GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DSJ 3 v1.1 Zawody!!

29.01.2005
12:00
[1]

DarkStelix [ Padawan ]

DSJ 3 v1.1 Zawody!!

Czy jest jeszcze watek z Zawodami miedzy Golowiczami w DSJa??Jesli nie ma to moze zrobimt to jeszcze raz?

29.01.2005
12:04
smile
[2]

Regis [ ]

Kup mi DSJ3 v. 1.1 to moge poskakac :P W norwegii mam 135.5, w Finlandii 218.5 :)

29.01.2005
12:14
smile
[3]

kajojo [ MU Online ]

Co prawda rzadko przeskakuje punkt K, ale zgłaszam się. :)
Regis--> Nie chce nic sugerować, ale kupywanie nie jest konieczne ;)

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis (?)

Poczekajmy na kolejnych chętnych, jak będzie minimum 5 to trzeba będzie się nad zasadami zastanowić.

29.01.2005
12:17
[4]

Ginter !!!! [ Major ]

ja tez moge ale przez internet

29.01.2005
12:54
smile
[5]

Luzer [ Music Addict ]

Ja bym wzial udzial gdybym umial skakac
Ale ze np w norwegii sukcesem jest dla mnie skoczyc 110m chyba sobie daruje

29.01.2005
12:59
[6]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Rome: Total War

29.01.2005
13:02
[7]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Te, a jak mamy brac udzial w tych zawodach? Jak mi powiedzie jak, to sie zglaszam, bo skakac nawet umiem ;)

29.01.2005
15:07
[8]

kajojo [ MU Online ]

ginter--> może głupie pytanie, ale gdzie w DSJ3 jest tryb multi, bo jakoś znaleźć nie moge :>

29.01.2005
15:11
smile
[9]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

ja mogę grać, tylko dajcie adres strony z której można zassać:)

29.01.2005
15:12
smile
[10]

Regis [ ]

Ja juz moge grac :]

kajojo --> Nie ma - wysylamy powtorki (albo screeny) :) I dzieki - wiesz za co :]

29.01.2005
15:20
smile
[11]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Luzer>>>Tesh juz nie masz bana???

A co do DSJa mozemy próbowac zrobic zawody na demku bo kasy na oryginałke nie mam :/ ;D

29.01.2005
15:23
[12]

loozers [ Legionista ]

ale pelna wersje trzeba wykupic! jak wy chcecie grac ?? :-/

29.01.2005
15:43
[13]

kajojo [ MU Online ]

Ja proponuje, żeby odbywało to się na tych samych zasadach jak Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online. Można ewentualnie dodać konieczność oddawania powtórek (eliminacja ewentualnych oszustów).

Poniżej przykładowy wątek Federacji:

29.01.2005
15:50
[14]

kajojo [ MU Online ]

Aha i Ci zdecydowani na grę niech się dopisują, żeby nie było zamieszania.

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio.

Czekamy na więcej.

29.01.2005
17:38
smile
[15]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

up!

29.01.2005
17:45
smile
[16]

Luzer [ Music Addict ]

Presio -> przecież nikt nie ma, była amnestia na bany
Moge wam wkleić swoje marne wyniki, w końcu ktoś musi byc tym ostatnim
Mówcie kiedy wklejac to szybko skocze zebyscie mogli sie ze mnie dluzej posmiac

29.01.2005
17:47
smile
[17]

PaWeLoS [ ]

jakby ktoś napisał mi na gg, sposób na "zrobienie" sobie pełnej wersji DSJ 3 v. 1.1 to też bym z chęcią wziął udział w konkursie:D

29.01.2005
17:53
[18]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Dobra to i ja zagram :)

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael

29.01.2005
17:59
[19]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

PaWeLoS--> Jak już ktoś Ci powie, to prześlij mi te czarny na maila :]

29.01.2005
19:46
smile
[20]

hctkko [ Firestarter ]

Ehhhh, te stare dobre czasy... To napięcie przy graniu na DOSboxie, nerwowo odliczane sekundy do dojechania do progu, wybicie (w tej chwili można było sobie pójść na kawę) i pikny telemarek ;-) Nie mam teraz zbytnio czasu, ale może kiedyś oddam jakiegoś screena.

