GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lineage II forum dyskusyjne część 13

29.01.2005
00:50
smile
[1]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Lineage II forum dyskusyjne część 13

Lineage II forum dyskusyjne część 13

Radze przeczytac, w innym wypadku nie dziwcie sie jak nie dostaniecie odpowiedzi na jakies pytanie

Czy gra jest darmowa ?
Na serwerach oficjalnych jest platna, ale za granie na nieoficjalnych sie nie placi.
Jak chcecie grac na platnych servach to wszystko opisane macie na: www.lineage2.com

Jakie sa servery nie platne?
- Ultima [ https://www.ultimal2.com/ ][ irc: irc.deltaanime.net#ul2 ][ srednie rate ][ REG OFF ]
- Escape [ https://www.escapeserver.com ][ irc: irc.darkmyst.org#escape2 ][ najwieksze rate ][ REG OFF ]
- Noobwars [https://212.251.31.9/ ][ irc: gnet.irc.gr#noobwars ][ najmneijsze rate ]
- MOB-RO [https://lineage2.mob-ro.com/][ ?? ][ ?? ]
- bnb (Bits and Bytes) [https://83.174.133.10/index.php][ ?? ][rate: Xp:5/Sp:5/Drop:10/Spoil:10/Adena:10]

Co zrobic aby zagrac na servie ?
Wejsc na strone, zarejestrowac sie, sciagnac patcha serverowego, wgrac go do folderu system i grac.
Mozna oczywiscie miec patche do kilkuserverow, wystarczy tylko skopiowac katalog system, przykladowo jak chcemy grac na ultimie i na escape robimy cos takiego:
tworzymy katalog "system - ultima", koiujemy do niego wszystkei pliki z katalogu system, nastepnie do kataogu system wgrywamy patcha do escape, a do katalogu "system - ultima" wgrywamy patcha do ultimy. Gre odpalamy poprzez skroty prowadzace do "System - Ulitam/L2.exe" [ jak chcemy zagrac na ultimie ], lub "system/l2.exe" [ jak chcemy zagrac na escape ]

Co to jest autoupgate?
To cos czego nie wolno Ci robic!
a jak zrobisz to reinstal gry lub ten patch: https://67.15.38.61:8080/L2C1Updates.zip
aby uniknac autoupgate uruchamiaj gre za pomoca pliku system/l2.exe, a NIE uruchamiaj za pomoca: lineage 2/lineageII.exe

Po co mi irc ?
Bo przykladowo na serverze ultima tak sie sprawdza czy server jest offline czy online, gdy server jest offline wtedy nie loguj sie bo dostaniesz bana, a co gorsze spowolnisz restart serva

Skad zassac klienta ?
https://ncjapan2.nefficient.co.kr/lineage/L2_CHR1_J1.exe
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=L2_CHR1_J1.exe&btnG=Szukaj+z+Google&lr=
ftp://ftp.one.cl/Juegos/Lineage2/L2installer.zip
ftp://ftp.zoomby.cl/Juegos/RolOnline-Mmorpq/Lineage2/L2installer.zip
tp://200.74.164.3/juegos/rolonline-mmorpq/lineage2/l2installer.zip
https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe

1,7 GB
mozecie tez szukac w sieciach p2p:
eDonkey2000: ed2k://|file|lineage.2.installer.LeDreactor.zip|1453825678|99950B42F6D7221D6CD60F3BA77B4029|/
Torrent: https://www.lokitorrent.com/download.php?id=78745
[ UWAGA ]
nie ssac z www.lineage2.com - tam jest instalka C2, a na darmowych serverach obowwiazuje C1

Co to jest rate?
To sa mnozlini mowiace o tym jak duzo i jak czesto cos wypada z moba lub z nas po smierci, jak duzo exp i sp dostaniemy itd... itp. Servery offichjalne maja rate na x1

Co oznacza Reg Off ?
To znaczy ze yten server juz nie przyjmuje nowych userow (do czasu, lub wogule - nie znamy powodow i czasu)

Golasy grajace w L2
[ lista usunieta ze wstepniaka z powodu tego iz byla zbyt dluga, pojawi sie w pierwszym poscie ]

Czemu moja postac atakuje npc, graczy itp. zamiast z nimi rozmawiac ?
nacisnij CTR lub Shift lub oba kilka razy - prawdopodobnie tryb ataku Ci sie zablokowal

Co to sa C2 textures ? i skad zassac ?
Textury C2 to w skrocie pliki poprawiajace wyglad gry
a sciagnac mozna z (okolo 300MB):
https://www.tiantang3721.com/l2-2.rar
https://218.109.12.27/l2.rar
https://katarnwts.free.fr/lineage/L2graph/
https://tier2.com.br/arquivos/ch2.zip

Czy textury C2 sa obowiazkowe do grania ?
Nie, ale umilaja gre

C1?? C2 ?? WTF ??
C1 to Lineage 2 Chronicle 1
C2 to Lineage 2 Chronicle 2
w skrocie: na darmowych servach obowiazuje C1, na platnych C2
C2 jest jakgdyby rozbudowaniem gry (patchem) dodajacym nowe skile, moby, lokacje i wiele wiecej, ale neisty nie dostepny (poki co, moze) na darmowych servach

20, 40 lvl ?
Na 20 lvlu zmienia sie swoja klase, tak samo na 40, aby tego dokonac trzeba wykonac odpowiedi quest

Pewne skróty z gry :
/friendinvite nick (zaproszenie playera do listy przyjaciol)
/frienddel nick (skasowanie go z listy przyjaciol)
/friendlist (lista przyjaciol)
!wiadomosc (chat ogolny - pomaranczowy)
"nick wiadomosc (wiadomosc prywatna do danego gracza)
#wiadomosc (wiadomosc do party)
@wiadomosc (wiadomosc do klanu)
/target nick (szybkie zaznaczenie playera)
/invite nick (zaproszenie do party)
/trade (handel z graczem)

Cos jeszcze ?
oto bardzo przydatne linki:

https://lineage.warcry.com/ - kompedium wiedzy nt. skilli, wygladu mobow, questow itp
https://www.l2orphus.com/ - kolejne kompedium
https://l2dc.onlinewelten.com/index.php - jak nie wiesz gdzie znalezc npc, moba, lub chcesz dowiedziec sie co dropuje cos Ci potrzebnego to jest wlasnie to

Slowniczek:
Mob = Monstery ktore sie wybija w pien :P
Drop\loot = to co wypada z moba poz zabiciu
PK = Player Killer
PM = Private Message

Poprzednia czesc:

29.01.2005
00:54
[2]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Najbardziej (chyba) aktualna lista GOLasów grających w Lineage II. Chcesz na niej być, dopisz się w porządku alfabatycznym i zgodnie z serwerem.

Nick z Gola -------- Nick w grze ---- rasa -------- klasa------------------lvl ------------ server

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+12------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro

Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mistic---------------------+15---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

29.01.2005
01:04
[3]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

No to jeszcze dodam, że to mój pierwszy założony wątek od dłuższego czasu (jakieś 1.5 roku jak nie więcej), więc sorki za błędy (jeśli jakieś zrobiłem).

Wszystkim życzę miłego i przyjemnego grania, bez lagów i DC, w tę wspaniałą grę.

Koniec statsowania.

29.01.2005
01:17
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Stitch001 - no widzisz... nie bolalo :D

29.01.2005
01:47
smile
[5]

techi [ Legend ]

Ae bagna są świetne:) taka atmosfera:) !! Polem sie tam udać tym mniej zaawansowanym(tzn powyżej 15 lvl;])

29.01.2005
02:53
[6]

WolverineX [ Senator ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Fighter----------------+17-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro
blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro

Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mistic---------------------+15---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

29.01.2005
12:09
smile
[7]

LUke17 [ Legionista ]

Chcecie zagrac na dobrym servie ??
link do stronki - https://al2.sceneoracle.com/index.php znajdziecie tu wszystko od potrzebnych plików po rejestracje...
Specyfikacja servera:
Name: Aethro Lineage Two
Rates: 17x exp, 17x sp, 15x drop 14x adena (Opening Rates)

Server 1:
Intel Xeon 2.8Ghz (Dual)
2048MB RAM
2x 120GB SATA HD's
100mbit line
@ Sagonet Datacenter

Server 2:
AMD Opteron 242 (Dual)
2048MB RAM
2x 200GB SATA HD's
100mbit line
@ GNAX Datacenter

Features:
Daily SQL backup
Lineage II Official C1 Server
Stable Server
Currently Capped at 2500 players
Nice events

Features being added:
Striders - Status Implenting: 100%
Wyverns - Status Implenting 100%
C2 Items - Status Implenting: 15% (2 new items implented every saturday)
C2 monsters - Status Implenting: 7%
C2 Maps - Status Implenting: 0%
Rideable Striders - Status: Implenting: 2%
Flyable Wyverns - Status Implenting: 2%

Informacje zaczerpnięte z www.forum.ragezone.com
a tu wątek na forum https://www.forum.ragezone.com/showthread.php?t=53300&page=1&pp=25

29.01.2005
12:24
[8]

Varhen [ Chor��y ]

hmmm
co do tego servera:
"Name: Aethro Lineage Two
Rates: 17x exp, 17x sp, 15x drop 14x adena (Opening Rates)"

to takie raty będą jak długo?? bo jesli długo to nie ma sensu grac na takim servie >_< zbyt duzo osob bedzie miało lvl bardzo wysoki i to nawet przy takich ratach w jeden dzien jak sie uprzec mozna 40 lvl zrobic xD

no więc jesli ktos wie ile potrwają te "Opening Rates" to bardzo prosze o info...


a tak poza tym to takie małe pytanie, więc: szukam dobrej postaci do grania solo, ale walczącej w zwarciu, nie-mag i nie-łucznik bo ich wszedzie za duzo ;p.... wachałem się między DA TK i SK....ale moze ktos inny lepiej sobie radzi....

29.01.2005
12:41
[9]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

Mam pytanko sorki jesli ono wczesniej bylo
Sciagnelem tego pacza z texturami do C2 rozpakowalem wwalilem pliki do folderu z gra wzucilem plik l2.ini do prywantnego serva do katalogu systems i sie okazuje ze po wleczeniu gry przez /systems/l2.exe i po zmiane jezyka na eng ze znaczkow i wpisainu loginu i hasla nic sie nie dzieje wiem ze serv dziala bo jeszcze dzis na nim gralem i pytalem kolegi czy dziala i nie wiem co robic? bo chcialbym pograc z texturkami na c2 :/ pls help

29.01.2005
12:52
[10]

LUke17 [ Legionista ]

niestety nie wiem jak długo będą takie raty ... server zostal otwarty niedawno. Admin twierdzi ze to są raty testowe więc pewnie niedługo zostaną zmienione, prawdopodobnie pod wplywem glosowania choć kto wie. Co do tego jaką klasą grać ... no cóż ostatnio grywam PD i calkiem dobrze mi sie gralo choć nie wiem czy lepszym wyborem nie byłby DA ... klasy te są podobne i ciężko powiedziec która z nich jest lepsza czy gorsza, przynajmniej ja nie podejmę sie takiej oceny.

Zapraszam na Aethro Linegae Two :) ... miejmy nadzieje ze panowie z DataCenter szybko usuną awarie płyty głównej ...

29.01.2005
13:20
[11]

techi [ Legend ]

Kogo warto wybrac po 20 lvl ELf Mysticiem?? bo prawie mam i sie zastanawiam Najlepiej kogos ofensywnego

29.01.2005
13:20
[12]

kubaub [ Legionista ]

zarek-->jesli kilka osob chce klan zakladac, to nie ma klopotu teraz sprawa jest taka, ze trzeba nam kogos z lvl 40+ zeby sp uzbieral na lvlowanie klanu, i z 8 osob zeby to mialo sens.
pozdrawiam wszystkich GOLasow
kubaub

29.01.2005
13:35
[13]

goldenSo [ AnomaliA ]

@techi
elf wizarda a potem spellsingera

29.01.2005
13:35
[14]

LUke17 [ Legionista ]

techi:
Ofensywny - Elven Wizard - ma np. ataki ogniem, wodą, przyspieszenie rzucania zaklęć, aury raniące przeciwników, usypianie
Defensywny - Elven Oracle - ma np. leczenie, leczenie grupowe, przywrócenie do życia, przywrócenie many

29.01.2005
13:36
smile
[15]

techi [ Legend ]

Dzieki:0 obecnie mam 4 rożne leczenia: i tylko 2 offensywne: Więc wolę tego pierwszego;]

29.01.2005
15:02
smile
[16]

Veit [ Pretorianin ]

halo moze mi ktos powiedziec co trzeba zrobic po pierwszej rozmowie z master toma ? mam upolowac hunter bear ok ale ani jednego miodku nie mam mam wiec rozumiec ze lepiej polowac na honey bear czy jakos tak gdzie on jest i nie wysylajcie mnie do www.l2dc.onlinewelten.com
bo tam mi nie pokazuje :( opiszcie gdzie moge spotkac honey bear albo jesli jestm w bledzie powiedzcie mi to i napiszcie co tzeba zrobic pls fast help

Veit

29.01.2005
15:07
[17]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Trzeba by dopisać parę rzeczy w Słowniczku, dla tych co dopiero zaczynają zabawę i/oraz dla tych co słabo znają angielski lub zwroty używane w grze.

