GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #274 - Weekend -

28.01.2005
18:07
smile
[1]

Lemoniadowy Joe [ Legionista ]

Vandenberg's Legacy® | #274 - Weekend -

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M'q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

28.01.2005
18:13
smile
[2]

Lemoniadowy Joe [ Legionista ]

A zem w końcu wrócił.. zimko jak diabli uszoofff nie czuje glowa mnie boli, a do tego jeszcze mnie czeka 15/42 dzisiaj...
A do tego przez swoją gupote i durne sms z nieodpowiednim humorem Ania sie na mnie obraziła.. to znaczy tak mi sie wydaje :|. Czasami zapominam ze kobiety inaczej odbierają swoiski humor facetów :>

28.01.2005
18:14
[3]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

PS. Somebody just shoot me...

Nic ja ide obadac demo SW: Republic Commando.. czesc.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-28 18:16:07]

28.01.2005
18:21
[4]

Brisk. [ Chomik ]

temperatura:
na zewnatrz: -15 :>
wewnątrz: prawie +25 :>

hyhy :D

28.01.2005
18:53
[5]

Fett [ Avatar ]

na zewnatrz -19 i spada :)

28.01.2005
19:19
[6]

Brisk. [ Chomik ]

temperatura:
na zewnatrz: -16 :>
wewnątrz: prawie +25 :>

a na polu prawie w gardle ściska :> kurna bramanie kciała działać :> brrrrrrr :>

28.01.2005
19:30
[7]

Hellcat [ Legend ]

WeathR RepoRt:
OutdooR - Dla mnie ciepło :) [-12]
IndooR - Dla mnie ciepło [mój pokój -3; reszta haupy +10 chyba :P]

Wieje :]

28.01.2005
19:33
smile
[8]

M'q [ Schattenjager ]

Zamknij okno- przestanie :>

28.01.2005
19:34
smile
[9]

Hellcat [ Legend ]

Zamkłem okno :]

Wieje :]

28.01.2005
19:37
[10]

Fett [ Avatar ]

nudzi mi sie.... znacie jakies fajne stronki ? :P

ide se jajka usmazyc :D

28.01.2005
19:37
smile
[11]

Hellcat [ Legend ]

Cycki se usmaż... :D

28.01.2005
19:39
smile
[12]

M'q [ Schattenjager ]

Wieje dalej? Zaklej dziurę w ścianie, np. plakatem jakimś :)

28.01.2005
19:40
smile
[13]

Fett [ Avatar ]

mój dialog z koleżanką w szkole

- masz cycki ?
- mam!
- to czemu nie nosisz...

do dziś się nie odzywa :P

28.01.2005
19:40
smile
[14]

Hellcat [ Legend ]

Zaklejiłem :]
Piździ jak na Uralu :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-28 19:43:52]

28.01.2005
19:41
smile
[15]

Brisk. [ Chomik ]

Nigdy nie byłe mna Uralu i nie chce byc :D

28.01.2005
19:42
smile
[16]

M'q [ Schattenjager ]

Fett, wiesz jak posłodzić kobiecie ;)

28.01.2005
19:43
[17]

Fett [ Avatar ]

coś tam mówiła że poczuła się jak szmata :P

dalej wieje ? ... opiść deske w ubikacji

28.01.2005
19:44
[18]

Fett [ Avatar ]

a nie to inna powiedziała że poczuła się jak szmata

28.01.2005
19:46
smile
[19]

Hellcat [ Legend ]

Fett, nie tylko Twój :P
Ja po takowym miałem zamach na swoje zycie...koleżanka się zamachnęła ;)
A że nie wypada sie uchylać przed ciosem pięknej kolezanki :)

28.01.2005
19:47
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

ah te młodziezowe relacje damsko - meskie :D

28.01.2005
19:47
[21]

Fett [ Avatar ]

eee tam minie miesiac i mnie przeprosi :D O kurw*** jajka sie na patelni chandzą !!

28.01.2005
19:48
smile
[22]

M'q [ Schattenjager ]

Hhehe, fakt.

