
[50]

flame [ Generaďż˝ ]

Wyjdź i nie pytaj dlaczego-poprostu wyjdź.

30.01.2005
15:40
smile
[51]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

flame heh niestety nie wydaje i poczekam na opowiedz bardziej kulturalnych uzytkownikow forum, ktorzy pomoga mi a nie tak jak ty zachowaja sie ponizej krytyki;/

30.01.2005
15:48
smile
[52]

flame [ Generaďż˝ ]

Wiesz co jesteś bezczelny i na dodatek nie kumaty-inaczej tego nie można nazwać. Wchodzisz do oficjalnego topicu na temat WoW'a i wyskakujesz z jakimiś bezsensownymi problemami i na dodatek z problemami z PIRACKIEGO serwera! Na dodatek zachęcasz ludzi do grania na tym serwie. Załóż sobie swój nieoficjlany topic i tam dyskutuj. Pomyśl troche. Chcesz piracić to idź stąd, albo zachowaj to dla siebie. Co nas obchodzą Twoje problemy na pirackim serwie! Napisz maila do blizza niech Wam pomogą skonfigurować serwer.

30.01.2005
15:50
[53]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

niechce piracic, nie zalapalem sie na beta testy to co mam zrobic:) chce pograc i juz! jak bede mial mozliwosc to kupie i bede placic normlanie ale poki co chcialem zobacyzc jak to wogole jest! a ze mam problemy jakie mam to niewiem czy to wina servera czy w grze tez tak bedzie! tak jak z tym ubieraniem zbroji przez maga i uzywanie miecza! i juz:( niechciales mi pomagac to nie pomagaj;/ heh

30.01.2005
15:55
[54]

flame [ Generaďż˝ ]

Uparty jesteś :(
Wiesz co było tyle bet, tyle okazji do grania. Nawet w tej chwili widze kilka osób, które mają konta do Eu bety i chcą odstąpić je i to ZA DARMO! Więc nie mów mi o tym, że nie zdążyłeś się załapać i chcesz potestować gre na jakimś poj#%% pirackim serwie, gdzie wszystko nie działa tak jak ma działać.

Z mojej strony EOT.

30.01.2005
15:57
smile
[55]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

w czasie łączenia się z serwerem w WoWie wyskakuje mi komunikat " Unable to Connect czego to może być winna jak temu zaradzić ?

30.01.2005
15:58
[56]

donzoolo [ Senator ]

DonZoolo | <NOC> DonZoolo | Przymierze | EN Final Beta 6 (PvP)

30.01.2005
16:01
[57]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

flame hmm moze masz racje bo ja od dwoch dni w tym siedze:) zobaczylem na stronce ze beta testy sa zamkniete i pomyslalem ze kicha:) a kumpel dal mi tego wowa to pomyslalem ze czemu mam nie pograc:) ale jesli masz namiary ktore moglyby mi odstapic konto to czy moglbys mi dac namiary? ja niewiem gdzie szukac;/ bede baaaaaaardzo wdzieczny...:)

30.01.2005
16:05
smile
[58]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

brawo - "Realm is full, position i queue 178" lol ... na EN7 oczywiście ....

30.01.2005
16:21
smile
[59]

Kikasek [ Konsul ]

dakota12 ==> I CO Z TEGO NIE POCZEKASZ 10 MIN?

30.01.2005
16:28
[60]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Oto moje nowe dane.
hermin|Hermin|Horda|EN Final Beta 7 (pvp)

30.01.2005
16:46
[61]

Meshif [ Legionista ]

Mam ten sam problem co Vejt. Na poczatku zalogowalem sie sciangleo mi patcha i juz pozniej jak probowalem sie zalogowac wyskakiwal mi ten komunikat: Unable to Connect. Help PLZ !!

30.01.2005
16:53
smile
[62]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

no i klops że tak to ujmę. chodzi o final bete.. zarejestrowałem się w piątek - wszystko było ok. ściągnąłem WoWa przez ten program Blizzarda.. instaluje, wszystko w porządku.. włączam - pisze żebym sie zalogował - wpisałem wszystko - po czym ściągałem update'a... wszystko w porządku. włączam WoWa i po wpisaniu accounta i passworda wyskakuje komunikat że albo account name albo password jest błędny. wspaniale? ... powinno chyba działać... wiecie o co tu chodzi? bardzo proszę o pomoc.. od rana czytałem o systemie WoWa, słowniczek mmocrpg wkuwałem :) a tu takie świństwo. pomocy!

pozdrawiam

30.01.2005
16:55
smile
[63]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

o widać nie jestem osamotniony w błędach z WoWem :/ tylko że u mnie nie piszcze nic o połączeniu a o złym haśle bądź nazwie :(

30.01.2005
17:00
[64]

HopkinZ [ Senator ]

Panowie, możecie polecić jakies ksiązki w świecie Warcrafta :)?

30.01.2005
17:01
[65]

Meshif [ Legionista ]

Hmm dziwne u mnie jakielkowiek nazwy konta sobie nie wymysle zawsze wyskakuje mi komunikat o tym ze nie mozna sie polaczyc a o blednej nazwie konta ani slowa :/.

30.01.2005
17:08
smile
[66]

lordpilot [ Legionista ]

Januszjt---> mam podobnie, niestety :( Łącze SDi 115 kb, ssie tak powoli, że zaczynam tracić nadzieję, czy w ogóle sobie pogram przed końcem bety :( Od piątku mam 31%. :(( Kurcze dotychczas sciągając jakieś dema, było w miarę dobrze, a teraz ściąga się to tak wolno że aż się plakać chce.

Ktoś wogóle wie do kiedy potrwa beta ? Mam nadzieję że choć ze dwa tygodnie.

30.01.2005
17:12
[67]

Meshif [ Legionista ]

Beta potrwa do 11 lutego czyli premiery wowa w Europie.

30.01.2005
17:22
[68]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Soul - wiem bo sie tego gostka pytalem, nawet napisal mi skad te nazwe wytrzasnal ;D Ale jak go zobaczylem to musialem sie zapytac, mialem nadzieje ze to ty :) Eh...

30.01.2005
17:26
smile
[69]

Sir klesk [ Sazillon ]

dzisiaj byl raid... sprawdzcie jaka ekipa :D:D:D szkoda, ze musialem szybko ich oposcic :(

(zobaczcie jaki przedzial lvl :D)

30.01.2005
17:31
smile
[70]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

znacie kogoś kto chętnie oddałby konto do WoWa? moją sytuację opisałem wcześniej...

30.01.2005
17:35
[71]

HopkinZ [ Senator ]

Kilka pytań.

1) Można zakłądać postac o nazwie np. HopkinZ? Takie mało to klimatyczne :).

2) Ponawiam pytanie o jakieś książki ze świata Warcraft.

Ech, Klesk, tym screenem taki smaczek mi narobiłeś, że zaraz jakiś program odliczający godziny do premiery WoWa skombinuje :).

