GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! - 236

29.01.2005
17:28
smile
[1]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! - 236

I po piersiach...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 09:29:25]

29.01.2005
17:29
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

łowca piersi Strikes Back :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-29 17:27:15]

29.01.2005
17:31
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

A ja myślałem że Stranger pracuje... ;)

Oglądacie skoki? Piękny komentarz!

29.01.2005
17:32
smile
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Wylaczylem skoki wlasnie ze wzgledu na komentarz. Fluidy mnie dobily :P Obejrze sobie w nocy na Eurosporcie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-29 17:31:04]

29.01.2005
17:33
smile
[5]

Trzepiskor [ SETH ]

Wreszcie koniec.
Wreszcie bachory nie beda geby darly od samego rana.
Powinni zlikwidowac wszelkie ferie i tym podobne rzeczy.

29.01.2005
17:43
smile
[6]

SirGoldi [ Gladiator ]

Trzepiskor ---> Ja Ci dam... :>

Adam [tu tu tu] Adam [tu tu tu] Małysz [tu tu tu] Małysz [tu tu tu]

29.01.2005
17:46
[7]

Orlando [ Reservoir Dog ]

"Napięcie wzrasta jak u Hiczkoka" (sorry, ale nie wiem jak sie pisze to nazwisko)

29.01.2005
18:02
smile
[8]

SirGoldi [ Gladiator ]

Adam pierwszy, Ljoekelsoy pierwszy!

Brawo Adam!! :D
LOL

29.01.2005
18:15
smile
[9]

Bajt [ ]

Jak to "po feriach" ?

To wszystko jeszcze przede mna ;)

29.01.2005
23:30
smile
[10]

piokos [ ]

Trzepiskor => jednym się kończą, innym zaczyają. Do końca lutego :/. Burdel jeszcze przez miesiąc.

29.01.2005
23:31
smile
[11]

SirGoldi [ Gladiator ]

Panowie, co tak pusto?

29.01.2005
23:38
smile
[12]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Spia, lamy jedne :P Ja w sumie tez powinienem juz leciec, bo jutro mam egzamin z finansow :P

29.01.2005
23:52
smile
[13]

piokos [ ]

Lama, kim że jest - lama?

29.01.2005
23:56
smile
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Lama™ --> czlowiek na luzie, dusza towarzystwa :P

29.01.2005
23:56
smile
[15]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

czemu w tytule " I po feirach" ??? dla niektorych ferie dopiero sie zaczna:P za dwa tygodnie :] ale bede mial ubaw nabijajac sie z innych torzy juz sie ucza:P

29.01.2005
23:57
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

niektorzy w ogole ferii nie maja :P

30.01.2005
00:09
smile
[17]

Father Michael [ Padre ]

Stranger [Gry-OnLine] -> true, true... :(

30.01.2005
00:22
smile
[18]

piokos [ ]

a niektórzy mają je cały czas

30.01.2005
00:23
smile
[19]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> a to juz inna sprawa ;)

30.01.2005
00:25
smile
[20]

SirGoldi [ Gladiator ]

Kurcze, jeszcze jutro i trzeba będzie nastawiać budzik na 7:00.

30.01.2005
09:35
smile
[21]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Trzy zarty, ktore mnie rozwalily smiechem...

Pewna kobitka miała problem z mężem - strasznie bidulek chrapał co nie pozwalało
jej się w nocy wyspać.
Chodzili po lekarzach, specjalistach... i nic. Pewnego dni spotkała sąsiadkę i
opowiedziała o tym. Ta zaproponowała jej wizytę u pewnej znachorki, która ponoć wszystkie
przypadłości leczyć umie. Kobita leci pod wskazany adres, przedstawia sytuację, ta chwilę
się zastanawia i mówi:
- Jak stary zacznie chrapać, to niech paniusia mu nogi rozszerzy.
Kobita się wnerwiła, opieprzyła znachorkę, że naiwnych ludzi tylko naciągać umie i
że złamanego grosza jej nie da i poleciała do chaty. W nocy ta sama historia... stary
piłuje już drugą godzinę... kobitka myśli sobie:
- Ehh... spróbuję tak zrobić, jak znachorka mówiła...
Rozszerza staremu nogi i... cisza... Następnego dnia leci z samego rana do znachorki...
przeprosiny... bombonierka... podwójne honorarium... Oczywiście ciekawość nie dawała jej
spokoju...
- Pani... ale na czym polega ten trick z tymi nogami?? - pyta znachorkę.
- Moja droga... zasada jest prosta - rozszerza pani nogi, worek spada na dziurę
i cugu ni ma...