Nie wiem czy chcę słyszeć co powiedziałeś tej drugiej :D

28.01.2005
19:52
smile
[23]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś nie prowokuj go :D

28.01.2005
19:58
smile
[24]

Fett [ Avatar ]

a takie tam "małostkowe rzeczy" :P
jajecznica z kiełbaska i cebulką yeah tylko pomidorka brakło

28.01.2005
20:35
[25]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ah te młodziezowe relacje damsko - meskie :D... ja tez nie wiem o czym oni godają :>

28.01.2005
20:37
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś może lepiej nie tykajmy tego ocb :D

28.01.2005
20:43
[27]

Fett [ Avatar ]

wapniaki :P

28.01.2005
20:45
smile
[28]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

racja :D ja tam wole naszego pokolenia rozmowy damsko-meskie :>.. bez zadnych kurew, chujów itepe.

28.01.2005
20:45
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

tru tru :]

28.01.2005
20:47
smile
[30]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

BTW.. kiedys przede mną stała parka bo ja wiem mieli z 17-18 lat. Gość cos kupował, odwraca sie do swojej lubej i mówi - no to teraz płać suko. :| A ta rzuciła mu sie na szyję i mówi - kochanie dlaczego tak na mnie mówisz :|

Ja stałem jak wryty i wymiekłem normalnie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-28 20:46:13]

28.01.2005
20:50
smile
[31]

Fett [ Avatar ]

e no bez przesady, takim chamem nie jestem :|

28.01.2005
20:53
[32]

Brisk. [ Chomik ]

bo wtedy jest sie kool i wiadomo kto żondzi :|

Bond sie zaczyna :>

28.01.2005
20:54
[33]

Fett [ Avatar ]

zajafka Brisu, niezły bauns wtedy odchodzi :) Boond ? fuuj :P

28.01.2005
20:57
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

kwestia z Bonda:
Dla kobiety z nożem zrobie wszystko :D

28.01.2005
21:02
smile
[35]

Kompo [ bujaka jamajka ]

witam i o zdrowie pytam! :›

28.01.2005
21:04
smile
[36]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bond.. tandente filmiki i olbrzymia reklama na zegarków, gadzetów i samochodów :>

28.01.2005
21:05
smile
[37]

M'q [ Schattenjager ]

Aloha KmP :)

Pytanie: ma ktoś ten obrazek "tu się ***** nie klnie"? Nie umiem tego namierzyć :P

28.01.2005
21:10
[38]

Brisk. [ Chomik ]

28.01.2005
21:10
smile
[39]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

28.01.2005
21:10
[40]

Brisk. [ Chomik ]

oj :D


a Bond jest coooool :P

28.01.2005
21:11
[41]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

chyba kul :>

28.01.2005
21:12
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

nie siem tam nie znam :> ja nie jestem kul ani glamur :>

28.01.2005
21:12
smile
[43]

M'q [ Schattenjager ]

Podziękował :)

28.01.2005
21:14
smile
[44]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ja tyz nie jestem kul ni glamur ale za to jestem piekny :D

28.01.2005
21:15
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

A my z Shakkusiem jesteśmy wyjątkowe :D

28.01.2005
21:17
smile
[46]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

bo macie piersi? :D

28.01.2005
21:19
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

żeby tylko :D

28.01.2005
21:19
[48]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hmmmm.... *zaczyna sie bać* :D

*ucieka* :D

28.01.2005
21:19
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

*goni go*

28.01.2005
21:21
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No ba :D

Przygotowania do zlotu prawie zakończone :D

28.01.2005
21:22
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

No taaak :D

28.01.2005
21:23
smile
[52]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Znaczy sie tak, ze tak czy tak, bo tak ? :>

28.01.2005
21:23
smile
[53]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*nadal ucieka* :D

Shakkuś a kto ma zlecieć? :D

28.01.2005
21:24
smile
[54]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś nie kto ma zlecieć tylko kto ma polecieć :D hmm zaraz zaraz chyba tak to szło :D

28.01.2005
21:24
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

No tak że no ba tak :D

28.01.2005
21:24
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

nie pytam o te wasze loty :P

28.01.2005
21:25
smile
[57]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś a co za wysokie som dla Cie ? :D aa skoro tak to tak :D

28.01.2005
21:27
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Nie :D Ja tylko bole sie o moją głowe co by o sufit nie zasadzić :D

28.01.2005
21:28
smile
[59]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś akurat w Twoim przypadku to głową bym sie nie martwił :D

28.01.2005
21:29
smile
[60]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Ale Wy bredzicie. Jak zawsze... :P