30.01.2005
17:42
[72]

Fokus25 [ Pretorianin ]

ja jush sciągam wowa..
Może bede GMEM tam :PPP ..::SZPAN::.. :D

30.01.2005
18:02
[73]

Kikasek [ Konsul ]

Ja wybralem jednak gre horda (shaman)
Jedyne co mnie przyciagalo do alliance to byla stolica ludzi (bardzo mi sie spodobala)
Moze jak mi sie znudzi gra shamanem zagram se w alliance....

30.01.2005
18:14
[74]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Znacie może jakiś FTP, ewentualnie szybki torrent, z którego można zassać europejskiego klienta? Downloader Blizzarda jest troche tragiczny:/

30.01.2005
18:16
smile
[75]

Arxel [ SperMan ]

fajno mi sie wczoraj gralo prawie 7 lev mam

30.01.2005
18:45
[76]

Meshif [ Legionista ]

Jesli jest jeszcze ktos kto ma drugie, niepotrzebne konto to bylbym bardzo wdzieczny gdyby mi je udostepnil. Moj numer GG: 4202431 e-mail: [email protected].

30.01.2005
19:06
[77]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

nio to ja tez poprosze bo flame mi chyba nie odpowie niestety;)

moj gg to 509058 :) jesli ktos ma konto dodatkowe to tez bede bardzo wdzieczny za udostepnienie:D

30.01.2005
19:07
[78]

Dessloch [ Senator ]

nooosz 353 osoba w kolejce.. na tym EN7... heh :)

12 minut pisze ze czekania :)

BTW juz uopralem sie z niedzialajacymi modami.. po prostu trzeba bylo sciagnac patcha z jakiejs tam strony ktory umozliwilby na "zlokalizowanych" wersjach uruchomienie modow... zlokalizowane to tez europejska po angielsku :)
po zrobieniu tamtego cosmo i wszystko dzialalo :)

30.01.2005
19:17
[79]

Magnuss [ Pretorianin ]

--> SamHaukneS

Odezwij sie do mnie na GG 4343620

Z tymi kontami to ciekawa sprawa. Jako, ze akurat wtedy mialem dostep do Inetu - zalozylem
konto sobie i dwom znajomym. Teraz okazuje sie , ze jedno z nich nie dziala.
Na szczescie nie moje ;-))

30.01.2005
20:09
[80]

hum4ncry [ Konsul ]

gro_oby
Jak widze co piszesz to ogarnia mnie rozpacz, skocz z mostu irl ******** :F, wiec albo skocz albo *******

Jak widze ten watek to <rotfl> normalnie, jak wam sie nie chce czytac watku to go nie zasmiecajcie i proste, napisalem wiele rzeczy co trza zrobic aby miec zgodna wersje, dopowiem tylko ze jak chcecie szybko sciagnac klienta to poszukajcie FTP jakiegos, moze na fileplanet jeszce jest. A pytania co poniektorych zwiastuje ze srednia wieku graczy w wow drastycznie spadnie, to chyba jedyny minus tej gry :D, slowniki jakies czytacie i inne duperele a wystarczy wpisac /join polska i na tym kanale mozna pytac zawsze ktos pomoze jak sie ladnie przywitacie, klimatyczne nazwy nie sa wskaane ale mile widziane, sa milsze niz na przyklad: terminator, dupa, noob, matol, unclefacka czy inne badziewie, a jesli macie problem z wywalaniem to poszukajcie mojego posta wyzej, tam napisalem gdzie szukac pomocy.

Ale dzis meta byla, przed chwila serwery instance padly <rotfl> :D

30.01.2005
20:19
smile
[81]

zarith [ ]

czy mi się wydaje, czy serwery padły i nie idzie się zalogować?

30.01.2005
20:36
[82]

Bajt [ ]

No nie wiem, ja wlasnie czekam w kolejce na wejscie. Jeszcze 230 osob... Niezle napakowany ten serwer.

30.01.2005
20:44
[83]

dontforget [ Legionista ]

A pytania co poniektorych zwiastuje ze srednia wieku graczy w wow drastycznie spadnie, to chyba jedyny minus tej gry :D

naszczescie po wyjsciu retaila gdy trzeba bedzie placic wszystko wroci do normy :) dlatego jak dla mnie platny abonamet czasami jest plusem ;)

30.01.2005
20:45
[84]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

.. no, 7-mka zapakowana po brzegi .... tym razem 330-ty jestem ..... ale co mi tam ... btw. własnie dobijam do 20-tego lvl :)

30.01.2005
21:00
smile
[85]

zarith [ ]

za każdym razem po wpisaniu loginu i hasła dostaję wiadomość 'unable to connect'


ktoś ma tak samo?

30.01.2005
21:03
[86]

HopkinZ [ Senator ]

Im dłuższa rozłąka tym przyjemniejszy powrót... jeszcze dwa tygodnie, dwa tygodnie :).

30.01.2005
21:03
[87]

zarith [ ]

okej, rozkminiłem to - źle zmodyfikowałem plik interface.mpq:)

sorry za zamieszanie:)

30.01.2005
21:22
[88]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Przepraszam , ale wracam do sojuszu bo horda mi sie zbytnio nie spodobała będę Gnomem.
hermin|Hermin|Sojusz|EN Final Beta 7 (PVP)

30.01.2005
21:38
smile
[89]

Thrallik [ Pretorianin ]

Heja. Forumowicz Thunderbolt odstapil mi jedno konto za co mu serdecznie dziekuje jednak mam pytanko do was :) Czy mozna jakos sprawdzic czy dane konto jest dobre przed pobraniem bety ? Bo troche niefajnie by bylo gdybym zassal te 2,4 GB a potem nie mogl zagrac z racji braku konta :>
Probowalem tutaj na glownej stronie WOW-a ale niestety nie potrafie sie tam zalogowac
Bardzo prosze o pomoc a jesli zadaje glupie pytanie to wybaczcie, jestem zupelnie nowy w tej materii :)
Pozdrawiam.

30.01.2005
21:39
[90]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Thrallik chyba nie.

30.01.2005
21:41
[91]

Arttrue [ Konsul ]

Boshe...czemu to tak długo się instaluje? Ale wiem, ze za chwilę do Was dołączę...

30.01.2005
21:47
[92]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

wysłałem maila z zażaleniem do Blizzarda rano ale odzewu jak nie było, tak nie ma :( także jeżeli macie lub znacie kogoś kto odda konto do WoWa to bardzo proszę o kontakt. pozdrawiam

30.01.2005
22:22
smile
[93]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Witam...