29.01.2005
20:27
[21]

Ginter !!!! [ Major ]

ja jeszcze

29.01.2005
20:29
[22]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

No ja tam moge... ale tylko w demko:/

29.01.2005
20:36
smile
[23]

Luzer [ Music Addict ]

Kto chce pełną wersje moze sie zglosic do mnie na gg
Jestem za dobry;)

29.01.2005
20:38
[24]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Luzer>>>A moze nr bys podal??:P

29.01.2005
20:40
[25]

Luzer [ Music Addict ]

Hehe nie dzieki, juz dosc dlugo mialem bana
Jak mowilem teraz wieczorem jestem dostepny i moge komus pomoc "kupic" pełną wersje:P

29.01.2005
21:03
[26]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Luzer--> Podeślij na maila jeśli możesz.

29.01.2005
21:04
[27]

Yanek [ Paprykarz ]

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek

29.01.2005
21:12
smile
[28]

$zalu$ [ Chor��y ]

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek
11.$zalu$


najpierw ktoś na maila mi prześle gre [email protected]

29.01.2005
21:28
smile
[29]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

ta... pomysl ciekawy ( nie - nie mam na niego czasu! ale mam pytanie )
pytanie do tych, którz mowią o kpowaniu - to dobrze, jesteście uczciwi.
ale czy kiedy królowalo dsj 2.1 kazy mial to legalną wersję, ktora ukazala sie dosyc poźno w kśg? ;-)

poxa tym w zapowiedizach gra wygądala lepiej - igielit, dzień i noc. cyba ze nie te zapowiedzi czytalem. ale i tak poskakc fajnie.. w demku, ale zawsze

29.01.2005
21:40
[30]

Luzer [ Music Addict ]

Mutant z Krainy OZ -> wysłane (sry jeśli poszły 2 maile)
Jakby cos nie dzialalo to gg

29.01.2005
21:42
[31]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

AA mi moglbys tez "cosik" wyslac?? ;>

[email protected]

29.01.2005
21:47
[32]

Luzer [ Music Addict ]

Presio -> to samo co u Mutanta, moze niechcący wyslalem dwa maile (znowu zapomnialem o zalaczniku :/)

30.01.2005
12:25
smile
[33]

karollus [ parek v rohliku ]

1. DarkStelix
2. Kajojo
3. Regis
4. eMMeS
5. Luzer (?) - dołączaj się i nie gadaj, grać się jeszcze nauczysz :)
6. Robert542(?) - narazie zajżyj do dawnych wątków federacji, po skokach w Zakopanem może wstępny regulamin wykąpinuje.
7. Presio (?) - napisz do mnie na miala albo GG.
8. loozers (?) - to samo co Presio
9. Michael
10. Yanek
11.$zalu$
12. karollus

To kiedy gramy ?

30.01.2005
13:06
[34]

karollus [ parek v rohliku ]

Buu..dupa nikt nie chce grać..jak ktoś jeszcze nie ma pełnej wersji dsj 3 v1.1 to zgłaszać się do mnie......zaradzimy :D

tajne źródła :p

30.01.2005
13:37
[35]

DarkStelix [ Padawan ]

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3301823&N=1
wchodzic i sie udzielac

30.01.2005
14:01
[36]

NaJlePsZy [ Konsul ]

tez bym poprosil o jakas "pomoc" co do tej gry, na maila albo gg......
z gory thx

01.02.2005
14:58
smile
[37]

mieszkolp [ Centurion ]

DSJ to gra grywalna i bardzo rozluźniająca po ciężkim dniu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.