28.01.2005
21:29
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

To czym? :D ogonkiem ? :D To jakies fikołki dochodzą do tego? :D

28.01.2005
21:29
smile
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus to moze zapytam kto ma wyleciec? tak dobrze jezd? :D

Bris ty wiesz co powiem Ci ze ty mało wiesz ot co :D

28.01.2005
21:30
smile
[63]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kompuś ----->> kto bredzi nie bładzi... :D

Dobrze mówie? :D

28.01.2005
21:31
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

Kompo a w cyca chcesz ? :P

SySuś ja wiem ile powinienem wiedzieć :P

28.01.2005
21:31
smile
[65]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Burza - > no, w waszym przypadku to chyba masz rację. :P

28.01.2005
21:31
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś ooo widzisz łogonek to jest coś o co powinniśmy sie martwić oboje :D

Burzuś ojjj czasa i miejsca by zabrakło, aby odpowiedzieć :P

*próbuje robić wrażenie człowieka myślącego* :D

28.01.2005
21:32
smile
[67]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś patrzaj.. Shakkus udaje ze mysli.. i jak zwykle mu to nie wychodzi :D

28.01.2005
21:34
smile
[68]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*coś mu sie powiększa od tej próby myślenia* :D

28.01.2005
21:35
smile
[69]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*ucieka bo nie chce wiedziec co mu sie powiększa* :D

28.01.2005
21:36
smile
[70]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*bierze przykład z Brisia i goni Burzusia* :D

28.01.2005
21:39
smile
[71]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*biegnie, wpada do pokoju i zamyka sie w skrzyni* :D

28.01.2005
21:39
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

śmieje sie bo ani to ani to tak naprawde nie powieksza sie Shakkusiowi, też goni SySusia :D

28.01.2005
21:41
smile
[73]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś patrzaj mamy Burzusia w skrzyni i co teraz z nim zrobimy hiehiehie sam sie zamknął :D

28.01.2005
21:42
smile
[74]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś patrz kto przyszedł pomóc nam z SySusiem :D

<lezy i kwiczy>

28.01.2005
21:42
smile
[75]

Fett [ Avatar ]

*wyciaga worek*
*patrzy z nadzieja wydania zgody n pozostalych*

28.01.2005
21:44
smile
[76]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś muahahahaha a ja myślałem, ze to Burzuś :D

28.01.2005
21:44
smile
[77]

Brisk. [ Chomik ]

ponieważ wiekszośc z nas już dorosła do kolejnego kroku to proponowałbym dodać do zabawy bat :D

28.01.2005
21:45
smile
[78]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pffff.. *w skrzyni była dziura i madry Sysuś sie przeczołgał do sasiedniego pokoju* :D

*nadal uciaka* :D

28.01.2005
21:45
[79]

Brisk. [ Chomik ]

c

28.01.2005
21:45
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

łapaj! :D Tylko nie za ogonek co by nie urwać:D

28.01.2005
21:47
smile
[81]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*zastanawia sie w jaki sposob Burzuś przecisnął sie przez tak małą dziure* :D

28.01.2005
21:53
smile
[82]

M'q [ Schattenjager ]


Geeez..... przeinstalowane kodeki, najnowsze stery... a to coś dalej przycina.... formata widzę już na horyzoncie... powoli i nieuchronnie się zbliża.....

28.01.2005
22:03
smile
[83]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to ja sie zbieram bede pewnie w niedziele wieczor albo poniedziałek. Trzymajta sie ludziki :]

Branoc VL i udanego weekenda :]

28.01.2005
22:04
smile
[84]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś bo Burzuś cwiczy i jest bardzo tengens :D smukły i wysportowny :D

28.01.2005
22:05
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkusia to trzymaj sie :D Miłego tentegowania :>

SySuś tak tak każdy tak mówi :D

28.01.2005
22:21
smile
[86]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Brisiu ale ja nie jestem kazdy :D ja jestem młody Bóg :D

28.01.2005
22:29
smile
[87]

Brisk. [ Chomik ]

O to nas dwóch :D

28.01.2005
22:34
smile
[88]

M'q [ Schattenjager ]

Takich dwóch jak Was trzech to nie ma ani jednego.