Slowniczek:
Mob = Monstery ktore sie wybija w pien :P
Drop\loot = to co wypada z moba poz zabiciu
PK = Player Killer
PM = Private Message
ty = Thank you
buff (buf) = czary podnoszące statystyki (bufujące), np. obronę, atak, itp.

Jak coś jes jeszcze używane to dopiszcie.

29.01.2005
17:06
smile
[18]

techi [ Legend ]

jeszcze 50% do 20 lvl:/
1) u kogo sie zmienia profesje?
2) Gdzie mozna kupic te cholerne miksturki many?!?!?(regenerujace->za cholere znalexc nie moge:/)
3) jak zrobic np leateh shoes, bo mam recepte, ale u kowala tylko miecze wyrabia i itemy:)

Z góry thx:)

29.01.2005
18:40
smile
[19]

LUke17 [ Legionista ]

1- tu masz linka jak zostac wizardem https://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/questd.php?id=408 (jak sie nie mozesz doczytac to babka jest w Elven Village zwie sie Rosella)
a tu jak zostac oracle https://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/questd.php?id=409 (Gludio Castle Town - Manuel
2 - z tego co sie orientuje to nie mozna kupic mikstuty many - moge sie mylic, sprawdz w sklepie z miksturami zycia, jak tam nie ma to nie ma wogule
3 - wyrabiac itemy mozesz tylko jak jestes dwarfem, poza tym sama recepta nie wystarcza

Wszystko to co powiedzialem jest na stronach zapostowanych przez Stitch001 więc następnym razem zerknij tam.

29.01.2005
19:30
smile
[20]

Veit [ Pretorianin ]

cztery rzeczy:
1. Juz nie potrzebuje pomocy co do tamtego pytania :)
2. podajcie w wstepniaku besposredni link do sciagniecia mirca w koncu to wiaze sie z gra :P
3.dlaczego jak zabije od 20 do 30 hunter bear i pojawia sie huney bear (czy jakos tak) wiec czemu jak go zabije to nie pojawia mi sie miod czy co to tam jest? mam na mysli w oknie charakter/quest/item widze tylko bear pic a nie miodu czy co to tam jest. zabilem juz z trzy misie huney i nie mam ani jednego o co chodzi cos tma przeczytalem z spoil czy to oznacza ze mam go wpierw spoilic? (skill krasnoluda)
help / Veit
4. proponuje aby zrobic kill liste np.:

nick---------ukradl----------zabil--------server

to poczatek teraz wyjasniam:

1.nick- wiadomo nik z gry
2.ukradl- ile razy ukradl nie pisze sie co ukradl tylko sie powieksza liczbe jego kradziezy np, jednemu zabral 150k to wpisuje mu pod ukradl 1 komus drugiemu ukradl luk wpisuje 2 itp.
3.zabil- ile razy zabil bez powodu poprostu podszedl i zabil nie ze sie kogos drazni on cie zabije i go wpisujesz
4.server- wpisz na jakim serverze go widziales

podam przyklad nie ma takiego nicka.

------nick---------ukradl----------zabil--------server
1.juseue23----------0-------------2------------Ultima

i jezeli komus cos zrobi np. ukradl mi 10k z moba to wpisuje:

------nick---------ukradl----------zabil--------server
1.juseue23----------1-------------2------------Ultima

w ten sposub jezeli go spotkamy probujemy z niego wyrwac (nie zabic ) to co pisze na forum i uwazamy na ten nick
proponuje aby to bylo wyswietlane we wstepniaku
ps gdzies widzialem taka liste

29.01.2005
19:33
[21]

Veit [ Pretorianin ]

troche dluga ta kill lista ale nie o to chodzi glownie chodzi o moje pytanie wiec je przepisze:

(skopiuje)

dlaczego jak zabije od 20 do 30 hunter bear i pojawia sie huney bear (czy jakos tak) wiec czemu jak go zabije to nie pojawia mi sie miod czy co to tam jest? mam na mysli w oknie charakter/quest/item widze tylko bear pic a nie miodu czy co to tam jest. zabilem juz z trzy misie huney i nie mam ani jednego o co chodzi cos tma przeczytalem z spoil czy to oznacza ze mam go wpierw spoilic? (skill krasnoluda)
help / Veit

29.01.2005
20:13
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Veit -
2. Google
3. Master Toma wyraznie pisze,z e musisz spoillowac honey bears
4. ukradl ? na jakiej zasadzie ?
zabil ? - to jest gra pvp, jak nie jest czerwony to nic mi z niego

29.01.2005
20:48
[23]

likasek [ Centurion ]

lol jak bez powodu Cie zabije to jest koks ale czesciej te zabicie graniczy z oddaniem ciosu ;-/ wiec ta lista do kosza ;)

29.01.2005
22:01
[24]

Veit [ Pretorianin ]

wlasciwie patrzac z strony 60 lvl-u to rzeczywiscie ta lista jest do kosza no coz ale dzieki sulik mam 3 miodki w plecy :P
ale co tam juz tam chyba nie gram daje wam adres do super servera
rate: 8x/8x/10x/10x
bez problemow wszystko ok tylko malo osob ale chce duzo napisac o tym servie prosze podajcie do wstepniaka ten serv warto

https://lineage2.dexter-net.com/index.php

29.01.2005
23:40
[25]

SULIK [ olewam zasady ]

Veit - wiesz jak ktos Cie zabije i zrobi sie czerwony (tzn. nie odasz mu jak Cie zaatakuje) - to na shout mode krzycz: PKer i podaj lokalizacje

ostatbnio pod Gludio bylo takich 3 na czerwono - zabili mi Suliczyce, wiec sie przelogowalem na lucznika, a ze akurat bylem w Gludio to kazdy z nich zginol na tyle razy ze mieli pod koniec 4 lvl (nie da sie zejsc ponizej 4 lvl, bo exp sie nei traci jak sie ma mneij niz 4 lvl )

30.01.2005
01:30
smile
[26]

easy1965 [ Pretorianin ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mistic---------------------+15---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

30.01.2005
02:43
smile
[27]

techi [ Legend ]

wkurzylem sie:/ Nie moge zostac wizardem, bo mam problemy w Elven Fortress:/ Ech te życie:/ mam tylko jednego amestytha:( Gram na bnb: Ktoś chętny do pomocy??:)

Aktualizacja:)


caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+15------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

30.01.2005
08:42
smile
[28]

Veit [ Pretorianin ]

Dobra wiec tak gram na dwoch tak wiec zostaje ultima i dopisuje dextera tylko poprawie lev na Veicie ultima :P


caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter

30.01.2005
08:59
smile
[29]

szwejos [ Konsul ]

Ja mam pytanie na czym polegają różnice dropowania itemów, na warcray opisują trzy tryby.
W opisie mobów mozna doczytać o :

-Drops:

-Dropped by (Sweep skill):

-Drops (User submission):

Chciałbym widzieć jak mam zabijać moby by leciały itemy z danego trybu.

30.01.2005
09:12
[30]

goldenSo [ AnomaliA ]

-drops : normalnie
-sweep skill : skill bodajże odmiany dwarfa
-drops user submission : to co userzy napisali ze im wypadlo

30.01.2005
09:55
smile
[31]

blip & blop [ Legionista ]

Mam pytanie:
Podróż z miasta gdzie zaczynają ludzie do Gludin (przez GK) kosztuje 18000. A podróz statkiem 2400. wolałbym płynąć statkiem :), ale gdzie on jest?
Jeśli ktoś wie coś na temat statku np.
Czy w ogóle jest?
Jak jest to kiedy? itp.
Prosze o odpowiedż.
Z góry thx.

30.01.2005
10:03
[32]

Altarian [ Legionista ]

Dziwne!!
Czy nie da sie uruchomic tej gry w full window??

30.01.2005
10:12
smile
[33]

PowerPS [ Legionista ]

Dawno mnie tu nie było nowa lista jeszcze alfabetycznie podoba mi sie nie podam swojego dokładnego lvl ale jest wiecej niz 60 jak zrobie seta Blue Wolf powiem wam jak to sie nosi :)



caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter

Dzisiaj mamy siege w Gludio oczekujemy wsparcia ze strony Polskich klanów jeśli rejestracja siega zostanie otwarta miło by było walczyć po jednej stronie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 10:15:55]

30.01.2005
10:24
smile
[34]

blip & blop [ Legionista ]

Sam się przekonałem że statek jest, akurat wpłynął do portu ;)

30.01.2005
10:40
smile
[35]

PowerPS [ Legionista ]

Najlepsza Broń jaką widziałem na Ultimie

30.01.2005
11:40
smile
[36]

Kakens [ Legionista ]

Elo all
Nigdy nie gralem w ta gre, ale slyszalem ze wypas wiec zassalemz tego linka:
https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
Zassalo mi okolo 1,4gb.Uruchomilem instalke,wyskoczyly jakies koreanskie znaczki,ale jakos sobie poradzilem.Zainstalowalem gre i szukam tego folderu system,patrze..... a tu nie ma:( Sprawdzam a tu folder z klientem zajmuje 800 mb:/ Co ja zassalem?

30.01.2005
12:18
[37]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

E, ten tego, co to jest "siege"? Raz widzialem takie info w oknie czatu w grze, ale nie mam pojęcia o co chodzi.

Robię questa na wilczka i idzie mi to jak krew z nosa, na ponad 60 mobow tylko 30 dropneło, a ja musze uzbierać tych "dowodów wykonania zadania" aż 50, a to i tak tylko 1 część questu. :(

A właśnie, jak myślicie jaką profesję sobie wybrac, wizzarda czy oracle? Chodzi mi o to czy oracle może wskrzeszać np. pk? Bo jednego (grrr...) bym tak załatwił, a potem ubił i tak do 4lv, jak to napisał Sulik. Choć z drugiej strony, dzięki niemu mam wykupione praktycznie wszystkie skille. ;)

30.01.2005
12:30
[38]

Mask [ Generaďż˝ ]

Kakens --> Ciezko powiedziec .. Chyba zly klient to to nie jest ..

30.01.2005
12:33
[39]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

blip & blop -> Masz racje, ile ja już starciłem przez teleporty (a mi się nie przelewa z kasą, nie mam jej jak co poniektórzy po kilka milionów), ostatnio gdy mnie Lider poprzeganiał do pewnej lokacji, musiałem z przesiadką tam dotrzeć :( No i jeszcze calą kasę starciłem na składkę. ;) Dobre jest to, że później przycisnąłem kilka mobków i kaska już znowu ;)

30.01.2005
12:37
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

Krol [ PowerPS ] - Gludio powiadasz ? LnD potrzebuje Polakow ? nie dziwie sie BRazyle troche sie rozpanoszyli :) - lider zwie sie Navarre - do niego z tym :D -w grze lub na IRC :)

a co do broni widzialem lepsza: Bow of Peril - top b-grade luk :)

30.01.2005
12:43
[41]

Mask [ Generaďż˝ ]

Ale kicha .. Czy o tylko mnie się Ultima sypie czy na powrot admin spi a server zdechl;-)?
Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie czekac do 19:00..

Gram na nowym koncie totez stworzylem sobie nową postac .. Jest to podobnie jak w poprzednim przypadku DE wojownik .. poziom 19 jak narazie ..