***

Prezydent Kwaśniewski był na audiencji u papieża. Niestety papież nie najlepiej się czuł, a panu Kwaśniewskiemu strasznie zależało, to też przy wejściu zapowiedziano mu, że papież nie będzie mówił, bo to go męczy, ale go wysłucha.
Pan Kwaśniewski wchodzi, wita się i od razu:
- Ja mam taki program, że za dwa lata zlikwiduje całe bezrobocie w kraju.
Papież zgodnie z zapowiedzią nic nie mówi, ale wyciąga dwie dłonie pokazując na palcach 6 (piąteczka i kciuk).
Zachęcony Kwaśniewski:
- Za dwa lata Polska wejdzie do Unii jako pełnoprawny członek.
A papież - szósteczkę.
Kwaśniewski:
- Za pięć lat polska gospodarka dorówna niemieckiej, wszyscy będziemy żyć w dobrobycie.
Papież - szósteczka.
Na tym mniej więcej zakończyła się audiencja. Pan Kwaśniewski bardzo zadowolony z siebie spotyka znajomego Szwajcara i chwali mu się:
- Wiesz, byłem na audiencji u papieża i ten ocenił wszystkie moje pomysły na szóstkę.
Na to Szwajcar:
- A czy Ty wiesz jakie jest 6 przykazanie?
- Nie
- Nie cudzołóż.
- Ale czemu papież powiedział mi nie cudzołóż!!!
- A co Ci miał powiedzieć? Nie pierdol??


***

Wchodzi murzyn w Moskwie do baru i nie wie, co zamowic.
Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklanke spirytusu.
Barman otwiera lodowke, wyjmuje zamrozona butelke i nalewa do szklanki.
Rusek wypija robi "huuu" i nic. Murzyn krzyczy "dla mnie to samo".
Barman nalewa, murzyn wypija, zaczyna sie skrecac, kaszlec, lzy mu ciekna, a Rusek klepie go po plecach i pyta:
"Co, murzyn, za zimne?"

30.01.2005
11:58
smile
[22]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Co tu tak cicho???

30.01.2005
12:48
smile
[23]

Szenk [ Master of Blaster ]

Orlando ---> A bo to niedziela. Wszyscy się albo byczą, albo kacują, albo odsypiają :)
NIkomu się pewnie nawet palcem nie chce kiwnąć :)

30.01.2005
12:55
smile
[24]

piokos [ ]

a niektórzy obiad robią, aby dożyć do poniedziałku

30.01.2005
12:56
smile
[25]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ja już po obiedzie jestem, więc z głodnym mogę pogadać :D

30.01.2005
13:02
smile
[26]

piokos [ ]

Szenk => to o 18 kolacja i po dobranocce lulu?

30.01.2005
13:06
smile
[27]

Szenk [ Master of Blaster ]

Eeeee, zaraz Małysz, potem jakiś filmik, potem kolacyjka, potem granie, potem kąpiel, potem książeczka i dopiero spanie :)

30.01.2005
15:12
smile
[28]

matisf [ X ]

i carne oczy i czarne oczy i czarne oczy i czarne oczy :)

30.01.2005
15:15
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

30.01.2005
15:20
smile
[30]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Brisk ---> Czy kiedykolwiek Twoja chęć działania ("łbym") przeradza się w działanie? :>

30.01.2005
15:20
smile
[31]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

30.01.2005
17:11
smile
[32]

WolverineX [ Senator ]

hmmm...®

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 17:11:00]

30.01.2005
17:36
smile
[33]

matisf [ X ]

https://cgi.4chan.org/f/src/bad.swf <- :O

30.01.2005
17:42
smile
[34]

WolverineX [ Senator ]

hmmm...®

30.01.2005
17:44
[35]

Fokus25 [ Pretorianin ]

Pozdrawiam siebie :PPP

30.01.2005
21:30
[36]

Orlando [ Reservoir Dog ]

polecam ten wątuś...

31.01.2005
11:14
smile
[37]

Judith [ Gladiator ]

Boskie, uśmiałem się jak nigdy! :D

31.01.2005
12:49
smile
[38]

matisf [ X ]

brrryyyyyy
ale sypie :|

31.01.2005
14:56
smile
[39]

WolverineX [ Senator ]

Witam ....wszystkich...?....tu zgromadzonych....?...