Kilka pytań nowicjusza:

1. Gram wojownikiem. Znalazłem fajny topór, ale nie umiem się posługiwać toporami. Czy jest możliwość nauczenia się "obsługi" innych broni? Na przykład łuków, mace, gun'ów...?
2. Jak gadać na ogólnym kanale (General)? Na razie umiem tylko krzyczeć, szeptać, tell i say.
3. Jak sprzedawać przedmioty? Czy da się ustawić sklep? Mam jakiś zielony pattern i recepturę na eliksir. Jak to sprzedać i za ile?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

30.01.2005
22:36
smile
[94]

Sir klesk [ Sazillon ]

Gambit -->

1. Mozesz sie nauczyc poslugiwania roznymi rzeczami. Wszystko zalezy od klasy... mag nie da rady nauczyc sie oburecznychtoporow, a warrior nie da rady nauczyc sie uzywania rozdzek ;) wszystko znajdziesz na www.thottbot.com
2. wpisz /1 i masz juz general, wpisz /2 (w wiekszych mistach) i masz trade chanell* /3 i masz kanal obronny danego terenu (tutaj mozesz gadac o roznych atakach sil niesprzymierzonych :D) /4 kanal LookingForGroup czyli jezeli szukasz grupy to na wlasnie tam. Mozesz tez wstapic na jakis "prywatny" kanal i wtedy jest on jako /5 np. wpisz /join polska i juz jestes na kanale Polakow, ktory masz jako /5
3. Noo w duzych miastach wpisujesz /2 i juz. W miejscach gdzie nie ma trade chanel najlepiej na /y . Pozniej jednak najbardziej oplaca sie wystawiac dobre itemy w Auction House (Alliance ma w Ironforge, horda ma w Orgrimmar). Jak sprzedajesz to zalezy. Patrz ile chce za niego NPC... jak cos lepszego to patrz w AH po ile chodzi takie cos. Jezeli cos jest bardzo zadkie to mozna niezle zawyzyc cene... dzisiaj np. zdobylem jakas perle, za ktora Vendorzy daja 7,5 s a w AH jedna taka chodzi w cenach okolo 1g :)))


*- piszac na /2 , /g , /p i /y mozesz "wstawiac" przedmoty, a robi sie to tak:
1. zaczynasz pisac
2. trzymajac shift klikasz na item
3. taki skrot przenosi sie na czat, ze jak ktos kliknie w nazwe to pokazyja sie statystyki danego przedmiotu.


Ps.

Ale sie rozpisalem :D pewnie jeszcze bardziej zagmatwalem :P

30.01.2005
22:39
smile
[95]

Sir klesk [ Sazillon ]

wooow ile literowek :D ide spac :)))

30.01.2005
22:43
smile
[96]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Sir klesk --> Wszystko jasne...Dziękuję

30.01.2005
22:44
[97]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

hyh ywlasnie skonczylem grac , znalalzme jakiegos polaka z ktorym pozabijalem troche pajakow i pokazala mi gdzie zrobic questa :D wypas

30.01.2005
23:58
smile
[98]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

SamHaukneS ---> wysłałem Ci info na Gadulca - odezwij sie do mnie w sprawie konta :-)

31.01.2005
00:49
smile
[99]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Dzień dobry panowie. specjalnie sobie nastwaiłem budzik boteraz koncyz mi siągać betę wowa:]

31.01.2005
00:50
[100]

Meshif [ Legionista ]

Meshif | Dreadlord | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)

31.01.2005
00:52
smile
[101]

techi [ Legend ]

Patrząc na 1 screen(Hellmakera bodajże) stwierdzam o Matko, ale kaszana: patrząc na nastepne stwierdzam- OO fajowe podusmowując--> Lineage II jest lepszy:P

31.01.2005
01:15
[102]

hum4ncry [ Konsul ]

techi
Gratulacje <rotfl>

31.01.2005
01:30
smile
[103]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Lol pomyliłem hellmakera z hellcatem:)

31.01.2005
03:48
smile
[104]

zarith [ ]

pierwszy weekend bety zakończył się dla mnie doprowadzeniem mojego paladyna na 13 poziom ze zdrowym hakiem:) wziąłem paladyna aby przekonać sie czy rzeczywiście jest taki cudowny, no i musze przyznać nieźle - nieźle:) idealny do solowania i bardzo wydajny w pvp, przynajmniej na niższych poziomach. na te kilka pojedynków które stoczyłem (serwer normal) wygrałem zastraszającą większość i to zwykle z ludźmi o poziom wyższymi:)

zdania w dyskusji 'nerfnąć czy nie' nie zabiorę, bo za mało jeszcze wiem, ale na pewno nie jest paladyn przegięty maksymalnie - kilka śmierci też odniosłem, i nie sądzę aby przyczyna był ewentualny brak skilla - na tym 13 levelu jest może z kilka specjali więc żaden skill w zasadzie niepotrzebny:)

poza tym, ze zdziwieniem zauważyłem że gra przymierzem nie jest tak cukierkowa jak myślałem - fajne różnorodne tereny a szczytem kiczu nadal pozostają okolice undercity:) niemniej jednak, w retailu - zgodnie z zamierzeniem - będę grał hordą.

31.01.2005
07:14
[105]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

Witam

Gram sobie Undead, Warlockiem i mam pytanko, otoz mam juz 10lvl i nadal jestem w Undreworld, i nie bardzo wiem gdzie moglbym poleciec na exp, poniewaz nie bardzo w Underworld jest co expic ciekawego.

Wiecie moze gdzie moge sie nauczyc leatherow, mail albo staffow lub inych broni ? trzeba sie tego wyuczyc czy samo przyjdzie z wiekiem :)


pozdrawiam

31.01.2005
08:50
smile
[106]

SwenG [ Pretorianin ]

Odnośnie mismatch wersji addonów to tu: https://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=184 jest programik zmieniający automatycznie wszystkie wersje na aktualną.
Odnośnie WoW-a to kto pierwszy się do mnie odezwie na GG ten dostanie account.

31.01.2005
08:52
smile
[107]

slowik [ Legend ]

tez mam acc do oddania ... :-)

31.01.2005
09:25
[108]

caluch [ Legionista ]

Panowie, mam pytanie.
Gram Hunterem, mam 10 lvl, i nauczylem sie tamowac pety. Fajna sprawa.
Ale przeszarżowałem i ubili mnie razem z petem. Mimo to pet jest do mnie caly czas przypisany :-(
Jak wzywam go, to pisze mi, że jest martwy, ale znowu jak chce ztamować jakiegoś nowego, to komunikat mówi, że mam za dużo petów.
Co zrobić w takiej sytuacji ?
Da się jakoś ożywić umarłego peta? Albo anulować poprzedniego ?

31.01.2005
09:42
[109]

Markarius [ Pretorianin ]

Zarith - nie jest przegięty?

AC - takie samo jak u warriora
damage per second - wyższy
HP - trochę niższe niż u warriora
3-4 razy (bez potionków bez LoH) paladyn wyhealuje się z 30-40% na maxa (mowa o gościu na 60lvl)
Rejuvenation potion (dodaje naraz do HP i MP), czyli warrior wypiej HP potionek skoczy mu HP o ~1500, paladyn wypiej rejuvenation skoczy mu HP i MP o ~1200 + z tego MP wyhealuje około 2-3k HP.
Bandaże tak samo jak warrior
LoH - mając 1 (słownie 1MP) paladyn może odpalić LoH po którym ma 550 mana + 100% HP

Co mu może zrobić warrior:
raz zrobić disarm (cooldown 2min), zestunować (jak trafi) co 1min, i odpalić reataliaton które trwa 15s i contruje każdy cios ale paladyn może nas wtedy zestunować. Może się obandażować ale paladyn na 60lvl walcząc z warriorem nie używam immune shield (bo po cholerę?) więc niby kiedy? W czasie 5s stuna? póki przełączymy na naszą postać klikniemy badaż to minie ponad sekunda i dostajemy 3 ticki z bandaża.
Mogę mu dać rend które mu w czasie 30s zabierze niecałe 200HP (lol, takie doty to mają inni na ~20lvl).
Mogę mu zrobić shield basha (silence na 6s) ale co to da jak cooldown jest 12s więc pal się wyleczy po tych 6s.

