GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zrobic ze zwyklego formatu filmu na WMA, a bym mogl go ogladac na DV...

29.01.2005
19:37
[1]

White Star [ Soldier ]

jak zrobic ze zwyklego formatu filmu na WMA, a bym mogl go ogladac na DV...

mam plytke z normlanie nagranym filmem(divix bodajze) i chce zebym mogl go ogladac na DVD, chce wrzucic na zwykla w VCD, ale za duzo zajmuje. a mam plytke DVD RW i nieiwem jak zrobic zeby na niej bylo nagrane jako VCD.


prosze o pomoc szybka

29.01.2005
19:53
[2]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Człowieku, jak masz płytkę DVD RW, to zrób sobie DVD, a nie VCD. I co ma z tym wspólnego WMA?

01.02.2005
16:42
[3]

White Star [ Soldier ]

w sensie dvd z danymi?? bo ten odtwarzacz dvd wma raczej nieodtwrza;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.