31.01.2005
18:51
smile
[40]

piokos [ ]

Ktoś wie gdzie posiałem moje karty z banku?

31.01.2005
18:56
[41]

Vader [ Senator ]

Spadły Ci za biurko :)

31.01.2005
19:00
[42]

piokos [ ]

Zbyt banalne.
Nie ma.

31.01.2005
19:03
smile
[43]

Szenk [ Master of Blaster ]

przepiłeś? przepaliłeś? przegrałeś? wydałeś? :)

31.01.2005
19:19
smile
[44]

piokos [ ]

nie łajdaczę się po melinach

31.01.2005
19:20
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

31.01.2005
19:21
smile
[46]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ty to masz problemy... rano jak składałeś łóżko to niechcący porwałeś te kartki i gniotą się one teraz razem z pościelą w szafce po prawej.

31.01.2005
19:22
smile
[47]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> a może nie po melinach, albo nie pamiętasz, że w ogóle? :D

Brisk ---> A czy Ty się przypadkiem nie wyrażasz? :)

31.01.2005
19:25
smile
[48]

Silver Fox [ spamer ]

Szenk ---> Brisk. bot on :D

31.01.2005
19:26
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

31.01.2005
19:44
smile
[50]

Szenk [ Master of Blaster ]

No nie wiem, czy posuwałbym się aż do tego, by polemizować, ale zważywszy na całokształt, i rozważając tę frapującą kwestię z różnych punktów widzenia, a także biorąc pod uwagę różnorodne zapatrywania i rozbieżność poglądów, mogę skłonić się ku uznaniu potrzeby polemizacji :)

31.01.2005
19:48
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

31.01.2005
19:49
smile
[52]

Orlando [ Reservoir Dog ]

eeee, ja was nie znam!

31.01.2005
19:51
smile
[53]

Silver Fox [ spamer ]

Brisk. ---> Spamer z Ciebie. Zaśmieca ponownie ddw jak było spokojnie ;(

31.01.2005
20:04
smile
[54]

piokos [ ]

Znalazłem!

Przyganiał kocioł garnkowi :/

31.01.2005
20:05
[55]

Silver Fox [ spamer ]

piokos -> ?

31.01.2005
20:07
smile
[56]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> To nie przeputałeś ich? Eeeee...

31.01.2005
20:11
smile
[57]

piokos [ ]

Szenk => Padre też będzie zawiedziony

31.01.2005
20:14
smile
[58]

matisf [ X ]

Co wy wiecie o zabijaniu!! :]

31.01.2005
20:18
smile
[59]

Szenk [ Master of Blaster ]

Z autopsji czy z teorii? :)

piokos ---> Padre umarł dla świata doczesnego, buja teraz w obłokach z jakimiś ponętnymi ogrzycami :D

31.01.2005
20:19
smile
[60]

matisf [ X ]

...obłokach z jakimiś ponętnymi ogrzycami :

*lezy i kwiczy*

31.01.2005
20:28
[61]

Judith [ Gladiator ]

bry weczer!

*szuka w lodówce tego cholernego, OSTATNIEGO Heńka, bo nie chce mu się wyjśc do sklepu w taki ziąb*

31.01.2005
20:34
smile
[62]

Szenk [ Master of Blaster ]

Heniuś został ostatnio przyłapany na gorszącym uczynku z wykorzystaniem pewnej karty bankowej :)
Nie wiem, czy prędko wyjdzie :)

A ty, matisf, nie kwicz, bo się Padre może pomylić i wziąć Cię za przedstawicielkę pewnego gatunku człeko-trochę-kształtnych :)

31.01.2005
20:35
smile
[63]

piokos [ ]

Szenk => "ponętne" i "ogrzyce" to słowa wzajemnie wykluczające się :D. Według mnie Padre pozostało tylko to drugie słowo ;).

Kurrr..na. Robię sobie przelew w KB24, naciskam "Akceptuj" coś tam się ładuje, i ....... wyskakuje ekran logowania z uprzejmą informacją, że sesja z powodu bezczynności wygasła. Grrrrr.
I teraz pytanie za 1500 punktów, przelew poszedł czy nie?