Mam troche dylemat bo oporocz wojownika podoba mi sie tez lucznik .. Mag tez jest nie do pogardzenia ale lucznik to cos fantastycznego .. jednak nie mam z nimi praktycznie zadnego doswiadczenia .. Suliku ty wiem ze grasz lucznikiem .. Powiedz jakie masz z nim doswiadczenia?
Jak wyglada twoja rozgrywka , walka? Warto nim grac?

30.01.2005
12:48
smile
[42]

PowerPS [ Legionista ]

SULIK - Tak mi sie zdaje że dzisiej będzie ciepło :) ale zobaczymy jak to będzie na tym siegu - a lidera mam nawet na gg :P spoko zagadam - A na łukach to ja sie nie znam hehe

Stitch001- Siege jest to chyba nalepsza zabawa w l2 :P bronisz zamku w moim przypadku lub atakujesz :)

mam jedno pytanko zassałem sobie c2 i mam zamiast liter jakieś krzaki nawet to nie przypomina chinskiego :P jak zmienić na Angielski ?? (menu jest wypaśne)

30.01.2005
12:57
[43]

Mask [ Generaďż˝ ]

W options jest wybor pomiedzy jezykami .. English i Chinese.. Sprobuj zmienic na eng.

30.01.2005
13:06
[44]

Weles [ Chor��y ]

Ma ktoś może nieużywane, niepotrzebne konto na ultimie ?
Jak tak to chętnie się nim zaopiekuję :)

30.01.2005
13:08
smile
[45]

PowerPS [ Legionista ]

A dokładniej to wygląda tak

30.01.2005
13:11
[46]

Mask [ Generaďż˝ ]

Weles --> Widac ze nie bardzo jestes na czasie .. rejestracja na Ultimei zostala jakis czas temu odblokowana .. Totez mozesz zalozyc sobie swoje wlasne .. Nie musisz prosic kogos o odstapienie;-)

PowerPs--> Cholera ty maszn iby po japonsku czy po chinsku ale przynajmniej masz logo i bedziesz mial mape .. Ja mam jakis blad i dlatego nie mam mapy .. Masz moze jakis plik w systemtextures ktory zwie sie map lub cos takeigo? Moze bys mogl mi przeslac to wtedy bym nie mial mapke..

30.01.2005
13:14
[47]

Mask [ Generaďż˝ ]

We wspeniaku nie ma linku do Forum Gola o Lineage 2 .. Ktos pamieta adres??

30.01.2005
13:27
[48]

SULIK [ olewam zasady ]

PowerPS - no sam nie wiem :) nie chcecie daac nic w zamian, ani ksiezniczek, ani pol zamku, ani polowy matrwego smoka :D, a nawet beczki spirolu dla mnie :D

Mask - no coz nim staniesz sie lucznikiem z prawdziwego zdazenia (czyli po 40 lvl, lub wyzej) to nei gra sie najciekawiej, ale potem .... :D :D w wielu poradnickach pisze ze od 50 lvl, treba grac w party, ale lucznik moze spokojnie wszytko solowac nawet duzo mocniejsze od niego :)
ale.... trzeba sie duuuuuuuuzo nagonic :D

zabawa lucznikiem polega na tym, ze strzelasz... uciekasz, a jak masz laga liczysz na wysokie ev :D

30.01.2005
13:27
smile
[49]

Kakens [ Legionista ]

Po zainstalowaniu gry z tego pliku : https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe
Mam w folderze z gra:pathw32.dll,linageII.exe i foldery:animations,maps,music,force feedback i l2text. Instalowal ktos gre z tego adresu?Pliss o pomoc,sciagalem ta gre z 24h i nie mam sily zasysac ponownie.Na dysku mam wolne z 7 gb wiec to nie wina braku miejsca?Gra musi byc zainstalowana w domyslnej scierzce czy mozna gdzie sie ma ochote?

30.01.2005
13:31
[50]

Mask [ Generaďż˝ ]

Hmm aja mam pytanie .. Czy nie moznaby zalozyc jakiegos blizniego klanu GOL na Ultimie ? Zwlaszcza teraz gdy rejestracja tam jest otwarta? Bo szczerze powiedziawszy wolalbym grac na Ultimie bo NooBwars sie bardzo czesto sypie;/ A bardzo chetnie chcialbym pograc w klanie Gola..

30.01.2005
13:38
[51]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - na ultimie juz jest za duzo klanow Polskich , malych ktore nic nie dadza rady zdzialac :)
teraz problemem jest jak je wszkie polaczyc :D

30.01.2005
13:46
[52]

Mask [ Generaďż˝ ]

Ja pierwotnie gralbym na NoobWars ale nie podoba mi sie to ze serwer tak czesto sie wyspuje .. Ciagle DC .. testing servera i wogole .. jesli mialbym pewnosc ze server bedzie dobrze chodzil i wogole .. To gralbym chyba na NW .. Bo w sumie zalezy mi na graniu z ludzmi .. Zwlaszcza z Golasami .. A ty Sulik grasz na Nw?

30.01.2005
13:53
smile
[53]

PowerPS [ Legionista ]

Ultima-Polacy własnie tacy są że oczekują czegoś w zamian za pomoc... i dlatego nie mozecie sie zgrać ta gra polega na tym aby łączyć sie i pomagać bezinteresownie nie wiem jak wy to widzicie ale tak jest... jest szansa zatrzymać zamek... brazylijczycy sobie pomagają bez oczekiwania na jakieś datki heh a polacy nie ruszą d... puki nie podstawi im sie miski pod morde i dlatego nic nie zdziałacie poprostu trzeba robic a nie oczekiwać... nawet jak byście bezprzerwy pomagali to nie oczekujcie na jakieś wynagrodzenie taka jest prawda.I dalej nic nie robcie siedzcie ze skulonym ogonkiem i czekajcie aż wszystko zagarną brazylijczycy. Jak przejmiecie jakiś zamek to będe klaskał uszami :D:D:D:D

30.01.2005
13:54
[54]

Mask [ Generaďż˝ ]

Zamki ? O co chodzi??

30.01.2005
13:57
smile
[55]

PowerPS [ Legionista ]

Chodzi o to że polskie klany na ultimie czekają az ktoś im poda pomocną dłoń :D:D:D jak by sie wszyscy zjednoczyli tak jak to teraz robią brazylijczycy to by mieli niezły kawałek chelba do zgryzienia tylko czekać az br przejmą zamek w aden ;/

30.01.2005
13:58
[56]

Mask [ Generaďż˝ ]

A od czego zalezy przejmowanie zamku ? Co to daje? Bo nie bardzo kapuje o co chodzi..

30.01.2005
14:01
smile
[57]

PowerPS [ Legionista ]

Lider klanu który ma zamek dyktuje podatki jakie mają być w danym mieście np masz miksturke po 370 a po podwyzszeniu podatku masz po 415 jednego potionka i te pieniądze nie gina gdzieś tylko wszystko zagarnia Lider jest bogaty ze aż miło :) itd :D

30.01.2005
14:02
smile
[58]

techi [ Legend ]

Jakie staty ma ultima?? Potrzebuje servera z xp x10 przynajmniej:P

30.01.2005
14:12
[59]

Kakens [ Legionista ]

Czemu to gra po sciagnieciu z linka:https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe, pozniejszym zainstalowaniu zajmuje 800mb???????????????????
Z tego co wiem powinna zajmowac kolo 3gb......................Jestem zdesperowany prosze o pomoc

30.01.2005
14:12
smile
[60]

Mask [ Generaďż˝ ]

O zesz chlopaki ..Mam 2 tygodnie ferii teraz .. Bede ostro kroil doklepie z 70 lvl przejmujemy zamek i impreza w deche bedzie;-)

30.01.2005
14:13
[61]

Mask [ Generaďż˝ ]

Kakens --> A ile zajmuje instalka?

30.01.2005
14:14
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - a na liscie greaczy widac, zebym gral na NW ?

PowerPS - to najwyrazniej nie wiesz czemu jestesmy na listach scigania BR, a przynajmniej klan RED, wybijamy ich na tuziny, zreszta tak samo jak przez EnZo walczylismy z DBD i LnD i calym No1, tak ostatniow alczymy z LaResistance - chodz z miesiac temu bylismy bliscy alley z nimi

wiec gadka ze siedzimy i niec nie robimy jest daleka od prawdy

acha i szukuj uszy :> bedziesz kaskal

a co do oczekiwan - hmmm... wszystkoc iekawei - pomozemy komus zdobyc zamek - ok, on zdobedzie zamek - ok, bedzie dostawal kase z podatkow - ok, a my bedziemy sie jeszcze mieli cieszyc jak podwyzszy podatki i my pomagajacy mu bedziemy za to placic - hmmm... cos tu chyba nie tak

"Chodzi o to że polskie klany na ultimie czekają az ktoś im poda pomocną dłoń :D:D:D jak by sie wszyscy zjednoczyli tak jak to teraz robią brazylijczycy to by mieli niezły kawałek chelba do zgryzienia tylko czekać az br przejmą zamek w aden ;/" - chcialbym zauwazyc ze to ty w tym momecie prosisz o pomoc ze strony reszty Polskich klanow, a nie Polskie klany od was

30.01.2005
14:16
[63]

Mask [ Generaďż˝ ]

Macie jakies info co sie dzieje z Ultima teraz?

30.01.2005
14:17
[64]

Kakens [ Legionista ]

Mask-->A ile zajmuje instalka?
I to jest wlasnie najbardziej dziwne
Instalka zajmuje 1.31 gb a po zainstalowaniu gra zajmuje mniej niz powinna:/Podczas instalacji zadnych komplikacji nie ma

30.01.2005
14:19
[65]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - odejmij sobie od godziny o ktorej pytasz: 6-7 godzin i taka masz godzine u admina Ultimy na zegarku, dla przypomanienia jest niedziela

30.01.2005
14:21
[66]

Mask [ Generaďż˝ ]

SULIK --> Dziwnym zbiegiem okolicznosci ty zupelnie jak Gandalf jestes wieszczem złych wiadomosci ;-)

Kakens --> A ile srednio gra sie instaluje ? 10 minut? 15?

30.01.2005
14:24
[67]

Kakens [ Legionista ]

Instaluje sie 3 do 5 min okolo
ps:
Ten folder system powinien byc od razu po instalacji czy dopiero z tym pathem o ktorym jest mowa na poczatku watku?

30.01.2005
14:27
smile
[68]

PowerPS [ Legionista ]

sulik-chcialbym zauwazyc ze to ty w tym momecie prosisz o pomoc ze strony reszty Polskich klanow, a nie Polskie klany od was - super zrozumiałeś moje przesłanie :)

30.01.2005
14:30
[69]

Mask [ Generaďż˝ ]

Kakens --> No to moge tylko powiedziec ze cos z instalacja jest nie tak .. Powinno sie instalowac przynajmniej z 10-15 minut .. Jesli mnie to cos jest wyraznie nei tak z instalka..

30.01.2005
14:36
smile
[70]

Kakens [ Legionista ]

Czyli 30h zasysania gierki poszlo sie j****:[
No nic trzeba brac sie za sciaganie innej.
Napiszcie ktora instalka jest napewno dobra,bo jak drugi raz cos pojdzie nie tak to sie potne

30.01.2005
14:38
[71]

Kakens [ Legionista ]

Tak ogolnie to jest nielogiczne zeby po zainstalowaniu pliki zajmowaly mniej niz sama instalka

30.01.2005
14:39
[72]

SULIK [ olewam zasady ]

PowerPS - zawsze moge pokazac Ci za pomoca kopiuj-wklej o co mi chodzi


"Dzisiaj mamy siege w Gludio oczekujemy wsparcia ze strony Polskich klanów jeśli rejestracja siega zostanie otwarta miło by było walczyć po jednej stronie"

"Chodzi o to że polskie klany na ultimie czekają az ktoś im poda pomocną dłoń :D:D:D jak by sie wszyscy zjednoczyli tak jak to teraz robią brazylijczycy to by mieli niezły kawałek chelba do zgryzienia tylko czekać az br przejmą zamek w aden ;/"

mala sprzecznosc ?

ach i btw.