W PvE wygląda podobnie: dla warriora 2 mobki 2-3lvl nizej to już problem i może po prostu zejść. Dobry paladyn rozwali 3-4 moby na swoim lvl JEDNOCZEŚNIE.
Na 60lvl mam problemy z rozwaleniem solo moba elite na lvl 54. Paladyn spokojnie zsoluje moba elite na lvl60.

31.01.2005
09:45
[110]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

techi --> czyli po looknieciu paru screenów stwierdziłeś że Lineage jest lepszy od WoW? bez zagrania? WOW!!! (bez skojarzeń z grą) .. też tak chę "umić" .....

31.01.2005
09:48
[111]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

caluch --> w umiejętnościach dotyczących PET-a masz też wskrzeszanie ...

31.01.2005
10:02
[112]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Tyle razy juz bylo mowione ze paladyn jest przegiety a warrior z kolei to gimp, ze nawet mi sie nie chce powtarzac po Marku. :-)

Warriorem po prostu nie za bardzo da sie komfortowo grac a szkoda bo chcialem zrobic alta warriora ale na razie nie ma sensu. :-(

31.01.2005
10:24
[113]

rxb [ Konsul ]

rxb | Vadim | Horda | EN Final Beta 7 (PvP)

undead warlock - przez weekend wykrecilem 12 lvl

31.01.2005
10:30
[114]

Dany26 [ Legionista ]

Witam wszytkich maniakow :P
Mam pytanie gralem w WOw bete usa i mam ta wersje ale nie moge grac na europie ;/
Czy sa jakies pliki zeby dziaiala ta wersja czy musze sciagac europwjska wersje :P
Mam prosbe jak ktos ma konto na zbyciu to moze odstapic ?? Jak cos to prosze pisac na moj nr gg 2330753
Pozdrawiam

31.01.2005
10:38
[115]

Urluk [ Chor��y ]

Przepraszam, jaki trzeba mieć kompa żeby grać w WoWa na max detals i rozdzielczość?
Proszę o jakieś fajne screeny żeby mi smaku narobić.

31.01.2005
10:48
[116]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

BIALEGO. :-)

A tak na serio wez minimalne wymagania przemnoz razy 3 (ram razy 8) i masz.

Jeszcze bardziej serio:

PIV/ATHLON 2.0 Ghz
1 GB RAM 400Mhz DUAL CHANNEL
Jakas fajna plyta glowna (nie syf w stylu ECS/ASROCK)
Karta graf. za ok. 600-800 zeta (GeForce/Radeon obojetne)

I BEDZIE SMIGAC I WYGLADAC PIEKNIE. :-)

31.01.2005
10:53
[117]

Dany26 [ Legionista ]

Dla nieciepliwych co nie maja jeszcze bety sciagnietej mi idzie na neo 77kb :)
Za 3hi 30 min bede mial .Na stronce trzeb sie zarejstrowac

https://download.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=7050

31.01.2005
11:12
[118]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Nie czaje tego. Zarejestrowalem sie pare dni temu. I nie moge sie zalogowac, wyjezdza mi - nie ma takiego konta. Co jest ?

31.01.2005
11:15
[119]

rxb [ Konsul ]

a ja pewnie wkurze kogos tym pytaniem, ale trudno - nie chce mi sie poprzednich watkow przeszukiwac post po poscie...
mianowicie, jaka komenda uaktywnia wyswietlanie fps?

31.01.2005
11:18
[120]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Kurde, napewno stworzylem kilka dni temu poprawnie konto do bety. Obecnie sciagam klienta. Ale uzywajac tego konta nie moge sie zalogowac na stronie glownej worldofwarcraft.com.

Co jest? Moze po prostu nie mozna sie tam lognac kontem z bety?

31.01.2005
11:23
[121]

rxb [ Konsul ]

Maevius -------> ja tez tak probowalem i nie dalo sie zalogowac na stronie, natomiast w samej grze loguje sie bez problemu

31.01.2005
11:35
[122]

Tr0lL [ Konsul ]

rxb-->Uprzedze twoje dalsze pytania w tym zakresie

31.01.2005
11:35
[123]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

rxb ---> Ctrl+R

31.01.2005
12:08
smile
[124]

Adamus [ Gladiator ]

Urluk --> U mnie na TB3000; 1GB 400MHz RAMu i Radeonie 9600PRO wszystko na max 1024x786 na aukcji w Ironforge przy naprawde duzym ruchu FPS spada ponizej 20. Podobnie jest przy przelotach i w trakcie walk z udzialem kilkudziesiąciu osob.

31.01.2005
12:26
smile
[125]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Grałem na kilku konfigach. Prawda największa jest taka, że poniżej 512 ramu nie warto o WoW mysleć, a jak ktoś chce na prawdę pograć, to musi mieć 1024.

Gram na kompie z AMD A64 3500+, 1024 RAM w dualu. Zależnie od karty graficznej, gra się:

GF3 Ti200 - jakość detali niekoniecznie mus być na minimum, przy średnich ma sie powyżej 20 FPS w mniej zaludnionych okolicach. W większych skupiskach czy miastach jest już kiepsko, ale da się na tej karcie spokojnie grać, jeśli ktoś się uprze.

Radeon 9600 / 9600 PRO - chyba najbardziej optymalna karta do WoW. Tylko przy aukcjach / miastach z dużą ilością graczy na ekranie zwalnia, ale zasadniczo gra się miło i przyjemnie, bez większych skoków. Jeśli ktoś zmienia GFX żeby grać w WoW, to jest dla niego idealny wybór.

Radeon X800 XT - karta na WoW za dobra. Przy Anizo16x, AA4x i 1280x1024, aukcje i skupiska spada do 40-50 FPS, na normalnych terenach powyżej 60, w miejscach zamkniętych (w miastach również) zatrzymuje sie na 85 (maksymalna ilość przy włączonej synchornozacji z odświeżaniem).

31.01.2005
12:32
[126]

SwenG [ Pretorianin ]

Konto już poszło do ludzi więc sprawa z odstąpieniem nieaktualna.