31.01.2005
20:37
smile
[64]

Szenk [ Master of Blaster ]

KB24 to jakiś tajny agent? :)
Do tej pory znałem tylko J23 i 007 zgłoś się :)

31.01.2005
20:37
smile
[65]

matisf [ X ]

*zatyka usta i rozglda sie w napieciu czy nie ma w okolicy FM*

31.01.2005
20:40
smile
[66]

Silver Fox [ spamer ]

KB24 to chyba Kredit Bank 24h na dobe

31.01.2005
20:40
smile
[67]

piokos [ ]

Szenk => internetowa wersja Kredyt Banku :)

matisf => lepiej puść bo Ci żyłka pęknie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-31 20:39:40]

31.01.2005
20:41
smile
[68]

matisf [ X ]

piokos -> spoko, oddycham bez tlenowo :P

31.01.2005
20:49
smile
[69]

Szenk [ Master of Blaster ]

Taaa, już Wam wierzę.
A KGB to pewnie Kredyt Gorący Bank :/

31.01.2005
20:50
[70]

Silver Fox [ spamer ]

Szenk ---> Ówież

31.01.2005
21:27
smile
[71]

Judith [ Gladiator ]

Z cyklu informatyk radzi i bawi:

Problem:
Coś jest nie tak z moją kartą dźwiękową! Mój komputer nie widzi tylnych głośników!

Odpowiedź:
Spróbuj przysunąć głośniki bliżej monitora!

*ROTFL* :)

01.02.2005
13:51
smile
[72]

Orlando [ Reservoir Dog ]

czesc dziewczyny!

01.02.2005
14:59
smile
[73]

Judith [ Gladiator ]

Cześć dziewczyno!

01.02.2005
15:02
smile
[74]

piokos [ ]

marne podróby gofera.

01.02.2005
15:39
smile
[75]

Szenk [ Master of Blaster ]

Podróbki z gofrem? Nie - dziękuję, mój żołądek by tego nie wytrzymał :D

01.02.2005
17:40
smile
[76]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Orlando, wysililbys sie troche a nie taki chamski plagiat!! :P

Jo biczys :P

01.02.2005
17:41
smile
[77]

matisf [ X ]

yellow

01.02.2005
17:42
smile
[78]

Orlando [ Reservoir Dog ]

wole sie nie wisilac bo mi glowa wybuchnie :)

01.02.2005
20:31
[79]

Judith [ Gladiator ]

Dupadupadupa! Niech mnie ktoś przytuli! *teatralnie chlipie*

01.02.2005
20:38
[80]

matisf [ X ]

*chlipie z Judith*!

01.02.2005
20:38
smile
[81]

Szenk [ Master of Blaster ]

A ja nie mam zamiaru chlipać :D

01.02.2005
20:40
smile
[82]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Judith --> mowil Ci juz ktos, ze masz babska ksywke :P ?

01.02.2005
20:40
[83]

matisf [ X ]

odmieniec !

01.02.2005
20:42
smile
[84]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kto? Judith z babską ksywą, czy ja? :)

01.02.2005
20:45
smile
[85]

matisf [ X ]

:D

01.02.2005
20:45
smile
[86]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

mowa o Judith, ty Szenku nie kojarzysz mi sie ani z kobieta ani z mezczyzna ;) kim jestes :P ?

01.02.2005
20:46
smile
[87]

matisf [ X ]

suchajta potrzebuje prezentu dla kolegi na 18, moga byc kazde pomysly przejdzie wszystko :)
Co proponujecie ?

01.02.2005
20:47
smile
[88]

Coy2K [ Veteran ]

sztuczną pochwę :PPPP

01.02.2005
20:48
[89]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

talon do domu uciech

01.02.2005
20:49
smile
[90]

Judith [ Gladiator ]

O żesz ty! Stranger, a znasz dowcip o eskimosie?

01.02.2005
20:51
[91]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie znam :)

01.02.2005
20:52
smile
[92]

matisf [ X ]

Stranger [Gry-OnLine] -> to juz mamy :D, wszystko zamowione
Coy2K-> szukam na alegro :]

01.02.2005
20:54
smile
[93]

Szenk [ Master of Blaster ]

Stranger ---> coby wszelkie wątpliwości rozwiać, otom ja we własnej osobie :)

matisf ---> Torcik z niespodzianką w środku :)

01.02.2005
20:56
smile
[94]

matisf [ X ]

Szenk -> łoooooooo jezuu nie bede mogł spac :|
ps nie ma jak takiego torta zrobic :)

01.02.2005
20:56
smile
[95]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Samo zdjecie (bez zadnych podpisow etc.) to zaden dowod, rownie dobrze moze to byc Soulcatcher :P

01.02.2005
20:56
smile
[96]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ma się te nóżkę, nie? :D

01.02.2005
20:57
smile
[97]

Judith [ Gladiator ]

Przychodzi zziębnięty eskimos do baru.