" i dlatego nie mozecie sie zgrać ta gra polega na tym aby łączyć sie i pomagać bezinteresownie nie wiem jak wy to widzicie ale tak jest... jest szansa zatrzymać zamek... brazylijczycy sobie pomagają bez oczekiwania na jakieś datki heh a polacy nie ruszą d."
1. LnD nie jest Polskim klanem
2. wy zatrzymacie zamek nie my
3. to wy bedziecie mieli z niego wplywy jak zatrzymacie
4. ja najwyzej bede placil wyzsze poddatki, a to zadna roznica dla mnie czy z podatkow dostaniecie wy czy oni kase
5. skad chcemy czegos co nas zmobilizuje do walki reka- w reke z wami
6. dalej LnD ma sporo anszego stuffu, bo byli wrogiem i nas atakowali - wiec co teraz bez interesowanie mamy wam pomgac ? w czym z czego kozysci tylko wy bedziecie mieli ?

30.01.2005
15:17
[73]

DMR [ Centurion ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter

30.01.2005
15:31
[74]

Veit [ Pretorianin ]

techi---> nie wiem czy ci to odpowiada ale dexter ma
8x EXP , 8x SP , 10x adena , 10x Drops
to podobnie jak chcesz a ultima ma
4x EXP, 5x SP, 7x Adena, 3x Drops
ja ci radze dextera troche malo ludzi ale duzo pisze na roznych forum o tym servie i mysle ze sie powinno zwiekszyc ilosc ludzi :)

30.01.2005
15:32
[75]

Veit [ Pretorianin ]

zapomnialem link :D
https://lineage2.dexter-net.com/index.php

30.01.2005
15:45
smile
[76]

PowerPS [ Legionista ]

Sulik- nie chce mi sie pisać tego samego ale w inny sposob co na początku bo sie sprawdza :D a i jak chcesz to sie zapytaj Terciana albo kogoś z klanu co ma z tego ze mamy zamek :) ciekawe czy ci odpowie to co ja "Zabawe" nic po za tym ani złamanego centa nie dostałem to jest zabawa a wy chcecie jeszcze dostać za zabawe jakieś itemki pierdułki to nie wiem o co chodzi :) ty mówisz za wszystkich polakow w ultimie czy mi sie tak tylko zdaje ...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-30 15:45:53]

30.01.2005
15:51
[77]

Mask [ Generaďż˝ ]

A moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuacja na NW .. Bo w zasadzie servera nie odwiedzialem jakies 7,8 dni... Czy dalej sa czeste lagi , downy serva i DC?

30.01.2005
16:09
[78]

zielony_telefon [ Pretorianin ]

PowerPS
zabawa zabawa ale w momencie kiedy dochod z giran to dziesiatki o ile nie setki m adena tygodniowo to wiesz... pomagac zeby inni sie bogacili niespecjalnie mi sie chce :P
ale to o czym mowisz od tego mamy aliance... w naszym jest 8 klanow i dziala to na mniej wiecej na zasadzie jednego duzego klanu... pomagamy sobie bezinteresownie :)
dzisiaj albo w najblizszym czasie mamy zamiar zdobyc gludio/dion dla nas z tym ze sami sobie nie poradzimy dlatego robimy uklady z 2 innymi duzymi aliance... oni pomagaja nam zdobyc zamek pozniej my im... albo mysmy juz im pomagali... cholera wie od tego sa clan leaderzy =]
w kazdym razie na nasze siege przyjdzie ok 20-25 klanow wiec moze sie uda :D
moze tez powinniscie sprobowac zrobic jedno duze aliance z innymi polskimi klanami

30.01.2005
16:19
smile
[79]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mask --> Nie lepiej po prostu wejsc i sprawdzic? Dzisiaj gralem caly dzien(do tej pory z malymi przerwami) na NW i ani razu nie mialem DC ani jakichs zauwazalnych lagow. Jedyne co mnie denerwowalo to mala ilosc ramu w moim kompie :).

30.01.2005
16:22
[80]

Mask [ Generaďż˝ ]

TB --> Alez oczywiscie ze sprawdzalem ale godzina gry to stosunkowo niewiele .. Jesli juz zamierzalbym grac to dluzej niz tydzien .. Dlatego tez niewiem czy warto robic tam wogole postac.. Czy nie bedzie lipy .. Jak bylo w tym tygodniu ? Dobrze chodzilo? Bo po wymianie sprzetu bylo tragicznie ..

30.01.2005
16:23
[81]

Mask [ Generaďż˝ ]

Ale chyba sie skusze na gre na NW .. Sporo tam gra ludzi ? Tzn porownywalnie z Ultima?

30.01.2005
16:34
[82]

Darecki_EB [ Centurion ]

Witam rozkokosznie :)

Nuuda... serw leży więc postanowiłem zajrzeć i... no właśnie :)
Wrąbało mnie z listy graczy. Dlatego małe uaktualnienie.

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Darecki--------------ByqniaPL----------DE---------Phantom Ranger-----+40------------Ultima
Darecki----------OnanMasturbator-----Dwarf-----Warsmith-------------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter

Thx, pozdrowienia dla graczy z Elblaga :)

30.01.2005
16:40
[83]

Mask [ Generaďż˝ ]

hmm wyglada na to ze rejestracja na NW jest wstrzymana ? Bo nie mozna wejsc na stronke z rejestracja;-)

30.01.2005
16:43
smile
[84]

Mask [ Generaďż˝ ]

Dobra sprobujemy pograc na Ultimie .. Mam nadzieje ze nie bede zalowal ;-)

30.01.2005
16:44
[85]

Mask [ Generaďż˝ ]

Na jakiej Ultimie ? ;-0 Ehh chyba za bardzo sie w telewizor zagapilem .. Mialo byc NW ;]

30.01.2005
16:51
[86]

SULIK [ olewam zasady ]

PowerPS -mowie w imieniu klanu ktory zawsze jest na siege, zawsze zabija BR i alley no1 czyli wasze alley - ale to z tego powodu ze to BR i no1 zawsze nas atakowaliscie ebz powodu 3 vs 1


zielony_telefon - tylko ze PowerPS nie powiedzial jednej BARDZO waznej rzeczy - on nie jest w zadnym Polskim klanie, jak by to byl Polski klan to za pewne moj klan by poszedl pierwszy bic sie o zamek, nawet jak by to znaczyloz e walka bedzie sie odbywala 2 klany kontra reszta serva

ale... 1. to nie jest Polski klan
2. mielismy z nimi wojne
3. jak ich alley mialo zamek w Giranie to podatki wzrosly
4. podczas robienia questu na 4 lvl klanu lider jednego z klanow z ich alley zabil anszego lidera gdy ten byl bezbronny - potem zabilimy morderce i ofcorz na glowie mielismy 25 najmocniejszych ludzi z serva vs 15 osob od nas

wiec niby jak mam pomagac komus kto wolal przybyc nas zabic gdy wina stala nie po naszej winie ?
i to jeszcze pomoc bezinteresownie

30.01.2005
16:53
[87]

Siepet [ Pretorianin ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

30.01.2005
17:02
[88]

Mask [ Generaďż˝ ]

Hmm dziwna sprawa .. Zaczelem gre na NW i co? No wlasnie .. Exp przybywa strasznie wolno i a wojownik atakuje tak wolno jakby mial Normal w ataku broni .. Ale to niemozliwe .. Cos spaprane chyba jest;/

30.01.2005
17:09
smile
[89]

WolverineX [ Senator ]

jak zabije mnie jakis PK czy potwor to oprucz punktow doswiadczenia, cos jeszcze moge stracic ?? ekwipunek ? kase ? czy co ???

bo na to nie znalalem odpowiedzi. a ze mam taka zaje... zbroje ze az bylo by szkoda ja stracic

30.01.2005
17:14
[90]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - na noobie sa raty x2 wiec exp idzie powoli :D

WolverineX
- tracisz exp
- mozesz cos dropnac

30.01.2005
17:17
smile
[91]

WolverineX [ Senator ]

jakie cos moge drupnac ??

cos z mojego ekwipunku, miecz,zborje,spodnie,kase
czy cos nie mojego ???

30.01.2005
17:20
[92]

SULIK [ olewam zasady ]

WolverineX - pomysl: jak mozna dropnac cos czego nie masz ?

tak chodzi o to co amsz na sobie lub w inv

30.01.2005
17:21
smile
[93]

WolverineX [ Senator ]

a jak /jaka jestes czestotliwosc takiego czegos ???

30.01.2005
17:25
[94]

vien [ łowca pip ]

ja mialem cos takiego 2 razy a jestem juz na 30 lvl wiec dosyc mala chyba ze to od serwa zalezy

30.01.2005
17:34
[95]

Mask [ Generaďż˝ ]

Martwi mnie to troche .. Bo NW wydaje mi sie taki "martwy", pusty .. Mam nadzieje ze w innych miastach troche wiecej ludzi jest..

30.01.2005
17:38
smile
[96]

Fokus25 [ Pretorianin ]

grałem jush w tągierkę i nie zabardzo mi się podoba ale może sam założe serwa do tej gierki

30.01.2005
17:40
[97]

vien [ łowca pip ]

Fokus25 --> a dysponujesz sprzetem i laczem?

30.01.2005
17:49
smile
[98]

WolverineX [ Senator ]

Ultima2L jest OFFLINE

30.01.2005
17:50
smile
[99]

Fokus25 [ Pretorianin ]

VIen ---------> Pewnie ze tak =PP ale i tak wiem jak zakładać serwa bo do l2 wymaga tylko javy jak patrzyłem :)

30.01.2005
17:50
[100]

Mask [ Generaďż˝ ]

WolverineX --> To Ci nowosc .. Caly czas jest Offline;-)

30.01.2005
17:57
smile
[101]

WolverineX [ Senator ]

wczoraj jeszce gralem, wiec nie caly czas :P

30.01.2005
18:00
[102]

Mask [ Generaďż˝ ]

Juz mozna sie logowac .. Tylko ten ping .. 286 troszke wysoki..

30.01.2005
18:22
[103]

beeria [ Konsul ]

mask --> na NW nie bylo zadnej wymiany sprzetu (maja dodac 3. kompa ale pewnie jeszcze troche to potrwa) - poki co zmienili ostatnio system operacyjny, i lagi sa wyraznie mniejsze (aczkolwiek nie mozna powiedziec ze ich nie ma), DC nie mialem juz bardzo dawno
i mala aktualizacja

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Fighter -------------- +15 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

30.01.2005
19:34
[104]

Mask [ Generaďż˝ ]

Przez to jestem troche rozdarty ze tak powiem .. Niewiem czy grac na Nw czy na Ultimie.. Z moich obserwacji to wyglada mniej wiecej tak:

Zalety Ultimy:
- Średnie dropy i dobrze prosperujacy exp
- Sporo ludzi przez co ma sie wrazenie ze server wyraznie zyje
- Sporo Polaków

Wady:
- Ostatnimi czasy zdarzaja sie Downy na serverze
- Lagi


Zalety NoobWars:
- Klan Gola
- Ping do przezycia
- Sporo polaków

Wady:
- Server wydaje sie martwy , z rzadka sie spotyka jakichs ludzi
- Zdarzaja sie DC
- Server czesto sie wywala i trzeba czekac pare dni

30.01.2005
19:50
[105]

Mask [ Generaďż˝ ]

Przydalaby sie edycja postow bo to co nazywalem lagami na ultimie to pryszcz w porownaniu z tym co jest na NoobWars .. Tego wlasnie najbardziej sie obawialem;/

30.01.2005
19:59
[106]

SULIK [ olewam zasady ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Fighter-----------------+15------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

30.01.2005
20:11
[107]

Mask [ Generaďż˝ ]

A powiedzcie mi jak wyglada sprawa z usuwanymi postaciami? Bo usunelem jedna postac i jest napisane ze pozostal jeden dzien do usuniecia .. Czy to znaczy ze dzisiaj o godzinie 12:00 postac zostanie usunieta czy jakos inaczej?

30.01.2005
20:51
[108]

Mask [ Generaďż˝ ]

A mam pytanko jeszcze jedno .. Czy istnieje mozliwosc zrobiona w imieniu spacji? Jakis trick lub bug ktory mozna wykorzystac?

30.01.2005
21:08
[109]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Mam pytanie - czy ktokolwiek wie co się stało z serwerem Forsaken. O ile kojarze ktoś tam gral. Problem w tym, że stronę WWW serwera również wcięło i nie jestem w stanie się zorientować "o sooo choziii", a wcześniej nic na stronie nie zapowiadało zniknięcia.
Serwera nie ma już drugi dzień, a człowiek by chciał grać... :)

Z góry dzięki za jakąkolwiek wiadomość.