*powiedział czwarty, po czym obydwaj wyszli*

28.01.2005
22:37
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

naliczyłem 3 :D a gdzie ten 4? :D

28.01.2005
22:55
smile
[90]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

uciekł :D

28.01.2005
22:55
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

trzeba znaleźć zastepstwo :D

28.01.2005
22:59
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]

rozmowy kontrolowanerolowane :D

Prezes (22:53)
To co mam Ci dać?
Brisk (22:53)
nic
Brisk (22:53)
a jestes już pelnoletni?

28.01.2005
23:11
[93]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Buahahahaa... :P

28.01.2005
23:12
smile
[94]

M'q [ Schattenjager ]

Briś, nadaje się na nowy wątek "z cyklu: rozmowy z gg" :)

28.01.2005
23:16
smile
[95]

Brisk. [ Chomik ]

pffffffff :D zreszta nie raz zadano mi pytanie czy jestem gejem :D

28.01.2005
23:17
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

i nie żebym odpowiadał: tak to widać?
:D

28.01.2005
23:19
smile
[97]

M'q [ Schattenjager ]

28.01.2005
23:21
[98]

Brisk. [ Chomik ]

tam miało być: aż tak to widać?


a brat mi kołka zabił :| miałem deche własnie zalicytować a ten mi że śnieg to 9 II tylko bedzie wiec po co mi decha:>

28.01.2005
23:26
smile
[99]

Hellcat [ Legend ]

Stats :)

28.01.2005
23:26
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

100!!

29.01.2005
02:07
[101]

Brisk. [ Chomik ]

<rozpoczął negocjacje w sprawie ceny deski>

se idem, spać mi siem nie kce ale nikogo ni ma nigdzie :|

Branoc Vlowcy....

29.01.2005
02:08
[102]

Brisk. [ Chomik ]

ps. chyba mi brakuje +2 pktów w rankingu :> wtf?

29.01.2005
08:49
[103]

Fett [ Avatar ]

kurna to juz jest choroba! mam ferie i wstaje o 5 bvo spać nie moge :|

29.01.2005
10:44
smile
[104]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pffffffff :D zreszta nie raz zadano mi pytanie czy jestem gejem :D

i nie żebym odpowiadał: tak to widać?
:D


Aaaaaaa buahahahaha.. to zem sie usmiał :D

AVE tak btw :)

29.01.2005
10:46
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]

pfffffff :P

odkopuje pokój spod tego burdelu :D

29.01.2005
10:49
smile
[106]

M'q [ Schattenjager ]

*fajka&kawa mode on*

29.01.2005
10:53
smile
[107]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*ja tam tylko kawa mode ON :)*

BTW.. wczoraj se kupiłem zapalniczkę za 40 zeta :> coby sie chwalic ze mam :D. A tak na serio nieraz przydaje sie zapalniczka (choc ja nie palę) a zwykle nikt nie ma, nawet zeby glupie swiczki zapalic jak sie z panną idzie spedzić milo wieczór.

29.01.2005
10:54
[108]

M'q [ Schattenjager ]

Zippo?:)

29.01.2005
10:56
smile
[109]

Hellcat [ Legend ]

Miguś
Do budy? :>

29.01.2005
10:57
smile
[110]

M'q [ Schattenjager ]

Pffffffffffffff dzisiaj wolne :P Przecież byłem 3 weekendy pod rząd :>

29.01.2005
10:58
smile
[111]

Hellcat [ Legend ]

Grzeczny chłopiec...dostaniesz zeszyt z Kaczorem Donaldem :]

29.01.2005
11:01
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]

Wreszcie spełni się mój najskrytszy sen... po tylu latach chodzenia do szkół dostanę wreszcie zeszyt :)

29.01.2005
11:01
smile
[113]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

nie :P Tigera :>. Przynajmniej tyle sie doczytałem z kilku angielskich wyrazów :) reszta wszystko to chińskie krzaczki :). Nawet jest strona www :)

29.01.2005
11:07
smile
[114]

M'q [ Schattenjager ]

Geez, ale toporna stronka :) 2:31 się ładowało te menu, myślałem, że wszystko już ściągnął, a po kliknięciu na któryś z obrazków w menu kolejne 10 min trzeba chyba czekać :P

29.01.2005
11:08
smile
[115]

Kompo [ bujaka jamajka ]

yo, siema! :)

29.01.2005
11:10
smile
[116]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

o kurna kupiłem palnik a nie zapalniczkę :D, przy maksymalnym odkreceniu kurka mozna spawać :D

29.01.2005
11:22
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś muahahahahahaha :D

A mi kurna tamta decha uciekła :| grrrrrrrr musze nowej szukac :>

<sprzata dalej>

29.01.2005
11:23
smile
[118]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oooo ja mam tą :). Heh teraz sie dowiedziałem ze to model windproof :).

