Rullz1 [ Legionista ]
Celownik W Project IGI 1
NIE MAM CELOWNIKA W PROJECT IGI 1 I NIE WIEM CO MAM ZROBIC A TAK WOGOLE TO JAK SIE ZMIENIA W KOMPIE Shadery Prosze Pomuszcie!:D

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
naklej sobię stosowną nalepkę na rodku monitora
Conroy [ Dwie Szopy ]
Może w instrukcji coś jest?
Rullz1 [ Legionista ]
POWIEM WAM JEDNO JEZELI SA OSOBY KTORE MAJA TEN SAM PROBLEM NIECH ZAINSTALUJĄ NAJNOWSZE STERY TO NAPRAWDE DZIALA NARA Pozdro Anarki(Demonie Zła :P)

Watzap [ Centurion ]
Nie trzeba tez sterownikow, ja przeszedlem bez niego calutka gre i te mi sie dobrze gralo