P.S. Mam nadzieję, że to nie jest definitywny koniec serwera!!! :|

Pozdrawiam
Jolo

30.01.2005
21:12
[110]

Zarek00 [ Konsul ]

Mam pytanie do klanowiczow z ultimy. Wlasnie mam zamiar stworzyc sobie postac na tym serwerze, kto by sie wam przydal? phantom ranger,hawkeye,tyrant a moze jakis czarownik? Wolalbym, zeby to byla postac ofensywna. Dostosuje sie do potrzeb ale licze na wsparcie finansowe i zapewnienie sensownego ekwipunku na poczatek :)

30.01.2005
21:20
[111]

SULIK [ olewam zasady ]

Zarek00 - irc: pm [RED]Navarre
lub w grze pm: Navarre

tylo od razu owie, ze moj klan ceni sobie:
1. lojalnosc co do klanu
2. pomoc
3. walke

30.01.2005
21:23
[112]

Mask [ Generaďż˝ ]

Suuuper ;-) Hmm skoro tak to moze i ja jak podszkole swoja postac chetnie wstapie w szeregi klanu .. Zobaczymy;-)

30.01.2005
23:43
[113]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Mask -> Chodź na bnb, calkiem fajnie chodzi (ja mam ping 93 zazwyczaj), lagi do przełkniecia, dc zdarza sie rzadko (przynajmniej mi), gra dużo Polaków. Ogólnie jest fajnie, statsy i link masz we wstępniaku.

31.01.2005
00:50
smile
[114]

easy1965 [ Pretorianin ]

walić Master Tome ;)caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

31.01.2005
00:51
smile
[115]

easy1965 [ Pretorianin ]

walić Master Tome ;)

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

tak miało być

31.01.2005
01:04
[116]

techi [ Legend ]

To znacie jakies serwy z 10x lub więcej??

31.01.2005
01:11
smile
[117]

PowerPS [ Legionista ]

I tak to sie skończyło :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD prosz klikać na link :D:D:D:D:D za mocno :)

31.01.2005
01:17
smile
[118]

techi [ Legend ]

Lol:) Niezly musisz byc;]

31.01.2005
02:05
[119]

Varhen [ Chor��y ]

Mały update listy... i pierwsza osoba grająca na Katsu xD

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter------------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11-----------bnb
Mesiash666----Mirglin-----------Dwarf--------Fighter------------------+10--------------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5-----------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15-----------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Mistic--------------------+15----------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic---------------------+20---------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

31.01.2005
05:50
[120]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Mały update:

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+16------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

31.01.2005
08:34
smile
[121]

WolverineX [ Senator ]

mala aktualizacja :)

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

31.01.2005
09:24
[122]

Veit [ Pretorianin ]

ja chce grac na exape a nie na dexterze (tam nie ma ludzi) z poczatku myslalem ze to do zniesnienia :( ale jednak nie przeniosl bym sie znow na ultime ale.. ech tam zanim wskocze na odpowiedzi pozim czyli np. 40 to bede dlugo gral a na escape jest REG OFF wiecie moze kiedy bedzie REG ON albo namiar na admina :)

31.01.2005
10:21
[123]

artiart [ Legionista ]

Veit--->escape cały styczeń z powodów technicznych przeżywa trudności. W ciągu tego miesiąca był czynny tylko kilka dni, jednak na dniach powinien wrócić. To mogło spowodować że część ludzi przeszła na inne serwy (aczkolwiek znaczna większość nadal siedzi na mircu i jest wierna temu serwerowi-dzięki adminom którzy ani nie sprzedają itemów za pieniądze, nie faworyzują żadnych graczy(Ultima) ani ich nie terroryzują (Ultima) ) i w związku z tym jest duża szansa że ponownie otworzą rejestrację. Co do osób na serwie to zawsze było ich bardzo dużo, ciężko było się przepchać przez centrum Giran i po otwarciu sądzę że nadal niewielu mniej ich będzie. Polecam ci zaglądanie na mirca, tam masz zawsze najświeższe wiadomości o serwie.

31.01.2005
11:11
[124]

Veit [ Pretorianin ]

artiart--> dzieki musze sciagnac mirca :)

31.01.2005
12:30
[125]

Yo5H [ spammajster ]

https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe <- czy ten client jest dobry do grania na darmowych serverach ? mam watpliwosci poniewaz jest napisane we wstepniaku ze instalka m 1,7gb a ten plik, ktory chce sciagnac ma tylko 1,35

31.01.2005
12:59
[126]

Mask [ Generaďż˝ ]

Cholera to juz zdaje sie rutyna ze serwer Ultima pada codziennie rano naszego czasu i nie ma go do 18:00;/

31.01.2005
14:17
[127]

Mask [ Generaďż˝ ]

Czy ma ktos do sprzedania Mitrylowa zbroje lub Mitrylowe nagolenniki? Bylbym zainsteresowany server Ultima.

31.01.2005
14:24
[128]

Mask [ Generaďż˝ ]

Yo5H --> Ciezko powiedziec chociaz w tym watku ktos sciagal juz gre z tego linku .. I mial nielada problem bo po instalacji gra zajmowala [!] 800 MB .. A instalka gry ma 1,3 Gb .. Cos nie tak..

31.01.2005
14:46
[129]

WolverineX [ Senator ]

Admin Ultimy kompa wylacza bo tak chce i ma gdzies graczy !!! czemu sie dziwis to kanadyjczyk .

31.01.2005
14:49
smile
[130]

Kakens [ Legionista ]

Yo5H ==> https://lineage2.nefficient.co.kr/L2client_20040120.exe <- czy ten client jest dobry do grania na darmowych serverach ? mam watpliwosci poniewaz jest napisane we wstepniaku ze instalka m 1,7gb a ten plik, ktory chce sciagnac ma tylko 1,35


Nie sciagaj tego klienta.Zassalem go i po zainstalowaniu mialem 800 mb:/1,7 gb to ma klient linage2c2, kumpel ma instalke 1.39gb i instaluje mu sie normalnie.Nie chodzi o wielkosc ale ta z tego adresu wyzej jest cos jebnieta,radze poszukac gdzies indziej

31.01.2005
14:54
smile
[131]

WolverineX [ Senator ]

jak juz o klientach do Lineage 2 mowa. TO MOZNA PROSIC O LINK DO ANGIELSKIEJ WERSJI ? BO NARAZIE MAM I GRAM NA JAPONSKIEJ a to troche uciazliwe.

31.01.2005
14:58
[132]

Mask [ Generaďż˝ ]

Ja z kolei mam wersje Angielksa ale nie mam mapy;-) Taka jest cena .. Niestety..
Dobrze w sumie ze mam ferie to tak czy siak sobie pogram niemneij strasznie to uciazliwe jest..
Bo oni graja sobie od godziny u ich 12 po poludniu do 3 rano nawet .. A u nas sytuacja wyglada troche inaczej.. Bo my gramy dopiero od 18 do 6,7 rano i koniec .. Niektorzy maja szkole albo prace to maja przerabane;/

31.01.2005
15:04
[133]

Mask [ Generaďż˝ ]

Cholera watek niby nie jest az tak strasznie "zaposzczony" a mimo to muli sie juz powoli .. Tzreba czekać troche zanim sie calkiem zaladuje.

31.01.2005
15:31
[134]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Mask -> Jak tak marudzisz to graj na greckich serwerach bnb, czy lagwars ;), tam mają czas GMT +2h, więc jest łatwiej.
A mam do was pytanie, czy na waszych serwerach (tych brazylijskich itp.) też tak żebrzą o kasę? Na bnb to z tymi Grekami (przeważnie) można dostać chol... tylko plizzz, plizz adena :/ , a to niby o nas się źle mówi :[. Na lagwars'ach mi się tak nie zdażało chociaż serwer przecież trudniejszy, a kasa z mobów leci dużo wolniej niż na bnb.

31.01.2005
15:34
[135]

Mask [ Generaďż˝ ]

Stitch001 --> Gralem przez jakis czas na NW to po prau minutach podlecial ziomek i prosil o 30 000 aden bo mu straaaasznie potzrebne .. A komu nie .. kaszana jak tylu zebrakow ..

31.01.2005
15:34
[136]

Yo5H [ spammajster ]

Dolaczam sie do prosby o dzialajacego linka do tej giery ;P

31.01.2005
15:36
[137]

Jazon-chan [ Legionista ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

31.01.2005
15:41
[138]

Mask [ Generaďż˝ ]

Yo5h --> Widzisz to nie jest wcale takie proste .. Bo albo jest instalka ktora instaluje sie wogole niepoprawnie .. Albo jest instalka ktora jest kompletna ale jest po japonsku .. albo jest instalka ktora jest po angielsku ale nie ma w niej mapki i paru textur .. Kazda ma jakis defekt;-)

31.01.2005
15:42
[139]

WolverineX [ Senator ]

ja mam ta japonska. a szukam angielskiej

31.01.2005
16:01
[140]

Mask [ Generaďż˝ ]

Musiałbym spytac kumpla ktory sciagal bo ja mam od niego .. Jesli interesuje Cie rzecz jasna wersja angielska tyle ze bez mapy .. Niby mozna gdzies texturki poprawiajace ten blad znalezc ale jakos nie mam szczescia a szukam od dawna .. Probowalem zmienaic z roznych linkow z roznych stron ale efekt zawsze taki sam .. czyli zaden.

31.01.2005
16:04
[141]

NightChill [ Junior ]

Heja!
Jak mozna zdobyc niektore SB?
Chodzi mi konkretnie o czar Hurricane.
Nie ma go nigdzie w sklepach i nie wystepuje jako drop:(

31.01.2005
16:10
smile
[142]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Rosomak-> ja miałem (i dalej mam) instalke po japońsku czy jakimś podobnym języku, ale w opcjach można było zmienić język na angielski lub te krzaczki. Mapy także nie miałem ale dorwałem w koncu potrzebny plik (przecież ci go podesłałem nawet) i teraz działa wszystko poprawnie.

I kolejne pytanie: ile widzieliście dziwnych/śmiesznych zachowań? Ja spotkałem gostka (DE fighter) na 11lv na bagnach (Swampland) na wschód od School of Dark Art's, lub 10 lv (!) nie pamiętam już co, w Ruins of Despair.

PowerPS -> To nie prawda, że my za pomoc tylko czegoś oczekujemy, ja bardzo często pomagam bezinteresownie, a to kogoś buffuje(no to najczęściej), albo jak widze, że nie całkiem sobie radzi z mobkiek to go lecze w trakcie naparzania w moba (co się często kończy tym, że mnie ten mobek/mobki atakuj-e/ą, pare razy przez to zszedłem), wskrzeszam ludzi (a jak wiadomo "scrl re" na drzewach nie rosną), lub jak się zapędzą daleko od jakiejś bezpiecznej lokacji lub porcjony leczenia, daję scrolle esc (nie wspomnę już o kasie, choć mi się z nią nie przelewa).

31.01.2005
16:13
[143]

WolverineX [ Senator ]

no mozna powiedziec ze dales ten plik mapy ale jak narazie nie moge sprawdzis tego bp... ultima OFFLINE ....

kiedy on ja wreszcie wlaczy ??? wie ktos

31.01.2005
16:18
smile
[144]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

<edit>
I kolejne pytanie: ile widzieliście dziwnych/śmiesznych zachowań? Ja spotkałem gostka (DE fighter) na 11lv na bagnach (Swampland) na wschód od School of Dark Art's, lub 10 lv (!) nie pamiętam już co, w Ruins of Despair. Piękni samobójcy, no nie?

Mask -> Podaj mi swój mail wyśle ci ten plik do mapy, u mnie działa, więc może u ciebie też zadziała. Jeśli nie chcesz podawać na forum to wylij mi go na gadu-gadu (mój nr gg jest podany w moim info).

31.01.2005
16:27
[145]

Kakens [ Legionista ]

Ja teraz zasysam klienta z adresu:
https://antharas.servegame.com/antharas/instaladores/l2installer.zip
Wie ktos moze czy ten klient bedzie angielski?
Co mi po mapie jak gra po japonsku:/

31.01.2005
16:40
[146]

Merain [ Legionista ]

Witam wszystkich jestem nowy na tym foruma w L2 troche juz gralem jednak mam problem z serverem BnB, poniewaz po zmianie IP servera nie dzialalo mi wogle log in ( zero reakcji w dolnym okienku), jednak po paru dniach znowu zaczelo dzialac lecz kiedy wyjechalem na ferie i wrocielem z nich znowu mam ten sam problem po wpsianiu ID i Pass i wcisniecu Enter nic sie nie dzieje ( nawet nie ma tego napisu ze niepoprawny login albo cos podobnego ). Moze ktos mi pomoc ?