31.01.2005
13:09
[127]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Zodiac - co ty pierdzielisz , ja mam 384 DDR i mi smiga az milo , mam powyzej 30 fps , moze nie max detale ale 1024 i detale na medium i na high mam , wiec nie gadaj innym ze jak sie nie ma 512 ramu to nie mozna grac bo to bzura , gierka mi ladnie wyglada i idelanie smiga , gralem w zaludnionych miastach , wlazilem do jaskin gdzie bylo pelno ludzi i pajakow i tak samo mi chodzilo , wiec nie trzeba meic 512 ddr zeby pograc , moimz zdaniem nawet 256 mb wystarczy zeby gierka ladnie wygladaala i spox chodzila

31.01.2005
13:29
[128]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Myszoor ---> nie wiesz co mowisz. :-) Czasem nawet 1GB RAMU to za malo. :-)

31.01.2005
13:30
[129]

Tr0lL [ Konsul ]

_MyszooR_-->Zalezy co rozumiesz pod pojeciem *pograc*. Jak polazic i poogladac pajaki to moze ok. Zodiacowi chodzilo o *prawdziwe* granie w WoW.

31.01.2005
13:36
smile
[130]

SwenG [ Pretorianin ]

od razu wyjaśniam:
prawdziwe == dla hardcorowców na serwerach pvp ;)

31.01.2005
13:45
[131]

sabdajm [ Pretorianin ]

No nie... 2 tomy WoWa ściągnąłem przez downloadera blizzarda a resztę z innego źródła (wersję 1.1.2). I teraz kiedy chcę wszystko zainstalować to się okazuje że w obydwóch tomach z blizzarda jest błąd. i chyba będę musiał je ściągnąć jeszcze raz... Jak to możliwe że przez downloadera blizarda ściągnąłem plik z błedem?!
Sorry, musiałem się komuś wyżalić:)

31.01.2005
14:02
[132]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

ilosc ramu nie wplywa na wyglad gry tylko na jej plynnosc ja na 2.7ghz, 512 ddr 400 i radeon 9550 mam 30fpsow na max detalach w 12x10 ale jak wlatuje na wyvernie do orgrimmar to dysk umiera

31.01.2005
14:05
[133]

rxb [ Konsul ]

Tr0lL -------------> cusik link nie trybi

dakota12 --------> thx

31.01.2005
14:09
smile
[134]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

ponawiam pytanie

Gram sobie Undead, Warlockiem i mam pytanko, otoz mam juz 10lvl i nadal jestem w Undreworld, i nie bardzo wiem gdzie moglbym poleciec na exp, poniewaz nie bardzo w Underworld jest co expic ciekawego.

Wiecie moze gdzie moge sie nauczyc leatherow, mail albo staffow lub inych broni ? trzeba sie tego wyuczyc czy samo przyjdzie z wiekiem :)


pozdrawiam

31.01.2005
14:26
[135]

rxb [ Konsul ]

..::capsel22::.. --------> tez gram undead warlockiem i wczoraj wybralem sie cepelinem na ziemie orkow - calkiem niezle sie tam expowalo.
tez bym chetnie poznal opinie osob grajacych tym charakterem - tzn w co pakowac talenty, jakie najlepiej wybrac profesje i gdzie moge sie nauczyc walki kijem (bo z tym sztyletem to troche jest lipa)

31.01.2005
14:28
[136]

Tr0lL [ Konsul ]

rxb-->sry

31.01.2005
14:28
[137]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

heh ja bym chcial sie dowiedziec jak sie nauczyc uzywac leatherow i kiji :)

A jeszcze jedno pytanko, gdzie sa strefy gdzie mozna atakowac ludzi z przymierza ? np moge udac sie do miasta ludzi ? i robic zadyme ? :D

31.01.2005
14:30
[138]

zarith [ ]

capsel --> pojedź zeppelinem do orgrimmaru, stamtąd na południe do miasteczka którego nazwy nie pamiętam i na zachód przez most do crossroads

jeśli chcecie się czegokolwiek nauczyć, zagadnijcie strażnika w mieście i zapytajcie o proffesion trainera


mark --> tak jaki mówiłem, moje obserwacje są tylko z leveli 1-13; co się ma na levelu 60 nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić ;>

31.01.2005
14:31
[139]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

czloweku a gdzie jest zappelin w UnderWorld ? Sry ale gram dop 1 dzien :)

31.01.2005
14:35
[140]

Tr0lL [ Konsul ]

capsel-->Zapytaj straznika - zaznaczy ci flage na mapie.

31.01.2005
14:38
[141]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

A powiedzcie mi gdzie mozna kupic abomanent do WoW'a za pomoca karty kredytowej ? tak zeby ncinie przysylai tylko doladowali konto .

31.01.2005
14:38
[142]

zarith [ ]

capsel --> piszę z pamięci, ale chyba wychodzisz z undercity na południe; przystań zeppelinów to taka kilkupiętrowa wieża niedaleko

31.01.2005
14:50
[143]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Wychodzisz z UnderCity tak by byc w Ruins of Loarderon i po wyjsciu z zamku masz wieze na wprost praktycznie przed soba.

31.01.2005
14:58
[144]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

ok, danke wielkie

31.01.2005
15:01
[145]

Arttrue [ Konsul ]

Arttrue / Arevin / Przymierze / EN Final Beta 7 (PvP)

31.01.2005
15:13
[146]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Ile trzeba exp by mieć z pierwszego drugi level ??

31.01.2005
15:15
smile
[147]

hermin [ KoRn - Maniak ]

A ja mam 256 DDR i spokojnie mi chodzi i dobrze , że na Radeon 9600 Pro chodzi bardzo ładnie , bo jutro będę miał tą karte.

31.01.2005
15:16
[148]

Dany26 [ Legionista ]

Mam prosbe moze ktos ma jeszcze wolne konto bo ja dostalem od hum4cry i nie dziala :(
Sciagalem bete dzisiaj caly dzien :(
Widzialem 2 osoby ze maja jeszcze wolne konta na forum :)
Jak sie ktos zlituje to niech napisze do mnie na gg -->> 2330753 :)

31.01.2005
15:20
[149]

rxb [ Konsul ]

czy wie ktos jak ustawic sobie taki interface jak ma Bodziu na zalaczonym screenie w tym watku?

31.01.2005
15:22
[150]

Mask [ Generaďż˝ ]

Spytaj Bodzia;-)

31.01.2005
15:27
[151]

rxb [ Konsul ]

Bodziu za czesto nie postuje wiec pytam tak ogolnie :)

31.01.2005
15:31
[152]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

... ok bylem u goscie przed miastam i sie popytalem o profesje ... ale nie wiem jak ta profesja sie nazywa zeby naumiec sie uzywac staffow i zeby nosic leather..

31.01.2005
16:03
[153]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Ależ głupoty peiprzycie 256ram to wam pozwoli grać an początkowych levelach na niezatłoczonych serwerach.
Co z tego że w 5 osób możecie iść spokojnie queścik na 15lvl wykonać jak RAJD w grę nie wchodzi (+50 osób i przy 256 ram macie 1fps - GL grając z takim framerate).
Co z tego ktoś powie - nie musze brać udziału w rajdach (chociaż to ju tak jakby 1/4 gry odrzucać).
Ale co zrobisz graczu później jak dostaniesz elite questy gdzie trzeba więcej niż 5 chłopa by iść i bić i by fps jednak było CHOCIAŻ ~15 klatek - nei ma mocncyh 256 RAM tego nie pociągnie.
Więc reasumując przy 256RAM można sobie popykać pierwsze 20-30lvl i KONIEC z graniem.
I nei pisać pierdół w stylu, a u mnie 256RAM i mam +30fps!
Bo głupoty to są wierutne. A jeżeli dalej ktoś się upiera poproszę o screena z fps gdy bije się 40vs40 lub gdy wykonuje ktoś pożadny elite queścik.

