GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Celownik W Project IGI 1

29.01.2005
19:44
[1]

Rullz1 [ Legionista ]

Celownik W Project IGI 1

NIE MAM CELOWNIKA W PROJECT IGI 1 I NIE WIEM CO MAM ZROBIC A TAK WOGOLE TO JAK SIE ZMIENIA W KOMPIE Shadery Prosze Pomuszcie!:D

29.01.2005
19:48
smile
[2]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

naklej sobię stosowną nalepkę na rodku monitora

29.01.2005
19:59
[3]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Może w instrukcji coś jest?

31.01.2005
22:46
[4]

Rullz1 [ Legionista ]

POWIEM WAM JEDNO JEZELI SA OSOBY KTORE MAJA TEN SAM PROBLEM NIECH ZAINSTALUJĄ NAJNOWSZE STERY TO NAPRAWDE DZIALA NARA Pozdro Anarki(Demonie Zła :P)

01.02.2005
11:52
smile
[5]

Watzap [ Centurion ]

Nie trzeba tez sterownikow, ja przeszedlem bez niego calutka gre i te mi sie dobrze gralo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.