31.01.2005
17:00
[147]

Mask [ Generaďż˝ ]

Stitch001 --> Okej .. Jesli mozesz wyslij plik na [email protected]

31.01.2005
17:08
[148]

SULIK [ olewam zasady ]

NightChill - Hurricane jest dropowany w Enthancet Vaklley - sprawdz dobrze raz jeszcze drop

Stitch001 - a co w tym dziwnego ? ja na 20 lvl bylem w Giranie :), na 20 bylem w DV przy wejsciu do Antharas Lair

Merain - na chlopski rozum.... sciagnij z sajtu bnb nowy plik l2.ini

31.01.2005
17:25
[149]

Mask [ Generaďż˝ ]

Stitch001 --> Dzięki za pliczek mam nadzieje że pomoze .. Dam znac jak tylko bede mogl sie zalogowac na Ultimie;-)

31.01.2005
17:39
[150]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Sulik -> Ja też, no i co w tym takiego dziwnego? W gludio bylem juz na 14. Dzieki pewnemu pk (pisalem o tym) udalo mi sie wykupic wszystkie skille ;P (no tylko bez group heal bo zadko gram w party i mi nie bylo potrzebne).

31.01.2005
17:45
smile
[151]

techi [ Legend ]

jakie staty ma dexter??? Szykam szybkiego serwera:)[do awansowania;]]

31.01.2005
17:46
[152]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

<edit>
"(...)na 20 bylem w DV przy wejsciu do Antharas Lair" no tu mnie nie bylo to przyznaje. Mam pytanie ile tak mnie wiecej 26 poziomowy krasnolod ma HP? Bo zdejmowalem pewnemu status pk (lider, zalatwil niechcacy jakiego newbie) i myslalem ze mi sie nie uda, gdyby nie stal tylko mnie zatakowal to..., wole nawet nie myslec.

31.01.2005
17:47
[153]

Szaman [ Legend ]

Pod podanym linkiem, w dziale Download sa podane linki do dzialajacych klientow.
Wersja jezykowa nie ma nic do rzecyz, mozna ja zmienic jednym kliknieciem, wybierajac jako jezyk ang. w opcjach jezykowych.

Przydaloby sie tez czytac starsze czesci tego watku - odpowiedzi na polowe pytan sa tam podane po wielokroc.

31.01.2005
17:48
[154]

Merain [ Legionista ]

Heh zawsze zapominam dodac ze mam ten najnowszy L2.ini ale i tak nadal jakby nie wykrywal servera czy ja mam porty poblokowane niektore czy co bo mnie to juz dobija ze raz jest raz go nie ma...

31.01.2005
18:01
[155]

Veit [ Pretorianin ]

techi: dexter ma rate:
8x/8x/10x/10x
jednak malo ludzi i zauwazyle mze max. jednoczesnie moze grac 200 osob dlatego odpuscilem ten server ale jezeli nie masz zamiaru oblegac zamki to graj...

31.01.2005
18:05
smile
[156]

techi [ Legend ]

Hmm a jest jakis serwer z xp 10x albo nawet 20x??:)

31.01.2005
18:13
[157]

goldenSo [ AnomaliA ]

@techi
pewnie, ale wymaga c2 którego z ch***a nieidzie zmusić do działania a raty sa 60/99/60/99

31.01.2005
18:21
smile
[158]

techi [ Legend ]

@goldenSo

hmm fajny, tylko to c2;] Ech to ja pcozekam na inne propozycje:P

31.01.2005
19:29
[159]

Kakens [ Legionista ]

Plizz o jakiegos dzialajacego linka do instalki.Szukam jakiegos z dobrym transferem bo nie mam zamiaru sciagac instalki 5 kb/s :/

31.01.2005
19:43
[160]

Prodi [ Legionista ]

Czesc
Krotkie pytanko. Jestem krasnoludem na 9 poziomie, mam umiejetnosc poziomu 1 na tworzenie rzeczy. Jak zrobic jaks rzecz, np "buty" lub "tarcze" i gdzie?, moze macie jakis link, gdzie o tym przeczytam. Dzieki

31.01.2005
20:32
smile
[161]

NorwicK [ Maggot ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gambit-----------Remy-------------DE------------Palus Knight-----------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

31.01.2005
20:45
[162]

Siepet [ Pretorianin ]

Varhen---->Podaj mi link do Katsu
Pozdro Siepet

31.01.2005
21:10
smile
[163]

easy1965 [ Pretorianin ]

Prodi ----> musisz znależć recepture na daną rzecz i tam będziesz miał spis potrzebnych rzeczy ,jak masz wszystko to klikasz create i już, itemy znikają receptura zostaje

31.01.2005
21:36
[164]

Prodi [ Legionista ]

i nie trzeba do tego zadnego specjalnego miejsca? :) dzieki wielkie, zobaczymy co mi wyjdzie :)

31.01.2005
21:41
[165]

NightChill [ Junior ]

A powiedz mi prosze Sulik ktory mob ma Hurricane jako dropa?
Na https://www.l2orphus.com/ i na https://lineage.warcry.com/ jest napisane ze zaden:(
Z gory dzieki!

31.01.2005
21:59
[166]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

NightChill -> Tutaj poszukaj (linka na dole).

btw. Super stronka i do wszystkich: ona jest we wstępniaku i to boldem napisana!!

P.S Jak ci się nie chce, o to ci chodzi? -> https://l2dc.onlinewelten.com/index.php?d=items&id=3090

01.02.2005
00:20
smile
[167]

WolverineX [ Senator ]

Jak dostac sie do "Town of Gludio" quest na Warriora.

tylko bez odsylania do mapy, mam ja po chinsku --krzaczki zamiast nazw.



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 01:10:49]

01.02.2005
02:25
smile
[168]

easy1965 [ Pretorianin ]

jak się wpisuje te "ogłoszenia handlowe" <privat store> itd.

01.02.2005
03:59
[169]

szwejos [ Konsul ]

NightChill--> Hurricane ma Leile w enchanted Valley, ale to trudny mob do zabica na 40 lvl,
jeżeli grasz na B&B to moge ci opchnąć po promocyjnej cenie ją :)
Mam spellhowlerke na 51 lvlu tam.

WolverineX-->podmień pliki z mapą , a będzie po angielsku

easy1965-->musisz kliknąć na ikonke tą na obrazku obok ---------------------->

01.02.2005
04:19
smile
[170]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

No i sobie nie pograłem. Serwer bnb padł gdzieś tak koło 3 i to w dodatku podczas walki :(
Ciekawe czy zginąłem (pewnie tak) i co najważniejsze czy coś dropnąłem.

01.02.2005
06:16
[171]

land6r [ Pretorianin ]

Witam
Jak mam wyswietlic koordynaty na mapie np: -12636/79605, bo mam podane miejsce pobytu stwora, potrzebnego do questa a nie wiem jak to zrobic.

01.02.2005
08:38
[172]

mikmac [ Senator ]

Pozwole sobie lekko zmienic cala liste.

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aawill-----------------DE------------Dark Fighter---------+20----------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

========================================
Klan GOL - serwer NOOBWARS - www.ulmo.pl/lineage2
Artheco---------Dark Elf---------Assasin
Cypol---------Human--------- Human Knight
Emi ---------Human ---------Prophet
Evs--------- Human ---------Human Knight
Gornd ---------Orc--------- Monk
HaploBlackShield ---------Human--------- Human Knight
Isildae--------- Elf ---------Elven Oracle
Maell ---------Dark Elf ---------Assasin
Malinde ---------Orc--------- Monk
Mekhart ---------Elf ---------Elven Wizard
Merchandee ---------Dwarf ---------Artisan
Nuranna ---------Dark Elf ---------SpellHowler
Partia--------- Dwarf ---------Scavenger
Razghur--------- Orc ---------Orc Shaman
Remy ---------Dark Elf ---------Palus Knight
Samath ---------Human ---------Cleric
Sasanka--------- Dark Elf ---------Dark Wizard
Shanhaevel ---------Dark Elf ---------Shilien Oracle
Thalide ---------Dwarf--------- Scavenger
Velgronth ---------Dark Elf--------- Palus Knight
========================================

01.02.2005
09:01
[173]

Merain [ Legionista ]

Ufffffff.... Przynajmniej raz nie moge sie polaczyc z serverem bnb i to nie z mojej winy tylko z powodu ze padl serv w nocy, a admini pewnie jeszcze smacznie spia :) Miejmy nadzieje ze kolo 11 ruszy :P

01.02.2005
09:59
smile
[174]

WolverineX [ Senator ]

Mogl by mi ktos pomoc w quescie na serwerze Ultimy ? to quest na profesje.
jak by bylo chetni to albo bede czekal prze wejsciu do Gludio Castle Town albo jak uda mi sie przejsc bez walki to w Gludin Village (watpie ze dam rade pumom,WW,spiderow,i nie dziwatkom)

Plis

01.02.2005
10:05
[175]

LeePeque [ Chor��y ]

land6r: sprobuj komendy /loc

01.02.2005
11:58
[176]

NightChill [ Junior ]

Dzieki Stitch- fajna stronka.
Szwejos- niestety gram na ultimie:( A stworki sa jeszcze faktycznie troszke dla mnie za ciezkie:(
A w dodatku !@#$%! admin wylacza sprzet jak idzie spac i do 18:00 serwer lezy...

01.02.2005
12:34
[177]

gotenssj4 [ Pretorianin ]

hmmm wam tez nie działa serv Ultimy?

01.02.2005
12:38
smile
[178]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Co tam ultima, bnb dalej nie działa, a ja nie wiem co się stało z moją wizardką po padzie :(

01.02.2005
14:00
smile
[179]

Mask [ Generaďż˝ ]

WolverineX --> Jesli tylko server ruszy to ja chetnie Ci pomoge w twoim Quescie .. Sam niedawno zrobiłem swój..

Stitch---> Niewiem czy Ci dziękowalem za plik. Pomogł. Jeszcze raz dzięki wielkie .. Nie wiedziałem ze tam takie menu do logowania jest.

Mikmac --> Odezwij się czy chcesz plik poprawiający problem z mapą i teksturami. Jesli tak to podaj Mail .. Wyśle Ci na maila , bedziesz mogl go wtedy zamiescic na stronie GOL'a.


caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45-------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+12-------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aec'Letec-----------------DE------------Palus Knight---------+23-------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

========================================
Klan GOL - serwer NOOBWARS - www.ulmo.pl/lineage2
Artheco---------Dark Elf---------Assasin
Cypol---------Human--------- Human Knight
Emi ---------Human ---------Prophet
Evs--------- Human ---------Human Knight
Gornd ---------Orc--------- Monk
HaploBlackShield ---------Human--------- Human Knight
Isildae--------- Elf ---------Elven Oracle
Maell ---------Dark Elf ---------Assasin
Malinde ---------Orc--------- Monk
Mekhart ---------Elf ---------Elven Wizard
Merchandee ---------Dwarf ---------Artisan
Nuranna ---------Dark Elf ---------SpellHowler
Partia--------- Dwarf ---------Scavenger
Razghur--------- Orc ---------Orc Shaman
Remy ---------Dark Elf ---------Palus Knight
Samath ---------Human ---------Cleric
Sasanka--------- Dark Elf ---------Dark Wizard
Shanhaevel ---------Dark Elf ---------Shilien Oracle
Thalide ---------Dwarf--------- Scavenger
Velgronth ---------Dark Elf--------- Palus Knight
========================================

01.02.2005
14:07
[180]

Mask [ Generaďż˝ ]

mikmac --> Wyslalem go na twoj mail jaki masz w swojej charakterystyce.. Będzie szybciej ..

01.02.2005
14:25
[181]

DoNCycloN [ Junior ]

[LAME]mam problem... :(
Wszedlem moim wariorem za jakies smieszne skrzynki i nie moge stamtad wyjsc :( Czy ktos wie mzoe jak sobie z tym poradzic?
gram na https://l2.ratafak.net/

01.02.2005
14:37
[182]

Mask [ Generaďż˝ ]

DoNCycloN --> Sporboj zrestartowac grę .. Jesli to nie pomoze będziesz zmuszony uzyc " Scroll Of Escape " , jesli nie masz go przy sobie ktos będzie musiał Ci go przynieśc.