31.01.2005
16:04
[154]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

rxb ---> np CT Mod albo Cosmos - dodatki do zmiany interfejsu WoW, dostepne np na:

https://www.curse-gaming.com/mod.php


a link Tr0lL-a nie trybi bo jest 2 razy http :)

31.01.2005
16:07
[155]

rxb [ Konsul ]

capsel22 -------> cos mi sie wydaje, ze chyba jednak warlock nie moze wyuczyc się "leather wearing".

31.01.2005
16:19
[156]

Silver Fox [ spamer ]

Mam pytanie co do wyboru postaci, bo nie wiem, którą wybiorę.

Moje wymagania:
- Ukrywanie sie (niewidzialnośc)
- Dobra walka bezpośrednia
- Magia

Czy Łowca(Nocne Elfy) sie nadaje?

31.01.2005
16:34
[157]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Przed chwilą troszke pograłem i awansowałem na 3 level.

31.01.2005
17:00
[158]

hum4ncry [ Konsul ]

silver
Nie ma takiej hybrydy, ukrywanie i zaje***** wrecz walka bezposrednia to rogue, ale to trza lubiec, zeby sie przyjemnie gralo :)

BTW. Ale alliance to cioty, sorry ale na servie 7 dzis ja lvl 28 rogue i moj qmpel tez rogue na 28 zabijalismy wszystkich wokol southscore [chyba tak to sie nazywa, nie daleko tarren mill :)], i nie jakies lvle mniejsze tylko najmniejszy byl 31, i zazwyczaj 2 lub 3, w tym paladyni :) [31,34, wiec sorry jak was obrazilem, ale moze ktos wytlumaczyc jakim cudem gineli jak muchy ?? Czemu to ally takie zdezorganizowane ??

31.01.2005
17:01
smile
[159]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

Silver Fox ---> a umiejętności pilotowania mysliwców i bazooki byś nie chciał jeszcze ? ;)
no nie przesadzaj, chciałbyś miec wszystko w jednej klasie ?

niewidzialność - rouge
magia hehehe - czyzby mag? ;) i warlock
walka bezpośrenia - hmm kto mógłby być ? ;)

a łowca głównie walczy na dystans, do walki bezpośredniej wysyła zwierzaka




proponowałbym zawezić troszkę "wymagania"

31.01.2005
17:05
[160]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

hum4ncry --> no i mnie wyprzedziłeś .... a co do ally .... nie generalizowałbym .... może i jest duzo cieńkich graczy ale to samo jest po stronie hordy ... niektórzy grają lepiej inni gorzej

31.01.2005
18:01
[161]

Silver Fox [ spamer ]

- Ukrywanie sie
- Dobra walka bezpośrednia
- Magia :P

rogue do jakiej rasy należy? ;P

Czy rogue ma moje wymagania ?:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 18:00:34]

31.01.2005
18:05
[162]

zarith [ ]

nikt nie ma twoich wymagań. jeśli chcesz wszystkie trzy rzeczy, musisz stworzyć rogue, maga i wojownika i grać nimi na zmianę

31.01.2005
18:09
smile
[163]

Silver Fox [ spamer ]

OK to uszczuplam ;P

- Ukrywanie sie
- Dobra walka bezpośrednia

31.01.2005
18:14
[164]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

SilverFox ---> ROGUE ONLY

capsel22 ---> uzywania zbroji uczy sie u twojego klasowego trenera (w twoim przypadku Warlock Trainer).

Uzywania broni uczy sie u Weapon Master (jest w kazdej stolicy - np. w UnderCity)

31.01.2005
18:17
[165]

Forgotten [ Pretorianin ]

forgotten / Tomi / Przymierze / EU Final Beta 7 (PvP)

31.01.2005
18:47
[166]

sabdajm [ Pretorianin ]

sabdajm / Timuriziell / Przymierze / EU Final Beta 7 (PvP)

W końcu po 4 dniach ściągania pograłem sobie w WoWa. Jeszcze dodam, że mam Krasnoluda lvl 4

31.01.2005
18:59
smile
[167]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Właśnie przed chwilą wykonałem pierwszy quest , a i ja gram Gnomem Warlockiem level 4.

31.01.2005
19:26
[168]

Silver Fox [ spamer ]

Hmm, może we wstępniau dopisac jeszcze jaką postacią się gra?

31.01.2005
19:42
[169]

Father Michael [ Padre ]

Silver Fox -> a po co? Lista ma na celu zebrac gdzies dane wszystkich grajacych, tak aby co drugie pytanie w watku nie brzmialo: "XXX a gdzie i kim grasz, bo chcialbym pograc z toba?". Klasa jest w tym przypadku zbedna.

31.01.2005
19:44
smile
[170]

Silver Fox [ spamer ]

Padre a gdzie i kim grasz, bo chcialbym pograc z toba?

31.01.2005
19:45
smile
[171]

Father Michael [ Padre ]

Silver Fox -> nie bedzie Ci dane pograc ze mna :P

Tak w ogole to co jest, tylko ja gram w USA??

31.01.2005
19:47
smile
[172]

Silver Fox [ spamer ]

Father Michael ---> Jestem bogiem, moge wszystko. Jutro będziesz miał EU wersje :>

31.01.2005
20:48
smile
[173]

Father Michael [ Padre ]

Silver Fox -> kiedy w gildii, do ktorej naleze jest 95% Amerykanow, oni tez musieliby sie przeniesc :). A wesje EU nie jest mi potrzebna zeby grac w Europie, na Amerykanskiej tez bede mogl.

31.01.2005
20:49
[174]

Silver Fox [ spamer ]

Padre ---> Które lepsze Tauren czy Rogue?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:18:30]

31.01.2005
21:20
[175]

hum4ncry [ Konsul ]

silver fox
O czym ty mowisz ??

dakota12
W ally to znam jednego foscia co gra dobrze, polaka, jest podobno jeszce jakis 60 lvl ktory jest dobry w PvP ale na tym sie to konczy, levele 33 na moim 28 nie stanowia problemu, tylko pala mnie jedzie jesli zarzuci 2 shieldy, bo na jeden jeszce wytrzymuje, chodz nawet czasem nie zdazy zarzucic bo dostanie evisa z critem za prawie 400 i ma "die", jak zarzuci shielda 2 raz to zawsze uciekam i nigdy nie zostalem zlapany, wogole to od pala dostalem raz, tez 5 lvl wiekszy ode mnie, ale mial jakis przepas mlotek, zamiatal jak chcial. Chcialem tylko zaznaczyc ze nie opowiadam bajek, rogue ma good dmg i duza mozliwosc ucieczki wiec kto z nim walczyl wie co potrafi :) sorry ze ci OT zrobilem w odpowiedzi ;]

Wogole gra ktos rogue ??