Barman: co podać?

Eskimos: whiskey (czyt. łiski)

Barman: z lodem?

Eskimos: A PIERDOLNĄĆ CI??

01.02.2005
20:57
smile
[98]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zajebiste okulary :)

01.02.2005
20:58
smile
[99]

matisf [ X ]

Stranger -> jak co to mam lekarstwo na Szenka :D
link nizej

01.02.2005
20:59
smile
[100]

Szenk [ Master of Blaster ]

Stranger ---> a skąd ja Ci jakieś podpisy wynajdę?

Mogę Ci jeszcze zapodać moje słynne trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość :)

Orlando ---> No nie? Teraz już mam niestety inne, mniejsze, bo podobno takie duże już niemodne :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:57:39]

01.02.2005
21:00
smile
[101]

matisf [ X ]

Szenk -> ciiii bo Stranger zamawia na allegro :D

01.02.2005
21:01
smile
[102]

piokos [ ]

matisf => kup mu zegarek ;)

*zaczyna się turlać ze śmiechu*

01.02.2005
21:01
smile
[103]

matisf [ X ]

piokos -> taki z EA ?

01.02.2005
21:02
smile
[104]

Szenk [ Master of Blaster ]

O co chodzi z tym zegarkiem z EA?

01.02.2005
21:03
smile
[105]

piokos [ ]

matisf => nie, taki co bartek miał na myśli

01.02.2005
21:03
smile
[106]

matisf [ X ]

Szenk V

01.02.2005
21:03
smile
[107]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Szenk - Po ilu byles jak ci robili zdjecie??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 21:02:03]

01.02.2005
21:04
smile
[108]

Szenk [ Master of Blaster ]

matisf ---> Czytałem ten wątek, ale nadal nie wiem, o co w nim chodzi :)

Orlando ---> Nie pamiętam :D

01.02.2005
21:05
smile
[109]

Orlando [ Reservoir Dog ]

To wyjasnia mine :)

01.02.2005
21:06
smile
[110]

Szenk [ Master of Blaster ]

Orlando ---> Ta mina znamionuje głęboki namysł :D

01.02.2005
21:07
smile
[111]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Prosze mi krotko strescic ostatnie posty, bo odszedlem od kompa na pare minut a nie chce mi sie wszystkich czytac :P

01.02.2005
21:08
[112]

Orlando [ Reservoir Dog ]

"Jeszcze jedno, czy pod stół???"

Taaa....

01.02.2005
21:12
smile
[113]

matisf [ X ]

co to kurwa jest ->

01.02.2005
21:13
smile
[114]

Orlando [ Reservoir Dog ]

eeeee.....

01.02.2005
21:13
smile
[115]

Szenk [ Master of Blaster ]

Orlando ---> Nie pamiętam :D

matisf ---> Jakieś dziwne te prezenty wynajdujesz :)

01.02.2005
21:14
smile
[116]

Orlando [ Reservoir Dog ]

on je pewnie wystawia...

01.02.2005
21:15
smile
[117]

matisf [ X ]

tiaaaaaa :] a wdomu robie testy, mam studio z pieknymi paniami i wogole :]

01.02.2005
21:17
smile
[118]

Szenk [ Master of Blaster ]

To już się nie spytam, czy je wystawia używane, czy nówki :D

01.02.2005
21:19
smile
[119]

matisf [ X ]

you dont wont to know :P

01.02.2005
21:19
smile
[120]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

matisf --> proponuje modna maske :P >>>

01.02.2005
21:20
[121]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Stranger - To są twoje zęby??

01.02.2005
21:24
smile
[122]

matisf [ X ]

Stranger [Gry-OnLine] -> ehh... fetyszysta :P

01.02.2005
21:46
[123]

Orlando [ Reservoir Dog ]

matisf, pomuz chlopakowi...

\/\/\/\/\/\/\/\/

01.02.2005
21:47
smile
[124]

Silver Fox [ spamer ]

Ta lala to dla niego :P

01.02.2005
22:21
[125]

Judith [ Gladiator ]

Ta maska to raczej na gofera....