01.02.2005
14:40
[183]

DoNCycloN [ Junior ]

Mask ->>> no to dol :(
Bo dopiero zaczalem grac a restart nie pomaga :(
damn ;(

01.02.2005
15:03
smile
[184]

Mask [ Generaďż˝ ]

DoNCycloN --> A daleko od jakiejkolwiek drogi jestes? Mozesz kogos na Forum poprosic albo ostatecznie krzyczec na "all"..
ostatecznie mozesz go sobie przyniesc sam .. Zalozyc postac druga kupic zwoj zaniesc go w miejsce gdzie jest twoj koles upuscic tam skrol wyjsc i wejsc swoim.
Musisz kombinować;-)

01.02.2005
15:11
smile
[185]

WolverineX [ Senator ]

Mask

WolverineX --> Jesli tylko server ruszy to ja chetnie Ci pomoge w twoim Quescie .. Sam niedawno zrobiłem swój..

no to fajnie :) umowmy sie ze o 20 sie spotkamy. powiedzmy ze bede czakac na Gludio CT.

01.02.2005
15:14
[186]

Mask [ Generaďż˝ ]

Kim grasz i jaki masz nick?

01.02.2005
15:14
smile
[187]

WolverineX [ Senator ]

Mask --->wszytko masz w SPISIE co kopiuje sie :)

a ze jeszcze nie mam skonczonego questa na profesje ale spytam sie od razu.

Czy dobrze wybralem zeby isc droga Warrior(20) --->gladiator(40) --->dark avenger(80) ???



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 15:13:14]

01.02.2005
15:17
[188]

Mask [ Generaďż˝ ]

WolverineX --> Ze jak?? Na 40 chcesz z Warriora zrobic Gladiatora a potem D. Avengera?
Cos pomieszales .. 40 lvl to maks .. Ostateczna klasa potem sie juz nie wybiera .. Poza tym z gladiatora nie zrobiz Dark Avengera ..

01.02.2005
15:17
smile
[189]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Elo! Co myślicie o Orcu i specjalności Monk?? Chciałbym abyście się wypowiedzieli ,,Ci" co nim gracie czy dobry jest i czy warto nim grać?? dzięki

01.02.2005
15:18
[190]

SULIK [ olewam zasady ]

Wolverine - a niby jak chcesz zostac DA jak juz bedziesz Gladem ?

01.02.2005
15:18
[191]

Mask [ Generaďż˝ ]

Spotkajmy się w Gludio obok Gildii Mrocznych Elfów .. Poczekam na Ciebie jakby co..

01.02.2005
15:22
smile
[192]

Mask [ Generaďż˝ ]

W linku masz wszsytko wyjasnione ..

Na 20 wyierasz albo Warriora albo Human Knighta albo Rogue.
Jesli Warriora to na 40 mozesz wybrac albo Gladiatora albo Warlorda
Jesli wybrales H.Knighta to na 40 albo Paladina albo Dark Avengera

Nie ma sposobu zeby zrobic z Gladiatora Dark Avengera bo sa jednakowo lvl .. Czyli 40
Pozatym jesli wybierzesz Warriora to nie zrobisz juz Dark Avengera bo to nie ta "ściezka" Musialbys byc rycerzem a nie wojownikiem .. Rozumiesz?;-)

01.02.2005
15:35
smile
[193]

WolverineX [ Senator ]

nom teraz wszytko rozumie :)

Ale tak czy tak.....dobrze wybralem Warriora ???

01.02.2005
15:39
smile
[194]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Pewnie. Ja grałem warriorem do 30lev na Noobwars ale teraz zmieniłem serwer.
Fajnie się gra Warriorem ma duży dmg.



(może chcę ktoś kupić konto z warriorem na 30lvl z wszystkimi skillami i osprzętem wartym jakieś ponad 2mln ;) ?? )

01.02.2005
15:43
smile
[195]

Riven [ infamousbutcher ]

a ja wlasnie gadalem z kumplem na gg, ktory po pol godzine grania stwierdzil, ze L2 jest mniej rozbudowane niz tibia, ze tu tylko o kase chodzi i tibia bije je na glowe XDDDDD

coz, moze sie zrazil, bo go keltir zabil bauhahaha :)

TIBIA <-- rotfl

Noobwars jest swietne ostatnio, zero DC, czasem tylko lag. Bardzo dobrze dziala po tej naprawie.

01.02.2005
15:46
smile
[196]

Mask [ Generaďż˝ ]

A to juz musisz sam sobie zadac pytanie .. Nie graj zeby byc najlepszym .. Tylko graj tak zeby tobie sie pdoobalo .. Z wyglada .. Zebys mogl sie wczuc w postac .. Zebys przezywal bohatera jak swoje wlasne..

01.02.2005
15:51
[197]

Mask [ Generaďż˝ ]

Ja tam wolę ukochaną Ultimę .. Jest sklonny jej wszystko wybaczyc .. Zwlaszcza ze kroi sie na "bycie" w klanie ^^ ;-)

01.02.2005
15:51
[198]

Merain [ Legionista ]

BnB znowu padl bo mi sie gra wylaczyla i nie moge wejsc ? :(

01.02.2005
15:52
smile
[199]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Co mam zrobić abym mógł grać na 2 serwerach?? gram teraz na Bartz i mam konto na Noobwars
czy myszę coś zainstalować?? chcę raz grać na 1 a raz na 2 serwie.

01.02.2005
16:03
smile
[200]

Mask [ Generaďż˝ ]

Potężny Kleszcz --> Polecam rozwiazanie jakie ja zastaosowalem .. Mianowicie:
Stowrzylem katalog " Servers" .. Do niego wkleilem dwa inne "Ultima Config" i "NoobWars Config".
Wewnatrz ultimy config mam folder "system" ale ten z plikami potzrebnymi aby uruchomic gre na ultimie .. wewnatrz NW mam folder system potzrebny do do gry na NW .. Tak wiec jesli chce zagrac na Ultimie kopiuje zawartosc Ultimy config do katalogu z gra a jesli na NW to podobnie tyle ze zamiast ultimy wgrywam zawartos NW config . I tak na zmiane .. Dla mnie najlepszy pomysl .. Zeby zbytnio w plikach nie mącić;-)

01.02.2005
16:14
smile
[201]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

----->Mask
dzieki trochę zamotane ale czaję

01.02.2005
16:22
[202]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - zakrecony sposob

Potezny Kleszcz:
- w katalago z gra amsz folder "system"
- utworz w katalogu folder "system2"
- skopiuj zawartosc folderu "system" do folderu "system2"
- do folderu "system" wgraj przykladowo patcha do Ultimy
- do folderu "system2" wgraj przykladowo patcha do NW
- stworz na pulpicie skrot do pliku "system/l2.exe" - zmien mu nazwe na "L2 Ultima"
- stworz na pulpicie skrot do pliku "system2/l2.exe" - zmien mu nazwe na "L2 NW"

teraz jak chcesz zagrac na jakims z servow odpalasz wlasciwi skrot :)

01.02.2005
16:23
[203]

SULIK [ olewam zasady ]

acha jak bys czytal wstepniak to bys nie zdal tego pytania

a odpowedz znajduje sie:

Co zrobic aby zagrac na servie ?

01.02.2005
16:25
[204]

Fokus25 [ Pretorianin ]

Ej to ktoś pomoże ze mną jak będzie działo Forum muxp To zrobi ze mną serwa =]

01.02.2005
16:30
smile
[205]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Możecie podać link do ściągniecia patcha z Noobwars ??

01.02.2005
16:30
smile
[206]

Kicab [ ]

mam 22 lvl i chciałbym zmienic klase. Jak to zrobic ?

01.02.2005
16:33
[207]

Mask [ Generaďż˝ ]

Sulik --> A mozna i tak ;-)
Potęzny Kleszcz --> Jest na tej stronie w dziale Download --> https://ulmo.pl/lineage2/
Kicab --> Musisz wykonac odpoweidni Quest na profesje .. Wszystko zalezy od tego kim grasz.

01.02.2005
16:35
[208]

Mask [ Generaďż˝ ]

Potęzny Kleszcz --> Pierwotnie patch mozesz sciagnac z tej strony https://212.251.31.9/ ..
Jest to stronka NoobWars gdzie musisz się takze zarejestrowac.

01.02.2005
16:40
[209]

Mask [ Generaďż˝ ]

Sulik --> Doszedlem do wniosku że lepiej byłoby skrocic wstepniak o kilka informacji .. Wszystko o co ludzie pytaja jest tam w wiekszosci napisane ale i tak nikomu nie chce sie szukac i czytac..

Tu jest naprzyklad zawarta ze wstepniaka odpowiedz na pytanie kicaba:

20, 40 lvl ?
Na 20 lvlu zmienia sie swoja klase, tak samo na 40, aby tego dokonac trzeba wykonac odpowiedi quest

Z kolei tu znajduje sie odpowiedz na pytanie Kleszcza :

- Noobwars [https://212.251.31.9/ ][ irc: gnet.irc.gr#noobwars ][ najmneijsze rate ]


Takze niewiem czy to ma sens .. Pare informacji moznaby usunac bo i tak ich nie czyta ..
BTW.. Przydaloby sie zrobic nową cześć wątku .. Ten liczy juz ponad 200 postow.

01.02.2005
16:43
smile
[210]

easy1965 [ Pretorianin ]

do czego służą scrole "enchant armor D" czy jakoś tak ;)
tzn. czy są składnikiem przy produkcji czy podbijają jakość gotowej zbroi i czy można zrobić to dowolną postacią?

01.02.2005
16:44
[211]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Mask -> Nie ma za co, miło było pomóc :D

btw. Rozmawiałem z twoją siostrą. Bo się jej twoje gg właczyło.

Kicab -> To zależy kim chcesz być: Rouge, Warrior czy Knight?

01.02.2005
16:53
[212]

Kicab [ ]

mask >>> naprawde mi ta informacja pomogles wiem ze trzeba zrobic quest ale gdzie go dostane bylem w miescie Gludio Castel Town i pytałem sie jakiegos tam heigt point czy cos tam takiego . Wyskoczyl mi napis ze nie moge tego questa zrobic. Gram człowiekiem wojownikiem moze musze sie spowrotem przeniesc na wyspe gdzie zaczynalem gre i tam zobaczyc czy dostane zadanie.

01.02.2005
16:55
smile
[213]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

------> Sulik ale z tym podmienianiem w systemie plików
są tam jeszcze 2 foldery Notice i SysTextures ich nie trzeba kopiować tzn utworzyć nowego folderu 2??
Zrobiłem tak jak kazałeś i wyskoczył jakiś błąd

01.02.2005
16:57
[214]

Kicab [ ]

Stitch001 <<<< chce byc Warrior

01.02.2005
17:14
[215]

easy1965 [ Pretorianin ]


quest na warriora

1. Talk to Master Ainus in the traner building on the north side of Gludin. He will give you Ainus's Letter.

2. Take the letter to Trader Simplon in the Gludio weapon shop. He will give you a Warrior Guild Mark.

3. Goto the Ruins of Sorrow (Grim Ruins on map), west of Gludio until you can take the north fork in the road. Hunt Tracker Skeletons (lvl 17 passive) and Tracker Skeleton Leaders (lvl 18 aggressive) northwest of the walled ruins area until you collect 10 Rusted Bronze Swords.

4. Give the blades to Trader Simplon. He will take the mark and swords, and give you a Rusted Bronze Sword and Simpion's Letter.

5. Take the letter to Master Ainus. He will turn the sword into a useable item.

6. Hunt Poison spiders (lvl 18 passive) and Bind Poison Spiders (lvl 19 aggressive) southeast of Gludio along the path until you collect 20 Poison Spider's Legs. You MUST use only the Rusted Bronze Sword to kill the spiders, so bring lots of soulshots because the sword is very weak, and a pile of antidotes for the poison.