29.01.2005
11:25
smile
[119]

Kompo [ bujaka jamajka ]

SyS - > gdzie ją kupiłeś? :›

29.01.2005
11:31
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

uuu ale gotować to to nie potrafi pewnie :>

29.01.2005
11:33
smile
[121]

M'q [ Schattenjager ]

Ale podobno parzy świetną kawę :)

29.01.2005
11:35
smile
[122]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kompo ----->> no powinny byc w wiekszosci lepszych sklepów z duperelami w stylu łańcuszków, pierscionków i innych swiecidełek zlotych czy srebrnych. Lub w sklepach z tabaka, fajkami itp. W kazdym miescie sa takie sklepy tylko trzeba sie popytac.

Bris ---->> ba... ugotowac mozna obiad z 3 dań :D

29.01.2005
11:48
smile
[123]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ooo cos chciałem wam pokazac i włanie sobie przypomniałem :)

To jest najwieksze cyfrowe zdjecie na swiecie ma 2,5 mld pixeli i sklada sie z 300 odrebnych zdjec, przez 3 doby komputery dopasowywały je do siebie. Po wydrukowaniu miało by ponad 6 x 5 metrow.

29.01.2005
11:51
smile
[124]

M'q [ Schattenjager ]

Widziałem to już, robi wrażenie :)

29.01.2005
11:54
smile
[125]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

looknijcie na garbusa niebieskiego w dolnym lewym rogu ma Polskie blachy :). Normalnie czuje sie jakbym ogladał zdjacie z jakiegos satelity szpiegowskiego :D

29.01.2005
11:57
smile
[126]

M'q [ Schattenjager ]

Hehehe faktycznie :) DWL

29.01.2005
12:02
smile
[127]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

a na kosciele w srodku widac na wiezy 15:05 :D. Zajebista rozdziałka tego zdjecia.

29.01.2005
12:18
smile
[128]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Niezłe to zdjęcie.
A kiedyś widziałem podobne zdjęcie do tego, tylko że mniejsza rozdzielczość i przedstawiało Kraków. Sulik wtedy pokazywał gdzie dokładnie mieszka. Pamiętacie to może?

29.01.2005
12:22
smile
[129]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

wow.. normalnie 30 kb na Mule to swięto jakies :D

29.01.2005
12:22
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Kompo o to Ci chodzi?

29.01.2005
12:28
smile
[131]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oo udało mi sie zlokalizowac Sukiennice i w ogole rynek :) kurde dobry jestem :]

29.01.2005
12:32
smile
[132]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Brisk, tak, dzięki. :)

29.01.2005
12:32
smile
[133]

Kompo [ bujaka jamajka ]

A ja znalazłem swój blok. :D

29.01.2005
12:36
smile
[134]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

To ty tez Krakus jestes?

29.01.2005
12:37
smile
[135]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Hah, nie inaczej. :)

29.01.2005
12:39
smile
[136]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hmm to widze ze tutaj przewaga Małopolski jest dosc znaczna :)

29.01.2005
12:39
smile
[137]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Małopolska rządzi ! :)

29.01.2005
12:41
smile
[138]

M'q [ Schattenjager ]

Nie patrzmy na ilość, tylko na jakość :)

29.01.2005
12:46
smile
[139]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

W takim razie ja wygrywam :D

29.01.2005
12:46
smile
[140]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Mhm, już.