01.02.2005
23:07
[126]

Judith [ Gladiator ]

Cholera, miało byc Bridget Jones 2 a nie 2 lezbijki w akcji!! *tupie nogami ze złości*

A chociaż z drugiej strony...

01.02.2005
23:18
smile
[127]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

I na dodatek babskie filmy oglada!! :P

01.02.2005
23:22
smile
[128]

piokos [ ]

widzieliśta taśmę, o co w tym idzie:

01.02.2005
23:23
smile
[129]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nie sluchajcie tego Mozgozercy :P Znowu probuje Was wkrecic ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 23:20:59]

01.02.2005
23:26
smile
[130]

Father Michael [ Padre ]

To jak piokos widzial tasme to juz AIDS gwarantowany.

01.02.2005
23:28
smile
[131]

piokos [ ]

i pypeć na języku

01.02.2005
23:48
smile
[132]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ja tam nie wiem co ostatnio lizales, ale skoro uwazasz, ze zaslugujesz to wole nie wiedziec :P

01.02.2005
23:50
smile
[133]

piokos [ ]

te płytki WoWa w tłoczni jakoś dziwnie smakowały

01.02.2005
23:52
smile
[134]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> nic dziwnego, po odebraniu swoich reszte posypalem waglikiem :P

01.02.2005
23:54
smile
[135]

piokos [ ]

ja lizałem przed wysyłką, jeszcvze na wirnikach

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 23:52:29]

02.02.2005
00:03
smile
[136]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> no tak, ale ja dostalem jeszcze przed przed wysylka. A caly sprzet do tloczenia posypalem ebola :)

02.02.2005
00:07
smile
[137]

piokos [ ]

to ja nie napisałem że lizałem wszystkie bety i preordery?

*ups*

02.02.2005
00:19
smile
[138]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> kiedy ja ani bety ani preordera nie mam :P

02.02.2005
00:20
[139]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Father ---> I jak WoWik? Kupować?

02.02.2005
00:23
smile
[140]

Father Michael [ Padre ]

Cainoor -> z czystym sumieniem powiem: "kupowac, kupowac" :)

02.02.2005
00:24
smile
[141]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

No to w porządku. Kupie, kupie :P

02.02.2005
00:25
smile
[142]

piokos [ ]

Padre => nalizałem tyle że już nawet nie pamiętam co i w jakiej kolejności.

Cainoor => tylko lizanych nie kupuj, wersji "for Padre" :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 00:24:34]

02.02.2005
01:13
smile
[143]

piokos [ ]

idę spać, tu się nic nie dzieje :P

02.02.2005
01:23
smile
[144]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> jak nic sie nie dzieje? piokos dostaje AIDS, wiec cos sie dzieje.

02.02.2005
03:07
smile
[145]

piokos [ ]

napiję się jeszcze śliweczki i idę spać, do 11 brygado!

branoc

02.02.2005
12:53
smile
[146]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> pij, pij. I tak Ci to nie pomoze :P

02.02.2005
13:15
smile
[147]

Judith [ Gladiator ]

Coż za wyjątkowy dzień dzisiaj, kolejny nasz produkt podbija świat. A fani jak widać szaleją :))))

02.02.2005
13:16
[148]

Judith [ Gladiator ]

Stranger ---> A ten film nie dla mnie, tylko dla mojej dziąchy (choć i tak mi pewnie nie uwierzysz :P )

02.02.2005
14:13
smile
[149]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Gooooood mooorning Vieetnaaaaaammmm!!!®

02.02.2005
14:15
smile
[150]

Mortan [ ]

Yoł

02.02.2005
14:33
smile
[151]

piokos [ ]

co "Yoł"?

02.02.2005
14:36
smile
[152]

Szenk [ Master of Blaster ]

Może łoy? :)

02.02.2005
14:38
smile
[153]

Mortan [ ]

Yol jak Yoł, takie zwykłe Yoł :)

02.02.2005
14:40
smile
[154]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Macie problem...