7. Give the legs to Master Ainus, and he will give you a Medallion Of Warrior.

8. Talk to Grandmaster Ramos once you are level 20 to become a Warrior

01.02.2005
17:20
[216]

Kicab [ ]

thx

01.02.2005
17:20
[217]

SULIK [ olewam zasady ]

Mask - mozna calkowicie zlikwidowac wstepniak i nie trudzic sie wogule o pisanie i odpowiadanie na pytania - i tak wlasnie zrobie :)

easy1965 - zwiekszaja def armoru
a uzywasz ich w ten sposob - klikasz w inv 2 razy i wybierasz ktora czesc armoru polepszyc :)
acha d - uzywa sie tylko do d-grade

Kicab - tebn quest: https://lineage.warcry.com/index.php/content/db_php/questd.php?id=401

Potezny Kleszcz - tylko System i wszytko co w nim zawarte
folder Notice jest od tekstu po zalogowaniu sie
natomiast System Textures sa to texturki

wiec oba foldery sa wspolne dla kazdego serva
a "jakis" to mi wiele mowi co do errorow :|

01.02.2005
17:27
smile
[218]

easy1965 [ Pretorianin ]

dzięki SULIK, rozumiem że kowala nie potrzebuję, orientujesz się o ile podnosi się def? i czy jest stały czy procentowy?

01.02.2005
17:28
[219]

Kicab [ ]

Jak zminie klase na Warrior bede mgł przy 40 lvl zmienic ja na Dark Avenger ???

01.02.2005
17:28
[220]

SULIK [ olewam zasady ]

o jeden p.def

01.02.2005
17:34
[221]

SULIK [ olewam zasady ]

Kicab juz dzis dopowiadano na to pytanie:
https://lin.warcry.com//content/db_php/humans.jpg

01.02.2005
17:38
smile
[222]

Kicab [ ]

sorki ale nie czytałem wszystkich postów

01.02.2005
17:41
[223]

Kicab [ ]

kurde bede musial zagrac na knight, trudno ale jak sie chce zostac Dark Avengerem :)

01.02.2005
19:03
[224]

Queen_Arwen [ Evenstar ]

update:

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45-------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+21-------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aec'Letec-----------------DE------------Palus Knight---------+23-------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Mystic------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

========================================
Klan GOL - serwer NOOBWARS - www.ulmo.pl/lineage2
Artheco---------Dark Elf---------Assasin
Cypol---------Human--------- Human Knight
Emi ---------Human ---------Prophet
Evs--------- Human ---------Human Knight
Gornd ---------Orc--------- Monk
HaploBlackShield ---------Human--------- Human Knight
Isildae--------- Elf ---------Elven Oracle
Maell ---------Dark Elf ---------Assasin
Malinde ---------Orc--------- Monk
Mekhart ---------Elf ---------Elven Wizard
Merchandee ---------Dwarf ---------Artisan
Nuranna ---------Dark Elf ---------SpellHowler
Partia--------- Dwarf ---------Scavenger
Razghur--------- Orc ---------Orc Shaman
Remy ---------Dark Elf ---------Palus Knight
Samath ---------Human ---------Cleric
Sasanka--------- Dark Elf ---------Dark Wizard
Shanhaevel ---------Dark Elf ---------Shilien Oracle
Thalide ---------Dwarf--------- Scavenger
Velgronth ---------Dark Elf--------- Palus Knight
========================================

01.02.2005
20:05
smile
[225]

WolverineX [ Senator ]

MASK to o ktorej sie spotkamy ???? np. 21 ???? pasuje ??? a lepiej podaj swoja godzine :)

ogladam wlasnie Archiwum X

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-01 20:06:11]

01.02.2005
21:14
[226]

WolverineX [ Senator ]

ja jestem w grze. napisz na ptivata do mnie rosomakPL

01.02.2005
22:04
[227]

easy1965 [ Pretorianin ]

może by tak założyć osobny wątek z listą i wstępniakiem tylko? bo stronka się ładuje coraz dłużej, co wy na to ?

01.02.2005
22:42
smile
[228]

techi [ Legend ]

Udacik malutki:)

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45-------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+21-------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aec'Letec-----------------DE------------Palus Knight---------+23-------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Elf Wizard------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

========================================
Klan GOL - serwer NOOBWARS - www.ulmo.pl/lineage2
Artheco---------Dark Elf---------Assasin
Cypol---------Human--------- Human Knight
Emi ---------Human ---------Prophet
Evs--------- Human ---------Human Knight
Gornd ---------Orc--------- Monk
HaploBlackShield ---------Human--------- Human Knight
Isildae--------- Elf ---------Elven Oracle
Maell ---------Dark Elf ---------Assasin
Malinde ---------Orc--------- Monk
Mekhart ---------Elf ---------Elven Wizard
Merchandee ---------Dwarf ---------Artisan
Nuranna ---------Dark Elf ---------SpellHowler
Partia--------- Dwarf ---------Scavenger
Razghur--------- Orc ---------Orc Shaman
Remy ---------Dark Elf ---------Palus Knight
Samath ---------Human ---------Cleric
Sasanka--------- Dark Elf ---------Dark Wizard
Shanhaevel ---------Dark Elf ---------Shilien Oracle
Thalide ---------Dwarf--------- Scavenger
Velgronth ---------Dark Elf--------- Palus Knight
========================================

01.02.2005
23:33
[229]

Mask [ Generaďż˝ ]

Mógłby ktoś sprawdzić czy działa mu server Ultima? Bo mnie jakiś czas temu wywaliło i od tamtej pory nie mogę się zalogować.

02.02.2005
01:06
[230]

NightChill [ Junior ]

Dziala, dziala:)
Czy istnieje cos takiego jak spis polskich klanow L2?
Chetnie bym sie do jakiegos zapisal, tylko ze jakos na zaden nie moge trafic:)

02.02.2005
03:58
smile
[231]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Trochę statsów przed snem.
Razem z paczką poszliśmy na imprę do mrówy. Zapowiadała się fajna zabawa:

02.02.2005
04:01
smile
[232]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Niestety zbyt wiele alkoholu na głowe i wszyscy padliśmy (z wyjątkami): ;PP


Wniosek: Nie chodzić na imprę do mrówy gry się ma słabą głowę w skromnym towarzystwie.(czytaj: gdy masz niski lv i jest was zbyt mało). ;P

02.02.2005
04:05
smile
[233]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

I na koniec (idę spać, nareszcie ) mój wilczek. W końcu zechciało mi się go zdobyć. fajnie aportuje ale żre jak opętany. Ciagle głodny i łasi się o więcej. ;P

..bra noc....



lub



Dzień Dobry ;)

02.02.2005
11:30
smile
[234]

Kicab [ ]

Jestem juz Knight. Misja byla prosta.
Gdzie moge kupic Spelbook: Drain Energy ? Bylem w sklepie z magia i nie bylo. Potrzebna mi jest bo nie moge dodac skila z magia.

update:

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45-------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+21-------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aec'Letec-----------------DE------------Palus Knight---------+23-------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+20-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+25------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+23------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Elf Wizard------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

========================================
Klan GOL - serwer NOOBWARS - www.ulmo.pl/lineage2
Artheco---------Dark Elf---------Assasin
Cypol---------Human--------- Human Knight
Emi ---------Human ---------Prophet
Evs--------- Human ---------Human Knight
Gornd ---------Orc--------- Monk
HaploBlackShield ---------Human--------- Human Knight
Isildae--------- Elf ---------Elven Oracle
Maell ---------Dark Elf ---------Assasin
Malinde ---------Orc--------- Monk
Mekhart ---------Elf ---------Elven Wizard
Merchandee ---------Dwarf ---------Artisan
Nuranna ---------Dark Elf ---------SpellHowler
Partia--------- Dwarf ---------Scavenger
Razghur--------- Orc ---------Orc Shaman
Remy ---------Dark Elf ---------Palus Knight
Samath ---------Human ---------Cleric
Sasanka--------- Dark Elf ---------Dark Wizard
Shanhaevel ---------Dark Elf ---------Shilien Oracle
Thalide ---------Dwarf--------- Scavenger
Velgronth ---------Dark Elf--------- Palus Knight
========================================

02.02.2005
11:45
[235]

cRaven [ Konsul ]

caaramba------------emtec-------------DE---------Phantom Ranger-----+50------------Ultima
Dalilian--------------Dalilian-------------DE---------Spellhowler----------+45-------------Ultima
Queen_Arwen----Vilathia-------------Elf-----------Fighter----------------+21-------------Ultima
Jabol------------------JabolPL----------DE-------------Shilen Oracle ------+21-----------Ultima
Mask-------------Aec'Letec-----------------DE------------Palus Knight---------+23-------Ultima
Powerps------------Krol-------------Human--------Gladiator-------------+6X------------Ultima
Siepet-------------Siepet------------Dwaf---------Fighter----------------+20-------------Ultima
Sulik ---------------- Sulikczek ------- DE --------Phantom Ranger---- +54 ----------- Ultima
Sulik ---------------- Suliczyca -------Dwarf------ Scavanger ---------- +20 ----------- Ultima
Veit-------------------Veit---------------Dwarf-------Dwarven Fighter----+20------------Ultima
abaddon84----------Abaddon----------DE-----------Bladedancer---------+45-----------Ultima
WolverineX-------RosomakPL------Human---------fighter----------------+19------------Ultima
tai-------------------Aryah-------------Orc------------Monk------------------+26----------Ultima

cRaven-----------Yosh--------------DE------------DarkWizard------------+30-----------Noobwars
Gregov-----------Bonesman--------Elf------------Mystic------------------+15-----------Noobwars
gromusek--------michal-----------Human--------Warrior-----------------+30-----------Noobwars
Mesiash666-----Dupeczka---------Dwarf-------Scaveger-----------------+35----------Noobwars
Oseth-------------Oseth-------------Elf------------Scout-------------------+32-----------Noobwars
Riven-------------Azagthoth-------Human--------Fighter------------------+8------------Noobwars
Silent-------------SilentPL-----------DE-----------Palus Knight-----------+30------------Noobwars
Stitch001---------StitchHybrid------Elf------------Fighter-----------------+10------------Noobwars (narazie nie gram, spowodowanie wiadomo czym)
TeadyBeeR------TeadyBeeR-------Orc-----------Fighter-----------------+15------------Noobwars
WolverineX------WolverineXxGOL-Human--------Fighter----------------+11------------N00bWars
Zarek------------Zarek--------------DE------------Fighter-----------------+5-------------Noobwars
Enc0re-----------Enc0re-------------Elf-------------Fighter----------------+10------------Noobwars
Beeria-----------Crothar------------Orc------------Monk------------------+25------------Noobwars
Jazon_chan------Methedith---------Orc------------Orc Mistic--------------+15-----------Noobwars

blip & blop--------Kapiszton--------Human---------Fighter----------------+9------------Mob-Ro
easy1965---------Gapcia-----------Dwarf----------Artisan----------------+20-----------Mob-Ro
Queen_Arwen----Vilathia-----------Elf-------------Fighter----------------+20-----------Mob-Ro
Zarek-------------Zarek-------------DE------------Fighter-----------------+10----------Mob-Ro

blip & blop-------RobinHoodka------Human------Fighter-----------------+15-----------bnb
DMR--------------DMRkillah-----------DE---------Palus Knight-----------+20------------bnb
easy1965---------Gapcia------------Dwarf-------Scavenger-------------+20------------bnb
Kicab--------------Kicab-------------Human-------Fighter-----------------+11------------bnb
Mesiash666------Mirglin-----------Dwarf--------Fighter-------------------+10-----------bnb
Nazgrel------------Nazgrel----------Human-------Fighter------------------+5------------bnb
Nekromant--------Nikki-------------Human-------Cleric-------------------+20-----------bnb
Orrin---------------Orrin-------------Human-------Fighter-----------------+15------------bnb
Stitch001-------HybrydiaStitch------DE-----------Dark Wizard-----------+20------------bnb
techi------------techi-----------------Elf------------Elf Wizard------------------+20------------bnb
NorwicK--------Wafel----------Orc-----------Fighter--------------+10-----------bnb

zielony_telefon---Alariel-------------Elf--------Temple Knight------------+54-----------Kain

rockman----------Eteriel------------DElf--------Palus Knight--------------+20---------Forsaken server

Veit---------------Veit--------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter---------+10---------dexter
Siepet----------Siepet-------------Dwarf--------Dwarfen_Fighter-----------------------dexter

Varhen---------Korghat-----------Orc-----------Orc Tyrant---------------+40-----------Katsu

02.02.2005
12:06
[236]

easy1965 [ Pretorianin ]

może by tak założyć nową część?

02.02.2005
12:15
[237]

easy1965 [ Pretorianin ]

nowa część

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.