31.01.2005
21:24
[176]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Która rasa jest najlepsza dla Knight Elfa , bo ja wybrałem Druid ????

31.01.2005
21:28
smile
[177]

Silver Fox [ spamer ]

Które wybrac?
Tauren -> Łowca
Nocny Elf -> Łowca
Tauren -> Szaman
Nocny Elf -> Druid
Tauren -> Wojownik
Nocny Elf -> Wojownik
Nocny Elf -> Łotrzyk

31.01.2005
21:29
[178]

hermin [ KoRn - Maniak ]

Ja gram Nocnym Elfem Druidem i sądzę , że jest dobry , ponieważ ma mocne ciosy.

31.01.2005
21:43
[179]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

hum4ncry --> ja właśnie załozyłem sobie undead rouge ale na EN19 bo na 7 taki tłok że 20 minut czeka się na wejście ..... jeszcze nie zdecydowłem jaką klasą będe grał jako pierwszą w retailu ...

31.01.2005
21:47
smile
[180]

Father Michael [ Padre ]

Silver Fox -> Tauren czy rogue? To jak pytac co lepsze: pies czy kominiarz :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 21:46:07]

31.01.2005
22:08
smile
[181]

zarith [ ]

kominiarz, bo jeść mu nie trzeba dawać i za uchem drapać:)


panowie, nie zadawajcie głupich pytań. podczaxs tworzenia postaci macie wyraźnie podane cechy szczególne ras; sami mozecie się zorientować co wam najbardziej pasuje. jeśli chodzi o efektywność, to rasa ma minimalne znaczenie, naprawdę.

31.01.2005
22:11
smile
[182]

Father Michael [ Padre ]

zarith -> lol

31.01.2005
22:16
smile
[183]

Father Michael [ Padre ]

Ech... powiem wam, ze nie ma to jak zalogowac sie w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze :|

31.01.2005
22:17
smile
[184]

SirDawid [ Pretorianin ]

Fajna giera tylko szkoda ze trzeba tak duzo bulic miesiecznie :P ale warto

31.01.2005
22:25
smile
[185]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Father Michael ---> to można określić jednym słowem.

Ups.

:D

01.02.2005
03:07
[186]

hum4ncry [ Konsul ]

hermin, silver fox
Nie chce sie czepiac, ale czytacie to co piszecie ??

FM
I jak sie to skonczylo ?? :) Znow zdrada ?? ;P

01.02.2005
04:31
smile
[187]

zarith [ ]

w nocy lepiej biorą ;>

01.02.2005
07:00
smile
[188]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

mam pytanko, gram warlockiem i jak kogos wskrzesic ? potrzebny jest jakis skill czy cos ?

01.02.2005
08:26
[189]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

capsel22 ---> https://thottbot.com/ tam masz wszystko. :-)

A odpowiadajac na twoje pytanie to Warlock chyba nie ma wskrzeszania (ma samowskrzeszanie).
Wskrzeszac moze Priest, Paladyn, Shaman, chyba Druid jeszcze.

01.02.2005
08:35
smile
[190]

Gambit [ le Diable Blanc ]

A co tam...dopiszę się.

Gambit / Gleams / Horda / EU Final Beta 15 (Normal)

01.02.2005
08:55
[191]

Tr0lL [ Konsul ]

Jesli ktos nie zdazyl zalozyc konta to mam jedno na zbyciu...

01.02.2005
09:47
[192]

kanold [ Legionista ]

Tr0lL -> To ja bym ślicznie poprosił!

01.02.2005
09:49
[193]

Tr0lL [ Konsul ]

kanold-->No to juz mozesz zaczynac :) (czyt. mesg me on GG)

01.02.2005
09:53
smile
[194]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

zaczynam nielubić tej gry....... wiecznie chodzę niewyspany, zapominam powoli jak wygląda moja żona, robota mnie denerwuje bo jak najszybciej by się chciało do domu (czyt. Azeroth) ;) a postać nad którą się tak męcze i tak mi lada chwila wykasują .... ehhhh ... ale co zrobić ;)

01.02.2005
10:01
[195]

Tr0lL [ Konsul ]

Konto poszlo do Kanolda

datkota12-->Znam to, tez mam elite quest zwany praca oraz elite moba zwanego zona. Niestety nie moj lvl jest za niski zeby dac sobie rade z jednym i drugim :)

01.02.2005
10:03
[196]

kanold [ Legionista ]

Wilekie DZIĘKI dla Tr0lL'a!

01.02.2005
10:16
[197]

BrachSon [ Konsul ]

dakota tez tak kiedys mialem (z wyjatkiem zony bo jej nie mam) jak gralem w AO, teraz z perspektywy czasu wiem ze to sie UZALEZNIENIE nazywa, teraz juz mam luz w WOWa gram od czasu do czasu (to znaczy codziennie ale wtedy kiedy moge)...nie bede trul bo jestes dorosły ale sam wiesz jak sie to moze skonczyc :(

mam prosbe do ludzi ktorzy zaczeli gre w WOWa (teraz w open bete), nad WOW'em pracował sztab ludzi zeby gra wygladala tak jak wyglada (questy dopracowane sa idealnie), naprawde nie trzeba pytac gdzie co jest bo wszystko jest napisane w grze, nie atakuje tutaj nikogo ale zanim zadacie pytanie tutaj czy w grze poszukajcie troszke, ktos kto zna odpowiedz na wasze pytanie zna je nie dlatego ze ze pracuje dla blizzarda tylko dlatego ze poswiecil swoj wlasny czas na szukanie itema/miejsca/potworka. Jesli juz naprawde musisz znac odpowiedz z innego zrodla niz swoje wlasne doswiadczenie to www.thottbot.com, tam sa odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Loguje sie do gry i widze na chacie: "Guys do you know where i can find white panthers?" klikam na goscia i widze lvl 1 Dwarf Warrior, co to oznacza? Ze gosc dostał swojego pierwszego questa zeby zabic 8 panter i juz sie pyta gdzie ma isc....litosci!!

01.02.2005
10:18
smile
[198]

rxb [ Konsul ]

dakota12 --------------> mam dokladnie ten sam problem. nawet żal mi czasu na takie czynnosci jak pojscie do WC, zrobienie sobie czegos do zjedzienia, sen, nie mowiac juz o pojsciu na kosza i na silownie (mimo ze oplacone) ;)

01.02.2005
10:24
[199]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Hehehe...uzależnienie straszna rzecz :)

Ja na szczęście nie zapominam jak wygląda moja żona i dziecko. Ale w pracy siedzieć mi się wybitnie nie chce. Co gorsza swoje uzależnienie mam rozbite na Lineage 2 i WoW.