29.01.2005
12:46
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

pffff ja znalazłem mój dom, wodospady + kupe innych miejsc :> potem pokaże tyroz ni mom czasa :>

29.01.2005
13:47
smile
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nudy :|

29.01.2005
13:53
[143]

Brisk. [ Chomik ]

gdzie?:>

29.01.2005
13:55
smile
[144]

Kompo [ bujaka jamajka ]

E tam, nudy.
Dziś urodziny mej "lejdi", więc wieczorem biba!
Ja tam na nudę narzekać nie mogę. :›››

29.01.2005
13:57
[145]

Fett [ Avatar ]

no to ją pozdrów od nas :)

hmm ja zostałem wpętany przez sidla Ultimy Online :|

29.01.2005
14:15
smile
[146]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dziś urodziny mej "lejdi", więc wieczorem biba!

heh widac ze jestescie jeszcze mlodzi bo w moim wieku zadnych bib z powodu urodzin sie nie urządza :>

29.01.2005
14:29
smile
[147]

Brisk. [ Chomik ]

a ja sem znalazł deche hyhyhy tym razem nie dam jej uciec :> tym bardziej że moge ja odebrać w KrK :>

29.01.2005
14:39
[148]

Hellcat [ Legend ]

SySuś, już nie promuj tak tego swojego wielkiego wieku...
Kiedyś było kiedyś, teraz jest teraz

Kompo
Pamiętaj że popełniasz grzech ;]
I od nas też życzenia złóż :>
I obowiązkowo moje zdrowie :P:P:P

29.01.2005
15:11
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

xiądz sie napatoczył :| jakbym nie miał so robić :|

<znalazł łom>

29.01.2005
15:27
smile
[150]

Fett [ Avatar ]

widocznie wyczuł ZŁO ! :)

29.01.2005
15:32
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Fett buehehehehehe :>


se polazł :>

29.01.2005
15:37
[152]

Fett [ Avatar ]

wróci.... uważaj na Szklarskich Domach mają dobrego egzorcyste, lepiej sobie kup jakieś miedziane pudełko

29.01.2005
15:40
smile
[153]

Fett [ Avatar ]

;) ->

29.01.2005
16:18
smile
[154]

M'q [ Schattenjager ]

Fett daj spokój z poszukiwaniem tabów w tamtym wątku... ja na 10 poszukiwanych, to raz dostałem łaskawie pocztę.. ktoś się chyba zlitował.... a tak to cały wątek polega głównie na dopisywaniu się i uaktualnianiu listy.

29.01.2005
16:22
[155]

Fett [ Avatar ]

geez to kupsko... a Ty nie masz ? mam 28 000 Tabów tylko Chylińskiej nie ma :P Jak bys coś chciał to pisz do mnie, Taby wczoraj dostałem wiec teraz zawsze Ci moge przesłać

29.01.2005
16:30
[156]

Brisk. [ Chomik ]

Małyszki som :>

<siedzi nad mapami i czeka na start skoków>

29.01.2005
16:33
[157]

M'q [ Schattenjager ]

Nie, nie, takich rzeczy to ja raczej nie mam, ale poszukuję:

Good Charlotte - Day that I die
Scorpions - White Dove
Gamma Ray - It's a sin
Lady Pank - Stacja Warszawa

Jakbyś miał, to byłbym wdzięczny. Ja mam tylko 521 tabów, ale jakby co to pytaj, zawsze mogę coś tam mieć :P

Skoki. Idę oglądać :)

29.01.2005
16:35
smile
[158]

M'q [ Schattenjager ]

A i jeszcze:

Kat - Bez pamięci

29.01.2005
20:43
[159]

Fett [ Avatar ]

lniestety z podanych mam tylko it`s a sin ale i tez w nie najlepszej jakosci. wysylam na maila

30.01.2005
10:14
smile
[160]

M'q [ Schattenjager ]

Odebrałem. Dziękówka

30.01.2005
10:18
smile
[161]

Kompo [ bujaka jamajka ]

witam Was...
ma ktoś kefir albo paracetamol... ?
mhmm....

Hell - > oczywiście, że było Twoje zdrowie... ;›

30.01.2005
10:19
[162]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ave :)

WTF? a gdzie jest w ogole Torn? Migus zasypało Was tam czy co? :>

Helluś Twoja odpowiedz oznacza jedynie ze jeszcze mało wiesz, moze to minie z wiekiem.. moze...