02.02.2005
14:46
smile
[155]

Szenk [ Master of Blaster ]

To Mortan ma problem z jakimś łojem :)

02.02.2005
14:47
smile
[156]

piokos [ ]

może łoji na gitarze

02.02.2005
14:50
smile
[157]

Mortan [ ]

mam problem bo:
- nie mam netu ( przynajmniej na uczleni jest :)
- padł mi ram
- mam sesje
- jestem głodny
- nie chce mi sie uczyc

ale ogólnie to wszytko jest ok, bo jak mawia pewien tekst piosenki i dopisku do niej :
-"....wszystko sie moze zdarzyc..." ( anita lipnicka)
- no jasne ze ku*** wszystyko sie moze zdarzyc :)

02.02.2005
17:08
smile
[158]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ehhh, trzeba pokuć na fizyke...

02.02.2005
17:24
smile
[159]

Szenk [ Master of Blaster ]

Orlando ---> Kuj, kuj, może wstrzymasz Ziemię i ruszysz Słońce :)

02.02.2005
18:50
smile
[160]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zwrotka 1

W raju wstawał dzień, ludzie błękit wplatali we włosy,
A bezdomne psy, uciekały w głąb wysp,
Choć gdzieś, w ciemnej otchłani, morzu już zadano rany,
I krzyk, lud rozpętany, galopował już ku brzegu,
W raju wstawał dzień, u nas właśnie urodził się Jezus,
I świąteczna noc, utulała me sny,
Gdzieś w nas, cichły kolędy, o nadziei wszystkich ludzi,
A tam, fale zranione, docierały już do brzegu,
Słowa są daremne, podziel się nadzieją swą, z tymi co zostali,
Ja wiem, widziałeś już krew, dużo krwi nie bierze cię,
Ale spójrz, ty mogłeś być tam, tam gdzie plaże są pełne ran,

Refren (Chór)

Pokonamy falę, jeśli każdy z nas zbuduje brzeg, z miłości swej x2

Zwrotka 2

Ile możesz dać, możesz dać tylko to czym sam jesteś,
Zbuduj w sobie brzeg, by podzielić się nim,
Więc chodź, otwórz swe serce,
A przemówisz do milczenia, do tych co ocaleli,
I ja my są dziećmi morza, słowa są daremne,
Podziel się nadzieją swą, z tymi co zostali,
No i co, napatrzyłeś się, na to jak fala niesie śmierć,
Każdy jest dnem, każdy jest morzem pomóż,
Możesz, możesz, możesz!

Refren (Chór)

Pokonamy falę, jeśli każdy z nas zbuduje brzeg, z miłości swej x4


Podoba mi się...

02.02.2005
18:52
smile
[161]

Silver Fox [ spamer ]

Gdy wyzwanie rzuci los, z odwagą stań i walcz.
To, co ci odebrał ktoś, odzyskasz jeśliś chwat!
Ze mną chodź, już nadszedł czas, nikt nie równy nam.
Już zwycięstwa czujesz smak, to zawsze był nasz plan.

Pokemon! Czy już wszystkie masz, (Ty i ja!) musimy ocalić świat!
Pokemon! To przyjaciel mój, ramię w ramię w wielki bój!
Pokemon! To właśnie ty, to właśnie ty! Odwaga nam doda sił!

Trenuj ze mną, nadszedł czas!
Pokemon! Czy już wszystkie masz!
Czy już wszystkie masz!
POKEMON!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-02 18:50:36]

02.02.2005
19:02
smile
[162]

Szenk [ Master of Blaster ]

Orlando ---> Pokułeś się już? :)

02.02.2005
19:23
smile
[163]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Jak na to wpadles??

02.02.2005
19:58
smile
[164]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Ok, ide oglądać M jak Miłość...

02.02.2005
20:05
smile
[165]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nigdzie nie wpadłem :D

Jak można oglądać telewizję w czasie, kiedy ja ciężko pracuję :/

02.02.2005
20:09
[166]

Orlando [ Reservoir Dog ]

To patrz...

02.02.2005
20:09
smile
[167]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szenk ---> Właśnie widzimy. Zamiast - rzekomo - ciężko pracować to klepiesz posty na GOLu. ;P

02.02.2005
20:13
smile
[168]

Szenk [ Master of Blaster ]

Bo ja ćwiczę silną wolę :D
Wszyscy wokół i wszystko we mnie przemawia zgodnym chórem, żebym pracował ciężko i pomnażał nasz dochód narodowy brutto, w pocie czoła oddawał owoce swojej pracy ku pożytkowi swoich bliźnich - a ja ostatkiem sił przeciwstawiam się temu naporowi :D

02.02.2005
20:17
smile
[169]

piokos [ ]

Szenk => trzymamy kciuki, ...... to co teraz porabiasz?