01.02.2005
10:51
smile
[200]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

nie martwcie się, proadzimy sobie, bądźcie silni ;), zawsze mozna założyć klub AG (anonimowy gracz) ;)

01.02.2005
11:03
[201]

Glenn [ Konsul ]

Gambit --> jak widzę udzieliło się hi hi

01.02.2005
11:18
smile
[202]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Glenn --> Ano udzieliło. Pomimo, że ta gra jest prosta jak konstrukcja cepa i kolorowa do wy...haftowania, to coś tam w niej siedzi. Zauważyłem kilka "niedoskonałości" jak na przykład mobki, które odpuszczają pogoń po 10 sekundach ucieczki, ale jest kupa małych smaczków, które jakoś tam potrafią przytrzymać. Bólem jest tylko znikoma ilość znajomych na serwerze (mówię o 15). A jesli chodzi o Retail, to cena samej gry odstrasza, no i rozwiązanie Pre Paidów (109 za 2 m-ce)

01.02.2005
11:27
[203]

Tr0lL [ Konsul ]

Gabmit-->Specjalnie nie ma o czym pogadac dzis wiec odpowiem na faragment dotyczacy mobkow. Otoz mobki sa "przypiete" do okreslonej lokacji. Jesli zagrujesz takiego i zaczniesz uciekac to bedzie cie gonil tak dlugo az wykroczy poza obreb lokacji w ktorej sie spawnuje. W ten sposob rozlozenie mobow jest proporcjonalne. W instance moby gonia tak dlugo az ktos zginie - mob albo player.

01.02.2005
11:33
[204]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Tr0lL --> No to sporo wyjaśnia w kwestii mobków tracących zainteresowanie graczem :)

01.02.2005
11:44
[205]

hum4ncry [ Konsul ]

Dodam jeszce ze jesli w instance mob zrobi "run away in fear" [malo hp i ucieka] to potem nie zaatakuje cie bezposrednio tylko bedzie za toba szedl i dopiero jak rozpoczniesz atak on wjedzie ci w plecy !!! Juz kilka razy to zauwazylem, zwlaszcza w WC i BFD.

01.02.2005
12:15
[206]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Niestety tylko humanoidy tak robia :( <chlip>

01.02.2005
12:25
smile
[207]

rxb [ Konsul ]

no to ja sie powtorze :) moze ktos z obecnych dzis forumowiczow wie gdzie moglbym nauczyc sie moim undead warlockiem walki kijem lub rozdzka?

01.02.2005
12:31
[208]

mieszkolp [ Centurion ]

WoW nastepny Warcraft kt?ry jest wypas.

01.02.2005
12:37
[209]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Dopiero teraz udalo mi sie sukcesywnie sciagac klienta, bede go mial dzis wieczorem. Mam nadzieje ze konto zalozone kilka dni temu podczas startu eu bety bedzie jeszcze aktywne. Chociaz mam pewne obawy co do tego.

Jesli ktos z Was posiada zapasowe konto, bardzo prosze o kontakt mailem.

Chcialbym po prostu wyprobowac przez chwile gre, nim wydam na nia potezne 200 zl..

01.02.2005
12:48
smile
[210]

rxb [ Konsul ]

bardzo fajnie zrobiona jest ta stronka: https://thottbot.com
naprawde konkretnie prowadzona i ten ogrom informacji - ktos sie postaral

01.02.2005
12:49
[211]

Markarius [ Pretorianin ]

Gambit:
gra nie jest ani prosta ani skomplikowana. Imho przeciętna jak na dobry mmorpg przystało. CHcesz mmorpga skomplikowanego - wybierz AO (baza itemów kilkadziesiąt tysięcy, do tej pory nie odkryte 2/3 regół crafterskich) lub FFXI (tu z kolei wszystko ma znaczenie na wszystko - ryby lepiej biorą podczas nowiu i wieczorem/rano, crafting z fire crystalami najlepiej wychodzi w samo południe w dzień bezwietrzny, na dywanie w gildii goldsmitherów, twarzą na zachód i określonego dnia tygodnia, mobek obrywa więcej z nuków Czarnego Maga w waterday i inne schizy)
WoW to normalny mmorpg, a nawet na highlvl kurewsko trudny (już kuźwa jeden quest robiliśmy 3dni, wszyscy na 60lvl padaczkując co 5metrów), co gorsza ten sam quest wczoraj robiliśmy w 11 osób zamiast w 5 i też dostaliśmy w dupsko ze 3 razy po drodze..

01.02.2005
12:50
[212]

Gambit [ le Diable Blanc ]

rxb --> Z tego co czytałem to Wepon trainerzy dla Hordy są w takich miejscach:

Orgrimmar - Axes (1h & 2h), Bows, Fist Weapons
Thunder Bluff - Maces (1h & 2h), Guns, Staves, Daggers
Undercity - Swords (1h & 2h), Polearms, Crossbows

01.02.2005
12:51
[213]

Markarius [ Pretorianin ]

rxb - thottbot się stacza po równi pochyłej niestety. Owszem niskopoziomowe questy są opisane dosyć porządnie, ale wysokopoziomowych nie ma. Bossy pozabijane albo wcale albo kilka razy więc nawet nie wiadomo co sie z czego dropuje.

Ja teraz przerzuciłem się na:
www.goblinworkshop.com
www.allakhazam.com

01.02.2005
13:04
smile
[214]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Markarius --> W AO grałem i jakoś mi nie podchodzi idea. WoW dla mnie jest prosty (nie uważam tego za wadę, ani za zaletę...to po prostu cecha gry, w moim odczuciu). Questy standardowe, zabij, znajdź, przynieś. Chain questy też nie są żadną rewelacją w tej dziedzinie. Jak na razie znalazłem trzy fajne questy. Jeden to na samiutkim początku Undeada, odnalezienie 6 skrzyń z ekwipunkiem, drugi to zbieranie Gloom Weed (quest prosty jak sik konia, ale świetny finał) i quest z jakimś tam oprychem (znowu idea prosta, bo trza zabić, ale sposób otrzymania questa fajny - tablica).

Może uważam WoW za prosty, bo kilka MMO mam na koncie (darmowych, płatnych, pseudo MMO...). Ale jeszcze raz podkreślam...nie mówię, że prosty=zły.

Niektóre rozwiązania mi się podobają: Instance, bindowanie przedmiotów, mnogość przedmiotów (w porównaniu do L2).
Inne mi się nie podobają: kolory, oznaczenie quest giverów...

To wszystko kwestia gustu. Najważniejsze i tak jest to, czy jako gracz kupię WoW i będę płacił abonament, czy zrezygnuję po becie.

01.02.2005
13:05
[215]

rxb [ Konsul ]

Markarius -----------> dzieki za sugestie, zaraz obczaje linki

Gambit ----------> jak najszybciej dostane sie do Thunder Bluff ? (bo to zdaje sie ze u taurenow jest)

01.02.2005
13:05
[216]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

[offtopic]

Bo widze ze Gambit tu jest..

Gambit -> Anen cos kreci z EQ2. Jesli dzis nie otrzymam wymaganego maila / pieniazkow na koncie, reflektujesz na tego EQ2 ?

01.02.2005
13:06
[217]

Father Michael [ Padre ]

Nowa czesc: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3310591&N=1

04.02.2005
18:49
[218]

k900 [ Junior ]

Witam, jakby ktoś miał jeszcze wolne konto do odstąpienia to byłbym bardzo bardzo bardzo wdzięczny i prosiłbym o kontakt na mail [email protected]

Dzięki i pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.