Mam Aviatora i ide poogladać :)

30.01.2005
10:25
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś negative :> Śnieg jest, ale nie sypie tak, żeby nic nie było widać za oknem :D

30.01.2005
11:53
[164]

Hellcat [ Legend ]

SS, no w porównaniu do Ciebie to ja jestem głąb, wiem :)
Ale cholernie mi z tym dobrze

30.01.2005
12:35
[165]

Fett [ Avatar ]

uah wstałem... czuje że mam ferie, aż głowa boli :P a zaraz jade na festyn jadła polsko-węgierskiego :>

30.01.2005
12:40
smile
[166]

M'q [ Schattenjager ]

Głowa boli? Wczoraj się zrobiło manewry?:>

30.01.2005
12:45
smile
[167]

Fett [ Avatar ]

a jeszcze nie, za długo spałem :P

30.01.2005
14:04
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

exponował swoją męskośc mimo -20 stopni

muehehehehe komentarz jest wybitny jak zwykle podczas skoków :D

30.01.2005
14:46
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

kolebka polskiego narciarstwa? ....norwegia :D

<chyba wyłączy głos> :>

30.01.2005
16:39
smile
[170]

M'q [ Schattenjager ]

Taaa z tym exponowaniem to też się nieźle uśmiałem... żałosne te komentowanie :| A wiochę jeszcze większą robią z tymi wywiadami, duperelkami przed turniejem i w przerwie....

30.01.2005
22:09
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

wrrrrrrrrrr jutro czeka mnie wyprawa do Makowa P. miasta Hajty, 43 letniej lipy, SPPP i TWS :D

<sie smieje>

30.01.2005
22:51
smile
[172]

Fett [ Avatar ]

wróciłem z Rabki z Siwego dumu- ouch :) Carpe diem kurw... nigdy wiecej :P

31.01.2005
02:11
[173]

Brisk. [ Chomik ]

ale pusssto :>

ja sie zmywam :] kurna o ok 10 kończysie aukcja dechy :| a mnie pewnie nie bedzie :| znowu mi ucieknie :| chyba ze brata obudze :> taaaaa :>

Branoc Banda :]

31.01.2005
07:18
[174]

Bastard [ Junior ]

tst

31.01.2005
12:58
smile
[175]

Fett [ Avatar ]

- Mamo !!
- tak ?
- GOREJE !!

31.01.2005
13:27
[176]

Brisk. [ Chomik ]

<udaje że go nie ma>

31.01.2005
18:20
smile
[177]

Kompo [ bujaka jamajka ]

YOO !!! :D

31.01.2005
18:31
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

< własnie kupił deche >

31.01.2005
19:08
[179]

Hellcat [ Legend ]

Pokaż :)

31.01.2005
19:22
[180]

Brisk. [ Chomik ]

pokazywałem jak byłe mały :> choć musze przyznać że czasami nachodzi mnie jeszcze taka pokusa :>

jak bede miał w domu to pokaze :P

31.01.2005
21:11
[181]

Fett [ Avatar ]

yyh ale zastuj :)

31.01.2005
21:22
[182]

SULIK [ olewam zasady ]

Zdrawastuj

31.01.2005
21:24
[183]

Fett [ Avatar ]

eee po Rosyjsku to ja tylko Na Zdrowie potrafie :P

31.01.2005
21:30
[184]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett ucz sie jezykow ucz :Dkomban wa

31.01.2005
21:34
smile
[185]

Fett [ Avatar ]

ee mi wystarcza niemiecki :P

31.01.2005
21:42
[186]

Hellcat [ Legend ]

Właśnie Fett, ucz się języków...chociażby swojego ojczystego...bo inaczej to będziesz miał...zastuj [cokolwiek to jest]

31.01.2005
21:52
[187]

Fett [ Avatar ]

Helluś, dziękuje że się o mnie martwisz :)

BTW. w klasie humanistycznej jestem wiec głupota narodowa mi nie grozi :)

31.01.2005
21:53
smile
[188]

Hellcat [ Legend ]

Uspokoiłeś mnie :]

31.01.2005
21:56
[189]

Fett [ Avatar ]

Azaliż duma patriotyczna, nie pozwoliłaby mi, na jakże lekceważącą ignorancję naszego ojczystego języka Polskiego :)

Ps. w mądrych tekstach nigdy nie byłem dobry, ale wysłowić bez "eee yyy" i "kurew" sie potrafie :)

31.01.2005
21:57
smile
[190]

Hellcat [ Legend ]

Powoli zaczynam być dumny z tak wielce wykształconego przedstawiciela rodu Polskiego :]

31.01.2005
22:26
smile
[191]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Fett ---->> jestes na humanistycznym kierunku a klniesz jak szewc... chyba minąłes sie z powołaniem.

NP underway

31.01.2005
22:30
smile
[192]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.