02.02.2005
20:18
smile
[170]

Szenk [ Master of Blaster ]

Teraz? Zastanawiam się czy wstać i iść do drukarki po wydruk :D

02.02.2005
20:26
smile
[171]

piokos [ ]

Ja bym poczekał:

1. za jakiś czas straci ważność i będzie zbędny
2. jak ktoś inny z niej skorzysta, pójdzie, zobaczy, zapyta "czyj to wydruk i poda

02.02.2005
20:33
smile
[172]

Szenk [ Master of Blaster ]

No kurde, nie ma chętnego - chyba będę musiał wstać :/

02.02.2005
20:47
smile
[173]

Szenk [ Master of Blaster ]

Chociaż, w sumie, to nie wiem, czy ten wydruk jest mi aż tak koniecznie potrzebny :/

02.02.2005
21:01
smile
[174]

Orlando [ Reservoir Dog ]

"Królestwo, za dłuższą ręke" by SZenk

02.02.2005
21:07
smile
[175]

Szenk [ Master of Blaster ]

Eeee, jakbym miał królestwo, to bym tak nie tyrał :)

02.02.2005
21:14
smile
[176]

Orlando [ Reservoir Dog ]

To rusz dupe do tej drukarki...

02.02.2005
21:16
smile
[177]

Szenk [ Master of Blaster ]

Eeee, chyba zaraz do domu pójdę. Dość na dzisiaj narobiłem :D

02.02.2005
21:17
[178]

Silver Fox [ spamer ]

szenk ---> Raczej Nasiedziałem na forum :P

02.02.2005
21:19
[179]

Orlando [ Reservoir Dog ]

A siedzisz na krześle komputerowym (z kółkami)??

Jak tak to pojedź do drukarki...

02.02.2005
21:21
[180]

Silver Fox [ spamer ]

Jeszcze joystick mu portrzeba do kierowania krzesłem :D

02.02.2005
21:23
smile
[181]

Szenk [ Master of Blaster ]

Dobra - wstaję :)
Wezmę wydruk, ubiorę się i do domciu :)
a tam czeka mnie wielce zajmująca lektura instrukcji od HoI2 :D

02.02.2005
21:23
[182]

Orlando [ Reservoir Dog ]

I tak by cheatował...

02.02.2005
21:46
smile
[183]

Orlando [ Reservoir Dog ]

To ja sie klade, bo znowu jutro trza do szkoly isc...

02.02.2005
21:56
smile
[184]

Mortan [ ]

na 9 am egzamin, umiem połowe, ale noc długa :)))

02.02.2005
22:53
smile
[185]

matisf [ X ]

dobranoc dzieci smieci :)

03.02.2005
09:20
smile
[186]

matisf [ X ]

*rozglada sie zdziwiony*



WSTAWAC !!!!!!!!!!!!!!!

03.02.2005
09:22
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

Polemizowałbym z tym...

03.02.2005
09:23
smile
[188]

matisf [ X ]

*zaczyna spawac nad piokosem*


elooo ziomal :D

03.02.2005
10:21
smile
[189]

Mortan [ ]

bry

03.02.2005
11:08
smile
[190]

piokos [ ]

coś cicho śpiewałęs, bo dopiero się podniosłem :P

03.02.2005
11:14
smile
[191]

Mortan [ ]

Tylko uwazaj zebys sie ponownie nie kładł :)

03.02.2005
11:58
smile
[192]

matisf [ X ]

piokos-> SPAWALEM gazowo widocznie opary Cie zamroczyly :P

03.02.2005
12:01
smile
[193]

piokos [ ]

aaa SPAWAŁEŚ, no widzisz jaki zaspany byłem, że nawet literkuf nie poznaję

03.02.2005
12:27
smile
[194]

Mortan [ ]

Za duzo palicie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-03 12:25:16]

03.02.2005
12:37
smile
[195]

Dogon [ Generaďż˝ ]

ja nie palę i prawie nie piję ;))

03.02.2005
12:38
smile
[196]

WolverineX [ Senator ]

hmmm...

03.02.2005
12:40
smile
[197]

Mortan [ ]

A z checią bym sie napił :)

03.02.2005
12:55
[198]

matisf [ X ]

ja tez...
piwa piwa :(

03.02.2005
13:02
smile
[199]

Mortan [ ]

to jak konczymy ?

03.02.2005
13:05
smile
[200]

Silver Fox [ spamer ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.