DarkStelix [ Padawan ]
DSJ 3 v1.1 Zawody!!
Czy jest jeszcze watek z Zawodami miedzy Golowiczami w DSJa??Jesli nie ma to moze zrobimt to jeszcze raz?

Regis [ ]
Kup mi DSJ3 v. 1.1 to moge poskakac :P W norwegii mam 135.5, w Finlandii 218.5 :)

kajojo [ MU Online ]
Co prawda rzadko przeskakuje punkt K, ale zgłaszam się. :)
Regis--> Nie chce nic sugerować, ale kupywanie nie jest konieczne ;)
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis (?)
Poczekajmy na kolejnych chętnych, jak będzie minimum 5 to trzeba będzie się nad zasadami zastanowić.
Ginter !!!! [ Major ]
ja tez moge ale przez internet

Luzer [ Music Addict ]
Ja bym wzial udzial gdybym umial skakac
Ale ze np w norwegii sukcesem jest dla mnie skoczyc 110m chyba sobie daruje
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Rome: Total War
Robert542 [ Crazy Turtle ]
Te, a jak mamy brac udzial w tych zawodach? Jak mi powiedzie jak, to sie zglaszam, bo skakac nawet umiem ;)
kajojo [ MU Online ]
ginter--> może głupie pytanie, ale gdzie w DSJ3 jest tryb multi, bo jakoś znaleźć nie moge :>

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
ja mogę grać, tylko dajcie adres strony z której można zassać:)

Regis [ ]
Ja juz moge grac :]
kajojo --> Nie ma - wysylamy powtorki (albo screeny) :) I dzieki - wiesz za co :]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Luzer>>>Tesh juz nie masz bana???
A co do DSJa mozemy próbowac zrobic zawody na demku bo kasy na oryginałke nie mam :/ ;D
loozers [ Legionista ]
ale pelna wersje trzeba wykupic! jak wy chcecie grac ?? :-/
kajojo [ MU Online ]
Ja proponuje, żeby odbywało to się na tych samych zasadach jak Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online. Można ewentualnie dodać konieczność oddawania powtórek (eliminacja ewentualnych oszustów).
Poniżej przykładowy wątek Federacji:
kajojo [ MU Online ]
Aha i Ci zdecydowani na grę niech się dopisują, żeby nie było zamieszania.
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio.
Czekamy na więcej.

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
up!

Luzer [ Music Addict ]
Presio -> przecież nikt nie ma, była amnestia na bany
Moge wam wkleić swoje marne wyniki, w końcu ktoś musi byc tym ostatnim
Mówcie kiedy wklejac to szybko skocze zebyscie mogli sie ze mnie dluzej posmiac

PaWeLoS [ ]
jakby ktoś napisał mi na gg, sposób na "zrobienie" sobie pełnej wersji DSJ 3 v. 1.1 to też bym z chęcią wziął udział w konkursie:D
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Dobra to i ja zagram :)
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
PaWeLoS--> Jak już ktoś Ci powie, to prześlij mi te czarny na maila :]

hctkko [ Firestarter ]
Ehhhh, te stare dobre czasy... To napięcie przy graniu na DOSboxie, nerwowo odliczane sekundy do dojechania do progu, wybicie (w tej chwili można było sobie pójść na kawę) i pikny telemarek ;-) Nie mam teraz zbytnio czasu, ale może kiedyś oddam jakiegoś screena.
Ginter !!!! [ Major ]
ja jeszcze
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
No ja tam moge... ale tylko w demko:/

Luzer [ Music Addict ]
Kto chce pełną wersje moze sie zglosic do mnie na gg
Jestem za dobry;)
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Luzer>>>A moze nr bys podal??:P
Luzer [ Music Addict ]
Hehe nie dzieki, juz dosc dlugo mialem bana
Jak mowilem teraz wieczorem jestem dostepny i moge komus pomoc "kupic" pełną wersje:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Luzer--> Podeślij na maila jeśli możesz.
Yanek [ Paprykarz ]
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek

$zalu$ [ Chor��y ]
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek
11.$zalu$
najpierw ktoś na maila mi prześle gre [email protected]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
ta... pomysl ciekawy ( nie - nie mam na niego czasu! ale mam pytanie )
pytanie do tych, którz mowią o kpowaniu - to dobrze, jesteście uczciwi.
ale czy kiedy królowalo dsj 2.1 kazy mial to legalną wersję, ktora ukazala sie dosyc poźno w kśg? ;-)
poxa tym w zapowiedizach gra wygądala lepiej - igielit, dzień i noc. cyba ze nie te zapowiedzi czytalem. ale i tak poskakc fajnie.. w demku, ale zawsze
Luzer [ Music Addict ]
Mutant z Krainy OZ -> wysłane (sry jeśli poszły 2 maile)
Jakby cos nie dzialalo to gg
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
AA mi moglbys tez "cosik" wyslac?? ;>
[email protected]
Luzer [ Music Addict ]
Presio -> to samo co u Mutanta, moze niechcący wyslalem dwa maile (znowu zapomnialem o zalaczniku :/)

karollus [ parek v rohliku ]
1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek
11.$zalu$
12. karollus
To kiedy gramy ?
karollus [ parek v rohliku ]
Buu..dupa nikt nie chce grać..jak ktoś jeszcze nie ma pełnej wersji dsj 3 v1.1 to zgłaszać się do mnie......zaradzimy :D
tajne źródła :p
DarkStelix [ Padawan ]
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3301823&N=1
wchodzic i sie udzielac
NaJlePsZy [ Konsul ]
tez bym poprosil o jakas "pomoc" co do tej gry, na maila albo gg......
z gory thx

mieszkolp [ Centurion ]
DSJ to gra grywalna i bardzo rozluźniająca po ciężkim dniu.